Cnn

  • Témaindító DeletedUser15651
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Damas8-nak nem ízlett a disszidens kenyér?
Mi lesz a V18-al?
 

DeletedUser15083

Vendég
Ha már a Top.1 Klán akkor... Cann1Bals :rolleyes:

És most erre mi szükség volt...? Vagy jobb úgy játszani ha a billentyűzetre csepeg a nyálad? Meglep, hogy mindig vannak emberek, akik egy amúgy nem önmagasztaló jó klánt (általánosságban, nem csak CNN-re értve) képesek pár hozzászólással teljesen más megítélés alá helyezni...
 

DeletedUser15651

Vendég
És most erre mi szükség volt...? Vagy jobb úgy játszani ha a billentyűzetre csepeg a nyálad? Meglep, hogy mindig vaodnnak emberek, akik egy amúgy nem önmagasztaló jó klánt (általánosságban, nem csak CNN-re értve) képesek pár hozzászólással teljesen más megítélés alá helyezni...


Seggedben hordod az eszed???
 

DeletedUser16178

Vendég
Top 1. klán létszám az ja :D:D:D
80 fős klán pffffff

ringlispír

Ha már a Top.1 Klán akkor... Cann1Bals :rolleyes:

Nocsak,már nem ízlik a kenyér a Játék-nál ? :p
Másét kell tönkretenni :D

Amúgy örömmel látm,hogy szinte mindenki megtalálható akit taccsra tettünk a 18-ason :)
És ne feledjétek,ezen a világon nem lesz se Noobs sem pedig -SP- aki majd a kezeteket fogja :p
Tehát el kéne kezdeni megtanulni a játékot is mielőtt összefutunk :D
Veron. kedves hogy aggódsz a hogylétünk felől,de az a nagy büdös helyzet hogy semmit nem mutattál fel velünk szzemben ,persze ha azt nem vesszük figyelembe ,hogy egy ex ingyenfalvait átvetted szépen kiürítve .
Ez már teljesítmény ! :eek:

Hajrá CNN !
Remélem itt is kinyúvadtok :p :D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15962

Vendég
és a vonataitokat még mindig a felderítőimmel fogjam meg, vagy már a fal is elég lesz? xddd
 

DeletedUser16178

Vendég
ezt most kitől kérded ? :)
Mert a WikinG-ből nem támadtunk sosem :p
azt sem tudom ki vagy :D
egyébként meg jókora hazugságot mondtál,mivel egy vonatot legalább 100 bárdos kell kísérjen nemesenként ugye.
100 bárdos megállításához mennyi felderítő is lenne elegendő ?
Számold már ki !
Kösz !
 

DeletedUser13948

Vendég
ezt most kitől kérded ? :)
Mert a WikinG-ből nem támadtunk sosem :p
azt sem tudom ki vagy :D
egyébként meg jókora hazugságot mondtál,mivel egy vonatot legalább 100 bárdos kell kísérjen nemesenként ugye.
100 bárdos megállításához mennyi felderítő is lenne elegendő ?
Számold már ki !
Kösz !

Darky elhiheted, felderítővel fogta a nemeseket tényleg, ott voltam, láttam is :)
3-4 ezer feldeítővel beállt a vonatba, és megmaradt a falu, és nem csak egy esetben, legalább 10 falunál eljátszottuk :)
 

DeletedUser16178

Vendég
Neked elhiszek mindent Chaos ,ha Te mondod akkor úgyis van :)
Sok lúd disznót győz ,tartja a mondás :Dén nem 4 meg 10ezerre gondoltam ,szóval itt igazatok van ,bocsi :p
viszont tény,hogy 1000 felderítő 0-ás falnál nem fogja meg a nemest kísérő 100 bárdost :D
és amúgy kinek fogta meg a nemeseit így ? :)
 

DeletedUser13948

Vendég
pfff jókérdés már, nevekre nem emlékszem, még V11-en csinálta ezeket :)
Majd megkérdezem :)
 

DeletedUser15174

Vendég
na de Temor,ne olyan klánra verjék a nyálukat,ami szép lassan hulla lesz 18-on.....14-en az ment,hogy kevés CNN tag volt 11-ről...18-on mi az indok?:D

Pedig velem szomszédos klán a CNN....sajna erejük üti a -1-et:(
 

DeletedUser9211

Vendég
Valami frissítési hiba lehet.
Én pl hajnalban 4 körül nem tudtam elérni a szervert....
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]
 

DeletedUser16021

Vendég
Kedves Sötét Lord (milyen találó névválasztás). A v18-on úgy tudtad valameddig fenntartani a klánod pozitív statját, hogy kirugdostad azokat a tagokat akik kettőnél több falut buktak. Grat a vezetői teljesítményedhez.
 

DeletedUser

Vendég
Side 1:
Tribes: CNN
Side 2:
Tribes: ~HAT~, ~HATC~

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 18
Oldal 2: 65
Különbség: 47

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 4
Oldal 2: 26
Különbség: 22

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 126,386
Oldal 2: 410,328
Különbség: 283,942

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 37,028
Oldal 2: 243,067
Különbség: 206,039

chart
 

DeletedUser17017

Vendég
~HAT~al vigyázni kell, Ők vagy full nuke-al küldik a nemest ,de vannak olyanok is,akik 500 könnyűlovassal (;
ritka a 100 Bárdos 1 nemessel vonat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent