Világ 75 Csevegő

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nah ez szép volt az ASGtől, minden akció.
Pont tegnap írtam, hogy 53 idején elég védő orientált klán volt, erre a napokban 4 "nagy" fiókot szivattak le. XD
Ezt már szeretem csak igy tovabb.
 

Barcsa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
719
Nah ez szép volt az ASGtől, minden akció.
Pont tegnap írtam, hogy 53 idején elég védő orientált klán volt, erre a napokban 4 "nagy" fiókot szivattak le. XD
Ezt már szeretem csak igy tovabb.
Ha 2 napja Romeo-ék nem támadják triádékat, akkor ma Xellemnek semmi gondja nem volna. Mark my words.
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
599
@=ZEUS= Szép akció, akárki is tervezte, bár úgy is te aratod le más babérját is. Mindenesetre, kiráj bosszúja visszaütött, ebből is látszik hogy pp nem minden, bár ha jól hallottam újra összeállt a kiráji pépé bank.
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Xellet amugy en szemely szerint tisztelem. Gratulalt nekunk kulon, Bingo hogyan valaszolt vajon az utesere?

Fenyegetessel..szoval no komment.

Gratula a vedekezo felnek is, necces volt azert.
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
355
Jeliket, leveleket, részletes sztorit meg majd Juraj megveszi nekem, vagy mi lesz?
Nem történt semmi különös! Elvittünk egy falut ami nem volt számunkra jó helyen!

Az említésre méltó az az, hogy arra is hajlandóak, hogy kilépjenek csak azért, hogy más játékosoktól behívják a védőket, egy szarrá lenézett ASG ellen. Az a falu kb 40-45000 pp-be fájt a tulajnak... ez sajnálatos! Nem így kellene játszani... semmi elégtételt nem érzek, mert ezt aki kicsit is konyít a játékhoz, megmondhatta előre! Nem vagyok Én top játékos.... bár tudok harcolni. De oda regelni az ASG "szentélyéhez" 1-2 mezőre... az butaság! És lehet Engem gyűlölni, lenézni, lehordani, de ezt mind tudjátok, hogy egy ASG-s inkább elbukik de a Király faluját nem fogja veszni hagyni! Ezen nevettek ezelőtt 8-9 éve... ám ez azóta sem változott! Olyan védjegye ez az ASG-nek!

Őszintén jó játékosnak tartom Xellét, de most saját egója verte meg és nem az ASG!

Gratulálok a védekezési szándéknak és a bele ölt aktivitásuknak! Tudom hogy Xelle talpra fog állni, és remélem, most már kicsit átgondoltabb lesz!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Nem történt semmi különös! Elvittünk egy falut ami nem volt számunkra jó helyen!

Az említésre méltó az az, hogy arra is hajlandóak, hogy kilépjenek csak azért, hogy más játékosoktól behívják a védőket, egy szarrá lenézett ASG ellen. Az a falu kb 40-45000 pp-be fájt a tulajnak... ez sajnálatos! Nem így kellene játszani... semmi elégtételt nem érzek, mert ezt aki kicsit is konyít a játékhoz, megmondhatta előre! Nem vagyok Én top játékos.... bár tudok harcolni. De oda regelni az ASG "szentélyéhez" 1-2 mezőre... az butaság! És lehet Engem gyűlölni, lenézni, lehordani, de ezt mind tudjátok, hogy egy ASG-s inkább elbukik de a Király faluját nem fogja veszni hagyni! Ezen nevettek ezelőtt 8-9 éve... ám ez azóta sem változott! Olyan védjegye ez az ASG-nek!

Őszintén jó játékosnak tartom Xellét, de most saját egója verte meg és nem az ASG!

Gratulálok a védekezési szándéknak és a bele ölt aktivitásuknak! Tudom hogy Xelle talpra fog állni, és remélem, most már kicsit átgondoltabb lesz!

Láttam a jeliket, az egy jó támadás volt, a védekezést meg nem értem. Jobb lett volna, ha egy szem védőt se küldenek oda kb. De nem kell vastaggal írni, látom anélkül is a betűket.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Nem történt semmi különös! Elvittünk egy falut ami nem volt számunkra jó helyen!

Az említésre méltó az az, hogy arra is hajlandóak, hogy kilépjenek csak azért, hogy más játékosoktól behívják a védőket, egy szarrá lenézett ASG ellen. Az a falu kb 40-45000 pp-be fájt a tulajnak... ez sajnálatos! Nem így kellene játszani... semmi elégtételt nem érzek, mert ezt aki kicsit is konyít a játékhoz, megmondhatta előre! Nem vagyok Én top játékos.... bár tudok harcolni. De oda regelni az ASG "szentélyéhez" 1-2 mezőre... az butaság! És lehet Engem gyűlölni, lenézni, lehordani, de ezt mind tudjátok, hogy egy ASG-s inkább elbukik de a Király faluját nem fogja veszni hagyni! Ezen nevettek ezelőtt 8-9 éve... ám ez azóta sem változott! Olyan védjegye ez az ASG-nek!

Őszintén jó játékosnak tartom Xellét, de most saját egója verte meg és nem az ASG!

Gratulálok a védekezési szándéknak és a bele ölt aktivitásuknak! Tudom hogy Xelle talpra fog állni, és remélem, most már kicsit átgondoltabb lesz!


Bocsáss meg,de mikor írtam vagy a társaim bármi lenézőt?
Ti voltatok akik ilyen nagy egóval hadat üzentetek,s ránk regéltettetek 1 klánt.

Szerintem DREAM vezetőségétől 1 negatív levelet sem kaptál,nem hogy szándékot....

Szép támadás volt,sok hibával mind 2 részről..
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
355
Bocsáss meg,de mikor írtam vagy a társaim bármi lenézőt?
Ti voltatok akik ilyen nagy egóval hadat üzentetek,s ránk regéltettetek 1 klánt.

Szerintem DREAM vezetőségétől 1 negatív levelet sem kaptál,nem hogy szándékot....

Szép támadás volt,sok hibával mind 2 részről..


Bocsáss meg,de mikor írtam vagy a társaim bármi lenézőt?
Ne kelljen bemásolnom a DC-tekről hozzászólásokat...

Ti voltatok akik ilyen nagy egóval hadat üzentetek,s ránk regéltettetek 1 klánt.
Tökéletesen tudtátok, még Te is Patrik, ha csak egy kémlelés is jön a falumra, az egyenlő a hadüzenettel! Az ASG2 klánt nem regeltettük, hanem bevettük az ASG kláncsaládba! Már a kezdéskor ott voltak azok a srácok, szóval nem azonosak az ASG-vel! Ezen a szerveren ASG-hez tartoznak, és lesznek akik maradni is fognak az ASG kötelékében, de semmi közöm a regelésükhöz!

Szerintem DREAM vezetőségétől 1 negatív levelet sem kaptál,nem hogy szándékot....
Elég csak az elemzésed végig olvasni....

De nem kívánok a továbbiakban kommunikálni sem Veled, sem egyik embereddel sem a klánodból!
 
Fent