Csevegő

DeletedUser19714

Vendég
Ennek a szervernek inkább két győztese van,amolyan szívek bajnokai lettek itt.
A maroknyi Sparta tagok akik hősiesen tartották jó ideig a Randomot.És az =SBT= akik habár tudták hogy vesztettek sokáig minden erejükkel védekeztek,és megmutatták,hogy mit is tudnak,aztán megfejelték ezt egy kivonulással.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Ennek a szervernek inkább két győztese van,amolyan szívek bajnokai lettek itt.
A maroknyi Sparta tagok akik hősiesen tartották jó ideig a Randomot.És az =SBT= akik habár tudták hogy vesztettek sokáig minden erejükkel védekeztek,és megmutatták,hogy mit is tudnak,aztán megfejelték ezt egy kivonulással.
ez úgy baromság ahogy van xd
Bocs,de te melyik oldalon voltál jelen,ha jelen voltál?
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Bárki mondhat bármit, de nagyon rossz látni, hogy egy jubileumi szervernek ez a vége...technikai klán, törölt/magára hagyott fiókok beszedése, és egy olyan klán, ami megelégszik a semmivel, mert "tanulni jöttek".
teknikai klán. Hagyál már te is a baromságokkal.
Délen lent volt 1 winter,lyoko,jf,uw,,flk,valamint a vége felé a spárta.valamint északon sbt,nf.
Mindegyik klán ellen ültem fiókban és védekeztem,mindegyik klánt támadtam,mindegyiktől foglaltam valamelyik fiókból,kivéve az nf-et.
Bőségesen megérdemlem én,és a társaim ezt a szervert,méltó játék volt,aki pedig firtatja,vagy másnak adja az nyissa ki a szemét,számolgasson hány háborún mentünk át mi,mennyin,és minőségében milyenen.
Északkal szemben lehet párhuzamot állítani,és most nem a Respectre értem,ők is megérdemlik,hiszen állták ők is a sarat,valamint 40-45 fős kezdővel jöttek,és ők is nyerték a háborúkat.
 

TooLate

Active Member
A reakció pontszáma
185
Miért, nem egy összeolvasztott (="technikai") klán áll most az első helyen? :eek: Vitatkozni lehet, de ebben egyet kell értened, mert egyszerűen ez az igazság. :)
Egy szóval sem állítottam, hogy az elején nem nyomta jól a Random, de kemény ellenfélnek nevezni egy Lyukó-t, UW-t vagy JF-et több, mint vicces (ezzel nem őket leszólva, de klasszisokkal jobb keretet tudhatott magáénak a klánod). A Sparta pedig ha jól tudom ~200 falut számlált akkor, amikor a Random ~1000-et.
Amúgy gratula minden győztesnek, és minden vesztesnek, aki küzdött! :)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Miért, nem egy összeolvasztott (="technikai") klán áll most az első helyen? :eek: Vitatkozni lehet, de ebben egyet kell értened, mert egyszerűen ez az igazság. :)
Egy szóval sem állítottam, hogy az elején nem nyomta jól a Random, de kemény ellenfélnek nevezni egy Lyukó-t, UW-t vagy JF-et több, mint vicces (ezzel nem őket leszólva, de klasszisokkal jobb keretet tudhatott magáénak a klánod). A Sparta pedig ha jól tudom ~200 falut számlált akkor, amikor a Random ~1000-et.
Amúgy gratula minden győztesnek, és minden vesztesnek, aki küzdött! :)
Akkor nézd meg kérlek,hogy a top 100-ban hány lyoko,uw,jf tag van.
Láthatod,hogy nem 1-2,hanem több+hozzá téve a dualosodásokat.
Kicsit lebecsülöd őket. :) a "Random" végig jól nyomta,jól nyomtuk,hiba nélkül.
Lyukó,UW,JF nem volt könnyű ellenfél,főleg nem a JF.Ismétlem magam,nézz körbe ki honnan van a top 100-ban.
Talán abban igazad van,hogy az UW könnyebb volt,főleg miután kiestek a szövetségeseik.
 

DeletedUser19714

Vendég
Külső szemlélő voltam csak,nekem ez jött le mint külsős,és azt sem lehet mondani hogy Sparta fan lennék mert igaz ellenük tanultam meg játszani annó v5ön de sosem voltak a szívem csücske,míg v17en az SBT is volt ellenfelem:)
Mellesleg szívesen olvasnék egy egy sztorit a vezérek,résztvevők részéről,legyen az WINTER,NF,JF,=SBT=,Random/Sparta,HNK vagy más klánok oldaláról,ha már úgyis jubileumi szerver volt,mindenki elmesélhetné a maga kis történetét:)
 

DeletedUser19367

Vendég
Ahogy látom, a HNK-t "kifelejtették" a győztes klánból. Biztos megérte nekik lemenni csicskába :D


noobok, lazan kihasznaltuk oket es meg mostse esik le nekik :D
par honapja szandekosan provokaltam oket, mert leakartam jatszani random es hnk ellen, mert ugy merlegeltem hogy 4-5 akkori sbt taggal megerosodve a faluhatrany ellenere siman behuzzuk, de mivel pilvo szavat adta ellett dobva az otletem.
de az nagyon durva volt, hogy kb. mindent elturt HNK, sztem ha betamadom oket azt is lenyelik :D oszinten, sajnalom oket, kb. a semmiert jatszodtak 9 honapot vagy mennyit, mert fejlodni nem fejlodtek na meg meg plecsni sincs...erdekes jatekelmeny lehetett, kb. mint a konnyitett vilag.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
noobok, lazan kihasznaltuk oket es meg mostse esik le nekik :D
par honapja szandekosan provokaltam oket, mert leakartam jatszani random es hnk ellen, mert ugy merlegeltem hogy 4-5 akkori sbt taggal megerosodve a faluhatrany ellenere siman behuzzuk, de mivel pilvo szavat adta ellett dobva az otletem.
de az nagyon durva volt, hogy kb. mindent elturt HNK, sztem ha betamadom oket azt is lenyelik :D oszinten, sajnalom oket, kb. a semmiert jatszodtak 9 honapot vagy mennyit, mert fejlodni nem fejlodtek na meg meg plecsni sincs...erdekes jatekelmeny lehetett, kb. mint a konnyitett vilag.

Az a röhej hogy ezzel saját magad minősíted és a társaidat akik képesek egy ilyen játékossal együtt játszani.. :) Jó érzés volt kihasználni őket? :) Gratulálok! Ügyesek vagytok szépen sikerült elbarmolni v50-et :D (saját véleményem szerint az SBT nyert!) És lehet neked 100 ezer plecsnid hogyha emberségből egy nulla vagy...
 

DeletedUser19367

Vendég
az esely adott volt nekik, ha leakartak volna jatszani mi nem mondtuk volna, hogy nem.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Nem fogok elkezdeni veled vitatkozni én leírtam amit akartam :) Ebből a világból most meglehetett tapasztalni hogy a plecsni semmit nem ér :D Mert amilyen módszerrel lett megnyerve ez a v50 az a ti szégyenetek...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Nem nyert volna az SBT ha a HNK nincs a két győztessel, hisz az egész klán abszolút súlytalan volt. Annyit értek el, hogy lementek csicskába a semmiért.

Yugi valahol gáz, hogy erre ilyen büszke vagy, de az is igaz, hogy abból lehet hülyét csinálni, aki vagy hagyja, vagy nagyon hülye.
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.209
Észrevettem, hogy a százalékhoz nem elég csak az SBT-t befoglalni, adja magát a kérdés, hogy a kimaradtak kerülnek belső alá, vagy a HNK. Az még megkoronázná az egészet :)
 

Reberner

Never Give Up :)
A reakció pontszáma
291
Valaki kért egy v50 történetet... a sajátomat szívesen megosztom :)

Random regeltem be v50-re, klán nélkül. Hallottam, hogy PP mentes és ez megfogott. 1-2 évente annó megjelentem itt, toltam v29-en meg v43-mon eddig, de csak 1-2 hónapot max. Azaz most tolom a leghosszabb ideig egyfolytában, és ez, v50 volt az első végigjátszott világom. Hogy mennyit tanultam itt a játékról és mennyit fejlődem ebből a játékból itt ezen a szerveren? KH-s tudásom milyen szintem volt mikor itt kezdtem v50-en? Röviden, ha akkor kérdez valaki miből áll egy teljes nuke, vagy VF, meg nem mondom rá a választ :p

Szóval 1 nappal később jöttem be, mint indulás. Tervem szerint vártam volna 1-2 hetet, de túl türelmetlen voltam. Eléggé rá voltam hype-olva a KH-ra, hogy megint tolni fogom. Stratégiám egyszerű volt: lehető legeffektívebben farmolni, és maximális tempóban fejlődni. Olvastam pár startup guide-t is, hogy minden jól menjen. Sajnos kicsit outdated volt, a gyűjtögetésről nem igazán szólt a cucc. De maximum minimálisat veszthettem vele. Szóval mindig minden lovat kiküldtem, éjjel 2-3 óránként felkeltem farmolni. Scriptek nélkül, azokat nem ismertem még. Sikerült is top10 farmolóba bekerülni. Nagy "munka" volt, szerettem volna előbbre kerülni, de nem ment. Szerintem azidőtájt voltam a legaktívabb farmolás terén az egész szerveren.

A kezdő is lassan lejárt, a klánkeresés ideje is elkezdődött. Eredetileg a Spárta meghívóra vártam... az viszont nem nagyon jött. Viszont Messala meghívott a Vasak-hoz, tanácsjani klánjába. Éltem az ajánlattal, mert miért ne. Kicsit megijedtem, hogy a klán Spárta ellenes, a Spárta volt ott a nagyhatalom közvetlen közelemben, de hát ezt hozta a sors, gondoltam. Onnan rögtön 1 nappal utána olvadunk is az NF-be, aminek örültem, mert DJ nevét kitudja honnan, de már ismerős volt :p

Az NF-ben kialakult egy 4-es déli mag: Én, Messala, DOPE és Zeux. Igaz, Messala nem volt klántag, de ugyanúgy együttműködtünk a korai harcaink során. Ment a békés farmolás jó ideig, Spárta ellen nem nagyon akciózgattunk egyelőre. Ennek az első NF arma vetett végett, mikor elkezdtük bombázni a spártaiakat. 2x fordultam Castleai-ra, jó 13 órás úttal, ami nem kevés az ilyen korai játékban, sok farmról maradhattam le, dehát a csapat érdeke az első. Ekkortájt bombáztuk le kapimester-t is, aki 1000-1500 pontot veszített, ami nem volt kevés xd Gyakorlatilag ez a bombázás indította be a harcokat a szerveren számomra, ugyanis a Spártaiak is úgy gondolták hogy ez jó stratégia. Kaptam is a katapultokat, ami eléggé fájt, főleg hogy pont azon a hétvégén akartam érmézni is. 1 nemest valahogy sikerült kisajtolnom, és később elvittem egy kisebb Spártait, miközben a többi ellenfél folyamat bombázott. Mindig estére jöttek, hogy éjjelibe nem lehessen őket hazakísérni.

Aztán egyik reggelen, mikor éppen éjjeliben farmoltam, megindultak reggelre is a támadások. Eddig is sokat bombáztak, most végképp eltűntették volna a létfontosságú épületeimet. Falat így sem tudtam húzni, a tanya miatt, nem volt jó állapotban a falum xd. Emlékszem eléggé kétségbeestem, keveset aludtam és álmos is voltam, azt még védekezni is kellett. Azaz nem lehetett védekezni, 1 faluval, védők nélkül xd De jött egy öteletem (ami igazából nem volt eredeti, mégis mikor bevillant, hatalmas megváltás volt): hazakísérni őket. Meg is tettük. Hibát vétettek, hogy türelmetlenek voltak és nem várták meg az estét. A két nagyobb tagjukat, Erik06-ot és Aris-t is hazakísértük, mi a 4-es csapat tagjai. Aztán a nap végén én is hazalettem kísérve, de az eredmény jó volt, nem bombáztak többet. Sőt, mi kezdtük el bombázni a két tagjukat, akiknek aztán újra is kellett kezdenie, mert a klánjuk valamiért nem segítette őket. Tehát ez volt a szerveren az első nagy győzelmem :)

Kicsit elfelejtettem, hogyan is voltak az események ez időtájt, egy Spárta akcióra emlékszem még, ahol a két falvamat el akarták foglalni. Annyi le lett védve, hogy a 4 nemesből 2 mindkét falunál meghaljon, így megmaradtam. Leginkább a védelemkérés során arra a srácra emlékszem, aki küldött 100-100 védőt, a maradék védőit meg gyűjtögetni küldte fejlődés címszóval, akkor mikor nálam bejövő nemesvonatok voltak, 2 falunál. Egy élmény volt :D --- Az akció után újra hazakísérgettük őket, Sacracora-t főleg (vicces hogy később a végjátékban ő volt az egyik, aki a legtöbbet segített). Őt akartuk is utána bombázni, de egy barna tagtól kapott védőket, amivel nem számoltunk Messala-val és a második támadóseregem is elvesztettem. DOPE és Zeux meg Erikéket támadták, ők sikerrel jártak és újra is kezdtek az ő célpontjaik.

A JF ezidőtájt "jelent meg" (eddig is ott volt, csak most lett jelentősége). Létrejött a JF-NF szövi. Hogy őszinte legyek, ugyan nem minket támadtak, ami jó volt, de annyira nem volt jó szövi. A környékünkön, ahol a két barbi megmaradt, egy JF-es befoglalta, majd később szó nélkül elbukta a Spárta ellen, visszacsinálva a győzelmünket gyakorlatilag. Ha rajtam múlt volna, azt a két darab 2k pontos barbit 26 pontra bombáztam volna. Így viszont a Spártának lett két darab 3-4k pontos faluja a fronton. Emiatt nem lehetett senkire haragudni sajnos, még a playerre sem, ő csak játszott. Így kiépül a mi részünkön az NF-Spárta front, ami nem nagyon mozgott semerre és nem is mozdult később se. Mindkét klán armái északabbra szóltak sajnos, így akció nem nagyon volt a környéken.

Telt az idő, ősz lett. DOPE sajnos abbahagyta és egy Spártás akció során Zeux 1 faluját is kiszedték, azaz a 4-es csapat ideje gyakorlatilag lejárt, csak én maradtam és Messala, de ketten nem maradt sok lehetőségünk :( Lettek viszont keletebbre újabb toborzások, tehát taghiány nem volt. Foglalgattuk a környéket, fejlődgettünk. Egészen addig, még DJ le nem mondott a vezetőségről. Az NF ezzel el is bukott sajnos az SBT ellen, sokan át is álltak hozzájuk, de ezt nem részletezném, erről sokan jobban tudnak mesélni, hogy hogyan mi történt. A toborzásokkal így az eddigi délnyugati spárta fronthoz megkaptam egy északkeleti SBT frontot is. Szerencsére az NF kötött MNT-t a Spártával, így az ottani rész már nem igazán volt front. Érdekes, gyakorlatilag az ellenfél iránya, a front 180 fokos fordulattal megfordult xd És ekkor jött a kérdés, 3 választást vázoltam fel magamnak: Spárta, SBT, vagy törlés. A Spárta mellett döntöttem. Magammal vittem vagy 10 másik NF tagot is (köztük Lucky?-t is :p), jópáran közülük az SBT-be mentek volna, így viszont az én oldalamon maradtak.

Megkezdődött hát az SBT háború. A Spártából Random lett, ez már sokak által ki lett vesézve, én nem is nagyon szóltam bele, mentem azzal az oldallal, amelyik mellett a legnagyobb esélyem volt az SBT ellen. A barbárzabálás is elkezdődött, minden barbit fel kellett szedni a fronton. Párat nem sikerült, és SBT-s ékfaluk lettek sajnos. Ezidőtájt Messala-tól is el kellett búcsúznom, ővele még akkor sem voltam 1 klánban. A MEMO klán az SBT-be akart menni, de elutasították őket (szerintem hiba volt az SBT-től, egy szala1 féle player durva lett volna pluszba a fronton). A Randomba sem akartam beolvadni, gondolom v47 maitt). Így beszedtük a faluikat, nem volt más választás. A front élet folyt tovább viszont, Aker elbukott mellettem, majd keletre is támadott az SBT. Ezután jött az én bukásom...

Nem gondoltam volna, hogy éles leszek. Másoknak küldtem erősítést, hogy ne legyen az mint Aker-nál, hogy semmit nem küldök neki és hiányozzanak máshol védők. Én sem voltam bevédve, az SBT-nek tökéletes célpont voltam. November elsején, halottak napján volt ez. Gyakorlatilag lerohantak, 1-2 nap alatt faluim felét elvesztettem, próbáltam menteni a menthetőt, de nem bírtam lelkileg hogy ennyi falut elbuktam. Helyettest kértem, mert nem tudtam kezelni a helyzetet, majd pár nap múlva végleg nem bírtam tovább. Végrendelkeztem és a klánra dobtam a helyelést. Úgy volt, hogy abbahagyom, és v51-re koncentrálok inkább. A srácok hatalmasakat védtek ez idő alatt, elhozták az első 5 milla legyőzöttet és top1 védő és asszem LE is lett a fiókom. Nélkülük nem lennék most itt a tech klánba, köszönöm nekik így itt is :)
A november hónapot így skippeltem kb., valamiért november végén azonban visszatértem a fiókomba. Írtam a vezetőknek, hogy meggondoltam magam, és én eléggé meglepődtem milyen gyorsan vissza is térhettem és retorzió sem ért. 9 falum maradt a 40 körüliből. Firemasterrel falut cseréltünk, így 2 falum maradt a fronton és kaptam 6 falut a hátországban az akkor friss Spárta falukból. Ezután PublicEnemy faluit v51-en Red rám osztotta ki és PublicEnemy úgy döntött, v50-en is nekem adja faluit (14-et kb.). Köszi érte Public :) Talpra tudtam így állni és a hátországban, biztonságban építkezni és védőt képzeni és barbizgatni. A két ékfalumból aztán több falu is lett, éjjeliben foglalgattam, és a tűzszüneteket kihasználva megtarthattam őket. Mind az 5-6 falumba kaptam vagy 10 nukenyi védelmet, a túlerőnek köszönhetően volt is miből. Armázgatott mind2 oldal, és lassan eljött a doomsday az SBT számára dec. 30.

Innentől pedig már sokan ismerik az eseményeket és én be is fejezem a mesélést. :) Köszönöm mindenkinek a szervert, legyen SBT-s, vagy hármas szövetségbeli vagy egyéb más klánból származó.. Egy élmény volt :)

U.I.: Remélem nem hagytam ki semmilyen fontos eseményt, igaz ezt csak én tudhatom :p
 

DeletedUser

Vendég
noobok, lazan kihasznaltuk oket es meg mostse esik le nekik :D
par honapja szandekosan provokaltam oket, mert leakartam jatszani random es hnk ellen, mert ugy merlegeltem hogy 4-5 akkori sbt taggal megerosodve a faluhatrany ellenere siman behuzzuk, de mivel pilvo szavat adta ellett dobva az otletem.
de az nagyon durva volt, hogy kb. mindent elturt HNK, sztem ha betamadom oket azt is lenyelik :D oszinten, sajnalom oket, kb. a semmiert jatszodtak 9 honapot vagy mennyit, mert fejlodni nem fejlodtek na meg meg plecsni sincs...erdekes jatekelmeny lehetett, kb. mint a konnyitett vilag.

Látom megint lement az az alkohol mennyiség. Az így hétvégén már veszélyes arra felétek. Mínősithetetlen ez a HSZ a részedről. Látom még mindig vannak gondok a" mikor kellene nem megnyílvánulni " hozzá állással. Nem lett volna egyszerűbb csak lezárni a szervert?! o_O Kell ez neked?! Ettől jobb lesz a kedved?!
Látom van vihar rendesen. Igen csak híjján vagy az erényeknek. Van még mit tanulnod. Erre az iskolában szokták azt mondani hogy: Ülj le fiam...1-es.
 

DeletedUser19367

Vendég
Igen ez ilyen, ha az ember oszinte jonnek a negativ hosszaszolasok, kozben aki kicsit belegondol teljesen osztja a velemenyemet.
DE, nyugodtan meg is lehet cafolnim esz ervekkel.
 

DeletedUser18625

Vendég
Látom megint lement az az alkohol mennyiség. Az így hétvégén már veszélyes arra felétek. Mínősithetetlen ez a HSZ a részedről. Látom még mindig vannak gondok a" mikor kellene nem megnyílvánulni " hozzá állással. Nem lett volna egyszerűbb csak lezárni a szervert?! o_O Kell ez neked?! Ettől jobb lesz a kedved?!
Látom van vihar rendesen. Igen csak híjján vagy az erényeknek. Van még mit tanulnod. Erre az iskolában szokták azt mondani hogy: Ülj le fiam...1-es.
Ugy volt hogy nem forumozol :O
 

DeletedUser18625

Vendég
Nem fogok elkezdeni veled vitatkozni én leírtam amit akartam :) Ebből a világból most meglehetett tapasztalni hogy a plecsni semmit nem ér :D Mert amilyen módszerrel lett megnyerve ez a v50 az a ti szégyenetek...
Te még mindig szeretsz segget nyalni :D
 
Fent