Világ 76 Csevegő

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Észak vs dél van kialakulóban? Úgy tűnik az NG a Hangover ellen nyom majd 1v1-et, a Kubi meg a Random + kisebb klánokkal szemben háborúskodik. Ha már Random akkor ma akcióztak ahogy nézem, de nem tűnik egy sikeres támadásnak. Nálam még mindig a Kubi a favorit, a kontijuk elég sima és szerintem könnyen haladnak majd észak felé, viszont a másik oldalon nehéz megjósolni, hogy mi lesz.
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
Észak vs dél van kialakulóban? Úgy tűnik az NG a Hangover ellen nyom majd 1v1-et, a Kubi meg a Random + kisebb klánokkal szemben háborúskodik. Ha már Random akkor ma akcióztak ahogy nézem, de nem tűnik egy sikeres támadásnak. Nálam még mindig a Kubi a favorit, a kontijuk elég sima és szerintem könnyen haladnak majd észak felé, viszont a másik oldalon nehéz megjósolni, hogy mi lesz.
Kubi elèg összeszokott kis csapat ami nagy előnyt jelent nekik, illetve szèpen is haladnak, H vs NG pedig bármi lehet illetve H 2 klánnal van èszakon mi dèlen 3al, de a terület előny szerintem jelenleg nálunk van mivel nekünk van 1 full kontink + 1 kicsi.
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Össze szokott csapat?
Ennyire szedett-vedett társaságban nem voltam!!! Folyamatosan az egymás ki oktatása és blamálása megy. Fórumon nem tudom sikerült e 1 emberrel normális hangnemben beszélni idáig!?
Ahhh hagyjuk is, reggelig se végeznek...
Dc azonnal!!4!4!4
 

magyarok

Member
A reakció pontszáma
26
Nem szeretném itt folytatni Spirit a vitát ne teregessuk ki a szennyest
 
Utoljára szerkesztve:
Fent