Connexion of the Region - CotR

DeletedUser7967

Vendég
Szabina! :)

Látom mod by cons. tudnád hogy a jelenlegi megformázott mondatodra reagáltam, melyet te nem hónapokkal ezelőtti információkra alapoztál hanem mostaniakra. Azaz tök mindegy hogy itt mióta vagyok, mert egy kívülálló ugyanígy reagált volna a mod by cons. játszhat az a valaki itt 80 éve vagy a V134-en 40 éve... teljesen mindegy.

Azt meg külön jó látni minden egyes topicban hogy te mindent tudsz mindenkiről és mindenről. :D

Giga'.... bukottak? Mire is gondolsz valójában?

Egyébként szerintem sokan nem örülnek itt BFk részről hogy visszajöttünk... egyúttal hagy ragadjam meg az alkalmat hogy gratuláljak a legutóbbi BFK támadáshoz ahol 650 nuke-ot buktak egyetlen 1 falun és a falat sem sikerült leverni...hm... szép munka volt :)
DE most is kapok közel 7500 nuke-ot...nah majd meglátjuk mi lesz az eredménye.

Nem kívántam egyébként nagy topicháborúkba belemenni, csak Szabina mod by cons olvasva kénytelen voltam helyreigazítást tenni hogy ne hülyeség legyen leírva hanem az igazság :)

Oh, kíváncsi lettem volna mit írt :D

Ha nem kívántál "topicháborúba" akkor minek írtál, ejj-ejj, kezdesz Te is Darky szindrómában szenvedni.

Mint már mondtam, EGYES emberek tudják, hogy miért írtam azt amit, és nem a Te véleményedre lettem volna kíváncsi. Amúgy is, túlzottan nagy okosságot nem mondtál a leírtakat minden idióta látja stats-ról és ezt Én is pontosan tudom, de nem kell mindenbe beleokoskodj, mert ha azok előtt nem is, akik nem tudják miről van szó, de azok előtt mindenképpen égeted magad akik tudják, hogy mit akarok ebből kihozni. Inkább menj és szedd ráncba a fiókokat a CotR-ben.

Hidd el, kivételesen most csak Neked akarok jót.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8262

Vendég
Úgy látom megint megy az értetlenkedés. Az, hogy ki került felvételre az legyen annak a dolga aki felvette őket.
Kezdem azt hinni, hogy olyanok vagyunk mint valami [BLINK]király[/BLINK] :D Minden egyes cselekedetünket árgus szemek követik és várják a kommentelési lehetőséget.
 

DeletedUser

Vendég
szerintem senkit nem izgat,hogy melyik klán kit vesz fel,vagy kit hoz vissza fiókba....ezek már 4év után gyerekes dolgok lennének:)

Cactus ennél összetettebb dolog miatt került képbe nálam:)
 

DeletedUser7967

Vendég
Cactus ennél összetettebb dolog miatt került képbe nálam:)

Az a vicc, hogy Nálam meg sem Pocok sem Cactus nem került képbe, tudom hogy megragadó személyiség vagyok, de azért nem ennyire. :D

És 3x írtam le, hogy van olyan aki tudja hogy miért írtam azt amit, de valahogy nehéz megérteni, amúgy nagyon nem zavar, hogy ki megy hozzátok, úgyis előbb-utóbb talál okot majd arra hogy lelépjen....:p
Nem baj, az idő múlásával a felfogás is egyre nehezebb :)
 

DeletedUser6473

Vendég
Sziasztok!

Nos..2 hónapja vagyok itt újra... mióta itt vagyok kaptam tőletek több mint 600 MILLIÓ LE pontot... khmmm... Most jelenleg a dobogó legfelső fokára álltam LEV-ben és LE-ben is. 1 -2 nap ( a jelenleg is folyó intenzív támadásokra való tekintettel) és elérem elsőként a V1-en és szerintem a KH-ban is hogy 1 MILLIÁRD Legyőzött ellenfelem legyen. De ha KisKussel-t is ütitek akkor még ő megelőzhet...de hát akkor is családban marad. :)

nem gondoljátok hogy ha elérem ezt a bizonyos 1 milliárd legyőzött ellenfelet, akkor járna nekem 1 hét pihenő? Mondjuk hogy elfelejtitek hogy itt vagyok :D Tényleg örülök hogy így szerettek, de azért nem kell túlzásba vinni ;)
 

DeletedUser

Vendég
KisKussel még játszik ? :):):)

Add át neki szívélyes üdvözletem egy régi cimborától ;)
 

DeletedUser

Vendég
Van 1 rossz hírem Cactus ha eléred is messze le leszel maradva 1 v2-es sráctól LE-ben....;)

ugye LS:p

Legyőzött ellenfelek: 1.516.697.672 (1.)
 

DeletedUser8631

Vendég
Intenzívebb támadásokkal szerintem meglehet az másfél hónap alatt is. LS-t nehéz lesz behozni amúgy. :)
 

DeletedUser

Vendég
Egy hónap alatt is meglesz ,csak akkor TOLJÁTOK MEG MINDENNEL !!! D:D:D (gonosz kacaj)

Vagyis küldjétek rá a fronton lévők és az összes klántag védőfalvait is, hadd nőjjön végre Cactusnak is a LET pontja ! :D
mert utána támadásba fog lendülni az fix :D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15651

Vendég
Mercedes01

sziv_www.kepfeltoltes.hu_.png
Mercedes01
sziv_www.kepfeltoltes.hu_.png
 

DeletedUser7967

Vendég
WTF?! :DD

"Ki nyal be jobban Mercinek"-játékot játszol Temor? :D Jól csinálod ami azt illeti, nyaljál jobban :D
 

DeletedUser8008

Vendég
Sziasztok

Kitartás és itt is hozzátok be a CoTR nevet a végére.
Az út rögös és dobálnak majd mindennel.
Viszont a dicsöség csarnokába ha bejuttok, már minden le fog peregni.
 

DeletedUser7967

Vendég
Oooooh és még mennyire fogják Őket szidni... de a másik oldalt is :D
 

DeletedUser15651

Vendég
WTF?! :DD

"Ki nyal be jobban Mercinek"-játékot játszol Temor? :D Jól csinálod ami azt illeti, nyaljál jobban :D

Szia Szabina!

Bizonyára gyönyörködhettél igen inteligens leveledben :) ..én is gyönyörködöm abban, hogy mennyire méltatlan vagy :)
Ismered-e a "barátság" jelzőt kedves...?
 

DeletedUser

Vendég
nem látod kedves..ő 1 több mint 100x bajnok...de hogy hol senki nem tudja:D ja +van...a 10játékosos speed-en..bakk de cuki babazsúr lehet:p
 
Fent