Világ 76 Csevegő

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
igazából ez ugye ízlés kérdése. alapból a klánlimitnek az lenne a szerepe, hogy szabjon egy határt az egy csapatba tartozó játékosok mennyiségének. végülis el lehetne indítani a világokat 1500as klánlimittel, beléphetne mindenki, megkapná mindenki a pecslit pár napon belül, aztán lehetne várni 3 hónapot a köv világig.

az értelmesebb játékosok azért preferálják a klánlimit által szabott határok betartását, mert általában 5, nagyon maximum 10 játékos nyeri meg a világot az adott klánnak. minél több töltelék játékos van egy klánba behányva, annál több idióta fog össze-vissza lakatolni, és egyéb módon akadályozni a húzó játékosokat. egy 15ös limit ilyen szempontból semmivel sem rosszabb, mint egy 60as. sőt.

a klánlimit többszörös túllépéséhez általában azok ragaszkodnak, akik:
1, nem játszani akarnak, csak mindenképpen megszerezni a pecslit, hogy aztán veregethessék a saját vállukat, hogy milyen marha ügyesek (mint pl ti, basnake-ék, kekszék)
2, nagyon noobok, akik minden világon kikapnak, és szentül hisznek benne, hogy 120-180 noobot összevadászva jobb esélyeik lesznek (erre pl bakórobi áradó apály eljövetele klánja ugrik be v55ről)

valamennyi átfedés van a két kategória között. a nagyon noobok idővel kevésbé noobok lesznek, lesz egy összeszokott tömegklános társaságuk akik bemennek minden világra (főleg ahol nem indul komoly klán), és a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb sikerül nekik egy (vagy több) világot behúzni, többnyire azokat, ahol csak barbibelsőzni kell pár hónapig.

én személy szerint utáltam olyan klánban lenni, ahol 70es limit mellett voltunk vagy 200an. de az is igaz, hogy nekem unalmas a barbibelsőzés.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
a klánlimit többszörös túllépéséhez általában azok ragaszkodnak, akik:
1, nem játszani akarnak, csak mindenképpen megszerezni a pecslit, hogy aztán veregethessék a saját vállukat, hogy milyen marha ügyesek (mint pl ti, basnake-ék, kekszék)
Remélem tisztába vagy vele hogy mindenki 45-60 fővel van jelen csak vannak akik nem vállalják fel
2 klánnyi emberünk kizárólag pp zik a szerveren és duál trialba folytatják ha folytatják.
Nem regeltettem rá senkire egyik fiokunkat se ahogy ezt mások tették komplett klánnal...
Nem kötöttünk bele senkibe a szerveren se itt...
Szóval egyáltalán ne értem mire fől teszel minket a ki listádra...
És azzal is tisztába vagyunk hogy nem vagyunk esélyesek a győzelemre... Ettől függetlenül játszani fogunk és keressük "kiskapukat" amit a szerver meg enged...
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Remélem tisztába vagy vele hogy mindenki 45-60 fővel van jelen csak vannak akik nem vállalják fel
2 klánnyi emberünk kizárólag pp zik a szerveren és duál trialba folytatják ha folytatják.
Nem regeltettem rá senkire egyik fiokunkat se ahogy ezt mások tették komplett klánnal...
Nem kötöttünk bele senkibe a szerveren se itt...
Szóval egyáltalán ne értem mire fől teszel minket a ki listádra...
És azzal is tisztába vagyunk hogy nem vagyunk esélyesek a győzelemre... Ettől függetlenül játszani fogunk és keressük "kiskapukat" amit a szerver meg enged...
tudom, nyugi! ez mindig így van, hogy azért kell 60 tag, mert titokban mindenki más igazából 150en van, és nálatok különben se játszik komolyan senki, meg mindenki ellenetek van, és még csalnak is!

te kérdezted miért nem kéne 4 klánnal indulni, én válaszoltam. ahogy mondtam, minden ízlés kérdése. amit leírtam az én személyes preferenciám. a listámon pedig teljes mértékben megérdemelt helyetek van. tegap már zeroka is megpróbálta megmagyarázni, hogy igazából nem is vagytok tömegklán, és ti vagytok a legkevesebben, és most te is ugyanezt teszed. pont ahogy a listán szereplőkre jellemző.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Remélem tisztába vagy vele hogy mindenki 45-60 fővel van jelen csak vannak akik nem vállalják fel
2 klánnyi emberünk kizárólag pp zik a szerveren és duál trialba folytatják ha folytatják.
Nem regeltettem rá senkire egyik fiokunkat se ahogy ezt mások tették komplett klánnal...
Nem kötöttünk bele senkibe a szerveren se itt...
Szóval egyáltalán ne értem mire fől teszel minket a ki listádra...
És azzal is tisztába vagyunk hogy nem vagyunk esélyesek a győzelemre... Ettől függetlenül játszani fogunk és keressük "kiskapukat" amit a szerver meg enged...

De ne próbáld pls megmagyarázni, úgy csak rosszabb. Senkit nem érdekel, nekem mi a véleményem erről, de ilyen gyenge "jaj, mindenki 45-60-an van amúgy" kifogást inkább ne, mert csak leéget. Ha alapból nem tartod gáznak, akkor minek ilyen kifogás? 60 fő alapesetben nem is olyan reteksok, mint amilyen 150 fős regeket szokott tolni a fos, de mégis, 15-ös a limit. Az én szememben 4 klán akkor is sok és tömegklán effektust hordoz, ha csak 15 a limit. Ez az én véleményen, a többieké más, ez van :D
 

Captain MingLee

Active Member
A reakció pontszáma
194
Értelmes csapat annyi playerrel indul amennyivel tud és annyit toboroz amennyit tud, aki mást állit az dupla nulla és világi idióta flexet nyom, minthogy "játszani" akar meg egyéb hülyeségek. Senki nem akar játszani, a pvp-nek mindig is az volt a lényege, hogy lealázd a másikat.
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
406
Értelmes csapat annyi playerrel indul amennyivel tud és annyit toboroz amennyit tud, aki mást állit az dupla nulla és világi idióta flexet nyom, minthogy "játszani" akar meg egyéb hülyeségek. Senki nem akar játszani, a pvp-nek mindig is az volt a lényege, hogy lealázd a másikat.
Köszi, most téged fog felkeresni az fs meghívóval és nem engem.. pedig hajtottam rá, de szerintem nyersz :(
 

DeletedUser21347

Vendég
Értelmes csapat annyi playerrel indul amennyivel tud és annyit toboroz amennyit tud, aki mást állit az dupla nulla és világi idióta flexet nyom, minthogy "játszani" akar meg egyéb hülyeségek. Senki nem akar játszani, a pvp-nek mindig is az volt a lényege, hogy lealázd a másikat.
Az egyetlen, értelmes hsz.!

A játékban, és az életben sincs más szerepe egy háborúnak. Csak a győzelem, és az ez általi, érdekek érvényesítése. Farokméregetés, nyereség.
A többi rizsa, körítés, álszentkedés. Megmagyarázni, azt is ami nyilvánvaló marhaság.

A győzelemre játsszák ezt a játékot. Egyeseknek ez a győzelem kimerül 1-2 falu elvételében, vagy hogy elbax 100.000 pp-t, hogy 1 hónapig top1 legyen... de még ha nem is a végső győzelem (mert addig nem bírja ki, ezért meg kell magyarázni, hogy ő amúgy a játékért játszik), de rövid távú, az adott ember számára "siker" elérése a cél.

A játékot lehet élvezni vesztesként is, de győztesen kijönni belőle ezerszer jobb!
Ezzel minden, értelmes ember így van.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Értelmes csapat annyi playerrel indul amennyivel tud és annyit toboroz amennyit tud, aki mást állit az dupla nulla és világi idióta flexet nyom, minthogy "játszani" akar meg egyéb hülyeségek. Senki nem akar játszani, a pvp-nek mindig is az volt a lényege, hogy lealázd a másikat.
mióta lett pvp ez a játék, én úgy tudtam pve van a barbik ellen :mad:
 
Fent