Classic - High Performance Csevegő

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
Jahh elfelejtettem hogy a pp ebben a játékban csodákra képes :D
Nem hiszem hogy a pp a hibas abba hogy peldaul kezdo lejarta utan sem indult el a doo sehova a nukeakkal meg a vonatokkal. Amilyen farmjuk volt siman huzhattak volna be barak bonuszt mondjuk vedonek vagy mondom ha mar nem igy tettek legalabb kezdo utan mentek volna ra valakikre
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Azért az szerintem nem elhanyagolhato, hogy egy felppzett bánya többet hoz, mint a legjobb farm.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
244
Classicon, ha két nagy klán keresztezi egymást, muszáj kezdő lejártára akciót szervezni. Az van előnyben, aki először üt. Ez meg különösen gyors szerver, itt végképp cselekedni kellett.
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Sziasztok !

Itt több hiba is volt Doo részéről, gyáva taktika volt ki várni, és védelem sem volt meg, ami nagyobb baj 0 csapatmunka volt. Gratulálunk mindenkinek, és elnézést kérünk nem voltunk méltó ellenfelek. Igyekszünk tanulni belőle és kővetkezőre jobban helyt állni. Mivel 3-4 voltunk mindig, így nyilván 4 nap alatt nem tudunk csapatot csinálni, várható volt hogy sok önző játékos és csöndes is bekerül. Ez kevés volt DPS és Para ellen együtt, de 1v1 be is kevés lett volna.

Gratulálok !
Jó játékot
Igy a sunyiskodásaitok megtudva , meg parának adni a falvakat ajándékba , nem is tudom, hogy mi ez a hozzáállás .
Hidd el nem sajnálom, de ha az egyik enemyt megfogod , a másikat is fogd meg becsületből is bàr .. bár mostmár kezd kirajzolódni hogy az ellenségem ellensége a barátom taktik megy . de jól teszitek, csak kicsit sunyi módon .
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Egy játékosok, nevet nem írok, olyan "nagy" nevek, az első napon szépen hátba szúrva minket, mint kiderült klán társad dualja és neki szánta faluit :) tehát hogy ki a sunyi azt szerintem hagyjuk. Másik az első nap mint mind tőletek mind para kaptuk az áldást, bár mi hibánk volt bukásunk, de mint kiderült két klán nagyon jól meg beszélte hogy a 2 nagy erős klán +2 kisebb klán megy együtt Doora, még ha nem is hivatalosan bár erre is van velem ha kéred játékba át adom. Ha ezek után 1 falu ingyen oda adása , de ez másik (ti) is kaptatok ingyen, szóval nem gondolom mi lennénk sunyik, tudok pár levelet adni neked amiben benne van pár sunyi dolog.
Igazán nagy KH -s dolog be jönni egy szervere 50 en profin, meg 30 játékos aki falut húz, meg egy accba 3 an , ez maximálisan nagy teljesítmény.
PP pedig hagyjuk, mert sokan pontosan e miatt nem jöttek vagy le.. az egészet nálunk.
De ez a játék része, az pedig hogy "haverom" más világon dual társam belép majd infózik és falut ad ingyen az ellenségnek így tenni előnyre szert igazán nagy dolog.
Én maximálisan elfogadom mi nekünk nincs esélyünk és mi mesze nem vagyunk Classic bajnok csapat, de közepes csapat sem, és nem érdekel ki nyer vagy ki foglal nem tettem (tettünk) pp-t vagy időt annyit bele zavarjon.
Doo nem olyan erős hogy az első nap 4 klánnal kellet volna támadni.
Nem tudtam hogy 4 klán támadott .. :D De kérlek, nézd el, hogy nem jelentettük ki, hogy nem szabad titeket támadni csak nekünk :D
Btw, nem volt leszervezett akció. Mindenki ment a saját feje után és még így is sikerült rengeteg tagtól falut hozni, azokat az embereket nem is számítva akiket csak úgy kidobtatok szó nélkül / egyáltalán nem segített rajtuk senki és kiléptek mert megunták és bedobták. :D

A kh a csapatmunkáról szól, a taktikáról. Lehet vannak itt klasszisok, én 48 óta most tértem vissza (mik és kik azok? azt se tudtam pl. ki az a Red és miért utálja mindenki, bár most sem ), 71-re aztán meg unszolásokra ide is .

De ne jöjjön senki azzal hogy pp ide pp oda, mindenkinek meg volt a lehetősége. pld, Sheet pp nélkül most jelen pillanatban 6. . . Akkor most mivan? lehet pp nélkül is játszani, mindent nem kell arra fogni. Az hogy nagyban megkönnyíti a kezdést az egy dolog.

Örültem az eddigi harcoknak, és nem állunk le !
Nem lételemem a béke , még találkozunk a szerveren :D
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Sheet pp nélkül most jelen pillanatban 6. . .
456/452 a pp mérlegem. Kicsit nehezemre esik elhinni, hogy sheet pp (felezés) nélkül építette ilyen gyorsan ilyen szép nagyra a falvait. Így is pay2win már ez a játék, ne menjünk el abba az irányba légyszi, hogy aki "csak 1-2000 pontot költ", az pp nélkül játszik. Szinte mindenki használja már, legyél férfi, vállald fel.
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
456/452 a pp mérlegem. Kicsit nehezemre esik elhinni, hogy sheet pp (felezés) nélkül építette ilyen gyorsan ilyen szép nagyra a falvait. Így is pay2win már ez a játék, ne menjünk el abba az irányba légyszi, hogy aki "csak 1-2000 pontot költ", az pp nélkül játszik. Szinte mindenki használja már, legyél férfi, vállald fel.
Mit kellene felvállaljak? Úgy ahogy te is , más is rakott bele ppt a játekába aki valamilyen formában a “topon” van jelenleg. Ki többet ki kevesebbet, de ne legyünk ennyire szűk látókörűek légyszi.
Az hogy ha te magad lenézed a pps embereket és bevallod hogy te is raktál bele x ppt, kicsit seggbekukizásra vallana számomra, de no para.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Mit kellene felvállaljak? Úgy ahogy te is , más is rakott bele ppt a játekába aki valamilyen formában a “topon” van jelenleg. Ki többet ki kevesebbet, de ne legyünk ennyire szűk látókörűek légyszi.
Az hogy ha te magad lenézed a pps embereket és bevallod hogy te is raktál bele x ppt, kicsit seggbekukizásra vallana számomra, de no para.
Szerintem elbeszélunk egymás mellett. Nem nézek le senkit, csak azzal volt gondom, hogy felhozatal egy olyan embert példának, hogy pp nélkül top játékos, aki egészen biztosan tett bele pp-t.
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Nekünk azt mondja pp nélkül tolta . szóval így hogy nem ismerem ( talán te sem), én elhiszem neki. Mindenkinek hiszek elsőre .
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
+20% nyersi, bányák építése és máris megbukott a nagy "pp" játékosok hisz két faluban bánya szinte többet termel mint a farm még most is.
Neked az fáj, hogy vettél ki tőzsdéről kl-re és farmolsz, küzdesz a nyersanyagért miközben más 120pp-ért vett 7 nap plusz termelést mindenből és vígan nevetve felezget is még keveset mert annyit termelnek a bányái, hogy 2-3 bányaszintet is betesz az építési sorba. te meg még most is ott ülsz és farmolsz az 5000-es termeléseddel mert milyen jó a farm és mindenki más egy kezdő noob mert bányát épített amivel többre ment mint farmmal.
Sheet bányákat húzott, okosan tette ismerd el és ne fogd a pp-re
 

ej300

New Member
A reakció pontszáma
10
LowFastFox, mostmár mindegy úgy hogy megkerdezem: tyukost mért raktátok ki?
Azért rakták ki mert alaki az mondta és az a valaki azt hallotta hogy áruló. Védetség alatt jött ment egyik klánból a másikba, aki nem tetszett neki kirakta Skorpió ugyan így járt, helyettesítette az egyik klántársat erre azt is szélnek eresztette. Engem azért mert nem tudtak bevédeni. ( Megoldottam magam és egy nagyon jót jászoztam az ellenféllel, ez úton is köszönöm Freedom is Kingnek Gippszes 79 nek az éjszakában nyúló játékot. Régen játszottam ilyen jót, sajnos jött a bónusz idő, és itt meg állok nem igazán szeretem a kérkedést. Utalok ezzel arra hogy a kicsit "képzettebbek" nyomták az okosságot :D Régesrég a szélén vannak :D Tyúkra visszatérve sokat játszottam vele más néven Kö Cola Köl keksz :D Tetszik tudni van aki bolondozik van aki már rutinból nyomja és belefér neki a baromság, de hogy árúló lenne azt nem feltételezem..
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
+20% nyersi, bányák építése és máris megbukott a nagy "pp" játékosok hisz két faluban bánya szinte többet termel mint a farm még most is.
Neked az fáj, hogy vettél ki tőzsdéről kl-re és farmolsz, küzdesz a nyersanyagért miközben más 120pp-ért vett 7 nap plusz termelést mindenből és vígan nevetve felezget is még keveset mert annyit termelnek a bányái, hogy 2-3 bányaszintet is betesz az építési sorba. te meg még most is ott ülsz és farmolsz az 5000-es termeléseddel mert milyen jó a farm és mindenki más egy kezdő noob mert bányát épített amivel többre ment mint farmmal.
Sheet bányákat húzott, okosan tette ismerd el és ne fogd a pp-re
Miért kellene, hogy fájjon valami?! Teljesen elégedett vagyok a strategiammal.

Egyszerűen nem értek egyet azzal, hogy felezés nélkül ennyi idő alatt ki lehet húzni a falvakat maxra.
 

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
Nos, lehet sokan azért vannak szélén, mert mint kis i derült, Túl nagy név játékos végig kém volt, és jó barátjának sztsam szánta két nagy falvat.
Az én accom példa levelim vannak ezekről 1 napig nem csináltam semmit hogy majd oda adom két falum Túl nagy név játékosnak aki majd komolyan játszik, + az arma kezdő lejárta ellőt szintén ő b.. el.

Szóval DPS egyes tagjai csak szokásos gerinc nélküli játékot mutatták be, bár tegyük hozzá mesze nem az eredeti DPS, mert oda ilyen emberek nem nagyon kerültek be.

Tisztelet kivételnek de az az igaz egy ilyen "egyszerű+ szerveren is sztsam meg mutatta menyire fontos neki az első hely és képes volt bármire érte.

Tyúkos pedig több játékos szerint sem volt valami fényes stílusa, és ha baj lett volna nem mertem fogadni korrekt lett volna, nem gondolom kém lett volna de nem is érdekel. Hülyeség kell és bele is fér, de azért nem így.


Horáció, pedig egy erős játékos, aki mint gondolom én is középen farm és mindenben beragdt, ám ugyan akkor ő mindenki felet érezte magát és inkább az oktatás ment, lehet jogosan mert valószínű ő legjobb KH ba hogy így oktat.

Bandika és én többiek pedig az árulás áldozatai lettünk, nem támadtunk egy ember miatt mert sírt és ennyi történt ők pedig jöttek többen, hiába vágás és vissza menés ha közelről többen vannak.

Ha olyan emberek mint túl nagy név nincsnek , lehet más lett volna.


El ismerem DPS-t mert remek csapat sok korrekt tiszteséges játékossal, de vannak ott olyanok akik KH ...
Viszont nem akarok ebbe bele menni és elfogadom dolgokat. Nekem mindegy ott elől hányan visznek egy accot hogy elérjenek valamit :-D
vicces amikor egy olyan klan beszel az erkolcsrol meg a gerincrol ahol a speedes tagok 80%nak tobb banja van mint az egesz szervernek egybeveve es ez azert durva mert en is a szerveren vagyok :D
Gondolom ment a szokasos farm speedes farm script amit vagy a braziloktol vagy valakitol osszekukaztatok aztan annyi eszetek nem volt hogy a millio nyersibol mondjuk falut is kene foglalni.
Az meg hogy egy klan bukasat egy emberre alapozod na ne viccelj mar :D alapbol abszurd hogy a 72es fioktarsamnak akartad adni a faluidat hogy o majd harcolni fog ellenem hat milyen butanak kell ehhez lenni mar ne is haragudj :D es ne aggodj nem kemkedett es infot sem adott ki nekem mert mi olyat tudott volna mondani ami hasznos lett volna? Nem tamadtatok igy azt se tudta lesugni nem volt tervbe se arma semmi szoval ti azert buktatok el mert nem voltal eleg hatarozott es hagytad hogy lemenjen ugy az elso nap hogy nem szerveztel le tamadast. Es ezt hiaba fogod masra ez egyedul a te hibad ugyanis te vagy a vezer
 

ej300

New Member
A reakció pontszáma
10
Speeden sok minden van, de erről nem gondolom beszélni kéne. Sokszor Brazil és társaikkal más játszani, így igen ott vannak külföldin tiltások.
De nem Magyar speeden részünkről.
Gondolom neked sincs sok eszed de ez már nem fontos, én kézzel farmolok az is bőven elég.
Azért akartam neki adni mert talán ő rendelkezik idővel és veled egy szinten levő PP vel.

Nem mindenki tud itt lenni és nem mindenki akar 5 en vinni egy accot :-D

Én írtam és le volt szervezve de Dual társad azt mondta , nem nem, itt nem szabad támadni, várjuk meg amig ők jönnek.
Nem fogom senkire, nem kelet volna Túl nagy névre hallgatni nekem, és támadni kelet volna, ez tény én ezért vállalom is !
Maximálisan az én saram hogy minden féle embert be vettem akik olyanok mint ő.

De ahogy hallom mérges voltál nem te kaptad a két ingyen falut :) lehet ezt azt hallani, meg van pár érdekes dolog még.

Ez így alakult, máskor nem veszem fel az ilyen játékost és inkább kevesen maradunk.
Horáció, pedig egy erős játékos, aki mint gondolom én is középen farm és mindenben beragdt, ám ugyan akkor ő mindenki felet érezte magát és inkább az oktatás ment, lehet jogosan mert valószínű ő legjobb KH ba hogy így oktat.


Annyit mondtam elnézést javasoltam hogy 1 támadó 1 védő falu legyen Nekem mind kettő védő lett és még ott vagyok ahova regeltem .
 
Fent