Classic - High Performance Csevegő

edneb

New Member
A reakció pontszáma
3
Máris egy észrevétel - Minek a falu áthelyező ha csak akkor lehet használni ha csak 1 falum van? És ma este lejár :D Most olyat írnék ide minden egyes világról kitíltanátok :D
Ha ma estig valaki elfoglalja az egyik faludat, a másikat áthelyeztetheted:D:D Nesze semmi ... fogd meg jól! Ne mondhassa senki, hogy semmi sem várta induláskor a leltárban:p
 

.Ragnar Lothbrok.

New Member
A reakció pontszáma
11
kaptam választ a supportoktól, aki várja az áthelyezőt illetve "égtáj választást" ne várja. nem lesz:
"Kedves .Ragnar Lothbrok.,

Áthelyezőt automatikusan kaptátok meg ill. az égtáj választást is a legtöbb világban alapbeállítás.
Mivel 2 falusra került a világ így ezt a két módot az kiütötte."
 

Senq

Supporter
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
146
Sziasztok!

Égtáj választásra akkor kerülhet sor ha újra kezditek a játékos elfoglalás után ill. falut áthelyezni meg csak 1 faluval lehetséges!
Az indulásotok 2 faluval történt meg!

Értem, hogy fel vagytok háborodva, de jelenleg akárhogy is nézem a világ tud futni ezekkel az apró hibákkal, nem kell leállítani ez miatt!
 

loncspep

New Member
A reakció pontszáma
12
Sziasztok!

Égtáj választásra akkor kerülhet sor ha újra kezditek a játékos elfoglalás után ill. falut áthelyezni meg csak 1 faluval lehetséges!
Az indulásotok 2 faluval történt meg!

Értem, hogy fel vagytok háborodva, de jelenleg akárhogy is nézem a világ tud futni ezekkel az apró hibákkal, nem kell leállítani ez miatt!

Persze, viccet félre téve szuper kis világ, meg abszolút játszható. De azért valljuk be az a minimum lenne, hogy legalább égtájat lehessen választani ha már van olyan funkció, hogy "klán".

"a játékos elfoglalás után" Arról meg ne is beszéljünk, hogy a játékosok 90% nem kezdi újra miután befoglalják. Tehát ez is tök hasztalan.
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Hát ez felháborító hogy nem tudok 60-80 embert 1 kontira regiztetni meg att helyeztetni ez játszhatatlan nem értem ekkora hibával hogy indulhat el egy szerver megint ez a support nem is ért hozzá adjatok 2 falu att helyezőt akkor nem ertem miert kell kifogásokat keresni fel is jelentek mindenkit a Legfelsőbb biroságon háborús bűnök miatt /s
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Szerintem amúgy jót tenne a többi szervernek is, ha nem valaszthatnád meg, hogy merre legyen a falvad.

Olyan kevesen vagyunk már, hogyszinte mindenki ismer mindenkit. A jobbak 2,max 3 klánba osszeállnak, és már az elején lehet tudni, hogy kik lesznek a végjátékban. (ha a klánok esetleg alakulnak is valamit, az emberek ugyanazok)

Így talán ki lehetne mozdítani a komfort zónából az örök győzteseket.
 

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
Szerintem amúgy jót tenne a többi szervernek is, ha nem valaszthatnád meg, hogy merre legyen a falvad.

Olyan kevesen vagyunk már, hogyszinte mindenki ismer mindenkit. A jobbak 2,max 3 klánba osszeállnak, és már az elején lehet tudni, hogy kik lesznek a végjátékban. (ha a klánok esetleg alakulnak is valamit, az emberek ugyanazok)

Így talán ki lehetne mozdítani a komfort zónából az örök győzteseket.
Szoval igy akarod elerni hogy egy klanba legyel velem.. cseles vagy
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Persze, viccet félre téve szuper kis világ, meg abszolút játszható. De azért valljuk be az a minimum lenne, hogy legalább égtájat lehessen választani ha már van olyan funkció, hogy "klán".

"a játékos elfoglalás után" Arról meg ne is beszéljünk, hogy a játékosok 90% nem kezdi újra miután befoglalják. Tehát ez is tök hasztalan.

Ja, így nehezebb az eladó fiókjaidat odahelyeztetni a vevők mellé :(
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Nézve a farmot meg a világot úgy látom lehet mégse nyer a DPS vagy ha igen akkor nem free lesz nekik Doo vs DPS még talán lehet nem is lesz unalmas ez a világ :D
 

Johny Rico

Member
A reakció pontszáma
51
Szép Napot!
Teljes mértékben egyetértek Sikamaruval,ez valószínűleg nem lesz unalmas világ!Ppés classicon sosem voltam,(gondolom sokan mások sem),így megjósolni sem tudom,hogy hogyan teljesít itt bárki is.A Doo klánokban rengeteg emberkét tisztelek,kedvelek,és ez akkor sem fog változni,ha csatázunk éppen.Személy szerint szeretnék egy jó hangulatú,tisztességes csatákban eldőlő szervert játszani,(az ellenfél méltó erre),és ha így lesz,mindenképpen mindenki nyer,a többi klánt sem elfeledve persze,hisz azért játszunk,hogy szórakozzunk,és nem azért,hogy emberekbe kössünk,és marjuk egymást.Minden játékosnak nagyon jó szórakozást kívánok ezen szerveren!
 
Fent