Világ 75 Csevegő

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Hat így elso ránézésre (na jó nem) a dream lesz az első távozó a "favoritok" közül.
 

Hexx

Active Member
A reakció pontszáma
60
Alá becsülni az ellenfelet sose szabad
Én még azért nem írnám le őket.
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
Èn nem tudom ki hogy van vele, de èrdekes harcnak tünik a dream vs ASG, már csak az a kèrdès menyire lassitsák le magukat ezzel a harcal az AiH ès a :( klánokhoz kèpest...
 

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Annyira nagy lassulas nincs azert szerintem.
Tegnap eleg csekely tamado sereg halt le. Dreamnel pedig rengeteg vedo.

Van meg boven szufla itt. Innentol kezdve inkabb csak a nemeseket kell gyartani es szepen offensie uzemmodban haladni.

Ugyesek a sracok eddig es szerintem igyis fog maradni a szerver vegeig.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Èn nem tudom ki hogy van vele, de èrdekes harcnak tünik a dream vs ASG, már csak az a kèrdès menyire lassitsák le magukat ezzel a harcal az AiH ès a :( klánokhoz kèpest...

Az aki kiépített falut vitt, annak nem hátrány, hanem előny, mert hamarabb lesz serege.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.232
Meg ahogy látom ASG2 is bukot 1 falut
Azert nem mindegy,hogy elvisznek egy 2 ezer pontos falut vagy beutnek egy olyan fiokot akit huzonak gondoltak es beleolt tobb ezer ppt a szerverbe.
Asgnel az elony es konnyen becsatlakozhat az Aih is 2 fronton pedig konnyen eltud verezni barmelyik klan.

Érdekes szervernek tunik,sok sikert mindnekinek.
 

zeroka

Active Member
A reakció pontszáma
79
Azert nem mindegy,hogy elvisznek egy 2 ezer pontos falut vagy beutnek egy olyan fiokot akit huzonak gondoltak es beleolt tobb ezer ppt a szerverbe.
Asgnel az elony es konnyen becsatlakozhat az Aih is 2 fronton pedig konnyen eltud verezni barmelyik klan.

Érdekes szervernek tunik,sok sikert mindnekinek.
Jogos
 
Fent