Connexion of the Region - CotR

DeletedUser7967

Vendég
Hát persze, h nem tudod, h miről beszélek!
a H....k meg a másik oldalon laknak!
Arról a fiókról beszélek, amit egész eddig te vittél, amióta volt a balhé, most meg az össze falut üríted a BFK-nak!

Jah, hogy még itt tartasz... :D

Azt hittem valami újat is kitaláltatok, kezd kicsit uncsi lenni :p

1. nem Én viszem, de azt hittem a belső informátoraitok ezt közölték Veletek :rolleyes::D
2. Annak adja G a falukat akinek akarja, nem?
Otthagytátok a Skulls-t, nem vagytok klántársak, nem tartozik Nektek elszámolni valóval, de javíts ki ha tévedek :cool:
Ti amúgy is nuke-al mentek, ha nagyon akartok (vagy nagyon hagyja G :D ) akkor tudtok foglalni... vagy nem... :rolleyes:
Mit sír a szátok? :D
 

DeletedUser7967

Vendég
most azért buktál ki,mert azon fiókot anno nem sikerült úgy feltöretni,hogy véglegesen 1olyan csoport kezébe kerüljön,aminek semmi gerince:confused:

ezek után helyedben nem sírnék....;)

+sem szólalnék,mert kaptatok ott ingyen 200falut kb....

Egy Sütihez képest nagyon sok okosságot tudsz írni :D:D:D
 

DeletedUser7967

Vendég
"most azért buktál ki,mert azon fiókot anno nem sikerült úgy feltöretni,hogy véglegesen 1olyan csoport kezébe kerüljön,aminek semmi gerince

ezek után helyedben nem sírnék....

+sem szólalnék,mert kaptatok ott ingyen 200falut kb..."


Nem tudom, h te miről beszélsz!
Max ti feltörtétek magatoknak, h vmiért megsajnáljon a support!
200 ingyen falu?
Azt ti kaptatok, mert csak besétáltok az üres faluba, mi meg normálisan támadjuk!

Jah, elmondhatnád, h kit takar ez a magáért beszélő név! :p

Itt elsírtam magam... :D
És azt honnan tudták volna, hogy "megsajnálja" G-t a support? :D
Inkább maradj csöndben mert még jobban lejáratod magad :D


Savanyú a szőlő? :D
Kizárásról volt szó, ott Ti kaptatok egy rakat falut, aminek a nagy részét nem tudtátok megtartani.
A másik meg, nem Ti védtétek G-t hanem a BFK, akkor miért is ne nekik adja a falukat? :eek:


Eskü néha nem értem, hogy mivel gondolkoztok... :eek:
 

DeletedUser7967

Vendég
Mindig betudjátok bizonyítani, hogy lassan másfél éve jól döntöttem, hogy eljöttem Tőletek :D

Valószínűleg már meghaltam volna krónikus röhögőgörcsben :D
Vagy inkább megőrültem volna ennyi "okos" ember között... :D
Használjak már Én is idézőjelet ha már Te is :p
 

DeletedUser15174

Vendég
Kedves Misi

elnézést nem is Misi,mert ezt az accot anno más regelte...

Szóval..te most azt akarod,hogy röhögésben haljak meg:confused::D

rég derültem ekkorát,mint amit írtál,hogy mi törettük fel..miközben a mi oldalunkhoz csatlakozott G;)

igazi lángelmék lehetnek ott nálatok ha ezzel próbáljátok magatok +védeni:D


Ez nem biztosítás,hogy ellopatom a saját gépkocsim,vagy direktbe +töretem :-DDD




Tudod mi a ciki? olyan kérdéseken bukott + az illető,amikre még én is tudtam a választ....szerencsére 1full amatört sikerült +bízni a fiók vitelével....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég


Savanyú a szőlő? :D
Kizárásról volt szó, ott Ti kaptatok egy rakat falut, aminek a nagy részét nem tudtátok megtartani.
A másik meg, nem Ti védtétek G-t hanem a BFK, akkor miért is ne nekik adja a falukat? :eek:


Eskü néha nem értem, hogy mivel gondolkoztok... :eek:



Mit nem tudtunk megtartani? Nézd már meg, h mennyi falut vettünk el tőle és nem csak akkor hanem azóta is folyamatosan!

Azért vitte más Chaost akkor is, amikor komolyabban támadtuk nem?
Szted a Skulls vezére nem mondja mindig, h éppen ki van a fiókban?
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Misi

elnézést nem is Misi,mert ezt az accot anno más regelte...

Szóval..te most azt akarod,hogy röhögésben haljak meg:confused::D

rég derültem ekkorát,mint amit írtál,hogy mi törettük fel..miközben a mi oldalunkhoz csatlakozott G;)

igazi lángelmék lehetnek ott nálatok ha ezzel próbáljátok magatok +védeni:D


Ez nem biztosítás,hogy ellopatom a saját gépkocsim,vagy direktbe +töretem :-DDD




Tudod mi a ciki? olyan kérdéseken bukott + az illető,amikre még én is tudtam a választ....szerencsére 1full amatört sikerült +bízni a fiók vitelével....




Na igen, de a szitu inkább a következő: a kocsiddal balesetet okozol, és számon akarnak kérni, mire te azt mondod, nem te vezetted, hanem ellopták... :D
Ilyen is létezik és hát .... :p
 

DeletedUser7967

Vendég
Mit nem tudtunk megtartani? Nézd már meg, h mennyi falut vettünk el tőle és nem csak akkor hanem azóta is folyamatosan!

Azért vitte más Chaost akkor is, amikor komolyabban támadtuk nem?
Szted a Skulls vezére nem mondja mindig, h éppen ki van a fiókban?

Csoportosan 1 ellen, mert ugyebár egyedül nem megy... egyedül nem megy... :D
Szégyen lenne ha még így sem tudnátok foglalni, de megsúgok valamit, tisztán látszik, a stats-ból is, hogy csak akkor tudtok foglalni amikor G éppen alszik, vagy van jobb dolga is mint Rajtatok szétröhögni a fejét. :D

A legutolsó támadássorozathoz tényleg gratulált G, (ezt üzeni + nem volt prémcsije, szóval mázlitok volt :p) de a többiről inkább ne beszéljünk :D:D

Ha megmondja, akkor honnan az nagyanyám térkalácsából szeditek, hogy Én vagyok G-nél? :D
Saját magadnak mondasz ellent már nem azért :D
 

DeletedUser7967

Vendég
Na igen, de a szitu inkább a következő: a kocsiddal balesetet okozol, és számon akarnak kérni, mire te azt mondod, nem te vezetted, hanem ellopták... :D
Ilyen is létezik és hát .... :p

Kotorék logika :D

No Comment! :D

Ez már fáj esküszöm, ezeket magadtól találod ki, vagy segítenek? :DD
Mert eszméletlen sokat tudok ilyenkor röhögni :DD
 

DeletedUser

Vendég
Csoportosan 1 ellen, mert ugyebár egyedül nem megy... egyedül nem megy... :D
Szégyen lenne ha még így sem tudnátok foglalni, de megsúgok valamit, tisztán látszik, a stats-ból is, hogy csak akkor tudtok foglalni amikor G éppen alszik, vagy van jobb dolga is mint Rajtatok szétröhögni a fejét. :D

A legutolsó támadássorozathoz tényleg gratulált G, (ezt üzeni + nem volt prémcsije, szóval mázlitok volt :p) de a többiről inkább ne beszéljünk :D:D

Ha megmondja, akkor honnan az nagyanyám térkalácsából szeditek, hogy Én vagyok G-nél? :D
Saját magadnak mondasz ellent már nem azért :D


Ez a csoportosan szöveg elég gáz, meg az egyedül!
Nem ez a játék lényege h csoportosan klánokban összedolgozva játszunk? Vagy te vmi mással játszol?
Egyedül? A revonak bfk-nak azért van védője szegény G-nél, mert egyedül csinál mindent nem?
Hát persze, h nem volt prémcsije, hát ilyenkor soha senkinek nincsen.
Akkor támadunk, amikor nekünk jól esik, úgy tudom nem tilos az éjszakai támadás, kérdezd meg pár BFK haverodat, mert köztük is van nem egy aki éjszaka szokott támadni minket, mert akkor mi is alszunk :p

Jah igaz, ha jelszóval lépsz be nem látunk, de amikor épp helyettesként voltál bent, akkor láttuk :p

De te ezt biztos jobban tudod :p
Meg tudod a játékstílus is sokat elárul :p
 

DeletedUser7967

Vendég
Ez a csoportosan szöveg elég gáz, meg az egyedül!
Nem ez a játék lényege h csoportosan klánokban összedolgozva játszunk? Vagy te vmi mással játszol?
Egyedül? A revonak bfk-nak azért van védője szegény G-nél, mert egyedül csinál mindent nem?
Hát persze, h nem volt prémcsije, hát ilyenkor soha senkinek nincsen.
Akkor támadunk, amikor nekünk jól esik, úgy tudom nem tilos az éjszakai támadás, kérdezd meg pár BFK haverodat, mert köztük is van nem egy aki éjszaka szokott támadni minket, mert akkor mi is alszunk :p

Jah igaz, ha jelszóval lépsz be nem látunk, de amikor épp helyettesként voltál bent, akkor láttuk :p

De te ezt biztos jobban tudod :p
Meg tudod a játékstílus is sokat elárul :p

Látod, Én már mondtam Neked, hogy csak azt érted meg amit akarsz :rolleyes:

Revonak? :D
Te mit álmodsz? :D
Gabika is Nektek segít, akkor mit ugrálsz? Amúgy a BFK-tól sem volt védő, max a BFK-s haveroktól... 2 is not same :p

Az Engem nagyon hidegen hagy, Én arra próbáltam kilyukadni, ahogy láttad is, hogy CSAK AKKOR TUDTOK FOGLALNI AMIKOR NINCS GÉP ELŐTT G!
Remélem így felfogod amit mondani akarok, ha így sem akkor kezeltesd magad. :D

Heh? :confused::confused:
Jah hogy most már két fiókot viszek, Én annyira időmilliomos vagyok, hogy 2000+ falut képes vagyok vinni 2 regből, úgy hogy az egyikkel támadok a másikkal védekezek :D
Mekkora egy zseni vagyok, kösz hogy szóltál, Én sem tudtam erről. :p


Jah, ezzel tisztában vagyok, valami újdonság? :)

Szerintem kettőnk közül Én tudom jobban, hogy mit csinálok már meg se haragudj :D

Barátom, Te valahol nagyon leragadtál az ezredforduló után :eek:

Mié' játszottál már ellenem? :eek:
Mert Én nem tudok Róla. Akkor miről beszélsz, hogy játékstílus? Meg mi alapon hiszed azt, hogy egyáltalán pont Én vagyok a fiókban? :eek: (Ami természetesen egy újabb kotorék agyszülemény, nem Ti lennétek ha nem hinnétek ilyeneket.)
Szerinted G csak velem volt jóban? :D
Ne legyél nevetséges, Veletek ellentétben Neki elég sok helyen voltak igenis jó haverjai, plusz elég sokan abbahagyták ezek közül, de megnyugtatlak, hogy G van bent. :)

Jah, hogy Te azt játékstílusnak nevezed, hogy 50 nehézlóval külditek a nemest?! Ez tényleg egyedi :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14770

Vendég
Kedves Szabina! Eddig nem szóltam bele a dologba mert nem tartottam értelmét! Attól hogy valamelyik acc-ban 0-24-ig van valaki és az ellenfele gyenge pontját keresi azzal szerintem nincsen semmi gond! Hiszen mindenki ezt teszi! Chaos kezdte el először ellenem a csatát és ezt szerintem ő is megmondja! És aki ismer (kérdezd meg bármelyik BFK-st)! jól tudja soha nem töretnék vagy töretnénk fel 1 accot sem! "Mivel csak mi akkor tudunk foglalni amikor nincs gép előtt Chaos" Már bocs, de neki akkor sem sikerül amikor nemvagyok gépnél :p Számomra egyre jobban az jön le, hogy Chaos megkaphatja a V1-Láma címet! Ill. szegény-nek nincs sok esze ehhez a játékhoz mert olyan híbákat követ el amiket 1 teljesen kezdő vétene csak, pedig ő Istenítette magát nagyon! Kérdés! Mire is ez a felhajtás? :D Nemtartod furcsának, hogy 1 bfk-s sem ír ide semmit vagy bármelyik klántársad? Szerintem nevetnek ezen az egész dolgon hogy mennyire vergődtők Chaos-sal! Játszottam ellened is hát te sem vagy nagy játékos kedves Le0nA! Hát igen a barbik és az inaktívak nem támadnak vissza mi?
 

DeletedUser7967

Vendég
Kedves ..... :D

Lövésem sincs ki vagy.
Ennek tudatában a hsz-ed kb háromnegyedére nem tudunk válaszolni :confused:


Rám vonatkozó része(gondolom, hogy CotR-s vagy):

Ellenem? Ha Te mondod... nem emlékezhetek mindenkire :D
Barbik? Inaktívok? Jah, hogy a HELL-re gondolsz, volt idő amikor még Ők is mozogtak... nézz stats-ot utána járjon a lepénylesőd :p
Amiért Ti nem bírtok a BFK-val attól mi nyugodtan haladhatunk a HELL-el.
De hogy őszinte legyek nagyon unom, bármelyik klántársamat meg lehet kérdezni, hogy mennyire vágyom már egy kotorék háborúra :D
Jujj ez gonosz volt :cool:

Maradok Tisztelettel. :)

L.

U.I.:
Hogy miért nem írnak?:eek:

Mert Rajtam kívül senki nem szereti így szivatni a népet, de skype-on jókat röhögünk :p

Ha gondolod idézek. ;)
 

DeletedUser14770

Vendég
Röviden megfogalmazva Leona inaktívat enni könnyű nemde? Nézem a stats-ot de csak inaktív-at támadsz senki mást aki visszatámadna igy könnyű!
De a nagy játékos chaos :D
Side 1:
Players: CHAOS G
Side 2:
Players: .....

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
Oldal 1: 17
Oldal 2: 160
Különbség: 143

Teljesen Ciki nem?
 

DeletedUser7967

Vendég
Tudod mit kérdezek Én, mondj Nekem olyan embert aki visszatámad a HELL-ből (mivel jelenleg Ők az ellenfeleink) :D

Nos? :D

Arról, hogy mi a ciki, Te mint Anonim biztosan többet tudsz. ;)

De ahhoz tényleg gratulálok, hogy Te vagy az első ember, aki le tudta írni a nevem úgy ahogy ténylegesen van... :D
Ehhez tényleg elismerésem :p
 

DeletedUser15174

Vendég
Hogy ki Elninho?

Az elfújta a szél főszereplője;)

nyomott 1 off-ot..most meg gondolom akkor cotr acc-ban lehet:D

bizti kemény,mert eredményes,mikor nincs az acc-ban senki..kiv lennék akkor hol volt,mikor a feltörés után 1szétkapott acc kb 120 falut rántott le a társairól:)))

miért nem a saját fiókoddal vagy jelen?....őőőő
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7967

Vendég
Akkor nem is érdekel, hogy pontosan kicsoda :p

Válljon egészségére, hadd böfögjön tovább :D

Csak senki ne csodálkozzon, ha valamelyik "kicsi" klán majd szétkapja a kotorékot, ha ennyire nagy filozófus és STATS MASTER emberkék vannak ott ;):cool:

De amúgy üdv a rajongóim táborában :D
Elég népes a társaság ;)
 

DeletedUser

Vendég
nem akartam hozzaszolni de muszaly:D
leona ki segit a cotrnak mar te is ezeket a baromsagokat fujod??
latom a hulyeseg az ragalyos gondolom bfks barattol ered:p

bfk nem bir a cotral hivta a revot most meg az angelst fogja??
nagyon meglehetnek szorulva ha mar idaig sullyednek:D

dragasagom ha egyszer nem szajkarateban probalnal mar meg bizonyitani....
abban mar skerult qva jo vagy:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hogy ki Elninho?

Az elfújta a szél főszereplője;)

nyomott 1 off-ot..most meg gondolom akkor cotr acc-ban lehet:D

bizti kemény,mert eredményes,mikor nincs az acc-ban senki..kiv lennék akkor hol volt,mikor a feltörés után 1szétkapott acc kb 120 falut rántott le a társairól:)))

miért nem a saját fiókoddal vagy jelen?....őőőő


Hu, mert aztán Totya 2008-tól nagy teljesítmény volt elvenni annyi falut, amikor inaktív fiók, meg még ki is zárták akkor!
GRT hozzá, nagyon ügyes volt ő is akkor! :p
 

DeletedUser7967

Vendég
nem akartam hozzaszolni de muszaly:D
leona ki segit a cotrnak mar te is ezeket a baromsagokat fujod??
latom a hulyeseg az ragalyos gondolom bfks barattol ered:p

bfk nem bir a cotral hivta a revot most meg az angelst fogja??
nagyon meglehetnek szorulva ha mar idaig sullyednek:D

dragasagom ha egyszer nem szajkarateban probalnal mar meg bizonyitani....
abban mar skerult qva jo vagy:D

Ezt a mondatot nem értem :confused:
Gondolom ez az előzőhöz tartozik :D
Majd ha összeszeded a gondolataidat és sikerül normális mondatok összerakj akkor válaszolok a kérdésre :p


Már nem azért de ez visszafelé is így van :D

Az Angyalokat a kotorék akarja minden áron maga mellé állítani, nem is értem ezek után hogy ki nem bír el kivel :eek:

Bármennyire is szeretnéd, nem vagyok a drágaságod, és éppenséggel abban bizonyítok amiben Nekem jól esik ;)
 
Fent