Csevegő!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Rafcsi, csak ne az én szomszédom legyél..:D Nem vagyok jó szomszéd.Én is ott vagyok amúgy.:)A k44-45 az tényleg zűrös, zsúfolt terület.
 

DeletedUser11321

Vendég
áhhh,engem óránként támadnak xD megölik a katonáimat :(
 

DeletedUser

Vendég
a második két falvas az én falumat vette neve: koridon :mad: :( megirigyelte a bányáim
 

DeletedUser10945

Vendég
Katonára eleinte nem is kell költeni csak épiteni amire van nyersi:D:D;)
 

DeletedUser

Vendég
Vagy csak látta, hogy katonákra nem költesz!:p

igaz h nekem nem volt annyi katonám mint neki én 1 nappal később kezdtem de neki meg bányája nem volt és majdnem h zsarolt h én derítsek fel neki 1 falut mivel elaludtam megkémlelt látta h nem vok itt és ezért elfoglalt
 

DeletedUser10945

Vendég
Egy gyerek megfenyegetett hogy jelent a supportnál mert akadájozom a fejlödését lehet hogy ki fognak zárni.:D
 

DeletedUser

Vendég
amiatt biztos nem :)

max. ha megnézik a fiókodat és egyezéseket találnak multi-ügyben :D
 

DeletedUser10945

Vendég
Szerintem is jogos lenne:D ezt mondja hogy kizárnak mert neki tul kevés a pontja és szegényt akadályozom:eek: nem tudom az ilyenek minek játszanak:rolleyes:
 

DeletedUser10945

Vendég
De lehet ezért is mérges mert szövetségben vagyunk:D de hát van ez igy az erösebb nyer:D:p
 

DeletedUser

Vendég
:D

szövit támadsz ?
akkor a helyében én nem a supporthoz hanem a klánod vezéréhez fordulnák....
...és a VEZÉR helyében én két lábbal rúgnálak ki onnan :D
 

DeletedUser10945

Vendég
az elött is farmoltam hogy szövik lettünk volna:rolleyes: ameddig a vezér nem panaszkodik addig leht meglátogatom:eek: lehet hogy ez bunkoság meg lehet mondani hogy árulás de nem azért játszok hogy öt boldoggá tegyem meg nem is én kötöttem velük szövit.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent