AS-MeseStar

DeletedUser

Vendég
Köszönöm Palma,
jól esik ilyet hallani,

Úgy gondolom, soha senkit szándékosan nem bántottam meg, ha igen akkor biztos nagyon nyomós okom volt.
Higgadt embernek tartom magam, talán néha túlságosan birka türelmű is.

(da amikor olyan "ember" dobál sárral aki saját magáról nem győzi lekaparni...
Emlékszem tisztán mikor azzal dicsekedett, frankón fejlődik, mert saját klántárs fiókot farmolja egy hónapja, azt aki rábízta)
Én mindíg igyekeztem tisztán játszani, szabályokat betartva, ha engem ki lehet kezdeni, sztem nincs olyan itt akit nem.

Bízom benne, hogy valóban a játék lényegi részén fog eldőlni majd a győzelem, nem pedig egy-egy apró figyelmetlenségen vagy irracionálist kerülő széndék miatt.

(megjegyzem, nem én voltam sanyi fiókban amikor szabálytalanság történt)

...viszont elolvastam elejétől ezt a topicot, szomorúan látom, túl sok a gúnyos hangnem, értehtetlen, hogy miért megy ez a böködés.
Azon is gondolkodtam, hogy egyáltalán írjak vagy sem.

Arra számítottam, ha írok is, rögtön egy kapetany féle epés megjegyzés követi a mondandót.
Örülök, hogy nem így lett.

Azt hiszem nem nézek fel ide többet.

Amiért meg lett nyitva a topic, arra nem találtunk nyitott füleket.

Tisztelettel búcsúztam innen.

=Shrek.=
Szia Shrek!

"Emlékszem tisztán mikor azzal dicsekedett, frankón fejlődik, mert saját klántárs fiókot farmolja egy hónapja, azt aki rábízta"
itt biztosan rám gondolsz. Moneszka ürítette a fiókban a falukat, hogy én farmoljam. Utánnanéztem a szabályoknak, remélem elég alaposan, és én emiatt nem vagyok büntethető, de hülye lettem volna nem kihasználni. Egyébként meg jó, ha kb. 3-4-szer lefarmoltam a faluit az általat írt egy hónap helyett.
Viszont moneszkát emiatt fel tudtam volna jelenteni. :)
Itt megjegyzendő: nem csak én farmolta azokat a falukat, sanyi bá folyton elvitte belőlük a nyersanyagot előlem. :((

"Én mindíg igyekeztem tisztán játszani, szabályokat betartva, ha engem ki lehet kezdeni, sztem nincs olyan itt akit nem."
Szerintem mindenki igyekszik minél kevesebb szabálytalanságot elkövetni. Nem tudom, hogy melyik nagyokos jelentett fel engem a profilom sértő tartalma miatt... de bevallom, sikerült kizáratnatok 6 óra hosszára. Kb. hajnaltól reggel 6-ig nem tudta belépni. HUJJAJ!
Mindezt azért, mert szerepelt a "szar" szó a profilomra kiírva.


Szeretném mostmár tényleg megtudni az MS tagoktól, főként Süsütől, hogy:
Oké, hogy igazságos elbírálást akartok. Mindenki szeretne. Ha nem érzitek jogosnak a büntetést, hát fellebbezzetek, és a support dönt a dologról.

DE! Hol jövünk mi a képbe??? (RedSacro és én)
 

DeletedUser11266

Vendég
DE! Hol jövünk mi a képbe??? (RedSacro és én)

Baromira nem rólunk van itt szó.

Főképp valamilyen sajátmaguk által kreált erkölcsi elvárások alapján a feljelentést sérelmezték. Ehhez hozzákanyarították a csontig lerágott "Nálatok support-osok játszanak" blablát.

Mindezeket úgy, hogy:

Süsü úr v7-en a saját társait jelentgette napi szinten, azt hogy ebből a VHL-el külön háborút vívtak már csak úgy szőrmentén említem. Természetesen az ő általa vélt szabálytalanságok megengedik ezt.

Mi vesszük a fáradságot a szabályoknak megfelelően írunk a support-nak, a játékot befejező társainkkal karöltve, hogy osztanánk a fiókját, és ezzel szemben folyamatosan azt látjuk, hogy mohó varacskosdisznóként zabálják az unalomtól felfordult társaik hulláit, miközben tovább foglalgatnak a fiókkal (nem beszélve az egyfalvas proxi-fiókokal helyettesített acc.ok osztásáról, ez kifejezetten MS-specialitás) , ami egyértelműen szabályszegés, akkor az náluk teljesen természetes, hogy mi vagyunk az aljasok ha jelezzük. Még úgy is, hogy ők profilokért és falunevekért záratnak ki a mi társaink közül :)

...és akkor jön ma a csavar. Az "AS-barát" support visszaenged egy kizárt játékost! :D

Akkor most ki-kinek a barátja?! :)

De szinte mindegy mert ugye mindezt korrektül itt külsőn bennünket feketeseggűnek kikiáltva - a másik 98 társunkkal együtt - kiüvöltözték magukból, így faszagyerekként boldogan hajtják álomra a fejüket :)

...csürhe.
 

DeletedUser8223

Vendég
..........

és akkor hogy sikerült a te részeidet totál olyanra megcsinálnom, ahogy te valójában írsz?

:D

Te nem utánoztál még senkit sem? :D
mondjuk ha más helyett írsz zh-t, vagy had ne soroljam a többit.
nem hiszem, h ez olyan nehéz lenne. :D
 

DeletedUser8223

Vendég
....

"..és akkor jön ma a csavar. Az "AS-barát" support visszaenged egy kizárt játékost! "

igen magasan kvalifikált kollegák.
Ti mondtátok, h a szabályok meg blala, amit kersztbe szegtem meg meg vissza, meg ahol nem szégyellitek.

írtátok,h fellebbezni kell, hát megtörtént.
és van eredmény, döntés.
akkor mit kell pampogni, kölkök?

egy olyan embert próbáltok letolni, bekezdeni a szabályokra hivatkozva, akikhez soha a büdös életben nem fogtok felérni.
nagy nullák vagytok hozzá képest, és itt szúrjátok?
nyomoroncok.
 

DeletedUser11266

Vendég
:D
A folyamatos ellentmondás gondolom abszolute nem zavar téged :)

Ha feljelentünk valakit és kizárják, az csak azért lehet mert support-közeliek vagyunk.

Ha visszaengedik, akkor meg klafa csávó....persze csak utánad.

Minősítessz itt közülünk többeket, a magad fuvaros szintjén, de még mindig nem értem, hogy miért :)
 

DeletedUser8223

Vendég
.....

:)

szerencsére nem ismerjük egymást, mindenkit úgy minősítek, olyan stílusban, amennyit megérdemel.
bár ti ennyit sem érdemelnétek.

nem kell értened, miért kellene? :O
én sem értenék meg sokmindent, ha te lennék...
ez ilyen. :)
 

DeletedUser11266

Vendég
Egy újabb ellentmondás :)

"szerencsére nem ismerjük egymást,"

"mindenkit úgy minősítek, olyan stílusban, amennyit megérdemel."

Na de persze, azt csinálsz amit akarsz...mert a stílusodat nézve nagyon más öröm úgy se nagyon juthat neked. Az ilyeneknek nem szokott :) Verdd tovább a nyálad, jó egészséget hozzá!

...fehérrépa:)
 

DeletedUser8223

Vendég
.....

:D

ellentmondást nem tudom, holmit lácc, de sasszem vagy, nyilván. :D


mint mondottam volt, nem ismersz, úgyhogy ezt talán nem kéne. :)
kevesen vannak, akik többet raktak ki az asztalra az egész életükben, mint én az eltelt párkis 23 évemben, úgyh nem különösebben tud érdekelni, h te mit gondolsz rólam. :D

ohhjjj vígan elvagyok, hogy csak na. :)

áve. :)
 

DeletedUser11266

Vendég
:D

ellentmondást nem tudom, holmit lácc, de sasszem vagy, nyilván. :D


mint mondottam volt, nem ismersz, úgyhogy ezt talán nem kéne. :)
kevesen vannak, akik többet raktak ki az asztalra az egész életükben, mint én az eltelt párkis 23 évemben, úgyh nem különösebben tud érdekelni, h te mit gondolsz rólam. :D

ohhjjj vígan elvagyok, hogy csak na. :)

áve. :)


óóó hát persze, kétség nem férhet hozzá, hogy űberkirály lehetsz, és mi meg se közelíthetünk.

"mint mondottam volt, nem ismersz, úgyhogy ezt talán nem kéne. :)"

Figyelmedbe ajánlanám, hogy talán fordítva sem kellene. Nem lenne jó ha átlépnél egy határt, és már nagyon közel jársz hozzá.
 

DeletedUser8223

Vendég
határ?: O

a határok arra valók, h feszegessük, és biza néha á lépjük át őket. :)
te is átléptél már párat, de nem tehetsz róla, ilyen vagy. :)


de mit is kell mondani?

"De egyébként csak nyugodj meg!
Feszültnek tűnsz, és már átmentél személyeskedő stílusba. Nem szabad pitiánernek lenni, elég ha a játékban az/azok vagytok." :) :)
 

DeletedUser11266

Vendég
:D
Ez de gyenge már, és még is meghúzta.
Korábban kell felkellned, hogy nálam próbálkozz kisgyerek :)

Na, viszont ez már nem üti nálam a mércét, köszöntem a magasröptű párbeszédet! Az eddig rólad hallotak ismeretében abszolute nem csalódtam benned :)
 

DeletedUser8223

Vendég
...

összeomoltam. :(

leszóltak, újfent. :/
hát, ezt dobta a gép, mindegy, azért majd feldolgozom vhogy. XD
 

DeletedUser

Vendég
:)
Babihoz csatlakozom.:)
Olyan embert próbáltok/tatok kizáratni, akiben egy csöpp gerinctelenesség sincs.:)
Hála égnek..és sok másnak..megsz*****ok ;) :rolleyes:

Lehet, h háborúban mindent szabad..de ez egy játék..:)
Egy igen komoly..és költséges játék, de azért ne keverjük a valós élettel! :)

Kellemes időtöltés lehet nektek vélt, v valós szabálytalanságok után kutatni, kit lehetne kizáratni, h megnyerjétek a szervert..hmmm :)




Sértegetés, cinizmus, mocskolódás helyett beszéljenek a nukeok és a főnemesek.:p

Addig iiiiiiiiis :
http://youtu.be/6HVEyupVres
 

DeletedUser11266

Vendég
...na.

...ha szabálytalanságot veszünk észre, akkor az általában abból áll, hogy látjuk a koncolás alatt álló fiókot.
Sem azt nem tudjuk, hogy ki vigéckedik benne sem azt ,hogy gerinces vagy esetleg puhatestű-e. De ha látnánk akkor sem a biológiai besorolása miatt jelentenénk :)

Viszont a nagystílű profil és falunév általi feljelentések célzott személyre irányulnak a részetekről.

A játék komolysága meg nem nagyon mutatkozik meg a hsz-edben :p
 

DeletedUser

Vendég
...na
:p

Nem fogsz rajtam fogást találni..én nem állok le mocskolódni :p
Szeretem feszegetni a határokat..viccesen, de van egy határ :)


A hsz-emnek és a játékhoz való hozzáállásomnak az éééég világon semmi köze egymáshoz :)
Én igenis komolyan veszem :p
Valamint hű vagyok a legelső naptól, mikor regiztünk a klánomhoz ..vezéreimhez ;)

Na de ennek semmi köze ide :) :rolleyes:
 

DeletedUser11266

Vendég
Senki sem keres rajtad "fogást", nektek ez a mániátok...
Reagáltam a szinte minden realitást mellőző hsz-edre :)
 

DeletedUser

Vendég
Süsü úr v7-en a saját társait jelentgette napi szinten, azt hogy ebből a VHL-el külön háborút vívtak már csak úgy szőrmentén említem. Természetesen az ő általa vélt szabálytalanságok megengedik ezt.

Ez igaz,es vallalom is.
Mint vezer nem torolhetek es zarhatok ki senkit ha csal.
Csak a support jogosult erre.
Ott voltal koztunk a v7 indulasa elott,te is tudtad hogy a csapat megszavazta nem multizik senki.
(te vegul nem is jottel velunk,de nem mondom hogy emiatt,bar lioniss es covers tudna meselni).
Mit tehettem ,ha latom valaki a mesehos nevevel es a regi nevevel is a szerveren van?
Hiaba szoltam ra ,nem torolte,igen feljelentettem es kizarattam.
TE es EN nem egy jatekot jatszunk.
Eddig minden szerveren magadra maradtal,itt se fogod sokaig amitani a sajat tagsagod.
 

DeletedUser

Vendég
Lioniss a *POA* alkalmazottja volt és marad is mindvégig,amíg az a klán felvonul bárhol ahol éppen Ő játszik :)
 

DeletedUser11266

Vendég
"...ámítani, magadra maradtál"

Látja Pista bátyám, pont ezek miatt komolytalan az egész :)
4 éve ismerjük egymást, követjük szemmel egymás ténykedését, és ezeket lemered ide írni :)

Minden szervert úgy fejeztél be, hogy szélnek eresztetted a csapatodat, tönkretéve mindannyiójuk játékát.
Ezek miatt értem én, hogy a neked oly kedves ismerőseid miért mellettem játszanak...talán mert ismernek mindkettőnket :)
 
Fent