AS-MeseStar

DeletedUser

Vendég
Ha szabályt szegsz akkor vállald a következményeit, és ne másra kend azt. :D
Nem másra kenem. Miért is nem?
Mégpedig:

§5) Helyettesítés
A helyettesített fiókot úgy kell felügyelni, hogy az csak saját hasznot termeljen, harmadik fél előnyhöz ne jusson a helyettesítés által.

Hoppá, ezt sikerült megszedni. Én is, és sanyi655 is haszonhoz jutottunk miattad. :)

Tilos a helyettesítés akkor, ha az a helyettesítőnek bármilyen hasznot eredményez.
Nem egyszer küldted ki Szerapisz támadóit úgy, hogy a csapódás előtt 24 órával átadtad valakinek a fiókot, hogy takarítsanak a támadói a te nemeseid előtt. Mégegy szabálysértés.

Tilos információt kiadni a helyettesített fiókról, legyen az sereglétszám, vagy épületszint.
Jajj, szerintem ezt nem kell ragozni. Ezt is sikerült megszegni.

§6) Hosszútávú helyettesítés
Ha a tulajdonos bizonyíthatóan elhatározza, hogy nem tér vissza a játékba, akkor a fiókot nem lehet a továbbiakban helyettesként tovább felügyelni. Ebben az esetben a helyettesítést azonnal meg kell szüntetni.

Szerapisz érthetően megírta, hogy nem jön már vissza. Nem is helyettesíthetted volna. Mégegy szabályszegés.

Én így értelmezem ezeket a szabályokat. Te csak annyit hangoztattál, hogy te semmi szabályt nem sértettél meg. Dehogynem! Az nem tilos, hogy én farmolom egy klántárs fiókját! :) Hiszen ez történik egy pirosodott tag befoglalásánál is.
 

DeletedUser11143

Vendég
A szerapisz fiókot a tulaja rádbízta és nem rám, az hogy te ebből hasznot húztál az már csak hab a tortán ..


Nem szándékozom most itt beszélgetésbe kezdeni veled, nem véletlen vagy letíltva nálam mindenhol :D

válaszolj ha akarsz én már nem reagálok rá ... :D
 

DeletedUser

Vendég
A szerapisz fiókot a tulaja rádbízta és nem rám, az hogy te ebből hasznot húztál az már csak hab a tortán ..


Nem szándékozom most itt beszélgetésbe kezdeni veled, nem véletlen vagy letíltva nálam mindenhol :D

válaszolj ha akarsz én már nem reagálok rá ... :D
Nem, nem rám bízta. Buta kislány! Az, hogy nem rád bízta, semmin nem változtat.
 

DeletedUser

Vendég
Az AS-ből is lehetett volna kizárni pár embert vagy falubontást végezni,ha már ezekről van szó...
 

DeletedUser8223

Vendég
....

mivan töki?

az oskola meg a sírás mégsem foglal el eléggé?
tudsz itt irogatni, látom. :)

azért azt a másfél órás feladatsort sikerült valahogy abszolválni? :O
megcsináltam neked, mondom ennyit ért az, h valami barátfélének tartottalak.
de hogy minek?

érik csalódások az embert, ilyen ez a popszakma :)
 

DeletedUser

Vendég
mivan töki?

az oskola meg a sírás mégsem foglal el eléggé?
tudsz itt irogatni, látom. :)

azért azt a másfél órás feladatsort sikerült valahogy abszolválni? :O
megcsináltam neked, mondom ennyit ért az, h valami barátfélének tartottalak.
de hogy minek?

érik csalódások az embert, ilyen ez a popszakma :)
Azért nekem is lehet szabadidőm, nem?
Igen, sikerült megcsinálni, és nagyon boldog is voltam, hogy segítesz nekem benne.

"megcsináltam neked, mondom ennyit ért az, h valami barátfélének tartottalak."
Ahogy skypeon is mondtam, nem tudom, hogy miért támadtál le pont engem, miközben semmi közöm az egész ügyhöz!? Kérdeztem, de nem tudtál rá mondani semmit, ahogy még szerintem most sem tudsz.
 

DeletedUser8223

Vendég
...

lehet, persze, bár irigyellek, nekem az egyetemista évek alatt nem sok akadt belőle. :O

tudnék, csak úgy gondolom, h nem ér az egész nekem annyit.
az ember ebben az életnek csúfolt valamiben sokszor kell, h csalódjon, de a legrosszabb, ha emberekben kell csalódni, főleg ha olyanokban, akiktől azért többet várt.

mert tudod, vált valakivel pár szót az ember, aztán tudja, h na, ez ennyire képes, többre nem, ha beledöglik akkor sem.
de ha meg más, és több, akkor meg többet vár, lehet, h többet is, mint kellene, csak aztán ebből lehet pofára esni. :)

de ilyenkor igyekszik mindenki az első felindulás uzán a pozitív élményeket öszegyűjteni, és felszínen tartani, aztán valami majd lesz. :)
ilyen a box. :D
 

DeletedUser

Vendég
lehet, persze, bár irigyellek, nekem az egyetemista évek alatt nem sok akadt belőle. :O
Nehogy azt hidd, hogy én el vagyok eresztve szabadidővel... mondtam is.

tudnék, csak úgy gondolom, h nem ér az egész nekem annyit.
az ember ebben az életnek csúfolt valamiben sokszor kell, h csalódjon, de a legrosszabb, ha emberekben kell csalódni, főleg ha olyanokban, akiktől azért többet várt.

mert tudod, vált valakivel pár szót az ember, aztán tudja, h na, ez ennyire képes, többre nem, ha beledöglik akkor sem.
de ha meg más, és több, akkor meg többet vár, lehet, h többet is, mint kellene, csak aztán ebből lehet pofára esni. :)

de ilyenkor igyekszik mindenki az első felindulás uzán a pozitív élményeket öszegyűjteni, és felszínen tartani, aztán valami majd lesz. :)
ilyen a box. :D
Értem én. Bajod van, nem tudom miért. Megkértelek, hogy mondd el mit követtem el, amiért egyik napról a másikra egy utolsó alja ember lettem. :rolleyes:
Ha nem sikerül elmondanod, elkezdek kételkedni a hitelességedben. :cool::cool:
 

DeletedUser8223

Vendég
....

össze fogok omlani. :)

nem tudom, hogy fogom tudni ezt elviselni. :)

olyan kis gyerekes vagy még, majd egyszer felnősz. :)
talán. :)

nya jóccaka, áve. :)
 

DeletedUser

Vendég
össze fogok omlani. :)

nem tudom, hogy fogom tudni ezt elviselni. :)

olyan kis gyerekes vagy még, majd egyszer felnősz. :)
talán. :)

nya jóccaka, áve. :)
Ne viccelj már... igazából ezek után teszek rá, hogy mi a véleményed rólam... de azért annyit megérdemelhettem volna, hogy leírod tisztességesen a gondolataidat, és azt is, hogy tényleg én hogy jövök a képbe ennél az ügynél?

De látom, nem sikerült eddig se, és ezek után sem fog.
 

DeletedUser11266

Vendég
Kapcsi, haggyd a fenébe a kis köpcöst! Látod, eleve egy évvel idősebb nálad, behozhatatlan a tapasztalat ami mögötte lehet már :)

Hajtja a magáét miközben sejtelme sincs semmiről se. Halvány gőze sincs ki tett feljelentést-ami az erény őrzője szerint eleve sátáni tett-de azért leugat skype-on, itt :) Nem tűnt föl, hogy mind szarháziak vagyunk, pedig elég egy embernek feljelenteni az "osztott" fiókot (ami azóta is tiltva van)
F...t foglalkozol vele?!:)
 

DeletedUser

Vendég
Kapcsi, haggyd a fenébe a kis köpcöst! Látod, eleve egy évvel idősebb nálad, behozhatatlan a tapasztalat ami mögötte lehet már :)

Hajtja a magáét miközben sejtelme sincs semmiről se. Halvány gőze sincs ki tett feljelentést-ami az erény őrzője szerint eleve sátáni tett-de azért leugat skype-on, itt :) Nem tűnt föl, hogy mind szarháziak vagyunk, pedig elég egy embernek feljelenteni az "osztott" fiókot (ami azóta is tiltva van)
F...t foglalkozol vele?!:)
Igazad van. De úgy tudom, több, mint 1 évvel vagyok fiatalabb nála. :)
 

DeletedUser11266

Vendég
Nincs jelentősége. Mindenki tudja, hogy tiszta vagy, szerintem már ő is...de mivel a plafonon kezdte nem fog elnézést kérni tőled, ahhoz már férfinak kell lenni.
Így folytatni fogja a laza-faszacsávós üres dumáját, addig amíg reagálsz rá.
Ha nem foglalkozol vele egy idő után elcsitul magától. Ovónő ismerősöm mondta, hogy így kell kezelni a "nehéz" gyerekeket :)
 
Fent