Szuperjátékosok a V3-ban

DeletedUser

Vendég
lári-fári, te másról nem tudsz beszélni?:)

nem is csoda hogy sokszor beteges amit művelsz.:eek:
 

DeletedUser

Vendég
Akkor láthatod mennyien érdeklik hogy meséket írsz ide a fórumra....én más vagyok mert 1,5 hónap alatt még gép közelbe se voltam, de ezzel gondolom tisztába se voltál :)
 

DeletedUser3687

Vendég
és mi van most jelentkezel?:)
Amúgy látom téged érdekel mert itt vagy
 

DeletedUser

Vendég
a hosszú szünet íze már picit fárasztó volt, egy kis "zűrös" hétvége jó lenne :D

ha már itt vagyok egyszer én is sorra kerülhetnék, ne csak Yendo élvezze :)
 

DeletedUser3687

Vendég
amúgy tisztában voltam vele hogy nem voltál itt mert ugye a tw-stat nem hazudik csak sajnos nem jutott rád idő..
de ami késik nem múlik tudod ugyis rövidesen megint megunod.és eltünysz ujabb 2 honapra
vagy a rossz tanulmányi átlagod után esetleg a szüleid újra megvonják a netet:))
 

DeletedUser

Vendég
újabb 2 hónapra ?:D:D
azt én nem hinném, több időm van mint gondolnád :)
 

DeletedUser11415

Vendég
amúgy tisztában voltam vele hogy nem voltál itt mert ugye a tw-stat nem hazudik csak sajnos nem jutott rád idő..
de ami késik nem múlik tudod ugyis rövidesen megint megunod.és eltünysz ujabb 2 honapra
vagy a rossz tanulmányi átlagod után esetleg a szüleid újra megvonják a netet:))

Inkabb Tibi2008-at latogasd meg :) ,ot ugysem akarja senki meglatogatni :(
 

DeletedUser

Vendég
Nehéz az nekik mivel ez összetartásbeli probléma :)
Amúgy üdv a szomszédba lent, nem fogok el menni az már bizti :)

Most már lehet versenyezni hogy mi vagy a JOR-osok foglalnak be több JOR falut, mert mást nem lehet látni :D

Megjegyzésképen a kisebb sikereiteknek így örültök akkor ne csodálkozzatok hogy az lesz a végzettetek mint az Sp3oo-nak...:D
 

DeletedUser3687

Vendég
Megint csak beszélsz hülyeségeket!

Honan tudod itt milyen az össze tartás?
nem is ismersz minket!

Az sp300 nak?
a kedves klánod már nem is létezne ha mi nem szálunk be az sp300 ellen régebben!

Vagy azt is szerinted a hatalmas Hoh intézte el?
semmit nem csináltatokott sem!
ahogy most sem!


ne félj azt a faludat ki fogom onan írtani!
semmit nem tudtok tenni 3 klánotok kevesebb falut vesz el mint mi töletek!
az hogy ki foglal többet az nem vitás ti a saját barbárjaitokat és inaktívjaitokat!
de mást nem tudtok!
 

DeletedUser

Vendég
Kedves III.Dinasztia szerintem bájos modorodnak nagyban köszönhető , hogy a HOH már nem Jor mert már akkor is ilyen stílusban adtad elő magad mikor még jor voltunk ! :D:rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
azóta is várom az irtást tőle, de semmi:D
szájkaratézni meg inkább nem állok le vele, mert sose lehet vele szót érteni:)
összetartásról meg annyit ha csak 4-en voltak képesek arra az 1 db nyamvadt falura jönni a semmiért, akkor szerintem ők megérdemlik a tisztelet, az más dolog hogy te csak ámítasz, de te tőled még nem láttam semmit se szomszéd, de nem is várom el:)
 

DeletedUser3687

Vendég
Kedves III.Dinasztia szerintem bájos modorodnak nagyban köszönhető , hogy a HOH már nem Jor mert már akkor is ilyen stílusban adtad elő magad mikor még jor voltunk ! :D:rolleyes:

hidd el senki sem sír utánatok nem hiányoztok senkinek!
 

DeletedUser3687

Vendég
azóta is várom az irtást tőle, de semmi:D
szájkaratézni meg inkább nem állok le vele, mert sose lehet vele szót érteni:)
összetartásról meg annyit ha csak 4-en voltak képesek arra az 1 db nyamvadt falura jönni a semmiért, akkor szerintem ők megérdemlik a tisztelet, az más dolog hogy te csak ámítasz, de te tőled még nem láttam semmit se szomszéd, de nem is várom el:)

persze vered a melkasod mert be van védve egy falud szerinted van olyan hülye bárki köztünk hogy megtámadja azt a faludat?
minek tömve van katonával felesleges veszteség lenne!

De te ennyire zavarodott vagy hogy minket hülyének akarsz nézni?
 

DeletedUser

Vendég
Te semmit se változol....a hsz.-eidből csak annyit látni hogy vakon hiszed hogy a JOR "még" életképes, mert ahogy hallom másoknak se habos torta az élet a JOR-ba ha még többen hagyják abba, lassan már nem kell miért küzdenetek:D
 

DeletedUser

Vendég
persze vered a melkasod mert be van védve egy falud szerinted van olyan hülye bárki köztünk hogy megtámadja azt a faludat?
minek tömve van katonával felesleges veszteség lenne!

De te ennyire zavarodott vagy hogy minket hülyének akarsz nézni?

Hogyne verem, pont hogy te nem tudsz felmutatni semmit se, de még van 1 hét szilveszterig foglalj még pár barbit meg pár ingyen falut és akko feljövünk pezsgőt bontani ha meg lesz a 10 milla :)

Milyen a kilátás? :D
Én nem fogok onnan elmenni ezt elhiheted :D

Már nem sokáig fogsz tudni a biztonságos háttérből magyarázni, mert el fognak fogyni a golyófogók előled kis-pajtás, szóval itt az idő hogy játssz is:eek:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
1268.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Boldog Karácsonyt JOR Family el kell nektek a pihenés, ezek után már csak rosszabb lesz:)

Ja és Krisz105-nek üzenném nem szép dolog a másikat letiltani egy levelezés közben, főleg mikor nem ad szegényke választ hogy miért hiszi az hogy én Csing vagyok a fiókom mögött.:D

De a dolog lényege Krisztián már hisz engem, namru-nak, none-nak most meg Csing-nek, ember szállj már magadba, a süllyedő hajó elveszi az eszedet.

De tudjátok sokan csak játszani járnak fel és szórakozni, aki meg ennek az ellentétét hiszi az már konkrétan beteg.

Az egészben az lenne a legszebb ha ezt Csing olvasná is, szerintem még többet csalódna a JOR-ba ezek után.

Gratula Krisztián, ezt jól megcsináltad:)
 

DeletedUser

Vendég
...

Tényleg ügyesek!Az én volt párom most az 5.helyen van.Sokáig bitorolta az elsö helyet,klánvezér is volt csak miattam lemondott stb igy lecsuszott.Mindegy ez nem lényeg!De olyanokat szokott mondani,hogy csak lesek!Nem csak ügyes.Na meg megszállott.É van ideje.24órából 18at tuti ott ül.
 
Fent