Világ 65 stat

Sír Wiliam Wallace

New Member
A reakció pontszáma
21
Azért érdekes Guga napról napra váltakozó álláspontja..
Bár amit nálunk leműveltél.... Csodálom hogy ezek után kijössz ide észt osztani...
Azóta is storyzol hogy miket védekeztél Barcsa fiókjában V62n,meg ilyenek? :D

Node.. Ha már statot hozott ki 1 IH-s vezető.

Lássuk a tényeket:

Tegnap 2 fele ment támadás.
Nyugat teteje (ASG) és dél (IH)

Statok:

ASG vs VIP vasárnapi akció
5577 bővítmény megtekintése


Kicsit fentebb ott a kép IH vs VIP-ről is külön,nem linkelném még 1x.

VIP 24 falut hozott 2 frontos támadással,amiből 4 került vissza,azaz 20+ faluval zártuk a vasárnapot.
VIP LET növekedés 2 fronton összesen: 10.840.695
ASG és IH klánok által szerzett LEV: 16.414.892


IH most számunkra is becsületre méltó ellenállást tanúsított.
Nem hozok fel semmit a mentségre,ügyesek voltak,s így tovább!

Összességében viszont sikeres támadás volt véleményem szerint.
(Mai statokat nem raktam bele,de lehetne ezt szépíteni...)


Még 1 statot fogok felrakni,s csak azért,hogy mi is megtudjuk köszönni @Sír Wiliam Wallace

(Ez eddig nem volt látható..)

IH vs VIP eddigi Háborús stat.
(Ami megint csak hazudik,mert =FLK= olvadt IH klánokba,de szerintem ezt is elég megköszönni..:))

5578 bővítmény megtekintése


Végezetül még annyit írnék,sokan lenézik a világot,pedig sokkal erősebb kaliberű játékosok játszanak,mint több más szerveren ahol csak 1 domináns klán van.
De ami példát hoznék.
Le lett írva a világ,de pl V64en a top3nak a LE pontja, klán szinten : 108.442.812 úgy hogy ott elvileg 3 erős s összeszokott klán játszik,gyorsabb világon ami előbb is indult....
Itt a VIP most tart : 102.079.486 LE pontnál..

Aki akarja megnézheti mennyivel indult később a szerver,mennyivel gyorsabb a másik..stb...




Kérdezted mit köszönök.
Mint tudod jól mi egy csapatot jöttünk ide összehozni kicsit összeszokni!
Segítettetek nekünk azzal hogy megmutattátok ki kell a csapatba és ki nem illetve kiben lehet megbízni és kiben nem!
Illetve hogy a mag tényleg mag legyen!
Most hétvégén úgy érzem ez mégtöbbet javult!
 

Dzsoni Sosa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
296

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Le lett írva a világ,de pl V64en a top3nak a LE pontja, klán szinten : 108.442.812 úgy hogy ott elvileg 3 erős s összeszokott klán játszik,gyorsabb világon ami előbb is indult....
Itt a VIP most tart : 102.079.486 LE pontnál..

Sebesség ugyanaz ti top1-ek vagytok 102milla LE, v64 top1 287 milla LE, majdnem 3* annyi, mint a top3-nak, v65 top1 102milla, top3 47milla kétszer több a top1é. Azaz egyik világ top3-ját hasonlítani a masikéhoz eléggé tré, ahhoz képest főleg, ha megnézed a v64 top3 levjét 23 milla, míg a top1é 181,azaz a top3-mát nem igazán ütik, levből több LE jön.
Vicsi a statszépítés még mindig jól megy, de attól, hogy szebbé teszed, még mindig Don áll nyerésre, ami olyan, mintha egy 5 éves megverne bunyóban, 40 évesen.
Screenshot_20210504-015123_Chrome.jpg
Screenshot_20210504-015142_Chrome.jpg
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Nem tudom ebben mi a szépítés..
Számunkra hol előny az hogy megy az adok kapok?

Azt akartam kihozni ebből hogy amennyire le van írva a szerver szerintem annyira nem fedi a valóságot.

(sebesség miatt elnézést, úgy emlékeztem gyors világ a V64, lehet v63mal kevertem.)
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.671
Sebesség ugyanaz ti top1-ek vagytok 102milla LE, v64 top1 287 milla LE, majdnem 3* annyi, mint a top3-nak, v65 top1 102milla, top3 47milla kétszer több a top1é. Azaz egyik világ top3-ját hasonlítani a masikéhoz eléggé tré, ahhoz képest főleg, ha megnézed a v64 top3 levjét 23 milla, míg a top1é 181,azaz a top3-mát nem igazán ütik, levből több LE jön.
Vicsi a statszépítés még mindig jól megy, de attól, hogy szebbé teszed, még mindig Don áll nyerésre, ami olyan, mintha egy 5 éves megverne bunyóban, 40 évesen.

jó, de plecsni még nem kezdett el zászlózni. majd utána lesz LE bőven
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Hali.

Ha már magamnak elkészítettem, akkor gondoltam közzé teszem a sok adatot amit kiszedtem...

V65-ről annyira sokat nem tudok csakhogy a két legendás vezér Witcher && DonG. összemérik az erejüket. Ebben jelenleg DonG vezet faluszámban, bár háborús összesített staban 1v1-ben Witcher vezet, míg Witcher szövetségese az MP már összeesőben van. Hát mit is mondjak az MP-nek én nem jósoltam ilyen sok időt, legalábbis amikor én ott hagytam azt mondtam, hogy 1 támadás és omlania kellene, ez is mutatja, hogy mennyire gyenge szervezésűek a támadások amelyeket produkálhat az ASG. Most már a morál is védi valamennyire az MP-t bár freesix elég nagy játékos, de gondolom MP védők is lehetnek ott, ha jól emlékszem itt van külső erősítés. Klánok lehet már záródtak, ebben nem vagyok biztos, de az ASG-nek még két klánja van. A vip területén még elég sok a barbár falu, így ők betudják hozni azt a pár száz elmaradást, és LE pontok alapján arra tudok következtetni az I.h eléggé beállt védőre, ezzel is lassítja az egyenlített harctól a Vipet az asg-vel szemben. Az viszont ugyanúgy gyengíti az ASG-t, hogy az IH falvai nem az övék, mert rövidebb frontot tud támadni, és, ha az Ih tényleg védőre állt be, akkor igazán produktív nem lehet egy támadás, mert csak egy szakaszt kell levédeni a VIP-nek, habár Witcher szervezettsége szerintem szörnyebb, de mégis eléggé egyenlően állnak a felek. Az Asg háborús foglalásokban "örökké" statisztikában elhúzott az MP klán foglalásával, ami kb. 2hónap volt, elég lassú szülés és még mindig létezik egy kisebb rész az MP-ből, szóval ez egyre lassabb lesz a morál miatt, ha valóban jól gondolom és a Vip is lesegít védőkkel. A vipnek ahhoz képest, hogy kisebb a területe sok az ék faluja, ami gyengítheti a védelmet, főleg, ha van 1-2 gyenge frontos és magukat védik a fronton és alig-alig lehet mozgatható védői, bár nem látok bele sehová, szóval csak tippelgetni tudok.

Jelenlegi arányok szerint a győzelem nagyon két esélyes, azon múlik mennyire bírja összeszedni magát a Witcher vezette klán.
Ami számomra furcsa, hogy az asg leveri gyüjtiben a vipet, így nagyon az érmézésben nem lehet elmaradva egymástól a két fél.

Szerintem a győzelmi esélyek így alakulhatnak:
51% ASG
45% VIP
4% bárki más

ui.: nem lesz több stat tőlem bocs xd



1622051746515.png

1622053942207.png
1622054430968.png

Itt is csak a gyüjtit néztem mert nincs barbi :D
1622054975946.png

1622055551141.png
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Hali.

Ha már magamnak elkészítettem, akkor gondoltam közzé teszem a sok adatot amit kiszedtem...

V65-ről annyira sokat nem tudok csakhogy a két legendás vezér Witcher && DonG. összemérik az erejüket. Ebben jelenleg DonG vezet faluszámban, bár háborús összesített staban 1v1-ben Witcher vezet, míg Witcher szövetségese az MP már összeesőben van. Hát mit is mondjak az MP-nek én nem jósoltam ilyen sok időt, legalábbis amikor én ott hagytam azt mondtam, hogy 1 támadás és omlania kellene, ez is mutatja, hogy mennyire gyenge szervezésűek a támadások amelyeket produkálhat az ASG. Most már a morál is védi valamennyire az MP-t bár freesix elég nagy játékos, de gondolom MP védők is lehetnek ott, ha jól emlékszem itt van külső erősítés. Klánok lehet már záródtak, ebben nem vagyok biztos, de az ASG-nek még két klánja van. A vip területén még elég sok a barbár falu, így ők betudják hozni azt a pár száz elmaradást, és LE pontok alapján arra tudok következtetni az I.h eléggé beállt védőre, ezzel is lassítja az egyenlített harctól a Vipet az asg-vel szemben. Az viszont ugyanúgy gyengíti az ASG-t, hogy az IH falvai nem az övék, mert rövidebb frontot tud támadni, és, ha az Ih tényleg védőre állt be, akkor igazán produktív nem lehet egy támadás, mert csak egy szakaszt kell levédeni a VIP-nek, habár Witcher szervezettsége szerintem szörnyebb, de mégis eléggé egyenlően állnak a felek. Az Asg háborús foglalásokban "örökké" statisztikában elhúzott az MP klán foglalásával, ami kb. 2hónap volt, elég lassú szülés és még mindig létezik egy kisebb rész az MP-ből, szóval ez egyre lassabb lesz a morál miatt, ha valóban jól gondolom és a Vip is lesegít védőkkel. A vipnek ahhoz képest, hogy kisebb a területe sok az ék faluja, ami gyengítheti a védelmet, főleg, ha van 1-2 gyenge frontos és magukat védik a fronton és alig-alig lehet mozgatható védői, bár nem látok bele sehová, szóval csak tippelgetni tudok.

Jelenlegi arányok szerint a győzelem nagyon két esélyes, azon múlik mennyire bírja összeszedni magát a Witcher vezette klán.
Ami számomra furcsa, hogy az asg leveri gyüjtiben a vipet, így nagyon az érmézésben nem lehet elmaradva egymástól a két fél.

Szerintem a győzelmi esélyek így alakulhatnak:
51% ASG
45% VIP
4% bárki más

ui.: nem lesz több stat tőlem bocs xd




Tehát ha Asg bont az IH val akkor 1v1 lesz 1 honapon belul
 
Fent