Csevegő!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
nah nem gondoltam volna hogy eddig visszatartod magad hogy megtámadtak engem azt hittem gyorsabb vagy!?:p
öcsém háborús játékot játszasz nem olyat hogy mindenkivel jóba vagy!:D
ha nem szeretnek ö bajuk!:D:p
 

DeletedUser10079

Vendég
nah nem gondoltam volna hogy eddig visszatartod magad hogy megtámadtak engem azt hittem gyorsabb vagy!?:p
öcsém háborús játékot játszasz nem olyat hogy mindenkivel jóba vagy!:D
ha nem szeretnek ö bajuk!:D:p

Persze,háborús,és nem "bunkó vagyok" játék.
Értelmezési problémáid vannak öcsém.
Neked annyira nagy a szád,és annyira piszkosul hülyeségeket beszélsz,hogy még a saját klántársaid is megútálnak/megunnak.
Dehát,mit lehet várni egy 14 éves kis tacskótól...
 

DeletedUser

Vendég
veron vagy másfél éve játszik velem mégse unt meg akkor miről beszélsz?!:p
ha a háború van legyen igazi ne csak mazsolázzunk!xD
 

DeletedUser

Vendég
lehet egy 14 éves gyereknek nagyobb agya van mint egy öregnek!:p
az öregeknek már halnak el az egysejtjei nekem meg most szaporodnak!:D:p
 

DeletedUser10079

Vendég
veron vagy másfél éve játszik velem mégse unt meg akkor miről beszélsz?!:p
ha a háború van legyen igazi ne csak mazsolázzunk!xD

Találtál egy embert.Gratulálok hozzá.
A háború nem akkor igazi,ha ilyen mód csorgatod a nyálad itt mindenki előtt.
Nem veszed észre,hogy leégeted magad,és azért is fogsz ezen a szerveren is elbukni,mert nagy a szád a semmire.
 

DeletedUser

Vendég
basszus v7-en kinek szóltam be??nah jó sacronak de akkor sem ö támadótt!:D:p
figyi két klán között volt mind2 top20-as volt se klán a hátammögött akkor mit csinálhattam volna?!
ha az egyiket megtámadom akkor egyből nekem ugranak!
ja bocsi tothandras petrimate perkaj agicza kompot már v6-at óta ismerem őket és még mindig velem vannak! ez már jelent valamit!:p
 

DeletedUser11266

Vendég
basszus v7-en kinek szóltam be??nah jó sacronak de akkor sem ö támadótt!:D:p
figyi két klán között volt mind2 top20-as volt se klán a hátammögött akkor mit csinálhattam volna?!
ha az egyiket megtámadom akkor egyből nekem ugranak!
ja bocsi tothandras petrimate perkaj agicza kompot már v6-at óta ismerem őket és még mindig velem vannak! ez már jelent valamit!:p

Hát ezek a nevek nem a legjobb referenciák.
Díszes egy társaság....
 

DeletedUser

Vendég
nem a név számít hanem aki lapul mögötte!
ja és akkor nem is volt indok hogy miért hagytad ott v7-et!:D:p
 

DeletedUser

Vendég
nem tom hány évig fogom halgatni hogy befoglaltak v7-en és azt nem mondják hogy 10X-eres túlerő volt!:p
ja meg tudni kell veszíteni!:)
 

DeletedUser10079

Vendég
basszus v7-en kinek szóltam be??nah jó sacronak de akkor sem ö támadótt!:D:p
figyi két klán között volt mind2 top20-as volt se klán a hátammögött akkor mit csinálhattam volna?!
ha az egyiket megtámadom akkor egyből nekem ugranak!

Vajon mit tehettél volna?
Alkalmazkodsz a helyzethez,kiugrasz pár faluval a klkántársaidhoz,azok tele nyomnak nyersivel,és így bár nem kell újra kezdened és nem vesznek el az érméid stb...
Normáliséknál így szokás,ha tudják,hogy nincs esélyük az adott környéken fent maradni.
 

DeletedUser

Vendég
uhh és magyarul azokat amik meg messze voltak azok meg elvesztek volna és így majdnem a nulláról kezdtem volna!:D:p
amúgy meg jobb is így mert amúgy is abba akartam hagyni csak agicza erőszakoskodott hogy ne hagyjam abba!xD
de így jobban tudok koncentrálni v9-re!:):p
 

DeletedUser7372

Vendég
Kocek ez a jatek nem csak egy haborus jatek, hanem elsosorban, strategiai jatek. Ha fejjel neki rohansz az ellensegnek, mert ugyebar ez egy haborus jatek, akkor egy ketto el fogsz veszni. Te pont ezt csinalod, ilyen koran meg nem erdemes tamadni senkit, plane nem vedokkel. Nekem is van mar par katonam de farmolni hasznalom oket. Sokkal kifizetodobb.
 

DeletedUser

Vendég
nyugi kaptam infót hogy oda voltak az egységei és így potyáztam tudtam hogy üres!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent