Bűnben ég a Mesevilág

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser14117

Vendég
Mézga géza

1:ha a falvaknak a degradáló neveiben csunya szó van nem hinném hogy megengedett volna
2 nem adta át a fiokot neki es akkor nem hasznalhatja mezga geza olyan celokra hogy elfoglalja a faluit
3 ha a masik fenyeget fel kene jelenteni es geza fenyegetett
 

DeletedUser12157

Vendég
Bónuszkör: 600 pont a helyes megoldásokért
Mézga Géza levele Öcsinek


Szia, Öcsi, tervezzünk egy támadást a Hufnágel Pisti ellen.

Máris szomszédot helyettesítem 54 napja, de istenért sem akar visszatérni. Megkezdtem a befoglalását. Átadtam a jelszót a szomszéd játékosnak, Aladárnak, hogy ürítse nekem. Majd ő is kap jutalomból pár falut az enyéimből. Majd ezeket a falvakat teleképezzük sereggel és rárontunk együtt.
Én rávettem 2 klántagunkat, hogy adják át a támadás idejére a fiókjukat helyettesítésbe, nem akarták, de megfenyegettem őket, hogy eltiporjuk őket, ha nem teszik, így odaadják, és lesz rengeteg seregünk. Viszont támadni nem tudunk velük, de megbeszéltem 2 barátommal, akik nem akarnak támadni és az ellenséges klánban vannak, de velem jobb barátságban, hogy a 2 helyettesített fiókból elküldöm nekik a védelmet, és ők a sajátjukat elküldik cserébe nekünk.
Talán Blöki fiókja is beszáll a támadásba, úgy könnyebb lesz, ő úgyis tegnap odaadta a fiókját Maffiának, csak Maffia azt sajnálja, hogy nem tetszik a fiók neve, de fátylat rá, ő szeret támadni.

Sajnos ezt észrevette Kriszta, az ellenséges klánból, aki irigységből számomra degradáló neveket adott a falvainak és folyamatosan támad. Minden nap reggel 8-kor indít rám támadásokat! Minden nap már több hónapja. Ellene kéne egy kis védelem, még foglalom Márist. Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára a tolvaj játék linkje mellé!

Paula pedig azt mondta, hogy ő supporter és kéri a jelszavam.
Valamint a minap történt egy érdekes dolog. Egy csomó támogatás ment tőlem az ellenségemhez, pedig ilyet nem is csináltam! A bejelentkezéseknél egy nem odaillő IP cím volt. De mindegy visszahívtam.

Sok szerencsét,

Köbüki, azaz: Mézga Géza


Az én megfejtéseim:

- Jelszó kiadása TILOS!

-Nem engedélyezett olyan támogató fiókok használata, amelyek más fiókok előrejutását segítik. Azok a fiókok, amelyet ebből a célból hoztak létre, zárolásra kerülnek!

-Deregáló falunevek tilosak, és a profilon is tilosak, a deregáló szavak!

-Levelet nem lehet kirakni fórumra, se profilra, ha a másik fél nem egyezik bele!

-Tilos más játékok reklámozása!

-Tilos supporternek/adminnak kiadni magunkat, support/admin nem kér tőlünk jelszót!

-Tilos mások fenyegetése, zsarolása!

-Máris szomszéd a jelszóját odaadta Aladárnak

-Akkor lehet sokáig egy fiókot helyettesítésben vinni, ha a fióknak az eredeti gazdája szólt a Supportnak, hogy biztos hogy tovább fog játszani!

-A kutya átpasszolta az accját a Maffiának, ez csak fiókhelyettesítéssel lehetséges, vagy a support engedéjével!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13284

Vendég
Alapdíjas kör: 600 pont a jutalom.
Frédiéknél is áll a bál...


Ilma és Vilma, Dinó, Benőke és Frédi játékosok a következőképp játszanak.
Ilma a V3,V4,V5. V6, Vilma v4, v5, v6, v7. Dinó V3on is feltűnik, a V10, V11,V6, V7 a fő játéktere. Benőke V5, V6, V9, Frédi V1, V2, V3, v6, V11, és a speed.
Ilma közös jelszóval viszi a fiókját Dinóval a 3as és 6os világon, a v4en fiókot készül átvenni, az 5ösön közös gépen tolja Vilmával.
Vilma ezzel szemben az 5ösön Benőkével, a 6oson Frédivel játszik együtt. Benőke a v7en pedig belépve Dinóhoz üríti a falukat Vilmának.
kérdés: melyik fiók biztosan nem megy a lecsóba, és a többiek miért és hol lesznek érintettek?

MAGYARÁZAT, FONTOS: a közös gép bejelentett kapcsolat. minden ami nincs így írva, az nincs bejelentve.

Frédi nem kap büntetést..
 

DeletedUser

Vendég
mese

Ezek a Törpök.

- támadja őt, szomorúan újságolta Okoskának, hogy egyenlőtlen a küzdelem, Törperősnek sokkal több falva van. Okoska persze azonnal tudta, mi a megoldás. Kért erősítést Hami falvaiba Törpingálótól és megnyugtatta Hamit, hogy majd holnapután ő visszatámadja Törperőst és megmutatja, hogy ki is az erős valójában.
-Megosztott internetkapcsolattal játszó fiókok esetében tilos egy fióknak megtorolni a másik fiókon ért sérelmeket.

-ezért írt egy levelet Lustinak, amiben megfenyegette,
Tilos fenyegetni.

Törpilla, aki távollétében helyettesíti, feltételezve Törpapáról, hogy nem bánná, úgy döntött, hogy a falvait elkezdi átadni Haminak.
A helyettesített fiókot úgy kell felügyelni, hogy az csak saját hasznot termeljen, harmadik fél előnyhöz ne jusson a helyettesítés által.

Törpingáló nemrég készült el egy festménysorozattal, azokat levélben kínálja eladásra. Állítólag nagyon szépek, nem veszünk mi is egyet?”
Tilos a játékban bármilyen reklámtevékenységre használni.


Bagoly levele
Nyuszi gépe azonban megjegyezte a jelszót, és hát élőlények vagyunk, kíváncsi lettem, és beléptem hozzá. Nagyon durva dolgokat találtam.
Más fiókjába tilos belépni.

Tigriskét, aki kénytelen volt támadásokat küldeni Malackára, és erősítést küldeni Nyuszinak, különben Nyuszimuszi minden seregével megtámadta volna.
Tilos zsarolni ,fenyegetni.

hogy Kangabanga elküldte mindenkinek azt a levelet, amit neki írtam.
magán levelet továbbítani,nem szabad.

utódot keres a fiókra, akartam rá jelentkezni én is, de sajnos nekem túl drága, ennyi kerekerdő tallér a világon nincs, mint amennyit kér érte. Bár Malacka szerint jó befektetés, mert a cégek jól tejelnek, akiket a profilon reklámoz.
Tilos eladni,megvenni bármilyen fiókot.Valamint reklámcélra sem használható a játék.

én nem akarom, hogy Szamár barbár legyen, mert onnan szoktam magamnak erősítést küldeni, mert tudom a jelszót, és bármikor használhatom a fiókot.
Amikor Kanga elment Indiába felkutatni az őseit, megadta a jelszót Róbert Gidának, hogy segítsen neki,
Más fiókjába belépni tilos, ha egy másik játékos megadja a jelszavát, jelentened kell a supportnak, különben saját fiókod zárolják.

mind a ketten játszanak a fiókkal, ami nem igazságos, hiszen ők így ketten vannak.
engedélyezett, ha egyik tag sem lép be másik fiókra azon a világon, még helyettesítésben sem.

mert a klánomba csak repülni tudók jelentkezhetnek.
diszkrimináció :)
 

DeletedUser

Vendég
Megfejtés

A Százholdas Pagony meséje.

Micimackó nem íra fel fülest hogy egy internetes kapcsolatot használnak.
Kanga meg adta másnak a jelszavát.
csúnya szó nem szerepelhet se klán név se játékosnál (pusztuljanak)
 

DeletedUser9903

Vendég
második nyomozás

TÖRTÉNET DARABJA:Ám innentől lesz érdekes a történetem, szóval másnap megint beléptem és mit látok, megy a képzés a falucskámban, és a neve sem Okoska faluja volt, hanem Aprajafalva, hát itt teljesen kiakadtam, valaki járt a fiókocskában, na de kivolt?


SZABÁly:Szabályzat:
§13) Egyéb rendelkezések

# Ha szabályszegésről tudomást szerzel, akkor kötelességed jelenteni a support felé.
# Minden, amit leírtál, bizonyíték lehet az ellened folytatott eljárásban. Nem fogadjuk el, ha később azt mondod, vicceltél.

VÉLEMÉNYEZÉS: mivel okoska nem jelentette azonal ezt a rendelleneséget a support felé hibázott mivel fel merűlt az a gyanu hogy fel törték a fiókját

TÖRTÉNET DARABJA:Ezt ki kell derítenem, tehát nyomozásba kezdtem, figyeltem, és mit látok? Na mit, csupa szabálytalan dolgot.
A többiek rájöttek mivel töltöm a netidőmet, és elkezdtek utánozni, merthogy nekik is tetszik a játék, na de én találtam, én voltam az első. Törpilla, Ügyi és Hami is ott kezdett el játszani ahol én

VÉLEMÉNYEZÉS:mivel itt már tudomást szerzett arról hogy egy gépen és egy internet hálozatról többen játszanak nem beszélte meg az érintett játékosokal az internet megosztás lényegét

TÖRTÉNET DARABJA:Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp egy régebbi világon, és mivel nem túl kreatívak ők hárman ugyanazt a jelszót használják mint én. Leutánoztak, de ez még semmi, ugyanis hogy jobban fejlődjenek, szövetséget kötöttek, Hókuszpókkal és Sziamiaúval, hogy ha hetente kétszer elkaphatja őket, akkor mindhármuknak küldenek nyersit mindenből 2000-et, és ha még mellé engem is kiadnak, akkor két havit pf-et kapnak, hát lehet ilyet csinálni? Egy Okoskával?


SZABÁLY 1:A közös számítógép használatát és a szabályokat tekintve a megosztott internet és a helyettesítés azonos besorolás alá esik, lévén mindkét esetben egy gépről történik a fiókok kezelése. (hangsúly: egy gép, de több személy!)

SZABÁLY 2:Szabályzat
§9) Fiók eladása

Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából. A több világot érintő átadások is tilosak amennyiben kereskedelmi céllal történnek.
Példák:

* Tilos eladni, megvenni, vagy felkínálni bármely fiókot, vagy a fiók bármely elemét (nyersanyagokat, falvakat, csapatokat...) ebay-en vagy bármilyen más médiumon.
* Tilos nyersanyagokat pénzért, vagy prémium pontért kínálni a profilodban.
* Tilos bármilyen játékon belüli tevékenységért (pl. kémlelés, információ szolgáltatás) elfogadni, felkínálni prémium pontokat.
* Engedélyezett a seregeid felkínálása ugyanazon szerver egyik játékosának, nyersanyagok fejében.
* Tilos pénzt vagy prémium pontot felkínálni és elfogadni azért, hogy egy játékost megtámadjanak, megvédjenek, vagy nyersanyaggal támogassák.
* Tilos zsarolni prémium pontért
* Tilos prémium pontot felkínálni külső források megszerzéséhez (pl. script, grafikai csomag)
* Ha nem vagy biztos benne, mi szabályos és mi nem, kérünk fordulj a support csapathoz.


VÉLEMÉNYEZÉS 1:mivel több rendben is meg szegték a szabályzatnak több pontját ezért fel merűl ennek is a gyanuja hogy nem használnak közös internet megosztást ezért ellenörizni kell a fiókokat jellszót nem lehet le utánozni mivel történet elején el ismerte okoska mindenkit ki zavart a házból még akkor sem lehet át másolni ha mentette a jelszavát akkár a mozzilában

VÉLEMÉNY 2:mivel tilos bármi féle kereskedelem anyagi hasznot húzni a játékból ez szabály ellenes de viszont itt ebben az esetben nehezebb bizonyítani a illegális kereskedelmet minden féle képpen utána kell nézni hogy az adott játékosok között történt e pf át adás és ezt követően történt e levelezés mivel az érintett személyek valoszínű nem olvasták el a szabályzatot de minden játékos addig ártatlan míg be nem bizonyosodik a bünösége


HA ÉN LENNÉK A SUPPORT :)

VÁLASZ A SUPPORTÓL
szia okoska

Intézkedtem,köszönjük a bejelentést.

Üdv, a Klánháború csapat, pez28 :)


ezzel csak arra következtettem hogy két értelmű addig míg nem ellenörzi a support az érintett játékosokat addig ártatlanok ha a fenti szabályok bármely pontja be bizonyosodik akkor a büntetés ki szabható

viszont itt hibás volt okoska is mivel ha egy gépről játszanak pl:kolégium internet kávézó vagy akár otthon a jelszót sosem mentsük el mivel vissza élhetnek vele

javaslat eredeti supportereknek létre lehet olyat hozzni hogy kérje az emailban a vissza igazolást :)
 

DeletedUser14117

Vendég
mezga geza

megegyszer irom csak meg toldok hozza

tilos zsarolni fenyegetni
tilos jelszot kiadni
tilosak a csunya,degradalo szavak
nem hasznalhatta fel maris szomszed fiokjat az o javara
 

DeletedUser

Vendég
1.fiokot nemadta át neki és nem használhassa mezga geza saját célokra föleg falu elfoglalásra.
2. a fenyegetést jelentenni kell.
 

DeletedUser2724

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Hófehérke kalandjai


Tisztelt Support!

A mostohaanyám viselt dolgairól szeretnék mesélni nektek, hogy ti is láthassátok hová fajult a világ. A szüleim békés internetmegosztásban élték boldog napjaikat, egészen addig, amíg anyu meg nem betegedett és el nem vitte az inaktivitás. Apu bármennyire is szerette volna, semmit sem tudott tenni a fiókjáért, így hosszas gyász után, az internetmegosztás túlsó végén tátongó űrt hogy betöltse újraházasodott.

A problémáim innentől megsokszorozódtak. El sem tudjátok képzelni, hogy mennyire rosszul esett, amikor a mostohám nem volt hajlandó bejelölni engem is internetmegosztásra, olyan okokra hivatkozva, hogy szebbek a falvaim. Ehelyett mindent megtett, hogy elüldözzön. Egész odáig ment, hogy prémium pontokért cserébe megkért egy Vadász nevű felhasználót, hogy zárasson ki (legalább is ezt csiripelték a madarak, de magáról a tranzakcióról semmi biztosat nem tudok, a madarak meg... hát madarak). Vadász azonban elmondta, hogy mit tervez a mostohám, így sikerült azelőtt elmenekülnöm, hogy tiltatni tudott volna.

Sokáig bolyongtam, már attól tartottam, hogy kirúgnak a klánból sárgaság miatt, amikor egy házikóhoz értem. Kifinomult szaglóérzékemmel azonnal megéreztem a wireless illatát a levegőben, elborított a lila köd, és bementem. Odabent kisebb megütközésemre hét számítógépet és a korábban kiszagolt wireless-routert találtam. Mindenik számítógép be volt kapcsolva, így leültem a hozzám legközelebb esőhöz. Szinte remegtem a vágytól, hogy bejelentkezhessem, de amint megnyitottam a főoldalt, láttam, hogy a számítógép tulaja is játszik a játékkal. Kíváncsiságom nagyobb volt a saját fiókom utáni vágyakozásomnál, így abba a fiókba léptem be. A V12őn játszott. Mivel minden el volt szépen rendezve benne, ezért csak farmolni tudtam. Átültem egy másik számítógéphez, hátha ott be tudok lépni, de meglepetésemre itt is egy fiókot találtam. Ez is a V12őn játszott, itt nem tudtam mást, mint az alvó módot beállítani.

Amint le akartam ülni a harmadik géphez zajra lettem figyelmes, így ijedtemben elbújtam. Ez elsőre okos dolognak tűnt, mert egy kigyúrt pasas lépett be a házba egy óriási csákánnyal a vállán, bányászlámpával a kezében. Egyből ahhoz a számítógéphez vezetett az útja, amelyhez én ültem le először. Kis szöszmötölés, majd hallom hogy morog magában:
-Ki farmolt a fiókommal?!
Átült a második géphez, ott is kis szöszmötölés, majd morgás:
-Ki aludt a fiókomban?!

Amint a harmadikhoz leült volna meglátott engem. A lélegzetem is elállt, de mint kiderült nem volt mitől tartanom. A kigyúrt külső és mogorvaság egy nagyon rendes srácot takart. Kukának hívták, és ha nem jöttetek volna még rá a leírásából, a bányában dolgozott. Maradhattam nála, gyorsan betettük az internetkapcsolat megosztást, és úgy tűnt sínen lesz az életem, mert még a klánból sem rúgtak ki :D

Aztán egy napon a mostohám megtudta Kuka egyik klántársától, hogy nála lakom. Elmaszkírozta magát egy admin fiókjának és felkeresett engem. Kis felárral ajánlott prémiumot, én meg, ostoba lány, elfogadtam az ajánlatát, mivel Kukának nem volt bankkártyája, és bank nem volt a közelben, hogy utalni tudtam volna. Maradt hát a KP és az értéken felül fizetés.

Amint megkaptam az első pontot egyből elvesztettem az eszméletem, a mostohám meg hazament, remélve hogy elfoglalhatja a falvaim, mert nem fogom tudni védeni őket. Kuka így talált meg, de sajnos semmit nem tudott tenni értem. Összehívta hát a klánjainkat, még titeket is sikerült rábeszélni, hogy tűzszünet legyen a temetésem alatt. A szerencsének köszönhetően Inno Herceg elfeledkezett a tűzszünetről, és pont Kukát akarta támadni, ám a támadása csak látogatóba érkezett. Mikor meglátott engem a koporsóban rögtön megilletődött, majd amint kiderült mi a probléma, igyenprémiummal pumpálta tele a fiókomat, én meg meggyógyultam. Azóta boldogan élünk, már vele van internetmegosztásom, sőt, egy új, közös fiókon is gondolkozunk :D

Azért írtam le a történetemet, hogy kérlek vizsgáljátok meg annak a jogosságát, amelyet a mostohám tett, csak azért, mert szebbek a falvaim.
Üdv,
Hófehérke von Inno, Hamburg hercegnéje

Admin se de más sem nem árulhat prémium fiokot...az INNO-n keresztül meg lehet venni vagy bank kártyával,pénz átutalással,sima sms-el...de semmi esetre sem kp
 

DeletedUser12908

Vendég
Asterix és Obelix

Tisztelt Support:


Asterix és Obelix.

Asterix egynap jácik az uj laptopján klánháborut Obelix megláta mit jácik a vadisznokat el dobta és be ment Asterixhez és megkérdezte.
Komám te mit jácol?
Asterix felel klánháborut.
Obelixet nagyon érdekelte e játék megkérdezte Asterixsztöl mit kell csinálni hogy tudjon jácani??
El monta hogy regisztrálni kell a játékra találni kell ki egy játékos nevet jelszót.
Obelix regisztrált a játékra de kiváncsi volt Asterix fiokjára és ki figyelte titokba mi ajelszava és feltörte a fiókját.
Amiröl Csodaturmix tudomást szerzet a csalásról és meg fenyegete Obelixet ha nem segiti ötet fel fogja nyomni a Supportnak.
Obelix nézet hogy Csodaturmix honnat tud ennyi a játékról??
Obelix ki fagadta Asterixet mi az a support meg mi az a feljelentés a supportnár??
Asterix el monta a barátjának ha csalást észlelnek akkor szoktak irni a supportnak.
Erre Obelix megijet nagyon.
Megkereste Obelix Csodaturmixot és el monta kész segiteni neki amibe csak akkarja.
Monta Csodaturmix jó törd fel Asterix fiókját és a védöket küld el töle mesze hogy könyen tudjam támadni a veszteségeim kevesek legyenek Obelix megtete.
Amikor Asterix fel ment a fiokjába látja jönnek atámadások és nem tud mit tenni a védöi el mentek más irányba de nem ö külte nem tudja mi folyik a játékba.
Ir a supportnak mi folyik mondja gyanuja szerint a fiokját feltörték és csapatai szana szét mennek.
Csodaturmix egyre több falut foglal el.
A support válasza megerösiti a gyanuját feltörték a fiokját.

Ennyi volt....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Bónuszkör: 600 pont a helyes megoldásokért
Mézga Géza levele Öcsinek


Szabálysértések:
1. Hosszabb távú fiókhelyettesítés. Csak abban az esetben használható, amennyiben a fiók helyettesítése során a fiók tulajdonosa egyértelműe jelezte, hogy visszatér a játékba.
A fiókhelyettesítést ebben az esetben gondos gazdaként kell kezelni, nem csökkenhet, nem használható támogató fiókként.
2. Illegális jelszóátadás 2 esetben is, hisz Mézga Géza hozzájutott Máris szomszéd jelszavához, valamint azt Aladárnak átadta. Kérdés, az hoszabb távú fiókhelyettesítés során a közös internethasználat be lett-e állítva, mert ha nem, akár multifióknak is minősül.!
3. Aladár által így helyettesített fiók már támogató fióknak minősül, tehát szabálytalanul, jogtalan előnyhöz juttatja Mézga Gézát.
4. Fiókhelyettesítés kikényszerítése szintén tilos, valamint az így helyettesített fiókból kordináció kerül végrehajtásra, ami szintén tilos.
5. Kriszta a falunév, magánlevelezés engedély nélküli elhelyezése klánprofilban, sértő kifejezés használatával.
6. Paula nem hangoztathatja, hogy ő supporter, valamint supporter jelszót nem kér, mivel anélkül is többet lát.
7. Fiókfeltörés, ami szintén szabálytalan.

8. kérdőjeles, Blöki odaadta fiókját Maffiának. Tisztázandó, fiókhelyettesítés, vagy fiókátadás. Mert utóbbi eseteben csak supporton keresztül teheti a szabályok szerint.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
A Százholdas Pagony meséje.


Helyesbítés:

1. Nem 3 nap után, hanem a közös internet használat esetén a 3. belépést követően kell beállítani a közös internet használatot.

2. Aranyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért nem lehet értékesíteni, mivel azt csak a szabályoknak megfelelően kiépített faluban, és csak az akadémián lehet veretni, természetesen, ha a megfelelő mennyiségű nyersanyag rendelkezésre áll.


Szabálysértés:

1. Micimackó megtorlást használ Kanga ellen, ami tilos.

(§4) Megtorlás
A megtorlás azt jelenti, hogy a fiókodból megtámadsz valakit, aki a veled megosztott internetkapcsolaton lévő másik fiókot vagy az általad helyettesített fiókot támadja.A megtorlás ugyanarról a kapcsolatot használó fiókról tilos.

Mellette kordinációt hajt végre, mivel közös internetkapcsolatot használ Fülessel.

§3) Megosztott internetkapcsolat használata

Interakció – Két vagy több közös internetkapcsolatot használó fiók szerepel az ügyben csak. Közöttük tilos támadás indítása, támogatás, vagy nyersanyag kereskedelem használata azonos kapcsolatot használó játékosok között. Koordináció – Két vagy több közös internetkapcsolatot használó fiók valamint egy harmadik KÜLSŐ fiók szerepel az ügyben. Támadás, támogatás vagy nyersanyag küldése egy játékosnak olyan fiókokból, akik azonos internet kapcsolatot használnak.

2. Bagoly az átadott fiókba már nem léphet be. A belépéshez jelszóátadásnak is párosulnia kellett, mert Tigris jelszavát , melyett a support küld meg az új fióktulajdonos e.mail címére, egy jelszóemlékeztető kérés során, nem ismerheti másképp.

§2) Legális fiókátadás szabályai
Arra kérünk mindenkit, legyen óvatos, ha egy új fiókot átvesz, illetve ha egy kisebb fiókot nagyobbra cserél. A felelősség a tietek; ha az átvett fiók szabálytalanság miatt zárolás alá kerül, nem hivatkozhatsz arra, hogy új tulajdonos vagy. Ahhoz, hogy mindenki számára egyértelmű legyen: kétféleképpen lehet átvenni egy fiókot úgy, hogy az szabályos legyen, de minden esetben előre kell jelezni az átvételt a support felé, azért, hogy az admin átírhassa a regisztrációs e-mail címeket. E nélkül minden fiókátadás szabálytalan, és multizásnak minősül. Fontos: [/Bamennyiben átadod a fiókod, az többé nem tartozik hozzád. Ha meggondolod magad, és megpróbálod visszaszerezni a fiókot vagy a fiók irányítását, úgy az multizásnak minősül, vagy illegális belépésnek. Legális fiókátadáskor a név megváltoztatható, amennyiben az új tulajdonos ezt a kérését jelzi a support felé, valamint a választott név nem sérti a játék szabályait.


3. Kanga illegálisan átadta a jelszavát Zsebibabának, ráadásul nincs jelezve, van-e beállíttott közös internethasználat.

4. Profilon tilos PF fiók értékesítést reklámozni, PF-et kizárólag a klánháború játék, (innogames) értékesíthet.


Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Okoska levele


Okoska elővigyázatlan volt, mivel mentette a jelszavát, és nem törölte az általa látogatott lapot a böngészőből. Sajnos, nem lehet segíteni neki, hisz a felhasználó saját felelőssége a fiók jelszavának gondos örzése. Gondatlanul kezelte a fiókját, és ez az ő felelőssége, lehetőség, váltson jelszavat, és kezelje gondosabban, kilépéskor törölje a sütiket, és ne engedélyezze a jelszó tárolását.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Hófehérke kalandjai


1. A közös internetmegosztást mindkét félnek be kell jelölni, ha Hófehérke bejelölte, és a gonosz mostoha törölte, akkor a 3. belépés után szabálysértést követett el. Persze Hofehérkének minden belépékor van lehetősége a közös internetkapcsolat beállítás ellenörzésére.
2. A gonosz mostoha adminnak, supporternek nem adhatja ki magát, mert az is szabálysértés.
3. Kuka elővigyázatlanul mentett jelszót, belépést használt. Itt persze nem stimmel, mert ha a felhasználó nevet, és saját jelszót használok, akkor be tudok lépni bárhonnan a saját fiókomba, és Hófehérke így illegális belépést követett el Kuka fiókjába. Érdekes, hogy Kuka 3 gépen is használta a fiókját. Persze egy időben a 3 gépről nem lehet benn a fiókjában. Érdekes az alvó mód a 3. gépen, így már multigyanus)
4. PF forgalmazása kizárólag a klánháború csapat, (innogames) hatáskörébe tartozik, továbbértékesítése tilos, persze, ha a gonosz mostoha nem reklámozza profilon a PF értékesítést, úgy nehéz bizonyítani, hogy továbbértékesítette a PF-et.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ezek a Törpök....



Vizsgálandó:
1. Tréfi, és Törperős bejelölte-e a közös internet használatot, amíg javították a gépüket, mert a 3. belépés után már kötelező. Ha nem akkor a szabályzat büntetési melléklete alapján büntetném őket.
2. Okoska a közös internethasználat miatt nem támadhatja Törperőst, (kordináció !) így okoska ellen szintén eljárnék, a szabályzat büntetési melléklete alapján.
3. Törpapa hosszú távú helyettesítése. Vizsgálandó, törpilla bejelölte-e a közös internet használatot, és rendelkezett-e utalással, hogy Törpapa vissza kiván-e térni a játékba. Amennyiben nem, a hosszútávú fiókhelyettesítést meg kell szüntesse, mert multizásnak minősül. A falvak ürítése Törpapa által történt rendelkezés hiányában támogató falvaknak minősülnek, így szintén szabálysértés történt törpilla részéről. Ennek büntetése mindkét fiók végleges zárolása. Mivel ez a súlyosabb büntetés, a másik, a hosszútávú helyettesítés, multigyanu büntetése már feleslegessé válik.
4. Törpingáló megsérti a levelezésével, a nem klánháborúhoz vonatkozó kereskedelmi reklám tilalmát, így vele szemben ezért járnék el, a bümtetési segédlet szerint, és a leveleket, valamint, ha profilra kitette, törölném.

Nem vizsgálandó:
Törpilla fenyegetése, amennyiben csak a falvak befoglalására vonatkozik, a játékban megengedett, a klánháborúhoz kapcsolódó engedélyezett fenyegetésnek minősül.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Bagoly levele


Szabálytalanságok.
1. Bagoly öngóljai:
- Illegális jelszóhalászat, és belépés Nyuszi fiókjába. - Bagoly végleges kizárása
- Illegális jelszó átadás Kanga részéről Róbert Gidának, aki ezt Bagolynak is továbbadta. - Kanga, és Bagoly fiókjának végleges kizárása, jelszóátadás miatt.
- Illegális jelszóhasználat Füles fiókjára. Büntetés lásd az előzőkben, bár ennyiszer nem lehet Bagolyt kizárni.
- Malacka fiókeladása. Szintén szabálytalan, a fiók kereskedelmi tevékenységet nem képezhet, tehát árat nem kérhet érte, valamint nem reklámozhat más,
a játékot nem érintő, főleg jövedelemszerző linkeket profilon, tehát a büntetési tétel szerint járnék el, és a profilból a reklámlinkeket törölném.
- A fiók átadás a szabályzat szerint történt-e meg, ha nem akkor a fiók végleges kizárása.
- Kanga magánlevél engedély nélküli kőröztetése: Büntetési segédlet alapján.

Nem szabálytalan:
Nyuszi zsarolása megengedett fenyegetés a klánháborún belül, amennyiben csak a nyersanyagra, és Malacka megtámadására vonatkozik.

Végeredmény, Bagoly, és Kanga fiókjának végleges zárolása illegális adathalászat illetve jelszóátadás miatt, Füles fiókjának végleges zárolása, amennyiben a fiókátadás nem a szabályzatnak megfelelően történt, valamint a tiltott reklámtevékenység, mivel ez már a fiókot átvevőt terheli. (Ha szabályos körülmények közt vette át a fiókot).

Még van hátra pár,de azt majd még később felteszem;)
 

DeletedUser

Vendég
Bónuszkör: 600 pont a helyes megoldásokért
Mézga Géza levele Öcsinek


Szia, Öcsi, tervezzünk egy támadást a Hufnágel Pisti ellen.

Máris szomszédot helyettesítem 54 napja, de istenért sem akar visszatérni. Megkezdtem a befoglalását. Átadtam a jelszót a szomszéd játékosnak, Aladárnak, hogy ürítse nekem. Majd ő is kap jutalomból pár falut az enyéimből. Majd ezeket a falvakat teleképezzük sereggel és rárontunk együtt.
Én rávettem 2 klántagunkat, hogy adják át a támadás idejére a fiókjukat helyettesítésbe, nem akarták, de megfenyegettem őket, hogy eltiporjuk őket, ha nem teszik, így odaadják, és lesz rengeteg seregünk. Viszont támadni nem tudunk velük, de megbeszéltem 2 barátommal, akik nem akarnak támadni és az ellenséges klánban vannak, de velem jobb barátságban, hogy a 2 helyettesített fiókból elküldöm nekik a védelmet, és ők a sajátjukat elküldik cserébe nekünk.
Talán Blöki fiókja is beszáll a támadásba, úgy könnyebb lesz, ő úgyis tegnap odaadta a fiókját Maffiának, csak Maffia azt sajnálja, hogy nem tetszik a fiók neve, de fátylat rá, ő szeret támadni.



Sajnos ezt észrevette Kriszta, az ellenséges klánból, aki irigységből számomra degradáló neveket adott a falvainak és folyamatosan támad. Minden nap reggel 8-kor indít rám támadásokat! Minden nap már több hónapja. Ellene kéne egy kis védelem, még foglalom Márist. Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára a tolvaj játék linkje mellé!

Paula pedig azt mondta, hogy ő supporter és kéri a jelszavam.
Valamint a minap történt egy érdekes dolog. Egy csomó támogatás ment tőlem az ellenségemhez, pedig ilyet nem is csináltam! A bejelentkezéseknél egy nem odaillő IP cím volt. De mindegy visszahívtam.

Sok szerencsét,

Köbüki, azaz: Mézga Géza

1,A support sosem kéri a jelszavad.
2,Mézga Géza megfenyegette két klántársát
3,Tilos megmondani a jelszót másnak
4,helyettesítés alatt nem lehet ugyan azt a falut támadni

remélem jók :)
 

DeletedUser

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Bagoly levele


-Más fiókjába nem lehet belépni.
-Üzenetek továbbítása tilos kivéve ha engedélyezi az illető.
- Fiókokkal kereskedni tilos!
- Tilos olyan fiókból erősítést küldeni ami ugyanazt az internetkapcsolatot használja.
- Nem lehet 2-en vinni egy fiókot.
 

DeletedUser12246

Vendég
Szia, Öcsi, tervezzünk egy támadást a Hufnágel Pisti ellen.

Máris szomszédot helyettesítem 54 napja, de istenért sem akar visszatérni. Megkezdtem a befoglalását. Átadtam a jelszót a szomszéd játékosnak, Aladárnak, hogy ürítse nekem. Majd ő is kap jutalomból pár falut az enyéimből. Majd ezeket a falvakat teleképezzük sereggel és rárontunk együtt.
Én rávettem 2 klántagunkat, hogy adják át a támadás idejére a fiókjukat helyettesítésbe, nem akarták, de megfenyegettem őket, hogy eltiporjuk őket, ha nem teszik, így odaadják, és lesz rengeteg seregünk. Viszont támadni nem tudunk velük, de megbeszéltem 2 barátommal, akik nem akarnak támadni és az ellenséges klánban vannak, de velem jobb barátságban, hogy a 2 helyettesített fiókból elküldöm nekik a védelmet, és ők a sajátjukat elküldik cserébe nekünk.
Talán Blöki fiókja is beszáll a támadásba, úgy könnyebb lesz, ő úgyis tegnap odaadta a fiókját Maffiának, csak Maffia azt sajnálja, hogy nem tetszik a fiók neve, de fátylat rá, ő szeret támadni.



Sajnos ezt észrevette Kriszta, az ellenséges klánból, aki irigységből számomra degradáló neveket adott a falvainak és folyamatosan támad. Minden nap reggel 8-kor indít rám támadásokat! Minden nap már több hónapja. Ellene kéne egy kis védelem, még foglalom Márist. Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára a tolvaj játék linkje mellé!

Paula pedig azt mondta, hogy ő supporter és kéri a jelszavam.
Valamint a minap történt egy érdekes dolog. Egy csomó támogatás ment tőlem az ellenségemhez, pedig ilyet nem is csináltam! A bejelentkezéseknél egy nem odaillő IP cím volt. De mindegy visszahívtam.

Sok szerencsét,

Köbüki, azaz: Mézga Géza



Kiemeltem a szabálytalanságokat.
Tehát:
Máris szomszéd nem hagyta meg, hogy osszák szét a faluit, ez máris egy szabálytalanság. Rögtön ott egy még nagyobb, mivel Mézga tudta Máris jelszavát, de ha ez még nem lenne elég, megmondta egy 3. játékosnak. Itt mindhárom játékos szabályt szegett.
Aztán, arra nem lehet kényszeríteni játékosokat, hogy átadják helyettesítésbe a fiókjukat. + a védelem küldésre sincs Mézga felhatalmazva.
Blöki minden bizonnyal szabálytalanul adta át a fiókját Maffiának, mivel Maffiának nem tetszik a fiók neve (ha szabályosan vette át, akkor megváltoztatta volna). Kriszta leminősítő hangnemű faluneveket adott, ez is szabályellenes. + az is, hogy kirakta a levelezésüket a profiljára engedély nélkül; a tolvaj játék linkjéről meg már ne is beszéljünk.
Paula supporternek adta ki magát, így akart jelszót kicsalni (a support soha nem kér jelszót).
Végül pedig, feltörték Mézga fiókját...
 

DeletedUser10398

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom. A Százholdas Pagony meséje.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
A Százholdas Pagony meséje.


Réges-régen, valamikor az ősidőkben, de legalábbis múlt péntek előtt, Micimackó egy erdőben élt, saját kunyhójában, és számára kedves foglalatossága a méz gyűjtése után békésen Klánháborúzott.
Micimackó békésen építgette kicsiny falucskáját, és azon ábrándozott, hogy a közeli Barbár falvakból nem vasat, fát, vagy agyagot szerez, hanem finom, édes mézecskét..

Elterjedt a híre a Százholdas Pagonyban, hogy Micimackó milyen jó szórakozást talált magának..

Kanga volt az első, aki ki akarta magát próbálni a játékban. Kérte Róbert Gidát szerezzen neki egy okostelefont, amin internetezni is lehet. Róbert Gida, mivel éppen szülinapja volt Kangának, vett egy szupijó kütyüt a mobilszolgáltatójánál.

Nem hagyta magát Bagoly sem, ő is meglepte magát egy plazma tévével, meg egyúttal egy laptoppal a Media-Mániában, majd elröpült a kábeltévésekhez és beköttette a tv-t és a netet. Kettőt egy csapásra. Milyen ravasz!

Békésen játszottak mindannyian, és nagyon jól szórakoztak. Füles, a csacska csacsi félszegen nézte a távolból Micimackót, hogy az milyen önfeledten játszik. Egy napon összeszedte a bátorságát és megkérdezte barátját:

Micimackó barátom, megengeded, hogy játszak én is a gépeden, amikor Te nem vagy itthon, esetleg szunyókálsz?
Persze Barátom, használd nyugodtan a gépemet, csak egyikünk nehogy elfeledje beállítani az internetcsatlakozás megosztását!
--> mindkettőnek be kell állítania a megosztott kapcsolatot!

Füles megcsinálta az új profilját Vadszamár néven, Maci pedig felírta a tenyerébe, hogy majd be kell jelölnie a megosztást, három nap elteltével legkésőbb. --> nem 3 nap után, hanem 3. belépés után (legkésőbb)!!

Telt-múlt az idő, egy reggelen Tigris ugrált elő a sűrű erdőből.

Szevasztok cimborák! - örömködött.

Azonban nem szólt senki hozzá. Füles fülét-farkát lógatva játszott Micimaci gépén, Kanga egy fának támaszkodva farmolni készült éppen, Mackó pedig békésen hortyogott egy málnabokor alatt. A Pagony Rádióban csendes zene szólt.

Tigris ugrált még a rugólábain egy kis ideig, majd megtörte a csendet:

Mit csináltok Barátaim?
Játszunk a Klánháborúval - motyogta Füles
Vonatot indítok - kuncogott Kanga

Tigris ugrált még kicsit, majd szó nélkül, búslakodva eloldalgott, semmit nem értett az egészből.

Amint a távolodó Tigris csörtetésének hangja elhalkult, felpattant Füles és Mici fülébe suttogott:

Maci, Macikám! Bajban vagyok.. Kanga megtámadott, már nemeseket is küld!

Micimackó feltápászkodott, ült a bokor tövében és erősen gondolkodni kezdett:

Gondolj, gondolj, gondolj..

Meg is lett az eredménye:

-Füles barátom nem tudok sajnos erősítést küldeni Neked, de sebaj, megleckéztetjük a nagyszájú Kangát, megtámadom, (Megosztott internetkapcsolattal játszó fiókok esetében tilos egy fióknak megtorolni a másik fiókon ért sérelmeket.)úgyis sokkal erősebb vagyok mint Ő, hihihi...
Ezzel leült a gép elé, bejelentkezett a saját fiókjába és támadásokat küldött Kangára.

-Most majd megtanulja, ki az úr a Pagonyban, hehehe.. - nevetett jóízűen.

Néhány nap múlva meghallották, hogy Bagoly a Pagony Rádióban bemondatja, hogy megunta a játékot, ezért átadja a fiókját Tigrisnek, ami folyamatban is van, és már csak Tigrisre várnak, hogy bejentkezzen és játszani kezdjen. Bagoly azt is kérte a barátaitól, hogy ezentúl csak Skypon keressék őt.

Füles, gondolta segít a kezdő Tigrisnek, hogy könnyebbé tegye az életét, ezért kérte, hogy rakja rá a helyettesítést, (ha már leadta a fiókot, akkor törvényesen nem kaphatja visza:)) hogy be tudjon állítani néhány gyorsgombot a kezelő felületen. Így is tettek, azonban Füles, a csacska csacsi nem boldogult, sosem látott még Safari böngészőt. Madárfütty postás kisasszonnyal üzentek Bagolynak, aki Róbert Gidához ment sakkozni, hogy kérje meg Gidát, engedje már meg, hogy használhassa az álFonját, csak annyi időre, hogy megcsinálja a gyorsgombokat Tigrisnek. Bagoly, természetesen Róbert Gida engedélyével, bejelentkezett a régi, jól ismert fiókba és rögtön látta mi a baj:

-Barátaim, hiszen lejárt a Prémium fiók! Ezért nem tudtok gyors gombot készíteni! Vásároljatok PayPallel, vagy keressétek meg a PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klán diplomatáját, az szokott hirdetni a profilján prémium pontot, --> t Profilon tilos PF fiók értékesítést reklámozni, PF-et kizárólag a klánháború játék, (innogames) értékesíthet. )) akármi nem learanyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért. --> xDD

Mialatt Füles és Tigris a pontok vásárlásával volt elfoglalva, Kangának eszébe jutott, hogy el kell mennie a boltba, mert estére nem lesz chips a játék mellé, sőt az Ezel bosszúja is kezdődik!!! Megkereste Zsebibabát, akiben a legjobban megbízott, és Baba tényleg csak nagyon ritkán játszott a saját Zsebi falva nevű falujában, (akkor is inkább csak építgetett) és megsúgta neki a kódját, vigyázva, hogy senki se hallja meg, és megkérte, hogy majd nézze, hogy sikerül-e Füles faluját elfoglalni, meg próbáljon Micimackó támadásai elől kitérni. Zsebibaba cinkosan mosolygott és biztosította Kangát, hogy soha nem adja ki senkinek a jelszót, hiszen az tilos.

Ezzel Kanga megnyugodva elindult a boltba, Zsebi pedig izgatottan kezdte figyelni a nemesek közeledtét.

A mese most a végéhez közeledik, annyit elárulok, hogy a Százholdas Pagony rendjének őrzőjének, Cirmos Cicának figyelmét felhívta Ürge, aki szeretne a Dicsőség Csarnokába kerülni, arra, hogy valami nem stimmel az erdőben, furcsa dolgokat csiripelnek a madarak.

Nem tudom, hogy ezt ide kell-e, de azért felrakom :))

Bónuszkör: 600 pont a helyes megoldásokért
Mézga Géza levele Öcsinek


1. Hosszabb távú fiókhelyettesítés. Csak abban az esetben használható, amennyiben a fiók helyettesítése során a fiók tulajdonosa egyértelműe jelezte, hogy visszatér a játékba. (ha jelezte, és még így is vállalod, akkor mindvégig megfelelően kell kezelned – nem foglalhatod be a helyettesített egyértelmű engedélye nélkül!)
2. Illegális jelszóátadás : Mézga Géza hozzájutott Máris szomszéd jelszavához, amit aztán Aladárnak akart adni!
3. Magánlevelezést nem szabad enedély nélkül elhelyezni a profilokon (krisztinek)!
4. Paula nem híresztelheti, hogy ő supporter, (elvileg van benne még 1 játékos is, mivel ő nem lehet supporter azon a világon, amelyiken játszik ) valamint supporter jelszót nem kér, mivel nélküle is be bír lépni!


Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Okoska levele


Okoskának nem volt igaza a feljelentésben, mivel az ő hibájából veszett el a fiók, mivel mentette a jelszavát! A support ilyen esetekben tehát nem bír segíteni, mert mindeb felhasználónak a maga feladata a fiókja védelme! Amúgy meg megpróbálhatta volna egyedül is viszaszerezni az accot, rámegy bejelentkezésnél arra, hogy elfelejtette a jelszívát, és akkor elküldik neki e-mailben!. (ui.: ha megnézi a bejelentkezéseknél az időpontot, akkor abból rájöhet, h kivolt a rabló.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Hófehérke kalandjai


Nem szabad prémium ponttal kereskedni
Tilos más felhasználói fiókjába belépni
Egy világon mindenkinek csak egy felhasználói fiókja lehet
Tilos supporternek kiadni magát bárkinek is, és újra, tilos prémiummal kereskedni
Egy supporter nem adthad prémium pontot senkinek (megfelelő indok nélkül persze:))

Alapdíjas kör: 600 pont a jutalom.
Frédiéknél is áll a bál...


Ezek mennek a lecsóba: :DD
Vilma V5: közös gépen tolja Ilmával.
Benőke V5: közös gépen tolja Vilmával.
Dinó V3:közös jelszó Ilmával
Dinó v5:közös gépen tolja Vilmával
Dinó v6:közös jelszó Ilmával

Frédi V6 Vilmával együtt játszik
Dinó v7:hozzá lép be benőke üríteni és, hogy be tudjon lépni ki kelett adnia a jelszavát
A többi meg maradkizárásos alapon( bár nem tudom, hogy jól zártam e ki ^^):
Ilma:v4
Vilma:v4,V6
Benőke: v5,V6,V9
Frédi: V1,V2,V3,v6,V11

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ürge elkapott levele Róbert Gidához:


-Bagoly nem értékesítheti a faluit PP-ért. /Bagoly írt egy körlevelet, hogy eladja a faluit, 200 pontért/

-ha kanga jelzi, hogy vissza akar jönni a játékba, akkor itt megy a lecsóba a helyettesítő:
,,# Szabályellenes visszaélni a helyettesítéssel. Az a helyettes, aki szándékosan tönkreteszi vagy súlyos kárt okoz a helyettesített fiókban, büntetésre számíthat. A fiókhelyettesítő büntethető akkor, ha bizonyítható a szándékosság a fiók hanyatlásában a tulajdonos szándéka ellenére."

- Ürge nem szabadna hogy tudja egy másik játékos jelszavát. =>lecsó
-Tigris kiadta a kódját / Tigris vezényel amit nemértek mert nincs jó kódja az nálam van/
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
A Százholdas Pagony meséje.

-Micimackó békésen építgette kicsiny falucskáját, és azon ábrándozott, hogy a közeli Barbár falvakból nem vasat, fát, vagy agyagot szerez, hanem finom, édes mézecskét..
A barbár falukból nem lehet mézet zsákmányolni

- Maci, Macikám! Bajban vagyok.. Kanga megtámadott, már nemeseket is küld!
Nem lehet látni a közeledő támadásokat

- Füles megcsinálta az új profilját Vadszamár néven, Maci pedig felírta a tenyerébe, hogy majd be kell jelölnie a megosztást, három nap elteltével legkésőbb.
# A szabályzat szerint a 3. közös gépes belépés az az időtartam, amikor ezt legkésőbb jelenteni kell.

-Füles barátom nem tudok sajnos erősítést küldeni Neked, de sebaj, megleckéztetjük a nagyszájú Kangát, megtámadom, úgyis sokkal erősebb vagyok mint Ő, hihihi...
Ezzel leült a gép elé, bejelentkezett a saját fiókjába és támadásokat küldött Kangára.
# Azok a játékosok, akik időszakosan osztják meg az internet kapcsolatukat, nem támadhatnak, támogathatnak, vagy küldhetnek nyersanyagot ugyanannak a játékosnak addig, amíg az időszakos kapcsolat megszakadása után el nem telik 24 óra.

-Néhány nap múlva meghallották, hogy Bagoly a Pagony Rádióban bemondatja, hogy megunta a játékot, ezért átadja a fiókját Tigrisnek, ami folyamatban is van, és már csak Tigrisre várnak, hogy bejentkezzen és játszani kezdjen. Bagoly azt is kérte a barátaitól, hogy ezentúl csak Skypon keressék őt.
A fiókátadás menete:

A következő adatokra van ehhez szükségünk:
átadó regisztrációs e-mail cím
átvevő játékos neve
átvevő regisztrációs e-mail cím
választott új e-mail
választott új név



-„vagy keressétek meg a PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klán diplomatáját, az szokott hirdetni a profilján prémium pontot, aranyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért.”
1. „Pusztuljanak a Pagonyi Állatok” – A klánprofilban található minden nemű szabálysértés a klán alapítóját és azokat a személyeket terheli, akik jogkörüknél fogva képesek megszüntetni a szabálysértést.
2. "szokott hirdetni a profilján prémium pontot, aranyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért.” - Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából. A több világot érintő átadások is tilosak amennyiben kereskedelmi céllal történnek.
Példák:

* Tilos eladni, megvenni, vagy felkínálni bármely fiókot, vagy a fiók bármely elemét (nyersanyagokat, falvakat, csapatokat...) ebay-en vagy bármilyen más médiumon.
* Tilos nyersanyagokat pénzért, vagy prémium pontért kínálni a profilodban.
* Tilos bármilyen játékon belüli tevékenységért (pl. kémlelés, információ szolgáltatás) elfogadni, felkínálni prémium pontokat.
* Engedélyezett a seregeid felkínálása ugyanazon szerver egyik játékosának, nyersanyagok fejében.
* Tilos pénzt vagy prémium pontot felkínálni és elfogadni azért, hogy egy játékost megtámadjanak, megvédjenek, vagy nyersanyaggal támogassák.
* Tilos zsarolni prémium pontért
* Tilos prémium pontot felkínálni külső források megszerzéséhez (pl. script, grafikai csomag)
* Ha nem vagy biztos benne, mi szabályos és mi nem, kérünk fordulj a support csapathoz.
- Megkereste Zsebibabát, akiben a legjobban megbízott, és Baba tényleg csak nagyon ritkán játszott a saját Zsebi falva nevű falujában, (akkor is inkább csak építgetett) és megsúgta neki a kódját.
# Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott. Ha egy másik játékos megadja neked a jelszavát, azonnal jelentened kell, különben saját fiókod kerül zárolás alá.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Alapdíjas kör: 600 pont a jutalom.
Frédiéknél is áll a bál...

Ilma és Vilma, Dinó, Benőke és Frédi játékosok a következőképp játszanak.
Ilma a V3,V4,V5. V6, Vilma v4, v5, v6, v7. Dinó V3on is feltűnik, a V10, V11,V6, V7 a fő játéktere. Benőke V5, V6, V9, Frédi V1, V2, V3, v6, V11, és a speed.
Ilma közös jelszóval viszi a fiókját Dinóval a 3as és 6os világon, a v4en fiókot készül átvenni, az 5ösön közös gépen tolja Vilmával.
Vilma ezzel szemben az 5ösön Benőkével, a 6oson Frédivel játszik együtt.Benőke a v7en pedig belépve Dinóhoz üríti a falukat Vilmának.
kérdés: melyik fiók biztosan nem megy a lecsóba, és a többiek miért és hol lesznek érintettek?

MAGYARÁZAT, FONTOS: a közös gép bejelentett kapcsolat. minden ami nincs így írva, az nincs bejelentve.

Megfejtés:
Frédi nem megy a lecsóba!

A többiek miért és hol lesznek érintettek?
Ilma:Ilma közös jelszóval viszi a fiókját Dinóval!Nem lehet kiadni senkinek a jelszót!Ebben Dínó is benne van!
A v4en fiókot készül átvenni! Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként!
Benőke:Benőke a v7en pedig belépve Dinóhoz üríti a falukat Vilmának.Ezzel már azt mutatja hogy Benőke tudja Dínó jelszavát!Tehát Dínó kiadta a jelszavát és ezt nem lehet!
Vilma:Vilma ezzel szemben az 5ösön Benőkével, a 6oson Frédivel játszik együtt.Ilmával játszik közös gépen és nem Benőkével és Frédivel!

Remélem jó!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Feladatmegoldás

Alapdíjas kör: 600 pont a jutalom.
Frédiéknél is áll a bál...

1.A jelszót senkinek sem szabad kiadni.
2.Fiókot átvenni nem lehet csak világonként átvenni hanem csak felhasználónként.
3.Senki nem léphet be egy olyan fiókba ami nem az ő tulajdona.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent