Classic - High Performance Csevegő

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
C7 volt hasonló ,emlékszem is tisztán rá ,hogy hiába voltam aktív meg minden ,szart sem értem azokhoz képest akik megnyomták pp-vel ,és a classic nem egy olyan hosszú világ ,hogy majd idővel le dolgozód a hátrányt ,mert ha aktív egy klán vezetése 3-4 naponta mehetnek az armák

Itt aki bemegy sok pp-vel és mondjuk duál vagy triál acc az meg is nyeri :D
 

Scorpions84

Member
A reakció pontszáma
13
Máris egy észrevétel - Minek a falu áthelyező ha csak akkor lehet használni ha csak 1 falum van? És ma este lejár :D Most olyat írnék ide minden egyes világról kitíltanátok :D
 

RAZNIK

Member
A reakció pontszáma
74
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a kiírt beállítások alapján:

"Égtájválasztás: Aktív"

Az első belépéskor nem lehetett égtájat választani, és habár egy faluáthelyezőt kaptam, azt csak egy falu mellett lehet elméletileg elhasználni.
A kérdésem igazából az lenne, hogy szerver ebben a formában fog tovább menni, vagy lesz valami javítás evvel kapcsolatosan?

Választ előre is köszönöm.

R
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Inkább ne panaszkodjatok mert 2 nap múlva zárolják aztán majd 1 hónap múlva ujra indítják még több hibával xd
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
De az is biztos (számomra) hogy az ilyen falu kialakításos kezdés egy retek xd
 

.Ragnar Lothbrok.

New Member
A reakció pontszáma
11
Amúgy ennek melyik része a classic?
ezért is lett "High Performance" classicból, mert köze nincs egy classichoz. egyrészt még mindig nem értem ezen mi a "speciális" beállítás, most a speciális alatt ilyen orosz rulettes indításra gondoltak? :D mikor épp mi változik a meghírdetett indításhoz képest, itt most ugye a speciális kihivás az égtájválasztás és az áthelyezős buli. miért nem nyomunk ilyen random beállításos dolgot akkor derülne ki a beállítás amikor indítanak :)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Amúgy ahogy nézegettem a klánokat a DPS-en kivűl van olyan aki komolyabban indul? Csak mert Doo-nak profilján pp van kiírva illetve Paránál is.
 

.Ragnar Lothbrok.

New Member
A reakció pontszáma
11
Amúgy ahogy nézegettem a klánokat a DPS-en kivűl van olyan aki komolyabban indul? Csak mert Doo-nak profilján pp van kiírva illetve Paránál is.
senki nem mer már indulni úgy tűnik :)) 2/2 rossz indítás eddig a mérleg. én is gondoltam bepróbálkozom, de megláttam megint, hogy sajnos nem sikerült normálisan indítani így már a kedve elmegy az embernek..
 

orion

New Member
A reakció pontszáma
2
Egység sebesség: 1

Ez alapján az egységek az eredeti sebességükkel közlekednek, vagy rosszul tudom? ( Lándzsás 18p/mező, nemes 35p/mező, etc..)
 
Fent