Világ 65 stat

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
A hétfői sikertelennek titulált VIP arma után, a mai napra fordultunk az asg ellen.
Úgy látszik az asg nem igazán vette komolyan a mai fordulást, még a vágások is elmaradtak.. illetve azt vettük észre, hogy több tagjuk is mintha magára hagyta volna a fiókját.
Érdekes történések a hét eleji kirájjjji mellveregetés után.
a mai stat:

Névtelen.jpg
 

gabest82

Member
A reakció pontszáma
71
Ez tudod hogy miert nem rejti a valosagot ? Miert tetted bele az IH ? Es ha mar bele tetted az IH t akkor a Szoviseteket az MP t miert nem tetted bele ? Probalod szepiteni a semmi ? Johetnek a negativ CM-ek ;)

A 2000 pp-t add vissza amit kb. 3 hónapja kértél kölcsön egy hétre... és utána lehet okoskodni!
 
Utoljára szerkesztve:

-PM-

Javatech/Rodeck
A reakció pontszáma
107
Amugy az egesz full wtf.
Witchernek rohadtul lett volna eselye..de nagyon durva ez az egesz MP-VIP kapocs.
Hetvegen kaptam egy frontos fiokot..en nemtudom mire valo az MNT meg szovetseg..de ennyire telibe szarni egy csapatot.

Az ASG okkal fogja megnyerni a szervert..ez pedig fokent a VIP szervezetlensege.
Nekem is szar kimondani..es felre ne ertsetek..Gabit kb egy szakadekrol is letudnam dobni..de most 1x az eletben jol csinaljak.
Ugyhogy 100%,hogy behuzzak a szervert. Alapjaraton haderobe is odaverik a szervert..nemhogy meg a vedok csoportositasaban. Ugyhogy nice guys.
 

jonyboy

Active Member
A reakció pontszáma
136
Amugy az egesz full wtf.
Witchernek rohadtul lett volna eselye..de nagyon durva ez az egesz MP-VIP kapocs.
Hetvegen kaptam egy frontos fiokot..en nemtudom mire valo az MNT meg szovetseg..de ennyire telibe szarni egy csapatot.

Az ASG okkal fogja megnyerni a szervert..ez pedig fokent a VIP szervezetlensege.
Nekem is szar kimondani..es felre ne ertsetek..Gabit kb egy szakadekrol is letudnam dobni..de most 1x az eletben jol csinaljak.
Ugyhogy 100%,hogy behuzzak a szervert. Alapjaraton haderobe is odaverik a szervert..nemhogy meg a vedok csoportositasaban. Ugyhogy nice guys.

Nem ertem mibol is kepzeled hogy az ASG szervert nyer.Dongabinak meg lett igerve hogy ASG nem fog szervert nyerni.A kemjeink is azt mondjak hogy ASG-be vedelmi problemak vannak :)

U.I.:Jo hogy te tudod mit kell tenni mikor valaki szamon ker valamiert amit tettel annak ellenere hogy meg mondta neked a vezeto hogy hogyan csinald. (lelepni flk-ba)
 

Sheper

Meme moderátor
A reakció pontszáma
2.325
Amugy az egesz full wtf.
Witchernek rohadtul lett volna eselye..de nagyon durva ez az egesz MP-VIP kapocs.
Hetvegen kaptam egy frontos fiokot..en nemtudom mire valo az MNT meg szovetseg..de ennyire telibe szarni egy csapatot.

Az ASG okkal fogja megnyerni a szervert..ez pedig fokent a VIP szervezetlensege.
Nekem is szar kimondani..es felre ne ertsetek..Gabit kb egy szakadekrol is letudnam dobni..de most 1x az eletben jol csinaljak.
Ugyhogy 100%,hogy behuzzak a szervert. Alapjaraton haderobe is odaverik a szervert..nemhogy meg a vedok csoportositasaban. Ugyhogy nice guys.

Megint sok volt a szipu
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Nem ertem mibol is kepzeled hogy az ASG szervert nyer.Dongabinak meg lett igerve hogy ASG nem fog szervert nyerni.A kemjeink is azt mondjak hogy ASG-be vedelmi problemak vannak :)

U.I.:Jo hogy te tudod mit kell tenni mikor valaki szamon ker valamiert amit tettel annak ellenere hogy meg mondta neked a vezeto hogy hogyan csinald. (lelepni flk-ba)

A VIP-et már csak egy tranzakció mentheti meg.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Azért érdekes Guga napról napra váltakozó álláspontja..
Bár amit nálunk leműveltél.... Csodálom hogy ezek után kijössz ide észt osztani...
Azóta is storyzol hogy miket védekeztél Barcsa fiókjában V62n,meg ilyenek? :D

Node.. Ha már statot hozott ki 1 IH-s vezető.

Lássuk a tényeket:

Tegnap 2 fele ment támadás.
Nyugat teteje (ASG) és dél (IH)

Statok:

ASG vs VIP vasárnapi akció
ASG vs vip.png


Kicsit fentebb ott a kép IH vs VIP-ről is külön,nem linkelném még 1x.

VIP 24 falut hozott 2 frontos támadással,amiből 4 került vissza,azaz 20+ faluval zártuk a vasárnapot.
VIP LET növekedés 2 fronton összesen: 10.840.695
ASG és IH klánok által szerzett LEV: 16.414.892


IH most számunkra is becsületre méltó ellenállást tanúsított.
Nem hozok fel semmit a mentségre,ügyesek voltak,s így tovább!

Összességében viszont sikeres támadás volt véleményem szerint.
(Mai statokat nem raktam bele,de lehetne ezt szépíteni...)


Még 1 statot fogok felrakni,s csak azért,hogy mi is megtudjuk köszönni @Sír Wiliam Wallace

(Ez eddig nem volt látható..)

IH vs VIP eddigi Háborús stat.
(Ami megint csak hazudik,mert =FLK= olvadt IH klánokba,de szerintem ezt is elég megköszönni..:))

1620057014415.png


Végezetül még annyit írnék,sokan lenézik a világot,pedig sokkal erősebb kaliberű játékosok játszanak,mint több más szerveren ahol csak 1 domináns klán van.
De ami példát hoznék.
Le lett írva a világ,de pl V64en a top3nak a LE pontja, klán szinten : 108.442.812 úgy hogy ott elvileg 3 erős s összeszokott klán játszik,gyorsabb világon ami előbb is indult....
Itt a VIP most tart : 102.079.486 LE pontnál..

Aki akarja megnézheti mennyivel indult később a szerver,mennyivel gyorsabb a másik..stb...




 
Utoljára szerkesztve:

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Azért érdekes Guga napról napra váltakozó álláspontja..
Bár amit nálunk leműveltél.... Csodálom hogy ezek után kijössz ide észt osztani...
Azóta is storyzol hogy miket védekeztél Barcsa fiókjában V62n,meg ilyenek? :D
Hogy melyik accba vedekezett ?
ki ellen, mert, hogy az utolso fel evben nem kellett a fiokban vedekezni az is biztos, meg ugy kb sose:D
 
Fent