Világ 65 stat

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
355
Az Én "képességeim" meghaladja komolyabb stat elkészítése! :) Talán a szűrőt lehetne még egy egy időpontra állítani.....
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Azt a vezetőhöz kell kötni, amikor a top1 mamutfiókod 0 támogatóval kuksol értelmes frontszakasz nélkül, Te pedig isteníted az aktív csapatjátékosok kárára.

Nem rémlik hogy bárkit istenítenék..:)
Viszont ha kicsit jobban megnézed,gondolom Conq akiről szó van.
Értelmes frontszakasznak mit mondanál ha ő neki nincs? :D
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Hát, a számokból látszana. Azért két 2000+ falus oldal csatázik, ott nagyon minimalista számokkal nézve is 600-700 nukeok csapódhatnának, én azt azért már armának mondanám, pláne itt magyaron. De ez a LET számokból úgyis látszik, vagyis inkább a LEV-ből.
Lev alapján még nem fogott meg egyik oldal se 700 nukeot másfél hónap alatt. És asszem többször is írtak már hogy vagdosas megy főleg, abból nem is fog látszani. Kérdezzük meg az arma szervezőt hogy miből élnek
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Lev alapján még nem fogott meg egyik oldal se 700 nukeot másfél hónap alatt. És asszem többször is írtak már hogy vagdosas megy főleg, abból nem is fog látszani. Kérdezzük meg az arma szervezőt hogy miből élnek

Ez valid, de tudjuk, hogy egy ekkora klánnak kb ekkora kéne hogy legyen, a hétvégi LEV-ből meg kiderül, mennyit fogtak meg Witcherék, mekkora tartalék lehet ASG-be a mostani után, stb.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Witcher, minden TOP1 fiók így szokott kinézni:

JIb7qZj.png


Ami ebből látszik, hogy se nem támad, se nem támogat, néhány támadást kivédett atomra védett falukkal saját védőből, mert ha nem lenne atomra védve, akkor tudna suppolni bárkinek. De akkor hogy rámutassak (szerintem) mi a probléma: az kell védeni, akit támadnak folyamat, vagy be kell védeni mindent előre, és reménykedni, hogy oda ütnek? Lovagos szeró, a nagy fiókoknak száguldozni kéne szerte szét a a térképen. Minnél több a mobil védő a nagy accoknál, annál több mindent elbír egy klán védekezésben. A következő válaszod az lesz, hogy sok védőt leköt a fronton a faluival az ASG oldalról, de ahhoz az kéne, hogy nyomást gyakoroljon rájuk, de jelenleg csak annyit kellett tenniük, hogy elviszik ott a barbikat, és le van védve, meg valami alapvédelmet rakni a falukba, hogy az üres barbi szimpibb legyen. Bármiben lefogadom, hogy nálatok nagyságrenddel több védőt köt le az a rész, mint az ASG-nek. Na de nem pofázok bele, én a saját hülyeségem szerint csinálnám, más meg a sajátja szerint, az én szubjektív valóságomban nagyon rosszul osztjátok el a védőket, ami neked lenne a feladatod, ezért mondom azt, hogy Don előtted jár most. De ez változhat bármikor.
 

jonyboy

Active Member
A reakció pontszáma
136
A Venom még létező klán? :D
Mar nem... Donga mind betoborozta oket igy szerzett par tagot akik huzzak az idot neki azt elore kitervelte mar h lebelsozi oket s le is belsozte.Nem szamit hogy kihasznalja a gyengebbeket. A lenyeg hogy az ASG gyozzon! Hajra ASG!
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
@Már Megint a vidiben amit YT-n találni, a végén mondasz egy olyat, ami úgy hangzik, hogy "pofonos surigy". Az mi? Vagy én hallom rosszul? :D Rohadjak meg, percek óta próbálok rájönni.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475


Nem beszólásból,mert a statok helytállóak .
Viszont az első statban hogyan lehet hogy az ASG 68 foglalt falu,s 42 bukott stattal bír,úgy hogy ugyan ezen a staton a VIP 44 falut hozott,s 66ot bukott?
2 VIP foglalást a szerver átírt ASGnek? :D

(Tényleg nem kötözködés,csak feltűnt. Lehet valóban valami szerver hiba,ezért is vetem fel,hogy ez hogy lehet?)
 
Fent