Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
ugye tudod azt hogy ha ki adod a jelszót és a másik csináll illegált az olyan mint ha te csináltad volna ez arra utal.
idezet:

"Szabad fordítás:

A coplaying (amikor egy fiókban több ember játszik) NEM ILLEGÁLIS a szabályaink szerint. Ugyanakkor oda kell figyelni arra, hogy nem támogatott hivatalosan, így csak a saját felelősségedre menj bele, mert a support nem tud mit kezdeni azzal, ha valami rosszul megy. --> azért nem támogatott, mert nincs nyilvántartva, nem hivatkozhatsz arra, hogy a duáltársad cseszett el valamit, mert tök mindegy, a fiókban ki a bűnös, a fiókot büntetik. Várom a Te leveledet."
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Duál, triál fiókok
  • Nagyon sajnáljuk, hogy meg kell szüntetnünk a duál, triál fiókokat, viszont erre a fiókotok adatvédelme miatt van szükség. A jelszó megosztásával a másik fél hozzáférhet olyan adatokhoz is amelyekhez másképp nem lehetne hozzáférése, és át veheti az irányítást a fiókotok felett. Mivel számunkra kiemelten fontos adataitok védelme, így kénytelenek vagyunk megszüntetni a jövőben ezen lehetőség támogatottságát.
  • A változás azt jelenti, hogy a jövőben nem lehet bejelenteni duál, triál fiókokat a supporton keresztül. A Klánháború Csapat a jövőben nem tudja támogatni hivatalosan ezen tevékenységet.
  • A szabályok szerint mindenkinek saját felelőssége belépési adatinak titokban tartása és nem engedélyezett ezek megosztása mással.
  • Ugyanakkor tisztában vagyunk azzal, hogy rengetegen megszoktátok, hogy egymással játszotok, így megértjük, ha ezen változás kellemetlenül érinthet titeket. A mi célunk az, hogy fiókotok biztonságoságát támogassuk, és megakadályozzuk, hogy harmadik fél hozzáférjen személyes adataitokhoz. Kizárásra abban az esetben számíthat a fiók, ha erre adatvédelmi okokból szükség lehet.
  • Az ÁSzF 5.5 pontja értelmében: A felhasználó vállalja, hogy fiókja bejelentkezési adatait, jelszavait és hozzáférési adatait (összefoglaló néven „hozzáférési adatok”) titokban tartja, és haladéktalanul értesíti az InnoGames vállalatot, amennyiben tudomására jut, vagy azt gyanítja, hogy illetéktelen harmadik fél tudomására jutottak a hozzáférési adatai. Ebben az esetben a felhasználó megváltoztatja adatait, vagy az InnoGames végzi el ezt. Ilyen esetekben az InnoGames jogosult a felhasználó hozzáférésének ideiglenes letiltására. A felhasználó hozzáférését az InnoGames visszaállítja, amint tisztátza, hogy a hozzáférési adatokkal nem élt vissza sem a felhasználó, sem valamely harmadik fél. Illetve az 5.6 pont értelmében: Amennyiben a felhasználónak felróható okból egy harmadik fél hozzáfér a felhasználó hozzáférési adataihoz és felhatalmazás nélkül használja a fiókot, az InnoGames úgy kezeli a felhasználót, mintha a felhasználó maga járt volna el.
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Jóvan, tehát ha valaki leírja - egy suppos - aki azt mondta, megoszthatom a levelét, hogy hülyeséget beszélsz, akkor egyből nem úgy van, hanem mert ÁSZF, de csak bemásolni tudsz két regulát, de a saját szavaiddal azt se tudod elmondani, hogy milyen időjárás van. De a Te leveled amiben leírják hogy illegális, az persze úgy van, mert azt mondta, amit Te vársz, de sajnos pont nem oszthatod meg, mert még nem válaszoltak rá, miközben nekem az egész levelezés lement írd és mondd nettó 7 perc alatt :) Továbbra is várom a leveled, addig figyelmen kívül hagyom, mit szenvedsz, csak nevetek rajtad, és amíg nem bizonyítod a "saját levelezéseddel" az ellenkezőjét, addig tartom, amit alapból gondolok. várom a leveled :)


rtendbe van a be tett képeket el küldöm neki és rá kérdezek.
de csak tud a játékot a ÁSZF szerint kell bíztosítani.

akinek ez se megy az gáz.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
ha ugy nézzük nem a szabályzat értelmébe írtak választ ha nem a bevett szokást írta le.
Attól hogy a support sajnos nem bünteti nem szabályos.
hiszen a ÁSZF mindenek felet állna ha. be lenne tartva.
de ezen kár vitatkozni.
az meg le írja pontosan.

  1. 5.5 A felhasználó vállalja, hogy fiókja bejelentkezési adatait, jelszavait és hozzáférési adatait (összefoglaló néven „hozzáférési adatok”) titokban tartja, és haladéktalanul értesíti az InnoGames vállalatot, amennyiben tudomására jut, vagy azt gyanítja, hogy illetéktelen harmadik fél tudomására jutottak a hozzáférési adatai. Ebben az esetben a felhasználó megváltoztatja adatait, vagy az InnoGames végzi el ezt. Ilyen esetekben az InnoGames jogosult a felhasználó hozzáférésének ideiglenes letiltására. A felhasználó hozzáférését az InnoGames visszaállítja, amint tisztátza, hogy a hozzáférési adatokkal nem élt vissza sem a felhasználó, sem valamely harmadik fél.
  2. 5.6 Amennyiben a felhasználónak felróható okból egy harmadik fél hozzáfér a felhasználó hozzáférési adataihoz és felhatalmazás nélkül használja a fiókot, az InnoGames úgy kezeli a felhasználót, mintha a felhasználó maga járt volna el.
  3. 5.7 Más felhasználó fiókjának használata tilos, kivéve, ha erre a játékszabályok kifejezetten engedélyt adnak (például „fiók-helyettesítés”).

Hallod gázvirág

Duál mint bejelentési formátum szűnt meg. Azaz, ha te megosztottad a jelszódat gipszjakabbal, akkor a supp minden más illegális belépés esetén tudott a fiókodon segíteni. Most már nem így van, úgy add ki a jelszavadat, hogyha valamelyik fiók társad tönkre tesz valamit a support nem tud kárpótolni. Cserébe lehettek 100-an a fiókba, de a kockázat a tiéd.
Még a szabályzat is leírja, hogyha nem illegális feltörés volt, akkor úgy járnak el, mintha te csináltál volna mindent a fiókban, azaz a belépés nem lesz büntetve annak aki a másik fiókjába lép be.
Értő olvasás, általános 3. osztály.
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Hallod gázvirág

Duál mint bejelentési formátum szűnt meg. Azaz, ha te megosztottad a jelszódat gipszjakabbal, akkor a supp minden más illegális belépés esetén tudott a fiókodon segíteni. Most már nem így van, úgy add ki a jelszavadat, hogyha valamelyik fiók társad tönkre tesz valamit a support nem tud kárpótolni. Cserébe lehettek 100-an a fiókba, de a kockázat a tiéd.
Még a szabályzat is leírja, hogyha nem illegális feltörés volt, akkor úgy járnak el, mintha te csináltál volna mindent a fiókban, azaz a belépés nem lesz büntetve annak aki a másik fiókjába lép be.
Értő olvasás, általános 3. osztály.


  • A szabályok szerint mindenkinek saját felelőssége belépési adatinak titokban tartása és nem engedélyezett ezek megosztása mással.
tudod mit jelent a nem engedélyezett szó?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
  • A szabályok szerint mindenkinek saját felelőssége belépési adatinak titokban tartása és nem engedélyezett ezek megosztása mással.
tudod mit jelent a nem engedélyezett szó?
neki meg nincsen meg a diploma ne egesd le. az kicsibbseg koze tartozik akik itt ebbe a retegbe tartoznak.:rolleyes::D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
rtendbe van a be tett képeket el küldöm neki és rá kérdezek.
de csak tud a játékot a ÁSZF szerint kell bíztosítani.

akinek ez se megy az gáz.

Ne az én levelemet küldd be nekik, hanem a sajátod hozd ide. Utána küldheted be az enyémet is. Csak süketelni tudsz, és képtelen vagy értelmezni mondatokat. A saját írásod se küldted még el, pedig ahhoz semmi engedély nem kell, hisz Te írtad. Ahhoz kell engedély, amit a másik fél írt, a saját írásodat akkor és ott osztod meg, ahol és amikor akarod :D Szóval, küldd be ide kérlek, mit írtál JawJaw-nak. Várjuk, mellébeszélés nélkül.
 

Deleted User - 1552411

Vendég
  • A szabályok szerint mindenkinek saját felelőssége belépési adatinak titokban tartása és nem engedélyezett ezek megosztása mással.
tudod mit jelent a nem engedélyezett szó?
  1. 5.7 Más felhasználó fiókjának használata tilos, kivéve, ha erre a játékszabályok kifejezetten engedélyt adnak (például „fiók-helyettesítés”)
Ez pedig egy másik pont, a játékszabály megengedi a coplayinget.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
  • A szabályok szerint mindenkinek saját felelőssége belépési adatinak titokban tartása és nem engedélyezett ezek megosztása mással.
tudod mit jelent a nem engedélyezett szó?

Szivesen tartok neked tanórákat ingyen is, elég sok osztályt kell bepótolnunk nálad. De előbb kérlek küldd be, mit írtál JawJaw-nak, utána majd elmondom, mit jelent a szókapcsolat :)
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Ne az én levelemet küldd be nekik, hanem a sajátod hozd ide. Utána küldheted be az enyémet is. Csak süketelni tudsz, és képtelen vagy értelmezni mondatokat. A saját írásod se küldted még el, pedig ahhoz semmi engedély nem kell, hisz Te írtad. Ahhoz kell engedély, amit a másik fél írt, a saját írásodat akkor és ott osztod meg, ahol és amikor akarod :D Szóval, küldd be ide kérlek, mit írtál JawJaw-nak. Várjuk, mellébeszélés nélkül.
nem kell itt neked bízonyítanom.
én tudom nekem mit írt annyira nem vagyok hülye be tegyem ide mint annó azt bannoljanak mint akkor mikor a te leveled idéztem ambe a supportos mint haver téged rolonak becézet a válasz levélbe xd


Az a leg nagyobb baj itt semmi se szent., semmit se kell betartani egy bízonyos rétegnek.
csak hogy a többség érdekeit kéne nézni nem pár tucat egó császárt aki itt éli ki amit a való világba nem tud.
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
  1. 5.7 Más felhasználó fiókjának használata tilos, kivéve, ha erre a játékszabályok kifejezetten engedélyt adnak (például „fiók-helyettesítés”)
Ez pedig egy másik pont, a játékszabály megengedi a coplayinget.
fiókhelyetesítésbe léehet más fiókját használni nem belépéssel.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
nem kell itt neked bízonyítanom.
én tudom nekem mit írt annyira nem vagyok hülye be tegyem ide mint annó azt bannoljanak mint akkor mikor a te leveled idéztem ambe a supportos mint haver téged rolonak becézet a válasz levélbe xd


Az a leg nagyobb baj itt semmi se szent., semmit se kell betartani egy bízonyos rétegnek.
csak hogy a többség érdekeit kéne nézni nem pár tucat egó császárt aki itt éli ki amit a való világba nem tud.

Értem, tehát semmid nincs. Valóban nem kell semmit bizonyítanod, mindannyian tudjuk már, mennyire hülye vagy. Kifogás az van, bizonyítani semmit nem tudsz, pedig én veled ellentétben megtettem :) Biztos van szobanövényed otthon, ülj le, és beszélgess vele, sokat tanulhatsz tőle.
 
Fent