Csevegő!

DeletedUser

Vendég
Valaki képes az egész életét valami alternativ valóságban leélni:)
Az hogy amiket képzel,vizionál köszönő viszonyban sincsen a valosággal,az cseppet sem zavarja.
Remélem zik (kisbetűvel) mindig ellenséges klánban leszel mert ahova beteszed a lábad ott mindent szétversz magad körül.
Mégvalami:óvatosan a tudatmodositokkal mert maradandó károsodast okozhatnak.
De lehet,hogy ezzel már elkéstem:D

Érdekes kedves titkos ügynök Úr, te mindenkiről azt állítod, hogy valótlanságokat állít és "álomvilágban" él, aki nem a te kedved szerint cselekszik?! :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Szeretnék gratulálni a gyöztes Klánoknak!
V21en átéreztem mit kellett átélnetek ahhoz hogy ez létrejöjjön, nektek sokkal nagyobb falat ellen kellett hosszabb távon kitartani, és lelket önteni a népbe hogy sikerülhet! Sikerült is!
Bárki bármit mond, kiemelkedőt nyújtottatok, mert az első félévben pár játékoson kivül mindenki már előre odaadta volna a szervergyözelmet az MHC-nek, de akkor előkerült a sötétből a háttérből 1 igazi nagyvezér, aki hitet adott nektek!
Sajnálom az MHC-t is, mert nem ilyen véget érdemeltek volna, lehet kicsit nagyobb volt az arcuk a kelleténél, de szerintem bárki bevallhatja magának, hogy azért volt is mire a Monti társulatnak!
Ezen a szerveren bebizonyosodott hogy támadásban kiemelkedők voltak, viszont kitartásban nem!

Gratulálok az Unionak, klánháborús történelmi tetett hajtottak végre, az MHC-t V5 Sparta után ők voltak a következők akik harcmezőn letudták gyözni, hisz a V14es Titok világon, nem harcmezőn, hanem fejbe verték meg őket, stratégiával.....
 

DeletedUser12127

Vendég
Kedves Mindenki, aki itt van, volt, vagy kívülről figyelte a világ alakulását!

A support tájékoztatása szerint ma fogják zárni a V18-at. A szervert az Unió nyerte, mely egy technikai klán csupán, valójában az MHC ellenében szövetséget kötő klánok összességét jelenti. A győzelmet ezen a világon az Elmék, a PHX, a BBN, az E.E. és az ARM együtt vívták ki.

Ma vége lesz ennek a világnak. Ebből az alkalomból felidézve az elmúlt másfél év történetét alaposan visszaolvasgattam a fórumainkba. És ahogy visszaolvasgattam még inkább érezni kezdtem mekkora nagy tettet vittünk véghez mi így együtt. A világ sorsára, ennek a tönkrement világ győztesének kilétére már fogadni sem lehetett volna a fogadóirodákban. Legfeljebb 1,001-es MHC odds-szal, de úgy meg minek? :)
Az itt megszólalók közül senki nem hitt a fordításban. És igazuk volt abból a szempontból, hogy én magam sem hittem volna a helyükben.
Azonban magam mellett tudva az Elmék fantasztikus törzsgárdáját, és a közénk sikeresen beépülő új tagjainkat, megismerve a környező tagok néhány elkötelezett és zseniális tagját, vezetőjét, már nem csak hittem a győzelemben, de belül tudtam is hogy sikerülni fog. Hogy mikor és hogyan, arról persze fogalmam nem volt, de azért voltunk itt, hogy minden új kihívást megfelelően kezeljünk. Akkor amikor az kezelhetővé válik.

Hatalmas köszönettel tartozom barátaimnak, az Elmék játékosainak, akik közül néhányukat itt a külsőn is ki kell emeljek (a többiek teljesítménye és szilárd hűsége előtt is hálásan fejet hajtva)

Először is köszönöm Benneth-nek, a mi Beninknek, hogy rávett arra hogy igéretemet végülis megszegve mégis csatlakozzam az ELME V18-as csapatához. HA ő nincs, én sem vagyok (itt a KH-ban) és köszönöm mefikének, örökös KH-s páromnak, aki fantasztikus duál társként a napi munkát levette a vállamról. Aki nemcsak rendben tartotta a portát, de támadások ezreit zúdította az ellenfélre pontosan úgy, ahogyan azt előtte közösen elterveztük. Ő volt aki épített, ő volt aki érmét vert, és ő volt aki indítgatott. Én jelöltem ki a célpontokat, nemeseltem és bevédtem. mefike nélkül nem lett volna Elmék.

Köszönöm az elmúlt másfél évet V7 ELME-s barátaimnak, akik mellett akikért dolgozni, nem volt nehéz. Akik olyan támogatást nyújtottak a klánunknak, a szövetségnek, mind harcászatilag, mind emberi kiállásukkal, amikről sok vezető álmodni sem tud.
Akakus, renagabor, Gork, cszooli77, koutouu, Arsak1, tothandras, Batya 74, sako1, Vajkyyy és a többiek tették az Elmék csapatát szilárddá és egységessé. Aztán az itt hozzánk csatlakozók, akik itt váltak igazi barátainkká közöttük Cody666, rf01, Berbe.74, L0reHunter2, Euroman, hubicsek,dusi84, konditorin, wantoo, gonosz11, stb de felsorolhatnám a teljes tagságot is nyugodt szívvel. Velük lettünk együtt igazán erősek.

Nagyszerű játékosokat, vezetőket ismertem meg a szövetségesek csapatában is.
Szintén a teljes felsorolás igénye nélkül ki kell emelnem elsősorban Veron.-t, aki emberfeletti munkát végezve, a gyomorfekély és a gutaütés veszélyét felváltva vállalva tartotta egymás mellett a szövetségi rendszer klánjait a közéjük belülről és kívülről éket verni próbálók ellenében is. Óriási munkát végzett, Veron., önfeláldozó nagy munkát.

Meg kell említenem Little John-t, aki az egykori CNN egyik vezetőjeként szilárd lényeglátásával és elvhűségével biztos támaszát jelentette észak egységének.

Köszönet faternek folyamatos aktivitásáért, a világ TOP1 játékosának nem kell sok mindent megmagyaráznia.

A győzelemben hatalmas szerepet vállalt az E.E. és két vezetője, Remek Elek és Yesode. Ők ketten, sőt a teljes tagság egy emberként mozdult mindig. Hihetelen csapatszellem kovácsolódott össze náluk, ahol az Elmék-hez hasonlóan a közös cél mindig fontosabb volt az egyéninél. Az Elmék hű testvérklánjaként külön köszönöm nekik az együtt töltött 15 hónapot. Szívesen ott lennék velük a két hét múlva megrendezendő klántalálkozójukon, ha tehetném.

A PHX tagságából vasutas-t szeretném kiemelni, aki hatalmas harcászati tapasztalatával, és zseniális hadműveleteivel őrületbe kergette az aktuális ellenfeleit, mindezt úgy, hogy közben a PHX egyik vezetőjeként kellett az elvek és az érdekek közötti helyes ösvényt tartania.
Ki kell emelnem a PHX, majd ARM másik vezetőjét wilsont is, aki a nehéz döntés kényszere alatt ki mert és ki tudott állni a saját elvei mellett, melyek a szövetség elveivel teljesen megegyeztek.

Köszönöm nekik!

Hajrá Elmék, hajrá Unió! :)

Arkhimédész
 

DeletedUser12127

Vendég
Nem kell most már lezárni a világot?

Szia Dani! :)

Én nem bánom, hogy még nyitva van. A győzelem kihirdetését követően is még egy kicsit Sok segítséget jelent a nyitvatartás nekem a történetünk megírásához.

Arkh.
 

DeletedUser3884

Vendég
Arkh! Tolsztoj Háború és békéje ehhez képest kismiska,azon is próbáltam átrágni magam,de a Te történeted übereli,feladtam,majd a végét talán elolvasom,gondolom az lesz a 5342.fejezet rekviem néven úgy karácsony táján mondhatsz talán áment rá, aztán a világ is lezárul,csak el ne felejtsd leoltani a villanyt!
 

DeletedUser12127

Vendég
Köszönöm az építő jellegű hozzászólást.

Úgy gondolom a Háború és Béke a lehetőségeidet messzire túlbecsülő vállalkozás lehetett.
Örkény egyperceseit próbáltad már? Annak hamarabb vége van mielőtt elfáradnál. Már ha nem fáradtan kezded el eleve. És abban az is jó, ha nem sikerült elsőre megérteni, másodszor is könnyen neki lehet szaladni. :)

Viccet félretéve a világot tegnap bezárták. a V18 befejeződött. Az Elmék története is - amit lassan lassan írok - ahogy eddig is haladt el fog jutni a végére. Aki ott volt, akit érintett, vagy akit kívülállóként érdekel az el fogja olvasni. Nekik készül elsősorban. Az, hogy Te nem vagy köztük fontos információ, köszönöm is, de ígérem nem lesz hatással a folytatásra. Ahogyan a V7-nél sem volt végül... :)

Üdv: Arkh
 

DeletedUser3884

Vendég
Kedves Arkh! Rosszul gondolod,mert imádok olvasni és nem ágylábtámasznak használom a Háború és Békét,Örkény egyperceseit pedig desszertként csócsálgatom a végén pihenésképp,de a Te írásod már túltesz a Forsyte Sagan is amibe tényleg beletört a bicskám,már a második fejezetnél elvesztettem a fonalat,ahogy nálad is Mr.Soames és még hol a vége??? Bár ezeknek a műveknek van egy erénye,meg vannak filmesítve,de a tiéd sajnos átláthatatlan és átrághatatlan már, jobb lett volna egy egyszerű video...

Végül is a lényeg;gratulálok a győzelemhez és mindenkinek a szerveren,aki az írásodban szerepel és aki végigolvassa a soha véget nem érő fejezeteket. Te vagy a legnagyobb ELME ! Grat!
 

DeletedUser12127

Vendég
Kedves Arkh! Rosszul gondolod,mert imádok olvasni és nem ágylábtámasznak használom a Háború és Békét,Örkény egyperceseit pedig desszertként csócsálgatom a végén pihenésképp,de a Te írásod már túltesz a Forsyte Sagan is amibe tényleg beletört a bicskám,már a második fejezetnél elvesztettem a fonalat,ahogy nálad is Mr.Soames és még hol a vége??? Bár ezeknek a műveknek van egy erénye,meg vannak filmesítve,de a tiéd sajnos átláthatatlan és átrághatatlan már, jobb lett volna egy egyszerű video...

Lehet, hogy annak aki nem volt itt, aki nem nézett még rá egyszer sem a világ korabeli térképére, az hamar elveszíti a fonalat. Vagy eleve meg sem találja. Alapvetően nem a V2x2néha5 közönségének írom ezt, hanem azoknak akik ott voltak velem. Ha ők sem értenék, az már jelentene valamit...

Amúgy mutass jobbat, hogy kell ezt csinálni, érdeklődve várom!!

Vagy maradjunk annyiban, hogy nem kötelező az olvasása senkinek? Dehát eddig sem volt. :)
 

DeletedUser

Vendég
Mi viszont nagyon is értjük, és átlátjuk, úgyhogy érdeklődva várjuk a folytatást.

Üdv. Artaban
 

DeletedUser14358

Vendég
Lehet, hogy annak aki nem volt itt, aki nem nézett még rá egyszer sem a világ korabeli térképére, az hamar elveszíti a fonalat. Vagy eleve meg sem találja. Alapvetően nem a V2x2néha5 közönségének írom ezt, hanem azoknak akik ott voltak velem. Ha ők sem értenék, az már jelentene valamit...

Amúgy mutass jobbat, hogy kell ezt csinálni, érdeklődve várom!!

Vagy maradjunk annyiban, hogy nem kötelező az olvasása senkinek? Dehát eddig sem volt. :)

Szerencsére vannak akik értjük :) talán egyszer elkészül a mi történetünk is :)
A kezdés már meg van :) Igérem ,probálok majd tömör lenni,de semmi lényegest nem kihagyni!:)
 

DeletedUser12127

Vendég
...én a magam részéről még mindig várom azt a történetet. Akár folytatásos formában is. :)
 
Fent