Világ 76 Csevegő

-STR-

Member
A reakció pontszáma
59
Segítsetek, mert még csak tanulom ezt a külsős légkört.

Pár nappal ezelőtt láttam egy háborús statot, amiben szerepelt x adat, mérsékelt kommentálással. Azt úgy értelmeztem egy H vs NG stat volt. Nem volt túl pozitív a védekező statjai, de mindenki elkullogott, hogy hát ez van.

Majd jön ma egy toxikus trash talk (gondolom a másik oldalról) konkrét személy fikázásval. Kérdezem én, egy olyan alacsony játékosállománnyal rendelkező játékban mint a magyar kh, az ilyen vérpozitív gondolatok után, megnő a f*sz? vagy legalább a déli húsleves finomabb így?
 

DARKWONDER

Member
A reakció pontszáma
37
Ülj itt minden nap a gép előtt, címkézz munka közben is(nem olyan munkám van), aludj 3 órákat egy hétig. Túl nagy volt a front, és nyilván nem lehetett mindent védeni. Természetesen becsúszott nem egy, és nem kettő olyan, hogy bent maradt egység. Dolgozok elég sokat, néha éjjel is, nem vagyok robot. Két fronton kellett védeni, klánvédő nem volt nálam túl sok, a rossz arány a saját csaaptok elvesztéséből van. Lehet itt fikázni, de a játék miatt már így is összevesztem a közvetlen környezetemmel, itt voltam amennyit tudtam lenni. Kubiék nagyon szépen összerakták az armát, jár a kredit. Majdnem mindenki kőkeményen nyomta, a nap 24órájából 23.5ben legalább 3 percenként durrant az ágyú. A bejövők 9000nél tetőztek. Nem vagyok a legjobb, de ennél ebből nagyon többet 2 fronton nem lehet kihozni, mikor a kubinál a védőket csak hírből ismerik. Ezúton gratulálok nekik, mert ez volt a legkomolyabb, legprecízebb klántámadás amit valaha is láttam. Gyönyörű
Már az elején megmondták, hogy v76 mellett nem lehet senkinek munkahelye, közvetlen környezete (beleértve feleséget, gyerekeket, szeretőt..) és alvási ideje heti 6 óránál több. Szerintem te átvágtad a vezetőséget, amikor zárultak a klánok...
 
Fent