Világ 65 stat

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Sajnos nem tudjuk 1 az egyben,mert ASG főklán, ASG2 és az IH is más háborúban van.
Ahogyan mi s a Pingvinek is.

Így az sajnos valóban nem feltétlen fedi a valóságot.. :D

Így azért érthető, bár megkérdezném, hogy az ASG szerverek óta képtelen minden klánnal belépni ugyanabba a háborúba, az miért lehet :DDD
 

Romeo

Active Member
A reakció pontszáma
89
Azért ezt itt hagynám...
Nem azért mert bárkit lenézek,csak ez a stat kb jellemzi Dicső királyok kiráJának statját...

Side 1:
Tribes: VIP
Side 2:
Tribes: ASG, ASG2, =IH=, ~I.H~

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1:
2,745
Oldal 2: 4,028
Különbség: 1,283

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
150
Oldal 2: 113
Különbség: 37

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1:
7,564,038
Oldal 2: 10,607,609
Különbség: 3,043,571

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
807,399
Oldal 2: 634,662
Különbség: 172,737

chart




Tovább nem kommentálnám,gratulálok azoknak akik 1 ilyen szégyenteljes ember mögé állnak!
Hajrá ASG!
Ez tudod hogy miert nem rejti a valosagot ? Miert tetted bele az IH ? Es ha mar bele tetted az IH t akkor a Szoviseteket az MP t miert nem tetted bele ? Probalod szepiteni a semmi ? Johetnek a negativ CM-ek ;)
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Sosem csináltam oly átfogó statisztikát, mint itt, egy két valóban jó stat készítő player . Viszont aki volt már az ASG kláncsaládba, az tudja, hogy lehet eltérő az ASG klánok diplomáciája. Ellentétes nem, de eltérő igen.
Meg próbálok áttekintőbb statot felrakni amiben a VIP mellé, nem rakom be a RIVER és a Venom klánokat! :) Értelemszerűen az IH klánt sem teszem az ASG mellé, hisz bár támogatom őket, de nincs közös háborúnk , még ha a VIP szeretné ezt hinni, pusztán a statisztikái javítása érdekében! Eleve invalid infókat adna, hisz akkor a számadatok szerint, brutális verést eredményeznének az ASG részéről a VIP-re tekintve.
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
És még csak aljasságnak sem tekintem pár VIP játékos játékát amiben a morál miatt a Venom és River játékosokat segítik! ;)
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Szép Terelés,de egyedül azért raktam bele,mert ti beraktátok az MP klánt mellénk a statba..
Reméltem ez leesett,mikor kiemeltem hogy Gábor a te statodra reagálok...
Szóval ha már szövik vagytok,s ugyan erre hivatkozva beraktátok mellénk az MP klánt,akkor magatok mellé miért nem az IH klánokat?
(De még az alklánotokat sem...)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Sosem csináltam oly átfogó statisztikát, mint itt, egy két valóban jó stat készítő player . Viszont aki volt már az ASG kláncsaládba, az tudja, hogy lehet eltérő az ASG klánok diplomáciája. Ellentétes nem, de eltérő igen.
Meg próbálok áttekintőbb statot felrakni amiben a VIP mellé, nem rakom be a RIVER és a Venom klánokat! :) Értelemszerűen az IH klánt sem teszem az ASG mellé, hisz bár támogatom őket, de nincs közös háborúnk , még ha a VIP szeretné ezt hinni, pusztán a statisztikái javítása érdekében! Eleve invalid infókat adna, hisz akkor a számadatok szerint, brutális verést eredményeznének az ASG részéről a VIP-re tekintve.

A faluarányt tudja adni az is, amit mutattok kb, inkább az arányok érdekelnének engem. Nem mindegy, hogy 20 falut 1,5 LET:LEV aránnyal visz valaki, vagy 2,4-el. Azért érdekelne, hogy igazából kihozzák-e a maxot a lehetőségeikből a résztvevők.

A hsz másik részéből látszik, kicsit másképp fogod fel ezt a játékot, de ezt most minden rosszindulat nélkül mondom, tök érdekes nézőpont. Csak tőled láttam ilyet még, de ez most tényleg nem csesztetés.
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Szép Terelés,de egyedül azért raktam bele,mert ti beraktátok az MP klánt mellénk a statba..
Reméltem ez leesett,mikor kiemeltem hogy Gábor a te statodra reagálok...
Szóval ha már szövik vagytok,s ugyan erre hivatkozva beraktátok mellénk az MP klánt,akkor magatok mellé miért nem az IH klánokat?
(De még az alklánotokat sem...)

Azért nem mert, Mi nem támadtuk még és nem is valószínű hogy fogjuk, a ti szövetségeteket előre összehangoltan támadni. Nem árulok el nagy titkot így leírom... az ASG-IH kapcsolata kimerül a közvetlen közeliek kölcsönös védekezésében. De ha hiányolod, akkor felmérem a lehetőségét annak, hogy az IH képes-e aktívan résztvenni, egy közös támadásban.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Felméred?
Akkor most ők majdhogynem 3ik ASG?
(Mondjuk azt látjuk hogy folyamatos a felvétel onnan az ASG2 és ASG1be,s akkor így már érthető is a dolog.:D )
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
A faluarányt tudja adni az is, amit mutattok kb, inkább az arányok érdekelnének engem. Nem mindegy, hogy 20 falut 1,5 LET:LEV aránnyal visz valaki, vagy 2,4-el. Azért érdekelne, hogy igazából kihozzák-e a maxot a lehetőségeikből a résztvevők.
Roli ezek még nem igen nevezhető armáknak! :) Sokkal inkább tapogatózásoknak. Ha valahol rést találnak akkor oda mennek és próbálnak a felek minél több falut elhappolni. Ezért is írtam a legelején, hogy ne várja el senki a külső szemlélők közül, hogy ezek valóban nagy és hibátlan armák! :) Az is gondolom lejött, hogy nem értékelem túl, sőt még csak reklámnak sem használom az amúgy sikeres csoportos akciónkat.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Roli ezek még nem igen nevezhető armáknak! :) Sokkal inkább tapogatózásoknak. Ha valahol rést találnak akkor oda mennek és próbálnak a felek minél több falut elhappolni. Ezért is írtam a legelején, hogy ne várja el senki a külső szemlélők közül, hogy ezek valóban nagy és hibátlan armák! :) Az is gondolom lejött, hogy nem értékel túl, sőt még csak reklámnak sem használom az amúgy sikeres csoportos akciónkat.

Hát, a számokból látszana. Azért két 2000+ falus oldal csatázik, ott nagyon minimalista számokkal nézve is 600-700 nukeok csapódhatnának, én azt azért már armának mondanám, pláne itt magyaron. De ez a LET számokból úgyis látszik, vagyis inkább a LEV-ből.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ha egy félkülső szemlélő írását megengeditek, mondtam a szeró elején, hogy az fog nyerni, aki jobban félre tudja rakni az egóját, mert a két oldal kb hasonló erőt képvisel. És nem hittem volna, hogy ezt valaha leírom, de eddig Don lejátsza Witchert a vezetők összevetésében. Akármennyire is kitépi Witcher gerincét, eddig a fór azon az oldalon van. Remélem, azért felszívja magát a VIP, mert ma nagyon ritka, hogy azonos erősségű felek játszanak egy szerón a győzelemért (legyen a megítélése annak az azonos erőnek bármi).
 

Romeo

Active Member
A reakció pontszáma
89
Magyarán sok a faluváltás, de az arány nem olyan rémesen szar, egyik fél se törte meg a másikat, a bukott faluk nagy részét én inaktív bukásnak mondanám, full látatlanban.
Hat igan vannak voltak es lesznek is inaktiv fiokok de azt hogy egy top3 fiok ( Volt) durva 2 het alatt top 20 az gaz kicsit szerinte ,A VIP inkabb gyujtoget mint hogy vedot kuldjon a klantarsainak !
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Hat igan vannak voltak es lesznek is inaktiv fiokok de azt hogy egy top3 fiok ( Volt) durva 2 het alatt top 20 az gaz kicsit szerinte ,A VIP inkabb gyujtoget mint hogy vedot kuldjon a klantarsainak !

Biztos saját falvaiból lett neki 11 milla LEV... :D
No comment..
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Ha egy félkülső szemlélő írását megengeditek, mondtam a szeró elején, hogy az fog nyerni, aki jobban félre tudja rakni az egóját, mert a két oldal kb hasonló erőt képvisel. És nem hittem volna, hogy ezt valaha leírom, de eddig Don lejátsza Witchert a vezetők összevetésében. Akármennyire is kitépi Witcher gerincét, eddig a fór azon az oldalon van. Remélem, azért felszívja magát a VIP, mert ma nagyon ritka, hogy azonos erősségű felek játszanak egy szerón a győzelemért (legyen a megítélése annak az azonos erőnek bármi).


Mindig is szerettem mikor 1 emberhez akarják kötni a klán teljes tartalmát.
1 példa.
Romeo s Sajtos agresszív támadásai Gimi ellen,kétlem hogy Don érdeme.
Ahogy nálunk sem minden az én érdemem,hisz van vezetőség..

De elismerem,hogy Gábor leiskoláz,ha erre megy ki a dolog,engem nem zavar.:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Mindig is szerettem mikor 1 emberhez akarják kötni a klán teljes tartalmát.
1 példa.
Romeo s Sajtos agresszív támadásai Gimi ellen,kétlem hogy Don érdeme.
Ahogy nálunk sem minden az én érdemem,hisz van vezetőség..

De elismerem,hogy Gábor leiskoláz,ha erre megy ki a dolog,engem nem zavar.:)

Azt a vezetőhöz kell kötni, amikor a top1 mamutfiókod 0 támogatóval kuksol értelmes frontszakasz nélkül, Te pedig isteníted az aktív csapatjátékosok kárára.
 
Fent