Csevegő

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Annyi szent, hogy ha magát a világot nem is sikerült kiemelté tenni, a fórumja nagyon pörgött és kiemelt figyelmet kapott a moderátorok részéről :)

Ui: Óvatosan az indulatokkal, tudjátok most sokan vagyunk ;)
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Hát ez az, de senki nem mondta, hogy rátok szükség van, ezt csak Ti hiszitek :p

Nem tudom, hogy a mennyire szabad vissza szólnom, így nem vonok párhuzamot a Ti és a Mi kapcsolatunk közt, de örömmel tölti el a szívemet, hogy most az én provokációmmal vagytok elfoglalva nem pedig egymás szídásával ;) :D

Már megérte :D
 

DeletedUser18625

Vendég
Nem tudom, hogy a mennyire szabad vissza szólnom, így nem vonok párhuzamot a Ti és a Mi kapcsolatunk közt, de örömmel tölti el a szívemet, hogy most az én provokációmmal vagytok elfoglalva nem pedig egymás szídásával ;) :D

Már megérte :D
Csak átmeneti állapot :D
 

DeletedUser19053

Vendég
Nem tudom, hogy a mennyire szabad vissza szólnom, így nem vonok párhuzamot a Ti és a Mi kapcsolatunk közt, de örömmel tölti el a szívemet, hogy most az én provokációmmal vagytok elfoglalva nem pedig egymás szídásával ;) :D

Már megérte :D
Kicsit lemaradt nalam ez a support valtasos dolog. Korbi is elment? Nekem o volt a kedvencem :(
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Nem tudom, hogy a mennyire szabad vissza szólnom, így nem vonok párhuzamot a Ti és a Mi kapcsolatunk közt, de örömmel tölti el a szívemet, hogy most az én provokációmmal vagytok elfoglalva nem pedig egymás szídásával ;) :D

Már megérte :D

Engem ne tessék bántani, én jó vagyok... Néha :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nem tudom, hogy a mennyire szabad vissza szólnom, így nem vonok párhuzamot a Ti és a Mi kapcsolatunk közt, de örömmel tölti el a szívemet, hogy most az én provokációmmal vagytok elfoglalva nem pedig egymás szídásával ;) :D

Már megérte :D

A jelenlét már pozitívumokat hordoz magával :)
 

DeletedUser19764

Vendég
Velem is csak annyi a baj, hogy a fél nap alatt lejátszom fejben a világot, utána meg uncsivá válik..:cool:
..és persze szerény is vagyok :oops:

wtf!!!:eek::mad:

Amúgy nem volt ez rossz világ, még így sem, hogy msc diplomás kakikeverőink lettek 2008 óta :)

Annyit írnék, részemről, hogy manapság a KH teljesen más, vagyis inkább fejlett vezérkari egyéneknek köszönhető, kiknek a feladata, mibenléte túlhaladja a régiekét is. Olyan erők harcoltak egymás ellen itt, most fejben, melyek külön-külön nevetve vertek volna porig, akármilyen játékosokkal sok-sok másik világot. Nem is esett szó a valódi csatákról, az igazi, döntéshozásban kegyetlenül jártas, barátságos, de néha kíméletlenül szigorú hatalmakról, kiknek köszönhetően alakult a világ levese, s kik a legjobbaknak bizonyultak, Győztek most!:p
Vonat indítás, vágás, farm botok, NUKE, FAKE, fronton foglalnak 10 falut, veszítenek 20-at..
Ugyan már! :)
A Spártát még fénykorában is verte az SBT, a Random mégis, full pirosban megfogta, úgy, hogy a morál a béka segge alatt volt. Az SBT meg sikereket ért el mindaddig, míg Head állást nem talált..
Egyharmad a kétharmad ellen, ne vicceljünk, sokkal rosszabból is fordítottak már, máshol itt a lényeg. :rolleyes:

Anno Etruscan-ból írtam a Képalkotásról, magyarban a gondolkozást lehet máshogy is mondva Képzelődésnek nevezni. Ennek a mibenléte csupán annyi, hogy amit olvasol, látsz, hallasz érzel, azaz valóságnak Hiszel, az lesz a Valóságod, mert az Képzeled annak. Ha olvasol egy jó könyvet beleéled magad, ott vagy, Te leszel. Ha meghallasz egy zenét hatással lesz rád, hisz az is egy Kép, egy érzéscsomag, mit magadra veszel, akár egy ruhát. Ugyan így működnek a versek, Petőfi szájából 1848-49-ben, vagy az 1800-as évek elején Napóleon szavai, akárcsak Hitler propagandája, mind egyszerű Képalkotás, az emberekhez ügyesen utat találás, majd egységesítésük valamilyen elv, irány felé. A jó, ügyes Képalkotó nem megvezeti, hanem Rátalál az ember szívére, s csak aztán csalja el, mint szirén a gyönge lelkű hajóst.
Ez persze nem feltétlenül rossz dolog, s Tény, hogy mindenki használja e Képességet, az is ki nem tud róla, s tudatlanul depresszióba tartja családját, vagy önsanyargatásban, mert összpontosítása Képzeletének a híradóra igyekszik, így éli meg mint Valóság, immáron saját környezetében önmaga azt, mit Önmaga teremtett :(
Ezek a reklámok, a média, politika, de igazat megvallva, ha elmész kirándulni, a lelkedre ható madárcsicsergés is pontosan ilyen ;)

Tehát vannak (sokan) akik nem tudnak e Képességről, de használják önvalóságuk megalkotására, mint buta biorobot, és vannak (igen kevesen) kik tudatosan arra használják, hogy a sokak nyakán Ők magasabbra kerüljenek, vagy legalábbis azt hiszik, mert legtöbbször a kevesek is rabjai az alapvető Képnek, mely a technokrata Művilág maga!

A lényeg minden esetben a Természet, de erről ide már nincs kedvem, meg hiába is írnék. Bár ki tudja.. sok emberrel találkoztam itt kinek tanyája van, s néhányan közülük már nem is játszanak. Én meg erre igyekszem most, de a változtatás, ha nem csak saját tudatomról van szó, hanem sok másik emberéről is, kikkel egy adott környezetben, helyen élek majd, akkor nem megy egyik csapásról a másikra. S akkor most, ilyenkor nehéz kicsikét az Ember élete ki valójában tényleg fél nap alatt végigsakkozza azt, mire másoknak hónapok kellenek, vagy talán sosem fogja fel egyáltalán. o_O

Remélem sokan lesztek kik megértitek újabb szösszenetem rendkívüli jelentőségét, fontosságát :)
 
Fent