Connexion of the Region - CotR

DeletedUser7967

Vendég
Szia Szabina!

Bizonyára gyönyörködhettél igen inteligens leveledben :) ..én is gyönyörködöm abban, hogy mennyire méltatlan vagy :)
Ismered-e a "barátság" jelzőt kedves...?

Méltatlan vagyok igen, Veled szemben máshogy kellene viselkednem?
Azt hiszem, egy csalóval nem tudok "szépen" beszélni, de kezdem azt hinni, hogy politikus vagy :D:D

A barátságról meg annyit, hogy Mercivel éppen beszéltünk amikor megláttuk a beírásodat, hát... mit ne mondjak nagyon jót nevettünk ;)
 

DeletedUser7967

Vendég
nem látod kedves..ő 1 több mint 100x bajnok...de hogy hol senki nem tudja:D ja +van...a 10játékosos speed-en..bakk de cuki babazsúr lehet:p

Babazsúr? Viccelsz?

Tollasbál.... :D

Amúgy magasról teszek arra, hogy Ő milyen speed-et nyert, ha a rendes világon állandóan kizárják.... :p
 

DeletedUser15651

Vendég
............

Szia drága ;)

Ne nevettessél már, én nem csalok.. ha akarnák össze vissza botolhatnák.. mi értelme lenne?.. én a tiszta játékot képviselem :p

Bár látom kicsit magasról beszélsz, remélem fogunk még találkozni, :p
 

DeletedUser

Vendég
sziv_www.kepfeltoltes.hu_.png
Mercedes01
sziv_www.kepfeltoltes.hu_.png

Ki ez a Mercedes ? :)
A v7-en is volt egy ilyen tagunk, se szó se beszéd eltűnt, "without trace" :D
Miután a Balaton partján a nyaralásomból egy fél napot arra áldoztam hogy védtem az accját Marexxx ellen és utána meg kiköltöztettük, az volt a hála ,hogy leszart minket :p
Ő lenne az ?
 

DeletedUser7967

Vendég
Szia drága ;)

Ne nevettessél már, én nem csalok.. ha akarnák össze vissza botolhatnák.. mi értelme lenne?.. én a tiszta játékot képviselem :p

Bár látom kicsit magasról beszélsz, remélem fogunk még találkozni, :p

Jaj hát persze, nem is értem honnan juthatott eszembe ilyenekkel megvádolni pont TÉGED.... :rolleyes:;)

Oh, hidd el már találkoztunk, onnan tudom, hogy Téged már egy jó párszor kitettek egyes világokról :p
Csodálom, hogy még itt vagy.
 

DeletedUser7967

Vendég
Ki ez a Mercedes ? :)
A v7-en is volt egy ilyen tagunk, se szó se beszéd eltűnt, "without trace" :D
Miután a Balaton partján a nyaralásomból egy fél napot arra áldoztam hogy védtem az accját Marexxx ellen és utána meg kiköltöztettük, az volt a hála ,hogy leszart minket :p
Ő lenne az ?

A CotR vezére, jaj Darky de tudatlan vagy :p

De amúgy nem hinném, hogy a kettő ugyan az a személy lenne, de majd megérdeklődöm ;)
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Dark Lord!

Nem játszottam v7-en, így nem engem helyettesítettél a Balaton partjáról...
Nem szokásom cserbenhagyni a barátaimat;)

Temort meg kérlek ne bántsd Szabina, mindig olyan rendes volt velem! Szórakozzatok nyugodtan, csak engem hagyjatok ki. :)
Köszi! :)
 

DeletedUser15651

Vendég
Jaj hát persze, nem is értem honnan juthatott eszembe ilyenekkel megvádolni pont TÉGED.... :rolleyes:;)

Oh, hidd el már találkoztunk, onnan tudom, hogy Téged már egy jó párszor kitettek egyes világokról :p
Csodálom, hogy még itt vagy.

Szia.. szerintem te nem vagy tisztában a dolgokkal, hablatyolsz itt össze vissza.. de legalább annyira vennéd a fáradságot, hogy megkérdezel.. és nem a sok tudatlan után mész.. mint a többi hihetetlen becsületes játékos...

Megsúgom neked drágám, hogy a legveszélyesebb és legerősebb botot amit a rendszer ellen fejlesztettek ki, én adtam oda a Supportnak :) ...Ezért feltörtek.. ezért hagytam abba a játékot :) ..engem botok használata miatt egyetlen egy normál világról sem zártak ki :)
Hiszel amit hinni akarsz, különös képen nem érdekel :)
 

DeletedUser7967

Vendég
Már bocs, de Én nem említettem, hogy Téged mi miatt zártak ki.
Vagy tévedek? Örülök, hogy olyanból próbálod mosni magad, amit meg sem említettem. ;)
 

DeletedUser13948

Vendég
Szia.. szerintem te nem vagy tisztában a dolgokkal, hablatyolsz itt össze vissza.. de legalább annyira vennéd a fáradságot, hogy megkérdezel.. és nem a sok tudatlan után mész.. mint a többi hihetetlen becsületes játékos...

Megsúgom neked drágám, hogy a legveszélyesebb és legerősebb botot amit a rendszer ellen fejlesztettek ki, én adtam oda a Supportnak :) ...Ezért feltörtek.. ezért hagytam abba a játékot :) ..engem botok használata miatt egyetlen egy normál világról sem zártak ki :)
Hiszel amit hinni akarsz, különös képen nem érdekel :)

De azt nem mondod, hogy te azt a botot ugyanugy használtak mint egyes emberek!:cool:
 

DeletedUser15651

Vendég
Így van.. itt ültél melettem, mikor aktiváltam azt a rengeteg botot, nem de? :) ...ennyire ne legyünk már viccesek.
 

DeletedUser

Vendég
Csak Te vagy vicces :)
Mert hiába próbálod kimenteni magad ,lassan már az egész világ tudja hogy csalsz mindenűtt :D
Itt is ott is,amott is :p Emitt is és amarra is ,nameg emerre :rolleyes: Na merre ? Hát bármerre ! :D

- Vagy van olyan aki nem tudja ? :eek:
- neeem, nincs olyan !
- Köszönjük :D
 

DeletedUser15651

Vendég
Nem, nem...
Tudod mi a vicces? :confused:
..a vicces az, hogy azt hiszitek mind, hogy én csalok.. sajnálom ha számotokra azok az eredmények amiket elértem csak csalással megvalósíthatóak :) ..én a magam részéről kellő kitartással megtudom oldani.

Csalok? ..Szerinted most irkálnák itt neked, ha én csalnák?
...egyáltalán tudod is te, hogy mi az a csalás? :rolleyes: -Nem hinném!
Nem a fórumon kell nagyarcnak lenni, mint azt már írtam neked.
Továbbá, egy V1 es CotR es fórumban, had ne keljen már a "profi" megállapításaiddal foglalkoznom :)
..Köszönöm
 
Fent