Cnn

  • Témaindító DeletedUser15651
  • Kezdés ideje

DeletedUser17017

Vendég
De a profilja nem tetszik.
És nagyon csalódott vagyok,mert egy nagyon szép üzenetet vártam tőle 2 napja. :(
Kaptam egy csomó szépet és jót,nekik köszönöm.
De volt pár ember akitől még elvártam volna.

MIért csalódtál ? Nem Te akartad látni az arcképét a múltkor ? :) Tessék ,ott van . Gyönyörködhetsz benne kedvedre :D
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Amikor még kiírtam egy tank terpeszkedett a helyén.
Azóta a kedvenc képem van ott. :)
Most már muszáj leszek lementeni és háttérképnek kirakni miután a szemeit kinagyítottam :D
Édes istenem,azok a szemek XD
 

DeletedUser12554

Vendég
Amikor még kiírtam egy tank terpeszkedett a helyén.
Azóta a kedvenc képem van ott. :)
Most már muszáj leszek lementeni és háttérképnek kirakni miután a szemeit kinagyítottam :D
Édes istenem,azok a szemek XD

Sok képem van még.XD
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Mappába be,és átküldeni skype-on. :D
Szeretem a váltakozó háttérképeket,most is olyan van,így nem olyan unalmas. :)
Bár most éppen szigetek váltogatják egymást.
szeretem a szép tájképeket is. :)
 

DeletedUser16760

Vendég
Éljen éljen.
Már csak azt nem értem,hogy egy Rv-s vajon miért nem a saját fórumán köszön el a nagyérdeműtől ? :///

Azért nem mert azoktól a tagoktól akiket becsültem a klánomban azoktól elköszöntem PM-ben és illik elköszönni azoktól is akiknek köszönhetően idáig eljutottam!!
 

DeletedUser16760

Vendég
Amikor még kiírtam egy tank terpeszkedett a helyén.
Azóta a kedvenc képem van ott. :)
Most már muszáj leszek lementeni és háttérképnek kirakni miután a szemeit kinagyítottam :D
Édes istenem,azok a szemek XD
Bocs hogy még akkor nem sikerült megváltoztatnia a profilképét!!
Az amúgy meg nem tank hanem egy orosz gyártású páncélozott gyalogság szállító harckocsi,
Amelyben régebben én is szolgáltam!!
 

DeletedUser16760

Vendég
Tudom, csak most próbáltam valami okosat mondani, mint egy klántagunk akitől talán a legtöbbet tanultam(szinte mindenhez volt valami okos meggondolt hozzászólása).
Köszönöm kazako.
 

DeletedUser17017

Vendég
Nofene :p

kazakótól majd elköszönünk helyetted is Szabi :D

Azért nem mert azoktól a tagoktól akiket becsültem a klánomban azoktól elköszöntem PM-ben és illik elköszönni azoktól is akiknek köszönhetően idáig eljutottam!!

Azok már nincsenek a játékban :D
Akiken ugyanis idáig eljutottál,azok vagy abbahagyták vagy a térkép szélén hevernek :D
Keresd fel Őket és kérj Tőlük bocsánatot hogy milyen rossz kisfíú voltál :p
Egyébként meg sajnálom hogy elmész,nekünk lett volna még egy rendezetlen számlánk (;
 

DeletedUser16760

Vendég
Nofene :p

kazakótól majd elköszönünk helyetted is Szabi :D



Azok már nincsenek a játékban :D
Akiken ugyanis idáig eljutottál,azok vagy abbahagyták vagy a térkép szélén hevernek :D
Keresd fel Őket és kérj Tőlük bocsánatot hogy milyen rossz kisfíú voltál :p
Egyébként meg sajnálom hogy elmész,nekünk lett volna még egy rendezetlen számlánk (;
Ha talán elmondod nekem ki vagy talán elmondom lesz e esélyed lerendezni, bér szerintem ez volt az utolsó szerver amin játszottam,
Túl sok volt a virtuális világból
És hogy milyen rossz kisfiú voltam,
Hát engem csak a bosszú fűtött a cnn ellen mivel újra kellet kezdenem a szélén miattuk bár elég jól felvitte az isten ott a dolgomat az aktivitásomnak köszönhetően!!
És igen senki sem hibátlan én is csináltam párat biztosan...
Hát igen én is juttattam a térkép szélére pár embert, miért ne ha már 1 hónappal az újrakezdés után túlnőttem a környékemen vagy talán ez baj???
 

DeletedUser17450

Vendég
Ha talán elmondod nekem ki vagy talán elmondom lesz e esélyed lerendezni, bér szerintem ez volt az utolsó szerver amin játszottam,
Túl sok volt a virtuális világból
És hogy milyen rossz kisfiú voltam,
Hát engem csak a bosszú fűtött a cnn ellen mivel újra kellet kezdenem a szélén miattuk bár elég jól felvitte az isten ott a dolgomat az aktivitásomnak köszönhetően!!
És igen senki sem hibátlan én is csináltam párat biztosan...
Hát igen én is juttattam a térkép szélére pár embert, miért ne ha már 1 hónappal az újrakezdés után túlnőttem a környékemen vagy talán ez baj???

Ez az illető Dark Lord!
 

DeletedUser17450

Vendég
Hagyd csak...a szája nagy.:)

A klánja belsejében játsza a NAGY VEZÉRT, de az erősebb ellen sosem mert kiállni. Ezért is játszotta el V7-en a kizárást stbstb...v18, ahol 1 faluval még van, de minek...

a fiók jól áll, bár ma 5 bukott falu mellett 1 visszavett van, de lehetséges, hogy meglesz a 3 is, csak 2-nek még be kell érnie. Pontosabban eddig 4 bukott, de nemsoká meglesz az 5. is sajnos. Összesítést a WikinG-A "Hősök" már megint pampognak topicban találsz.:))
 

DeletedUser17017

Vendég
Hagyd csak...a szája nagy.:)

A klánja belsejében játsza a NAGY VEZÉRT, de az erősebb ellen sosem mert kiállni. Ezért is játszotta el V7-en a kizárást stbstb...v18, ahol 1 faluval még van, de minek...

a fiók jól áll, bár ma 5 bukott falu mellett 1 visszavett van, de lehetséges, hogy meglesz a 3 is, csak 2-nek még be kell érnie. Pontosabban eddig 4 bukott, de nemsoká meglesz az 5. is sajnos. Összesítést a WikinG-A "Hősök" már megint pampognak topicban találsz.:))

figyeld,ne ***d már össze mások fórumát :) Hát semmi tisztelet nincsen benned ?

csak a szájam nagy ,igen .

Side 1:
Tribes: Rv19
Side 2:
Tribes: CNN, CNN-II, WikinG, NOA, ~HAT~, ~HATC~

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 226
Oldal 2: 872
Különbség: 646

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,705,715
Oldal 2: 6,361,601
Különbség: 4,655,886

chart


Van még valaki aki nem taposott át rajtatok ? :p

A karácsonyi ígéreted már fél évet késett de ne is törődj vele .
Inkább vedd a mankódat és sétálj haza a kocsmába :p

dudli the looser king mondta:
fiók jól áll, bár ma 5 bukott falu mellett 1 visszavett van,
Lesz az még több is :D:D
HAJRÁ CNN !!!
 

DeletedUser17450

Vendég
figyeld,ne ***d már össze mások fórumát :) Hát semmi tisztelet nincsen benned ?

csak a szájam nagy ,igen .

Side 1:
Tribes: Rv19
Side 2:
Tribes: CNN, CNN-II, WikinG, NOA, ~HAT~, ~HATC~

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 226
Oldal 2: 872
Különbség: 646

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,705,715
Oldal 2: 6,361,601
Különbség: 4,655,886

chart


Van még valaki aki nem taposott át rajtatok ? :p

A karácsonyi ígéreted már fél évet késett de ne is törődj vele .
Inkább vedd a mankódat és sétálj haza a kocsmába :p


Lesz az még több is :D:D
HAJRÁ CNN !!!

Mondtam, hogy a CNN menyasszonya vagy.:) Szerintem pár klánt innen kivehetsz.:) Az AWA-nak is megígértem a fél évet...hol vannak? A CNN-nek karácsony.
 

DeletedUser17017

Vendég
Te meg Meggy papucsa vagy :)

A karácsonyt nekem ígérted. Vajon mi lesz akkor ? Ránk lövöd mind a 30 NUKEdat ? Nevetséges :D

Ja,és HAJRÁ CNN (((:)
 

DeletedUser17450

Vendég
Te meg Meggy papucsa vagy :)

A karácsonyt nekem ígérted. Vajon mi lesz akkor ? Ránk lövöd mind a 30 NUKEdat ? Nevetséges :D

Ja,és HAJRÁ CNN (((:)

Kedves CNN-né!

Tudod, mi nem akarjuk őket lehúzni, ahogy anno Te. Egyenlő félként harcolunk a közös ellennel szemben. Nem kértük, hogy adjon nekünk területet, nem úgy mint anno Te (Pontosabban puncsoltál nekik a területért, később feláldoztad az ott lévő tagjaidat, vagy tagod, ahogy felénk a peremen is. Védő ment? Nem. Ki áldozza fel a tagjait...). A HNK miért hozzánk jött? Mert kiderült, hogy Balken igazat beszél, te pedig bepocskondíroztad. Jellemző. 50 falut kértél a HNK-tól egy szöviért cserébe ellenünk. Ez egy kicsit nagyképű, beképzeld viselkedés. Ki az a Vezér, aki ebbe belemegy? Te belemennél?
 

DeletedUser

Vendég
Az AWA-nak is megígértem a fél évet...hol vannak? A CNN-nek karácsony.

Még véletlen se akarok beleszólni, mert nagyon jól szórakozom, de azt az A.W.A eltűnésében lévő szereped fejtsd már ki.
Vagy a kláncsaládon belül volt valami titkos akciód? Felemésztetted őket belűlről?:)
Netán semmi közöd nincs hozzá, csak láttad a jövőt?
 

DeletedUser16021

Vendég
Még hogy nincs? Didli csinálta az a "fantasztikus" MNT-s videót, azután pár héttel bomlott minden:)
 
Fent