Világ 75 Csevegő

Hexx

Active Member
A reakció pontszáma
61
Kedves Dream,tényleg ennyire rá kényszerített az ASG hogy a pp s játékosok védelmét be kérjétek Xelléhez?
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Csooo Roli

Semmi extra.

Ez a trio kijott az ASG tenger kozepebe,hogy megmutassak ki a Jani. Full egyedul vannak kb, aztan Romeo bingot picit megcumkoztatta.
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
Amugy ezt nem èrtem ASG meg Dream üti egymást az okè ( meg is èrtem) de mièrt megy körbe a jeli az egèsz v75ön? Ès ott már baj van ha a kisklánok is lásák (szerintem)...
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Hat nem tudom, bar az szerintem pozitivum ha elbizzak magukat.

Magasrol lehet a legnagyobb esni:)

Amugy jo teged itt latni, azthittem mar nem jatszol
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Na mondjuk xellem ellen szépen oda lett téve a támadás. Védekező oldalról meg elég cumi. Lehalt kb a dream védőink java, az a pp mennyiség, most védő gyártásrs lesz orientálva a klán. És a falu vagy megmarad vagy nem. Ehh.
 

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
Na mondjuk xellem ellen szépen oda lett téve a támadás. Védekező oldalról meg elég cumi. Lehalt kb a dream védőink java, az a pp mennyiség, most védő gyártásrs lesz orientálva a klán. És a falu vagy megmarad vagy nem. Ehh.
Lehet barmennyire jo egy jatekos es bena egy masik klan startolni egy klan kozepebe plane egyes szerveren nem sok eselyed lesz lefejlodni a kornyeket.

Asg le lett becsulve bingoeknak meg hirtelen se kedve se ideje nincs jatszani :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Lehet barmennyire jo egy jatekos es bena egy masik klan startolni egy klan kozepebe plane egyes szerveren nem sok eselyed lesz lefejlodni a kornyeket.

Asg le lett becsulve bingoeknak meg hirtelen se kedve se ideje nincs jatszani :)
Hát jah, de na 1 próbát megért.


Annyi még, hogy a bingo, clarasept, rata elleninél meg az ASG helyébe foglalni mentem volna egyből.
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Bingoek eddig sem tudtak jatszani:D
Sot, Romeo tamadas utan megis lett a srac fenyegetve Bingo altal kulso platformon kb.

Szoval, ehhez most mit fuzzon hozza az ember? Idiotan oldottak meg ezt az egeszet, hiaba van pp nekik..ha nem tudjak kihasznalni.
 
Fent