-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.403
Még nem is a legrosszabb helyre rakott. Irány a perem és jó lesz.
Mielőtt a peremre koncentráltok, mindenképp uraljátok le a kontinensetek, illetve diplomáciailag területeket zárjatok le.
Mire a foglalásba belekezdtek a perem bőven nem ott lesz ahol jelenleg van, bővülni fog. (de mivel két szerver indult egyszerre lehet, hogy nem sokkal)
A sok kontis szervereken a perem kisebb szerepben van, amennyiben nem perem klánként regeltetek, itt sem más a cél, mint a kontinensek leuralása, és egyszerre egy max 1.5 kontinensnyi háború cipelése.
Elhelyezkedésetek azért csúnyácska, mert egyszerre 4 kontinens potenciális háborújába keveredhettek, amit általában elszoktak bukni a klánok. Ha ezt letudjátok redukálni 1 max 2 kontinensért folyó harcra, akkor esélyetek van a végjátékra.
Azt se hibázzátok el, amit a magyar klánok 99%-a csinál. 1-2 hónapig jó móka a csoportos támadás, utána egy területre koncentrálva kell támadni egyszerre egyet, vagy váltó ütemben, mert minél nagyobb mennyiséggel ütsz, annál nagyobb lehet a potenciális célpont szám.

Sok sikert nektek.

(Ha le is van tiltva az áthelyező, de a barát meghívása elérhető, akkor email alapon ha nem regelt még valaki, és meghívod akkor melléd fogja dobni)

(sorry thar hogy csak téged idéztelek be)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Hát az jó vót, a Classic sajnos már nem. Amúgy hogyhogy csak ennyi premade klán lett? Én jóval többre számítottam, 10-12-re legalább.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Hát az jó vót, a Classic sajnos már nem. Amúgy hogyhogy csak ennyi premade klán lett? Én jóval többre számítottam, 10-12-re legalább.
Több klán is megtöltött 2 teli 100as klánt.
Egyébként premade klánból van annyi talán (Habár most nincs előttem a ranglista), csupán azokra koncentráltunk, akikre felhívták már a figyelmünket.

Idővel úgyis kialakul, hogy kik veszik komolyan. Náluk ez nagy presztízs szerver, meglátjuk mennyire küzdenek érte.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Mielőtt a peremre koncentráltok, mindenképp uraljátok le a kontinensetek, illetve diplomáciailag területeket zárjatok le.
Mire a foglalásba belekezdtek a perem bőven nem ott lesz ahol jelenleg van, bővülni fog. (de mivel két szerver indult egyszerre lehet, hogy nem sokkal)
A sok kontis szervereken a perem kisebb szerepben van, amennyiben nem perem klánként regeltetek, itt sem más a cél, mint a kontinensek leuralása, és egyszerre egy max 1.5 kontinensnyi háború cipelése.
Elhelyezkedésetek azért csúnyácska, mert egyszerre 4 kontinens potenciális háborújába keveredhettek, amit általában elszoktak bukni a klánok. Ha ezt letudjátok redukálni 1 max 2 kontinensért folyó harcra, akkor esélyetek van a végjátékra.
Azt se hibázzátok el, amit a magyar klánok 99%-a csinál. 1-2 hónapig jó móka a csoportos támadás, utána egy területre koncentrálva kell támadni egyszerre egyet, vagy váltó ütemben, mert minél nagyobb mennyiséggel ütsz, annál nagyobb lehet a potenciális célpont szám.

Sok sikert nektek.

(Ha le is van tiltva az áthelyező, de a barát meghívása elérhető, akkor email alapon ha nem regelt még valaki, és meghívod akkor melléd fogja dobni)

(sorry thar hogy csak téged idéztelek be)
Csak annyit fűzök hozzá
Nem dobja melléd... 5 kontival odébb dobta ez a funkció is le van tiltva a szerveren
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
593
Több klán is megtöltött 2 teli 100as klánt.
Egyébként premade klánból van annyi talán (Habár most nincs előttem a ranglista), csupán azokra koncentráltunk, akikre felhívták már a figyelmünket.

Idővel úgyis kialakul, hogy kik veszik komolyan. Náluk ez nagy presztízs szerver, meglátjuk mennyire küzdenek érte.
Persze hogy kialakul, viszont az a baj hogy jó része akkor derül ki amikor már 1000 faluval le kéne belsőzni...
Mivel nem ismerem a többi indulót, így csak a magyar részről van véleményem/ismeretem, aminek fényében nem lehet determinálni mi alakul a szerveren, de nem fűzök túl sok jót hozzá, főleg az alapján amit háti gód is mondott. Nagyon sokan jól tudnak sprintelni, viszont ez egy maraton lesz (ha minden igaz).
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Mire eljutunk addig már arra sem fogsz emlékezni, hogy elindultunk :D

Ha képesek vagyunk ennyien az alapfeszültségek ellenére együtt játszani, akkor az már siker lesz, ami remélhetőleg kicsit javít a magyar szerverek élhetőségén is.
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
a másik meg nem mindig sztárokra van szükség persze 3-4 sztár kell mindig de a töbnyire a jó munkás ember nyeri a szervert CV1re is vittünk rengeteg sztárt azt hun vannak maradt 2-3 a 15ből fele még 500 falu előt kiesett

bele kell gondolni ha tényleg nagy 15-30K ember világ lesz akkor ez nem fél éves szerver amihez itt magyaron hozzá vagyunk szokva hanem ki kell birni 2-3 évig ami a nehezbb feladat
azért én a magyar classik v1 re nem lennék büszke

 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
Ildi te semire sem lehetsz büszke
semmire,?
te aztán pontosan ismersz.
ahol egyik klán be tud lépni a másikból meg nem 4 napon át a top klán meg foglal orrba szájba, még mások be se tudnak lépni ott nincs mire büszkének lenni.
és nem beszélve a csalásokról.
egyikből ki lett tiltva játékos a másikból ugyan azért nem.
te pont ne papolj nekem már a ki mire lehet büszke.....
 
Utoljára szerkesztve:

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
semmire,?
te aztán pontosan ismersz.
ahol egyik klán be tud lépni a másikból meg nem 4 napon át a top klán meg foglal orrba szájba, még mások be se tudnak lépni ott nincs mire büszkének lenni.
és nem beszélve a csalásokról.
egyikből ki lett tiltva játékos a másikból ugyan azért nem.
te pont ne papolj nekem már a ki mire lehet büszke.....
mondom én te semmire nem lehetsz büszke
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
mi vagy te papagáj ?
és te mi vagy,,????
azt hiszed a kh kívül nincs élet?
nos el árulom van ám és az fontosabb eredmény amit ott el ér a ember, van mire büszke legyek.
ha igazi retró szerver indulna egyszer itt sok nagy arc el bújna, te is.
 
Fent