Világ 67 Csevegő

  • Témaindító Deleted User - 1552411
  • Kezdés ideje

Not Fragile

Member
A reakció pontszáma
62
Nem matematikai dolgokon akarok én vitatkozni.
A stat mindenki számára elérhető,utána számolhat bárki,és levonhatja a következtetéseit.
101 foglalás van az adott időn belül.Ezek a foglalások a Közjó főklánjának a tagjainak a foglalásai Közjós (mindegyik klán)tagoktól.
Ebbe még nincs is benne pl.Iano foglalásai sem.
Lehet csűrni csavarni ,a számok nem hazudnak.
Igen,valóban van nálunk is belső foglalás.Ha valaki jelzi hogy befejezi,akkor addig marad amíg átadja ÖNKÉNT a falvait a társainak.
Nálatok pedig ilyen olyan indokkal rávetitek magatok a kisebb tagjaitokra.
.
Mint minden mesének egyszer vége szakad,így ezt is befejezném.
Jó játékot a továbbiakban , minden v67 es játékosnak.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Nem matematikai dolgokon akarok én vitatkozni.
A stat mindenki számára elérhető,utána számolhat bárki,és levonhatja a következtetéseit.
101 foglalás van az adott időn belül.Ezek a foglalások a Közjó főklánjának a tagjainak a foglalásai Közjós (mindegyik klán)tagoktól.
Ebbe még nincs is benne pl.Iano foglalásai sem.
Lehet csűrni csavarni ,a számok nem hazudnak.
Igen,valóban van nálunk is belső foglalás.Ha valaki jelzi hogy befejezi,akkor addig marad amíg átadja ÖNKÉNT a falvait a társainak.
Nálatok pedig ilyen olyan indokkal rávetitek magatok a kisebb tagjaitokra.
.
Mint minden mesének egyszer vége szakad,így ezt is befejezném.
Jó játékot a továbbiakban , minden v67 es játékosnak.
Mutasd már meg nekem azt a 101 belső foglalást Agusztus30-Agusztus 25 között,mert én csak 51 et találtam.MUTASD MEG nem találom hol látsz ilyet.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Keresem azt a kommentet, amit egy kolléga írt kb egy-két héttel ezelőtt, ahol felsorolta a szerókat, hogy mindegyik milyen gyász, bezzeg a V67 milyen tuti, és hagyjuk már békén azt a szervert. Az a mókás, hogy napok óta nem találom a kommentet, vagy ilyen béna vagyok, vagy törölte az illető, az elmúlt napok után nem lepne meg mondjuk :D
 
Utoljára szerkesztve:

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Sziasztok.
Kedves Goblin 123.
Nem érzem úgy,hogy bármiért is bocsánatot kellene kérnie bárkinek is.
A KH szabályait betartva kiment egy levél amely a Közjó játékosoknak lett szánva.
Semmi olyan nem volt benne ami sértő lehetne bárkire is.
Csak az utolsó 5 napban 101 belső foglalásotok volt,ebben nincsenek azok benne akiket foglalni kezdtetek és ő kilépett.Tehát ez a szám jóval nagyobb lenne.És ez csak a főklánotok.
Nyilván való dolog hogy nyertes csak az a 40 fő lehet aki a végén a győztes klánban van.
Ezt mindenki tudja,és érti is.
Viszont azt nem értem,hogy miért a játék ezen szakaszában kell a belsőzést elkezdeni.
És ki dönti el miért az a 15 fő(kb)foglalja be a másikat.
Természetesen ez a klánod dolga,Mi csak felakartuk hívni a figyelmét a tagságotok nagy részének,arra hogy Ő is erre a sorsra jut.
Ne nagyon bízzátok el magatokat,mert az lehet hogy a kisebb játékosok nem olyan zsenik a KH ban mint ti tizenöten.
DE az biztos ,hogy ők sem hülyék.

UI:Most látom,már a Gros menőbb tagjai is kapnak közjós belsőt.Kell a hely nekik is ezek szerint.
.
Azért, hogy a végjáték ne legyen 1 kínlódás és azok maradjanak akik tényleg játszanak..
 

Gyererám

New Member
A reakció pontszáma
10
Sziasztok!
Sajnálattal kell olvasnom, hogy olyanok okoskodnak itt akik többségben még helyesen sem tudnak írni. Kezd itt is kibontakozni a proletariátus. Prolik jönnek meg mennek is világok óta, ezzel nincs is baj csak nem mindegy, hogy egy klánban mennyi ezek száma.
Sokszor tapasztalom azt is, hogy olyan is hozzá szól itt aki külső szemlélődő és köze sincsen a világhoz, azt sem tudja fiú vagy lány, de azért felkelt mégis az ágyából és eldöntötte, hogy feljön ide és Ő lesz itt a megmondó ember.
Ez a zöld törpe is minden fórumon írkál, de hogy minek, ha nem látja át a dolgokat. Stílusa meg mint egy Ózdi földmunkás. Neveld meg már kicsit magadat, ha már szüleid nem tették.

Szeretném, ha kulturált keretek között folytatódna ez a csevegő, mások magánélete,
sértése, kritizálása elkerülésével.

További jó játékot mindenkinek.

Gyererám
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Sziasztok!
Sajnálattal kell olvasnom, hogy olyanok okoskodnak itt akik többségben még helyesen sem tudnak írni. Kezd itt is kibontakozni a proletariátus. Prolik jönnek meg mennek is világok óta, ezzel nincs is baj csak nem mindegy, hogy egy klánban mennyi ezek száma.
Sokszor tapasztalom azt is, hogy olyan is hozzá szól itt aki külső szemlélődő és köze sincsen a világhoz, azt sem tudja fiú vagy lány, de azért felkelt mégis az ágyából és eldöntötte, hogy feljön ide és Ő lesz itt a megmondó ember.
Ez a zöld törpe is minden fórumon írkál, de hogy minek, ha nem látja át a dolgokat. Stílusa meg mint egy Ózdi földmunkás. Neveld meg már kicsit magadat, ha már szüleid nem tették.

Szeretném, ha kulturált keretek között folytatódna ez a csevegő, mások magánélete,
sértése, kritizálása elkerülésével.

További jó játékot mindenkinek.

Gyererám
Eltévesztetted a házszámot, ez itt KH külső, a szerverhez sincs köze emberek gyűjtőhelye, a kultúra temetője és az ózdi földmunkások munka utáni kikapcsolódásának biztosítója. Ez olyan mintha megkérnéd a zöldet, hogy ne legyen többé zöld, legyen inkább vörös.
 

Krestof

New Member
A reakció pontszáma
8
Srácok, miért kell ennyit veszekedni a belsőzésen? Kit érdekel hogy ki belsőzött többet? Én felvállalom az összes belsőt szóval lehet engem hibáztatni értük, sőt belsőre is fogok rakni mindenkit aki sorozatosan szabályt szeg, inaktív, vagy hátul ül a védőkön úgy hogy a fronton szükség lenne rájuk. Lehet sírni hogy szegény Atlantisz meg mittudomén de a játékosállományuk számottevő része inaktív vagy rossz játékos, a dolgát tenni és tanulni nem hajlandó (TISZTELET A KIVÉTELNEK!) és ezt jól tudjátok ti is. Páran még arra sem voltak képesek hogy a szabályokat kövessék vagy válaszoljanak egy levélre, szerintem ez mindent elmond.

El lett mondva a klánunkon belül többször is hogy milyen szabályokat kell betartani és mik az elvárások. Szívesen segítünk is minden klántársunknak AKI KÉRDEZ ÉS LÁTJUK HOGY NYERNI SZERETNE, de aki inaktív és nem segíti a klántársait vagy többszörös szabályszegő az le fog morzsolódni mert a falui jobb helyen vannak olyannál aki képes összejátszani a klántársaival.

Nem is értem hogy mit vártok, nyilván hagynunk kéne hogy pl. az Atlantiszból átvett tag engedély nélkül foglalja el a 10. barbár faluját amikor már többször el lett mondva mindenkinek hogy mik a szabályok ezzel kapcsolatban. Szóval én nem fogom itt a szentet játszani, ha rajtam múlik akkor annyi ember lesz lebelsőzve amennyi ahhoz szükséges hogy egy normális, nyerni akaró és csapatjátékra képes társaságot kialakítsunk. A végén majd meglátjuk hogy melyik taktika lesz a kifizetődőbb, én mindenesetre nem bántam meg 1 belsőzést sem.
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Stílusa meg mint egy Ózdi földmunkás. Neveld meg már kicsit magadat, ha már szüleid nem tették.

Szeretném, ha kulturált keretek között folytatódna ez a csevegő, mások magánélete,
sértése, kritizálása elkerülésével.
:D:D:D:D:D
 

Dani Szépfiú.

Active Member
A reakció pontszáma
142
Ennyi felesleges butaságot írni...
Úgy is én vagyok a legjobb,minden téren jobb vagyok mindenkinél.
És most kezdjetek el savazni és hagyjátok egymást mert uncsi.
 
Fent