AS-MeseStar

DeletedUser3884

Vendég
Süsü! Sacro! Darki!

Kérlek Titeket fejezzétek ezt be,nem szeretnék belekeveredni,miután játszottam mindhármotokkal tudom,hogy sokkal jobbak vagytok a harctéren,mint itt. A V7-en pedig ami volt,elmúlt,senki nem emlékszik már rá,fontosabbak a most élő szerverek,játszatok már és ne itt öljétek egymást,pláne úgy,hogy barátságban álltatok egymással,ez most hova tűnt?
 

DeletedUser8223

Vendég
....

állítólag mindig kell pár ember a levesbe. :O

pár ezt csak úgy hallottam. :)

metta world peace. :))
 

DeletedUser

Vendég
Most nem azért, de összekeveritek a szezont a fazonnal.

Aki a feljelentést tette, nem Shrek-et jelentette fel, hanem a sanyi655 fiókot. Az már csak hab volt a tortán, hogy őt kizárták, aztán pedig visszaengedték, biztosan jogosan, nem kételkedem.
 

DeletedUser

Vendég
:)
Babihoz csatlakozom.:)
Olyan embert próbáltok/tatok kizáratni, akiben egy csöpp gerinctelenesség sincs.:)
Hála égnek..és sok másnak..megsz*****ok ;) :rolleyes:

Lehet, h háborúban mindent szabad..de ez egy játék..:)
Egy igen komoly..és költséges játék, de azért ne keverjük a valós élettel! :)

Kellemes időtöltés lehet nektek vélt, v valós szabálytalanságok után kutatni, kit lehetne kizáratni, h megnyerjétek a szervert..hmmm :)




Sértegetés, cinizmus, mocskolódás helyett beszéljenek a nukeok és a főnemesek.:p

Addig iiiiiiiiis :
http://youtu.be/6HVEyupVres
Szeva!

Nekem valahogy itt sem áll össze a kép. Honnan büdös életből veszitek, hogy csak úgy jelentgetjük a másik oldal játékosait?
Nem tetszett a Süsü bagázsnak, hogy kizárták Shreket ok nélkül. Akkor se nekem, se Sacronak ne jöjjön sírni, hogy ő márpedig egyenlő elbírálást akar...

Szerinted az milyen volt, amikor engem valamelyik nagytudású kizárt ezért az idézetért?
"Evolúciós késztetés, hogy törődünk azzal, aki fontos nekünk, és evolúciós késztetés az is, hogy leszarunk mindenki mást." (dr. House)
 

DeletedUser16165

Vendég
Mifelénk mást szoktak kitenni az asztalra....lehet itt is ezt kellene ...mindenki rakja ki a mgáét és az nyer akinek a legnagyobb...oszt jónapot
 

DeletedUser11266

Vendég
Most nem azért, de összekeveritek a szezont a fazonnal.

Aki a feljelentést tette, nem Shrek-et jelentette fel, hanem a sanyi655 fiókot. Az már csak hab volt a tortán, hogy őt kizárták, aztán pedig visszaengedték, biztosan jogosan, nem kételkedem.

Én viszont már mindenben kételkedem...a sanyibááá fiók azóta sem támadható :p

Na ne mááár :)
 

DeletedUser

Vendég
Régen volt valahol egy összegzés hogy milyen szabálytalanságért milyen büntetést szabnak ki, nem tudja valaki hol van ez most? :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez is csak egy alantas trükk a részünkről, hogy leplezzük azt a két supportert aki a sorainkban bújkál :D
 

DeletedUser

Vendég
A felsoroltakbol csak palma es mezi aki jelent szamomra valamit
[de ok eggyek,jelenleg],a tobbiekkel csak voltam valamikor egy klanban.
Lio.elnezesed.
 

DeletedUser11266

Vendég
A felsoroltakbol csak palma es mezi aki jelent szamomra valamit
[de ok eggyek,jelenleg],a tobbiekkel csak voltam valamikor egy klanban.
Lio.elnezesed.

Ez egyre jobb...kit érdekel neked mit jelentenek? :)
Mind v2-esek akikkel együtt játszottam. Ezt kérdezted, válaszoltam. Szerinted én hasravágodtam a te "régi" társaid előtt, jelentenek nekem bármit is? :)
 

DeletedUser11143

Vendég
Szia Shrek!

"Emlékszem tisztán mikor azzal dicsekedett, frankón fejlődik, mert saját klántárs fiókot farmolja egy hónapja, azt aki rábízta"
itt biztosan rám gondolsz. Moneszka ürítette a fiókban a falukat, hogy én farmoljam. Utánnanéztem a szabályoknak, remélem elég alaposan, és én emiatt nem vagyok büntethető, de hülye lettem volna nem kihasználni. Egyébként meg jó, ha kb. 3-4-szer lefarmoltam a faluit az általat írt egy hónap helyett.
Viszont moneszkát emiatt fel tudtam volna jelenteni. :)
Itt megjegyzendő: nem csak én farmolta azokat a falukat, sanyi bá folyton elvitte belőlük a nyersanyagot előlem. :((

"Én mindíg igyekeztem tisztán játszani, szabályokat betartva, ha engem ki lehet kezdeni, sztem nincs olyan itt akit nem."
Szerintem mindenki igyekszik minél kevesebb szabálytalanságot elkövetni. Nem tudom, hogy melyik nagyokos jelentett fel engem a profilom sértő tartalma miatt... de bevallom, sikerült kizáratnatok 6 óra hosszára. Kb. hajnaltól reggel 6-ig nem tudta belépni. HUJJAJ!
Mindezt azért, mert szerepelt a "szar" szó a profilomra kiírva.


Szeretném mostmár tényleg megtudni az MS tagoktól, főként Süsütől, hogy:
Oké, hogy igazságos elbírálást akartok. Mindenki szeretne. Ha nem érzitek jogosnak a büntetést, hát fellebbezzetek, és a support dönt a dologról.

DE! Hol jövünk mi a képbe??? (RedSacro és én)



Ha szabályt szegsz akkor vállald a következményeit, és ne másra kend azt. :D
 
Fent