Világ 70 Csevegő

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Most nincsenek sokan ès nem szorulnak be xD azt hittem ez volt a bajuk xD mikor kiléptek , erre most az asg 2/3-a a magban xD mikor màr kezdtem azt hinni , hogy lehet hinni embereknek , hogy végig harcolni akarnak , akkor mutatják meg igazán milyen gyenge akaraterejük van , tartásról meg ne is beszéljünk xD


Az érzés mikor nagy egóval bejöttél Swak,majd szét lettél szedve,s most megint megjelentél ugyan úgy vesztesként másokat szídni..
Ezaz,azt ne nézd előtte a te klánod hányszor tette ezt más világon!!!!
Előre!
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Az érzés mikor nagy egóval bejöttél Swak,majd szét lettél szedve,s most megint megjelentél ugyan úgy vesztesként másokat szídni..
Ezaz,azt ne nézd előtte a te klánod hányszor tette ezt más világon!!!!
Előre!
Egy világot se dobtam be veled ellentétbe , sőt attól még egy 0 maradsz mert az adott világon kikaptam , nem fogsz jó kedvembe találni , szellemi párbajok amúgy sem az erősségeid szerintem ebből most maradj ki , mint sem kiboncolgassalak
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Egy világot se dobtam be veled ellentétbe , sőt attól még egy 0 maradsz mert az adott világon kikaptam , nem fogsz jó kedvembe találni , szellemi párbajok amúgy sem az erősségeid szerintem ebből most maradj ki , mint sem kiboncolgassalak


Te 1 előételnek is kevés vagy picim,nem hogy leálljak veled akár szellemi akár erkölcsi vitába.. :))
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
YU7JFMq.png
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Don merre bujkálsz? Igazán el mondhatnád mi történt? Szarok voltatok golyó fogónak?
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Massziv respekt a MAGnak. Egy szerveren buciztatta az OS-t és az ASG-t is! Ingyen plecsni van?
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Én az összes klán helyében átírnám Mag-ra a klán nevet és akkor mindenki elmondhatná hogy nyert a világon,csak plecsni azért nincs mert ő alklánban volt.
 
Fent