V9

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11612

Vendég
Szerintem mondjuk a V9-en max a második helyért lehet küzdeni... Eldőlt a játék itt...:cool:
 

DeletedUser11266

Vendég
Szerintem mondjuk a V9-en max a második helyért lehet küzdeni... Eldőlt a játék itt...:cool:

Miért dőlt volna el?
Három hónapos a szerver.
Nézd meg a v7-et.
Ott ugyanez volt,az MH nyert blablabla,behozhatatlan előny blablabla.
Jövő év elejére az ELME beelőz,pedig nyár elején még sehol sem voltak.
 

DeletedUser

Vendég
az elme a nyár elején a kontinensükön már toppon volt.
 

DeletedUser11266

Vendég
Igen,de lassan a szerveren is az lesz.
A v9-nek is megvan a fekete lova,a BFF.Kemény veteránok.Üthetetlenek.
...és amit már sokan felvetettek,jómagam is,sirDrH.
Senki sem érti,hogy az ő tudásával,habitusával mit keres az MHC-ben...nincs egy súlycsoportban a vezetőkkel....
A térképen nézegetve az ő és a BFF falvait,és tekintetbe véve,hogy ők együtt játszottak/játszanak v2-őn....lesz itt még meglepi.
 

DeletedUser

Vendég
Igen,de lassan a szerveren is az lesz.
A v9-nek is megvan a fekete lova,a BFF.Kemény veteránok.Üthetetlenek.
...és amit már sokan felvetettek,jómagam is,sirDrH.
Senki sem érti,hogy az ő tudásával,habitusával mit keres az MHC-ben...nincs egy súlycsoportban a vezetőkkel....
A térképen nézegetve az ő és a BFF falvait,és tekintetbe véve,hogy ők együtt játszottak/játszanak v2-őn....lesz itt még meglepi.

Hát szerintem ez már tényleg eldőlt. :) MHC top1 MHC.I top2. Már nagyon elhagytak mindenkit.
 

DeletedUser

Vendég
Igen,de lassan a szerveren is az lesz.
A v9-nek is megvan a fekete lova,a BFF.Kemény veteránok.Üthetetlenek.
...és amit már sokan felvetettek,jómagam is,sirDrH.
Senki sem érti,hogy az ő tudásával,habitusával mit keres az MHC-ben...nincs egy súlycsoportban a vezetőkkel....
A térképen nézegetve az ő és a BFF falvait,és tekintetbe véve,hogy ők együtt játszottak/játszanak v2-őn....lesz itt még meglepi.

kire gondolsz pontosan?
 

DeletedUser6772

Vendég
Miért dőlt volna el?
Három hónapos a szerver.
Nézd meg a v7-et.
Ott ugyanez volt,az MH nyert blablabla,behozhatatlan előny blablabla.
Jövő év elejére az ELME beelőz,pedig nyár elején még sehol sem voltak.

Hajrá!
Addig van még kb másfél-öt hónapjuk!
Ez a jóslat most nagyon fog bejönni Sacro!:D
 

DeletedUser3242

Vendég
Hajrá!
Addig van még kb másfél-öt hónapjuk!
Ez a jóslat most nagyon fog bejönni Sacro!:D

nyugi, max ha nem jön be, átmegy az MHCba ő is ..

KFKnál is így kezdődött, csúnya KFK így úgy, majd az isteni sugallat..
Megjön az majd az MHCNál is, csak ki kell várni :p

és a félreértések elkerülése végett:igen Sacro, mi ilyennek szeretünk :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10494

Vendég
Elvégre úgy tud haladni egy klán, hogy neki mindent lehet.........:)
 

DeletedUser

Vendég
Annyira szeretem ezeket a hsz-eket...ilyen gyenge az mhc olyan gyenge az mhc..lesöpörjük őket, így úgy amúgy....!

Kérlek ha ennyire egyszerű csináld már utánunk és mutasd már meg mire is vagy képes,mert én Tőled eddig csak káoszt láttam és nagy szavakat ....de mást valahogy nem :)

Kettőnk között az a különbség hogy aki jó ellenfél és jól tolja azt elismerjük, tiszteljük....ellenben Veletek,akik csak azt tudják hangoztatni hogy jaaa nekik könnyű ,mert ez az amaz...jajjkérem...:)....kérdem én tehetünk mi arról hogy ilyen egyszerűen tudunk előre haladni ??? rajtatok áll...valahol ez egy stratégiai játék is....van aki megbukik van aki nem...!

De kár bármifélét is mondani ,mert a monti nem ért hozzá csak szerencséje volt :)))))és az összes MHCsnak

 

DeletedUser10494

Vendég
Annyira szeretem ezeket a hsz-eket...ilyen gyenge az mhc olyan gyenge az mhc..lesöpörjük őket, így úgy amúgy....!

Kérlek ha ennyire egyszerű csináld már utánunk és mutasd már meg mire is vagy képes,mert én Tőled eddig csak káoszt láttam és nagy szavakat ....de mást valahogy nem :)

Kettőnk között az a különbség hogy aki jó ellenfél és jól tolja azt elismerjük, tiszteljük....ellenben Veletek,akik csak azt tudják hangoztatni hogy jaaa nekik könnyű ,mert ez az amaz...jajjkérem...:)....kérdem én tehetünk mi arról hogy ilyen egyszerűen tudunk előre haladni ??? rajtatok áll...valahol ez egy stratégiai játék is....van aki megbukik van aki nem...!

De kár bármifélét is mondani ,mert a monti nem ért hozzá csak szerencséje volt :)))))és az összes MHCsnak


Szerencse??? Na ne röhögtess már.......A nagy Monti a Nagy dumájával... :DDD
Akik egymaguk nem tudnak ránk megindulni, ehhez segítség kell neki......Emlékszem, "Ti intézzétek el az EKFK-t a többit bízzátok ránk" Úgy emlékezem ezt írta le valaki....Van EKFK? nincs. Ha annyira jól fut a szekér, akkor ahhoz miért kellettünk mi, hozzánk meg miért is kell az SE?
Még úgy hogy az SE veletek van , még így is csak úgy tudtok foglalni, hogy ahhoz ki kell záratni embereket? Tényleg logikus tiszta játék......
Nem baj, hirdessétek csak az igét, meg a teljes hengert is hozzátok....kit érdekel.
Tisztában vagyunk az MHC hátszelével, és még a PF-is saját zsebből vesszük, mert ez a tiszta játék. Csókolom!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Hubu ...jesszus :)


Ismered azt hogy stratégia?...megtudnánk oldani egyedül is, de tudod lehet másképp is...de hát Te ilyen egyszerű gyermek vagy :)

Az hogy meg valaki kap pár nap supportot??...tehetünk mi arról hogy annyira naiv és butus az egyén hogy nem figyel a részletekre és annyira alpári hogy falunévbe szidalmaz és profilba meg a többi...! ...tanulópénz...majd hozzászokik....mi már megfizettük nemegyszer...!


Tisztában vagyunk az MHC hátszelével, és még a PF-is saját zsebből vesszük, mert ez a tiszta játék. Csókolom!!!!!!!!!!!!

ez meg egy kabaré...semmit se tudsz kb :)



ui:

Szerencse??? Na ne röhögtess már.......


legalabb az irroniát értsd már ember :))))


ja és irigység off pls
 

DeletedUser10494

Vendég
Azt hiszem Nem rátok leszek irigy ATYÁM. :)))
Van olyan jelen pillanatban is amiért a büntetési segédlet szerint azonnali kizárás jár, és a supp mégsem tesz semmit.
HMMM....Hogy is van ez? Jah MHC....de buták vagyunk, nekik szabad..........
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent