Frissülő Térképek

DeletedUser3359

Vendég
Nem voltunk GEW klancsalad sohasem, egyenrangu partnerek voltunk, teljesen onallo vezetessel.
GEWPPL-PPLGEW vagy PPLGEW-GEWPPL.
Es volt mindket agnak klantestverklanja pl. PPLGW1,GEWYW2
Nagyon tudatosan alakitottuk a diplomaciankat es a szovetsegeseinkel szemben mindig egyenesek voltunk.
Ezert aztan mikor, az akkor nagyobb klancsaladok felbomlottak az instabil vezetesuk miatt, sokan jottek hozzank, mert rank mindig szamithattak es mert mindenkit teljesen egyenrangukent kezeltunk (es gondolok itt az ellensegeinkre is) es amit igertunk azt be is tartottuk, mint ahogy a HOH-hal vagy a K+K-val szemben is mindig megtartottuk azt, amit igertunk; es mert nalunk a vezetes, mindig pontosan tudta mit akar es amit akart, azt veghez is vitte
A mienk egy nagyon osszeszokott es nagyon jol mukodo csapat, csupa nagyon regi szovetsegessel az oldalan, mint pl a HOH vagy a K+K.
Es hat, egy elvesztett csata utan sohasem felelosoket kerestunk, hanem megoldasokat az okora, amik miatt nem sikerult az utkozet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12122

Vendég
A helyzet az, hogy különösebben nem zavar, és nem is érdekel, ha nem vagy tisztában a kláncsaládunkkal.
Ahogy írtad. Piros pöttyök vagyunk nektek. Maradjon ez csak így. Én is csak piros pöttyöket látok a JOR-ból.

A fogalomzavar elkerülése végett, a HOH-nak semmi köze nem volt ahhoz, hogy a KK megtámadott titeket.

De nyugodtan maradhatsz ebben a hitben is akár.
 

DeletedUser3687

Vendég
Teljesen mindegy már hogy a hoh nak mihez volt köze egyhez biztos hogy addig míg ti az sp300 ellen nem álltatok melléjük addig mi kelletünk nekik majd utána hátba szúrtak!
Ez nem a ti hibátok félre ne érts
az hogy nem vagyok tisztában a kláncsaládotok felépítésében bocsáss meg de nem is tisztem hogy tisztában legyek vele!

Viszont egy dologban egyezik a kláncsaládunk nálunk is minden klánunk véleménye számít viszont ha a klánjaink vezetőségének többsége azt akarja hogy valakivel háborúba kezdjünk(olyan okok miatt ahol nem a mi családunk volt tiszteletlen ) akkor aki ellene szavazott neki is kötelessége el fogadni a többség akaratát és kiállni azokért akik eddig mellettük harcoltak több háború során nem pedig az ellenféllel szövetségben maradni és a végén elárulni azokat akik előtte megnyertek nekik egy háborút!
ugyanis a családunkban lévő belépés feltétele annyi volt hogy mindenkorra a közös diplomáciát betartjuk legyen ellenség vagy szövetségesről szó!
Ezt akkor amikor hozzánk csatlakoztak HOH vezére elfogadta!


De adja isten hogy te is megismerd őket és akkor ti is rájöttök remélem milyen kígyót melengetni a kebleteken!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10553

Vendég
Teljesen mindegy már hogy a hoh nak mihez volt köze egyhez biztos hogy addig míg ti az sp300 ellen nem álltatok melléjük addig mi kelletünk nekik majd utána hátba szúrtak!
Ez nem a ti hibátok félre ne érts
az hogy nem vagyok tisztában a kláncsaládotok felépítésében bocsáss meg de nem is tisztem hogy tisztában legyek vele!

Viszont egy dologban egyezik a kláncsaládunk nálunk is minden klánunk véleménye számít viszont ha a klánjaink vezetőségének többsége azt akarja hogy valakivel háborúba kezdjünk(olyan okok miatt ahol nem a mi családunk volt tiszteletlen ) akkor aki ellene szavazott neki is kötelessége el fogadni a többség akaratát és kiállni azokért akik eddig mellettük harcoltak több háború során nem pedig az ellenféllel szövetségben maradni és a végén elárulni azokat akik előtte megnyertek nekik egy háborút!
ugyanis a családunkban lévő belépés feltétele annyi volt hogy mindenkorra a közös diplomáciát betartjuk legyen ellenség vagy szövetségesről szó!
Ezt akkor amikor hozzánk csatlakoztak HOH vezére elfogadta!


De adja isten hogy te is megismerd őket és akkor ti is rájöttök remélem milyen kígyót melengetni a kebleteken!

Ez csak nézőpont kérdése.
A HOH és a GEW klán már ezer éve szövetségesek voltak. Az egyesülés után velünk is azok lettek.
Ekkor még a JOR klánok kontinenekkel lejjebb voltak, nem is volt kapcsolat közöttünk.
Aztán jött az IMA klán, aki rávette a JOR-t, hogy üzenjen hadat nekünk, a HOH pedig döntenie kellett.
Azt választották, hogy megtartják az adott szavukat, és nem fognak támadni minket.

A teljes képhez hozzá tartozik, hogy kb. 3-4 nappal ezelőttig egyetlen katona sem vándololt a klánok között. Sem erősítésben, sem támadásban. Maximálisan sikerült semlegesnek maradni. Még szerencse, hogy ennyire profik vagyunk.:)
 

DeletedUser

Vendég
Nekem olyan érzésem van mintha valaki egyfolytában azt mondogatná hogy savanyú a szőlő.
:D
 

DeletedUser

Vendég
Na látod ebbe egyet értünk én is örülök hogy nem ismertük még egymást!

A másik elég régóta ott vagyok én is a v3 on és abban tévedsz hogy nem tiszteljük az ellenfeleink!Minden ellenfelünket tiszteltük legyen az U kláncsalád sp300 vagy az eddigi legnagyobb a GEW
Aki az ellenkezőjét állítja amit te is hogy nem tiszteljük őket az egyszerűen hazudik!
Nem ismersz minket azt írod egy éve voltál a v3 on akkor most miért okoskodsz így utólag mikor semmit sem tudsz vagy csak nem volt egy multi akkod ami miatt abbahagyni kényszerültél egy éve.

Na mindegy felesleges is tovább vitázni veled olyannal aki nem is játszik ezen a világon csak távolról okoskodik mert egyszer egy éve elkentük a száját

Vicces vagy !
Maradj inkább hallgatag!

Tudod jelen pillanatba te vagy a vicces.
A saját bakijaidat sokadjára lövöd el ami ha tekintjük elég sablonos már.
E mellett meg enyhén szólva tudatlan is vagy, de majd a társaid rájönnek, mert ők iszák a levét a te hülyeségednek.
E mellett még mindig lehetsz NOOOOB ha nem lennél tisztába vele:D
Zsepi nem kell?
Nehogy elbőgd itt magad :)

Még valami, tegnap nem kellett mentő Kaktusznak?:D
Mert ez az igazi blama hogy a szerver 3. az NSW legjobbjába nem volt spiritusz, ezt nehéz lesz lenyelni:p
 

DeletedUser

Vendég
Ugye egy dolgot senki nem felejt el? Hogy KI üzent hadat KINEK ebben a háborúban?

Aki nem tudja, kérdezze meg nyugodtan. Én vagyok ennek a családnak a diplomatája elég régóta (pedig sosem ugráltam a posztért, közfelkiáltással választottak), így első kézből értesültem a hadüzenetről.

A faluszámban, pontszámban NAGYOBB fél üzent hadat a KISEBBnek. Nekünk.
 

DeletedUser11221

Vendég
vazzeg:( mindig nézem hogy milyen játékosok vannak kiemelve ezeken a téképeken....:(

nem tom mikor érek el akkora szintet bármibe hogy felkerüljek:) most ezt a célt tűztem ki magam elé:)
 

DeletedUser

Vendég
Ugye egy dolgot senki nem felejt el? Hogy KI üzent hadat KINEK ebben a háborúban?

Aki nem tudja, kérdezze meg nyugodtan. Én vagyok ennek a családnak a diplomatája elég régóta (pedig sosem ugráltam a posztért, közfelkiáltással választottak), így első kézből értesültem a hadüzenetről.

A faluszámban, pontszámban NAGYOBB fél üzent hadat a KISEBBnek. Nekünk.


A háborúnak még nincs vége...
Kisebb? Az áru...at ne számold bele, csak névileg voltak itt.

Egyébként miért is lett hadüzenet küldve? Ki nem tartotta be azokat a szabályokat, melyek a SZÖVETÉGesekre vonatkozik?
 

DeletedUser

Vendég
Én abszolut megértem hogy hadat üzentetek, de tény hogy a JOR volt a nagyobb, akkor még...
A PPL szövetségben volt a JORal valamikor is?Lehet hogy volt róla szó, de nem emmlékszem rá hogy szövetségben lettünk.
Ti bevettétek a GOD-od, mi bevettük a PHX-et, én nem látok ebben semmi kivetnivalót, mivel mindketten keresztbetettünk a másiknak, a külömbség az hogy JORGOD már nincs, PHXPPL még van ;)

A GEW-ról nem sok mindent tudok abból az időböl, de mintha azért is üzentetek volna hadat mert, mert védték kacmih-ot, vagy valami ilyesmi, nem vagyok benne biztos.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, h én emlékszem rosszul, de szövetségesek voltunk, nem mnt-ben.
A valós ok valóban a V3 egyik legnagyobb csa..lójának való védelemküldés volt, többek között Levkot kaptuk rajta :)
Kacmihot már végigvertük a fél világon, de mindig benyalta magát valahová. Elég csak a klánváltásait megnézni. Hát nem a hűség mintaképe... :D

"PHXPPL még van" Jól fogalmaztál: a hangsúly a még szón van... :)
 

DeletedUser11221

Vendég
Oh alig várom a támadásaitokat:)

szerintem az a "még" meglesz egy darabig:)
 

DeletedUser11221

Vendég
frissítsd majd le ofero, mert mintha valami változás megint történt volna...
 

DeletedUser

Vendég
Jelenleg csak az északkeleti rész rendezetlen kicsit.
Akkor ezt megoldom holnapra :)
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként miért is lett hadüzenet küldve? Ki nem tartotta be azokat a szabályokat, melyek a SZÖVETÉGesekre vonatkozik?

Emlékeim szerint a hadüzenet oka az a feloldhatatlan konfliktus volt, hogy a korábban közöttünk levő ütközőklánok (GOD és PHX) ellenkező oldalhoz csatlakoztak (JORGOD és PHXPPL). Ezt egyik oldal sem tudta elfogadni. Ez az ok, minden más csak következmény.

Ettől még maradhatott volna status quo köztünk. De minkét oldal körbenézett, hogy ha nem a másik felé, akkor merre vezet a hovatovább? Ti gyorsabban döntöttetek azon, hogy rajtunk keresztül, így nekünk már csak a kesztyű felvétele maradt.

De ez nem is baj, játék. Úgyis kihalóban a szerver, legalább ez életben tartja egy ideig. Ugyan kit támadnátok, ha minket nem :)?
 

DeletedUser

Vendég
Azért lett volna lehetőségünk másfelé is nyitni. Levko cselekedete csak megerősitette az elhatározásunkat:)
Azonban nem számoltunk az árulással. Bár sokat elmond és elgondolkodtató Loki60 adatlapja:
"Célom, hogy klánom a megfelelő helyre kerüljön, legyen ez bármi ami hátráltat, hisz megvalósítani mindent csak együtt lehet! "
Az sp háborúban ránk volt szükségük, most rátok.

Azért nem tenném rá a nyakamat, hogy a játék végéig nálatok is maradnak :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom, mi volt levkoval, de én már ezt a következmények közé sorolom, nem az okok közé.

Nem tenném a nyakamat rá, hogy látni akarom a szerver végét. Tíz év múlva talán lesznek más prioritásaim is :)
 
Fent