Csevegő!

DeletedUser16098

Vendég
Az a vicc ,hogy a klánunk már most kapott szövetségre pár ajánlatot :D
 

DeletedUser11352

Vendég
Hit me!

Ha hezitálsz,miért nem vársz pár napot,hetet.Majd döntesz.
Sok pletyi kering,hogy mekkora izom klánok indulnak.
Hát hagy induljanak!
Tudod a tabella nem hazudik!

Vagyis az is hazudott már,pár világgal ez előtt!
De többet ilyen nem fog előfordulni.

Sok sikert Mindenkinek!

Nem igazán az hajt minket, hogy TOP1 klánba legyünk, hanem egy jó csapat, társaság tagja.Élvezni karjuk a játékot, ami utólljára igazán, csak a v10-en esett meg.
 

DeletedUser

Vendég
Csalódott vagyok, azt gondoltam gyorsabb szerver lesz.. és májusig le is lesz zavarva.. addig érek rá elvileg non stop kockulni ... De így, hogy tötymörgés lesz, talán nincs sok értelme időt és lóvét ölnöm bele.. pedig az egy év pihenő után még kedvem is lett volna hozzá :((((
 

DeletedUser

Vendég
...meg aztán.. előzőkben írták is itt, hogy több izom klán indul majd.. erre vártak.. és hát eldönteni, hogy hová álljon az ember... hmmmm... nem könnyű jól dönteni..
Olyanokkal szerettem tolni, mint a V1-es Skulls volt (az elején), felálltunk 60-an teljes harci díszben az ASAP ellen.. ami több frontot jelentett, szinte mindenki ellenünk volt, és Bala hátra nézet, majd így szólt hozzánk: "hová a p...ba fogjuk temetni ezt a sok hullát?" XDDDD - majd bele is fáradtunk a tetem hegyek látványába, és lekoccantunk a szeróról... LOL
Ilyen élmény után az ember nehezen áll be egy önjelölt istencsászárok.... által vezetett tömegklánba.. ahol pár hónap alatt felőrli az idegrendszeredet a zsibbadtság :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13948

Vendég
...meg aztán.. előzőkben írták is itt, hogy több izom klán indul majd.. erre vártak.. és hát eldönteni, hogy hová álljon az ember... hmmmm... nem könnyű jól dönteni..
Olyanokkal szerettem tolni, mint a V1-es Skulls volt (az elején), felálltunk 60-an teljes harci díszben az ASAP ellen.. ami több frontot jelentett, szinte mindenki ellenünk volt, és Bala hátra nézet, majd így szólt hozzánk: "hová a p...ba fogjuk temetni ezt a sok hullát?" XDDDD - majd bele is fáradtunk a tetem hegyek látványába, és lekoccantunk a szeróról... LOL
Ilyen élmény után az ember nehezen áll be egy önjelölt istencsászárok.... által vezetett tömegklánba.. ahol pár hónap alatt felőrli az idegrendszeredet a zsibbadtság :)

Hát ha én nem klánnal indulnék, akkor nem azt keresném hol vannak a legjobbak, hanem hol vannak a legjobb arcok :D
Mert kh-t meglehet tanulni, de a gyökér személyiségeken nehezen lehet változtatni :)
Ezért is próbáltuk meg összeszedni a legjobbfej klánt v18-ra :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16098

Vendég
Hát ha én nem klánnal indulnék, akkor nem azt keresném hol vannak a legjobbak, hanem hol vannak a legjobb arcok :D
Mert kh-t meglehet tanulni, de a gyökér személyiségeken nehezen lehet változtatni :)
Ezért is próbáltuk meg összeszedni a legjobbfej klánt v18-ra :D

=OL= ? :confused: Énis néhány lelkes "kezdővel" ,és jópár öreg veteránnal megáldott klánnal indulok v18-ra :cool:
 

DeletedUser13948

Vendég
=OL= ? :confused: Énis néhány lelkes "kezdővel" ,és jópár öreg veteránnal megáldott klánnal indulok v18-ra :cool:

Áh most nem velük, de lesz pár ismerős arc, és olyanok is akik már abbahagyták, de a neves klánok legyőzésének vágya, visszahozza őket :)
Jóvolt az =OL= is, csak nekem magánéleti problémák meg két világot vittem párhuzamosan, ugyanugy ahogy Zik Asakura is, és ugy döntöttünk fontosabb a másik világ!
 

DeletedUser11352

Vendég
...meg aztán.. előzőkben írták is itt, hogy több izom klán indul majd.. erre vártak.. és hát eldönteni, hogy hová álljon az ember... hmmmm... nem könnyű jól dönteni..
Olyanokkal szerettem tolni, mint a V1-es Skulls volt (az elején), felálltunk 60-an teljes harci díszben az ASAP ellen.. ami több frontot jelentett, szinte mindenki ellenünk volt, és Bala hátra nézet, majd így szólt hozzánk: "hová a p...ba fogjuk temetni ezt a sok hullát?" XDDDD - majd bele is fáradtunk a tetem hegyek látványába, és lekoccantunk a szeróról... LOL
Ilyen élmény után az ember nehezen áll be egy önjelölt istencsászárok.... által vezetett tömegklánba.. ahol pár hónap alatt felőrli az idegrendszeredet a zsibbadtság :)

Az a helyzet Kio, hogy erről beszélek én is.Ha egyszer megtapasztalod ezt az érzést, nem kell más!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3242

Vendég
meg tudja mondani vki h mi az pontosan h áltámadás :inaktív?
 

DeletedUser

Vendég
áltámadás határa = fake limit inaktív... ha jól tudom ez azt jelenti, hogy fake támadásba már küldhetsz akár 1 kost, vagy 1 lándzsást is.. aktív világokban ez (a sereg mennyisége) általában a falu pontjainak 1% volt.. (pl. 5k-s faluból 50 egység)... ergo 1 kos mellé kellett tenni még néhány gyalogot vagy lovat is, hogy elinduljon a fake sereg..
Ha nem jól írom, javítsatok ki.. :)
 

DeletedUser

Vendég
Akkor már érteni a dolgot.

Több mint valószínű hogy igazad van.


Ez jó hír!


Köszönöm szépen a válaszodat.
 

DeletedUser3242

Vendég
áltámadás határa = fake limit inaktív... ha jól tudom ez azt jelenti, hogy fake támadásba már küldhetsz akár 1 kost, vagy 1 lándzsást is.. aktív világokban ez (a sereg mennyisége) általában a falu pontjainak 1% volt.. (pl. 5k-s faluból 50 egység)... ergo 1 kos mellé kellett tenni még néhány gyalogot vagy lovat is, hogy elinduljon a fake sereg..
Ha nem jól írom, javítsatok ki.. :)

köszi, csak nem voltam biztos benne, hisz eddig más volt a megfogalmazás, nem pedig maga az áltámadás volt inaktív,hanem a min.elküldendő egységek :D
vagyis eddig :áltámadás határa:inaktív volt, nem maga az egész :D
 
Fent