Cnn

  • Témaindító DeletedUser15651
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Még hogy nincs? Didli csinálta az a "fantasztikus" MNT-s videót, azután pár héttel bomlott minden:)

Az a baj, mi nem látjuk át, az csak egy folyamat része, mindössze megtévesztés. Amit viszont nemárt ha megfogadsz kedves Mojo, hogy nagyon használd ki azt a hátralévő kis időd a játékban, mert mindjárt jön a jézuska:)
 

DeletedUser17450

Vendég
Néda.:) Megszólalt a KH pöcegödre?:)

Nem fogok kifejteni semmit, aki tudja tudja, aki nem, majd a szerver végén megtudja. Addig titok.:)

Látom egypáran Youtube királyok, de nem látom a nevét a twstatsban ezen a világon.:)
Apropó: Ti vagytok darki elit alakulata, a megmondó emberek és a bodyguardok egyetemben? Nincs kedve idejönni, ezért ugraszt pár szolgát, hogy jöjjenek ki? Persze felváltva. Egyet a férjétől (CNN), egyet a saját háztartásából (WikinG) és egy valaki, akiről fogalmam sincs, hogy ki a fene ő.:D
 

DeletedUser

Vendég
Néda.:) Megszólalt a KH pöcegödre?:)

Nem fogok kifejteni semmit, aki tudja tudja, aki nem, majd a szerver végén megtudja. Addig titok.:)

Látom egypáran Youtube királyok, de nem látom a nevét a twstatsban ezen a világon.:)
Apropó: Ti vagytok darki elit alakulata, a megmondó emberek és a bodyguardok egyetemben? Nincs kedve idejönni, ezért ugraszt pár szolgát, hogy jöjjenek ki? Persze felváltva. Egyet a férjétől (CNN), egyet a saját háztartásából (WikinG) és egy valaki, akiről fogalmam sincs, hogy ki a fene ő.:D

Gondolom ezt most zokon kéne vennem, de tudod mit? Teljesen igazad van, én mint hű kis szolga, hogy merem megkérdőjelezni a világmegváltó vezér mondását. Bocsánatodért esedezem, ó te mindentlátó:) ( vedd már észre, hogy mondataid nagyrésze még a nevetséges kategóriába se sorolható)
 

DeletedUser17450

Vendég
Gondolom ezt most zokon kéne vennem, de tudod mit? Teljesen igazad van, én mint hű kis szolga, hogy merem megkérdőjelezni a világmegváltó vezér mondását. Bocsánatodért esedezem, ó te mindentlátó:) ( vedd már észre, hogy mondataid nagyrésze még a nevetséges kategóriába se sorolható)

Ahogy a tiétek sem.:) Végtelenül hálás vagyok azért, amiket hozzám vágtok, hiszen nem csak én nevetek, hanem a klánom is velem együtt. mikonak igaza volt: Ti azt hiszitek, hogy csak és kizárólag a CNN és kedvese a WikinG képes játszani és nincs több olyan ember, vagy klán, akik tudna támadni és védekezni. Nagy pofa kell ehhez, de erre lehet a legnagyobb pofont adni.
 

DeletedUser17017

Vendég
Kedves CNN-né!

Tudod, mi nem akarjuk őket lehúzni, ahogy anno Te. Egyenlő félként harcolunk a közös ellennel szemben. Nem kértük, hogy adjon nekünk területet, nem úgy mint anno Te (Pontosabban puncsoltál nekik a területért, később feláldoztad az ott lévő tagjaidat, vagy tagod, ahogy felénk a peremen is. Védő ment? Nem. Ki áldozza fel a tagjait...). A HNK miért hozzánk jött? Mert kiderült, hogy Balken igazat beszél, te pedig bepocskondíroztad. Jellemző. 50 falut kértél a HNK-tól egy szöviért cserébe ellenünk. Ez egy kicsit nagyképű, beképzeld viselkedés. Ki az a Vezér, aki ebbe belemegy? Te belemennél?

Hát azt meg kit érdekel Balken ? :D Te még mindig itt tartasz ? Gondolom a karácsonyi meglepid az lesz részemre,hogy átveszitek/átviszitek a fiókját ? Vajon elbír ennyi villanyszámlát a muter mint amennyi multis gépet otthon futtatsz ? :D
Am. mi az a HNK ? Ja, az a klán amely benyalta alád magát ? :D
 

DeletedUser17017

Vendég
Néda.:) Megszólalt a KH pöcegödre?:)

Nem fogok kifejteni semmit, aki tudja tudja, aki nem, majd a szerver végén megtudja. Addig titok.:)

Végre bemutatkoztál :) Jól van .

Majd a magyar szerver végén megtudja :D Ekkora nagy hülyeséget ! XDD
És mit tud meg a végén ? Azt hogy Te vagy a Télapó és ígérgetsz itt Jézuskára mindenféle virgácsot ?
Ennél még egy nagycsoportos ovodás is kreatívabb :D
 

DeletedUser17017

Vendég
Jajj,ne bántsd már szegényt,hát nem látod,hogy így is teljes idegösszeroppanást kapott szegényke :)
Már nem tudja hogy mit hazudjon,és kit sértegessen csak hogy megint a nyeregben legyen :)
Csak sajnálatos hír hogy azt a nyerget Ranglistának hívják,és ott még a "lecsicskázott klánom " is előtte van .
Pici dudli lecsúszott már a szereposztásról már csak a zsíros kenyérért megy a küzdelem :)
De ha jól veszi a lépést talán még sikerűl megelőznie a saját árnyékát :)

Ahogy a tiétek sem.:) Végtelenül hálás vagyok azért, amiket hozzám vágtok, hiszen nem csak én nevetek, hanem a klánom is velem együtt. mikonak igaza volt: Ti azt hiszitek, hogy csak és kizárólag a CNN és kedvese a WikinG képes játszani és nincs több olyan ember, vagy klán, akik tudna támadni és védekezni. Nagy pofa kell ehhez, de erre lehet a legnagyobb pofont adni.

Ahhoz ember is kéne :)
De eddig még nem akadtunk a nyomára :p
Sztem foglald be gyorsan a 6 falvas accodat ,tudod amit egy év alatt összehoztál :):)
Juhhuhuúújjj , sztem a fél KH röhög a markába hogy egy Vezér ennyire képes :D A másik fele meg nem foglalkozik bohócokkal :)
 

DeletedUser17017

Vendég
Leszavazták a klánjában ,mert a kislányok és a nagymamák begerjedtek Tőle XD
 

DeletedUser16760

Vendég
Tik mennyire szeretitek őt szivatni, ő meg van olyan butácska, hogy leáll veletek veszekdeni, de legalább nem unatkozik az ember és van min nevetnie.
Az a You tube-os jós nagyon király szinte nevető görcsöt kaptam rajta, bár utána sírhatnékom volt, hogy valaki hisz ilyen butaságban és képes felhívni!!
 

DeletedUser17450

Vendég
Milyen igaz Szabi. Minek állok le velünk vitázni? Nem érdemelnek ennyit sem. Egyetlen dolog van, az darki kijelentése Angellel szemben. Már mondtam neki, hogy min kell keresztül mennie, de ezek szerint vagy ennyire káka agya van, vagy egyszerűen egy oltári nagy tuskó. A választás a tiétek én már eldöntöttem.
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Tik mennyire szeretitek őt szivatni, ő meg van olyan butácska, hogy leáll veletek veszekdeni, de legalább nem unatkozik az ember és van min nevetnie.
Az a You tube-os jós nagyon király szinte nevető görcsöt kaptam rajta, bár utána sírhatnékom volt, hogy valaki hisz ilyen butaságban és képes felhívni!!
Én nem szívattam,nekem tényleg tetszett a kép. :(
Kösz hogy ennyi JÓT feltételeztek rólam.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17017

Vendég
Tik mennyire szeretitek őt szivatni, ő meg van olyan butácska, hogy leáll veletek veszekdeni, de legalább nem unatkozik az ember és van min nevetnie.
Az a You tube-os jós nagyon király szinte nevető görcsöt kaptam rajta, bár utána sírhatnékom volt, hogy valaki hisz ilyen butaságban és képes felhívni!!

Milyen igaz Szabi. Minek állok le velünk vitázni? Nem érdemelnek ennyit sem. Egyetlen dolog van, az darki kijelentése Angellel szemben. Már mondtam neki, hogy min kell keresztül mennie, de ezek szerint vagy ennyire káka agya van, vagy egyszerűen egy oltári nagy tuskó. A választás a tiétek én már eldöntöttem.

Ennek a Szabi gyereknek több a sütnivalója mint ennek a félkegyelműnek :D:D:D
Nem is értem miért nem Ő viszi azt a klánt, valszeg már nem előrébb tartanátok.....
A Színvonalra értettem.
És Ő legalább támadott is amikor kellett ,nem alamuszin ült és várta a nagy csodát amikor a COL támadásra indult.
Dodó Ott sunnyogott a sarokban és várta hogy kiszedjük onnan :)
Ami meg is történt.
Játéktudás , a'lá deadly himself
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Ne aggódj Darky.
Csak mi nem látjuk még a fától az erdőt.
Majd kiderül minden időben.
Ha máskor nem akkor karácsonykor.
Deadly,tudom mit szeretnék karira :D
És nem,nem azt hogy szétrobbantsd a CNN-t. Valami mást szeretnék. :)
 

DeletedUser17017

Vendég
Vigyázni kell az ilyen kijelentésekkel,mert még megszűnik a szerver.
Deadly képes rá hogy a szemmel verés esetével élve megálmodja hogy minek kell bekövetkeznie és az el is jő.
Ő a Szendmen :D
 

DeletedUser17450

Vendég
Ennek a Szabi gyereknek több a sütnivalója mint ennek a félkegyelműnek :D:D:D
Nem is értem miért nem Ő viszi azt a klánt, valszeg már nem előrébb tartanátok.....
A Színvonalra értettem.
És Ő legalább támadott is amikor kellett ,nem alamuszin ült és várta a nagy csodát amikor a COL támadásra indult.
Dodó Ott sunnyogott a sarokban és várta hogy kiszedjük onnan :)
Ami meg is történt.
Játéktudás , a'lá deadly himself

Kóborlovagot úgy ahogy megcsaptam, alig buktam 12 nukeot és hoztam egy rakás falut. Ez szerintem több mint jó.:) Játéktudás Darki módra. A klánja közepén várja a csodát.:) Nagy Vezíír.:D Gyere már ki a frontra egy kicsit, ütközzünk meg. Adok 1 hónap felkészülési időt. Addig befoglalhatsz a CNN tagok mellett annyi bónusz és barbárt, amennyit csak tudsz. Mérjük össze ki mit tud egymás ellen, aztán ha nyersz, akkor azt mondom Ügyi vagy, de ha veszítesz feltörlöm veled a padlót.

Kihívás elfogadva?:D
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Vigyázni kell az ilyen kijelentésekkel,mert még megszűnik a szerver.
Deadly képes rá hogy a szemmel verés esetével élve megálmodja hogy minek kell bekövetkeznie és az el is jő.
Ő a Szendmen :D

Ne irigykedj. :)
Attól hogy nem tudod mit tervez,még lehet valami olyan is amivel tényleg meglep mindenkit.
Nem lehet senki fejébe belelátni,így azt sem tudod,mi lesz a következő lépése,csak sejtheted,hogy mik lehetnek,de okozhat még meglepetést. :)
Hidd el.
 
Fent