Vadvirág és az ÁSZF ⛔❌

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
Világ 61 Statisztikák
Játékosok száma:236
Világ 64 Statisztikák
Játékosok száma:881
Világ 65 Statisztikák
Játékosok száma:1585
Világ 66 Statisztikák
Játékosok száma:2990
Könnyített 8 Statisztikák
Játékosok száma:169
Könnyített 9 Statisztikák
Játékosok száma:652


6.513 fiók van jelenleg magyar 6 szerveren.
azért tegyük hozzá van egy csomo olyan akik több névvel vannak.
nem nagy ország vagyunk de hol van ez a kezdethez? a szerveren 70 ezer játékoshoz?
okkal vagyunk kevesen a játékba is itt is s külső fórumon.
 

DeletedUser20912

Vendég
Ennek több összetevője van. De abban igazad van, hogy az egyik:
• a kitanult ("profi") játékosok, adott területre eső száma.
Többi:
• rengeteg más játék született azóta ami hasonló
• alapvetően sietősebbek, nyugtalanabbak a mai emberek egy ilyen játékhoz, többnyire pár nap alatt erre rájönnek
• ebből fakadóan a gyorsabb, vagy nem folytonos időigényű jàtékok felé húznak
• valamint ezek folyamatosan generálják egymást, így egy lefele haladó tendencia alakult ki

Az direkt nincs benne, hogy PP betyárok, mert az ilyet egyszerűen kikerüli az ember, és ésszel meg kitartással simán behozza. Arról nem is beszélve, hogy lehet PP-t gyűjteni.

Dual, trial fiókok mindig is voltak, te magad is vettél részt ilyenben. Szerintem meg ezt pont, hogy hangsújosabbá kellene tenni, mert ketten-hárman összedugni a buksit, merre terjeszkedjetek, mit változtattok a NUKE arányain.. sokkal izgibb, érdekesebb és ha kiég egy ember, nem bukik a fiók sem. Ráadásul később vissza is mehet (ha vissza engedik :) ).

Arról meg nem érdemes beszélni, hogy a játékfejlesztőknek miben van igaza, meg miben nem. Nem egy, nem kettő hasonló dolog volt már. Ha én a MÁV-val utazom, nem kezdek el hisztizni a kalauznak a jegy ár miatt. Közvetlenül a vezetőknek kell panaszt benyújtani, amire 99% az lesz a válasz, hogy akkor ne utazz velünk.

Minden esetre, és mindent összegezve szerintem a játék hibáival együtt is okosodott, jó irányba fejlődött az évek alatt. Élvezhető, ha az ember megtalálja a csapatot, ahol jól érzi magát, be tudja illeszteni a napi teendők közé és talál egy dual, vagy trial társakat, akikel megosztva ez az egész játék marad.

Szerintem
 

Not Fragile

Member
A reakció pontszáma
62
Sziasztok.
Árész kollegának van egy véleménye,melyet én tiszteletben tartok.
De ,nagyon eltér az én tapasztalataimtól.
- A PP ről.Majd mindenki azon a véleményen van,hogy tudással ,aktívitással a PP zők behozhatóak és idővel kiegyenlítődik a mezőny.
Ez óriási tévedés.A szerverek rővidsége miatt a lemaradás csak csőkkenthető.Már ha a PP ző egy átlagos játékos.
Nem szabad figyelmen kívűl hagyni,hogy a legjobb játékosok is a PP re építenek az elején.
Eltüntek a játékból a régi nagy "startolók".Persze ma is vannak ilyenek,de ma már másról szól a jó start.
A játékosok több mint fele(szerintem) a PP miatt tünt el a játékból.
-A duál,trial stb. fiókok.
Egyszerűen megszüntetném.Oké,tudom nem fogják.Kérdem én,miért nem lehet akkor erre szabályt alkotni?
Nem engedném,hogy a játékosok befoglalják egymást és utánna triálba álljanak.Adott szerveren lévők ne álljanak triálba.
Külsős ok,menetközben csatlakozhat,vagy induljanak az elejétől triálban.
Nem ragozom tovább hisz úgy is értitek.
-Az egyszerű mezei játékosok elkoptak,kerestek más játékot.
Jelenleg az a pár száz játékos játszik mindig,minden szerveren.
Sokan nem is játszanak,itt a fórumon élik ki magukat.
Koptathatnám a billentyűzetet de nem sok értelme lenne.
Az "űzletpolitika" az első a játékban (sajnos mindegyikben).

=Süsü=
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
Igen, és én veled ellentétben értelmezni is tudom :D
úgy tűnik messze nem tudod mit jelent és ami a értelmezésed illeti inkább hagyjuk. te csak kritizálni sértegetni tudsz itt és nem csak engem.

Általános szerződési feltételek (ÁSZF)
Szerződéskötés, ingyenes licencszerződés
  1. 2.1 A felhasználó és az InnoGames között a játékok böngészőben vagy mobilalkalmazással történő ingyenes használatával jön létre a szerződés („licencszerződés”).

ÁSZF


  1. 5.5 A felhasználó vállalja, hogy fiókja bejelentkezési adatait, jelszavait és hozzáférési adatait (összefoglaló néven „hozzáférési adatok”) titokban tartja, és haladéktalanul értesíti az InnoGames vállalatot, amennyiben tudomására jut, vagy azt gyanítja, hogy illetéktelen harmadik fél tudomására jutottak a hozzáférési adatai. Ebben az esetben a felhasználó megváltoztatja adatait, vagy az InnoGames végzi el ezt. Ilyen esetekben az InnoGames jogosult a felhasználó hozzáférésének ideiglenes letiltására. A felhasználó hozzáférését az InnoGames visszaállítja, amint tisztátza, hogy a hozzáférési adatokkal nem élt vissza sem a felhasználó, sem valamely harmadik fél.
kérdés ha le van írva nem adhatja ki mitől lehet még is a nemből igen?
  1. 5.6 Amennyiben a felhasználónak felróható okból egy harmadik fél hozzáfér a felhasználó hozzáférési adataihoz és felhatalmazás nélkül használja a fiókot, az InnoGames úgy kezeli a felhasználót, mintha a felhasználó maga járt volna el.
Kérdés ha rajtam és a innoGamesen túl valaki tgudja a jelszavam akár én adom ki akár fel töri. mitől nem harmadik személy az akit be engedek?
  1. 5.7 Más felhasználó fiókjának használata tilos, kivéve, ha erre a játékszabályok kifejezetten engedélyt adnak (például „fiók-helyettesítés”).
kérdés ha nem a enyém a fiók de be lépek mert ide adta a jelszavát akkor ez tilos vagy sem?
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
Árész
a duál,triál soha nem volt szabályos azt 2018 tól kezdték ide be hozni elsőre csak duált később lett ez triál. mert vannak itt páran akik száj hősök és másképen nem tudnak érvényesülni. de ne hogy az ne jöjjön már ide játszani aki tud és van is ideje. ne jöjjön ide az aki képtelen a ÁSZF be tartani.
mindenki el fogadta azt amikor regisztrált.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Szerintem 2018-ig visszamenőleg minden játékost bannolni kéne, aki valaha duál/triál fiókban volt. Azután mindenki mást is, aki tudott ilyenről és nem jelentette a supportnak. Aztán a supportot, mert ők meg nem bannolták őket eddig.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Sziasztok.
Árész kollegának van egy véleménye,melyet én tiszteletben tartok.
De ,nagyon eltér az én tapasztalataimtól.
- A PP ről.Majd mindenki azon a véleményen van,hogy tudással ,aktívitással a PP zők behozhatóak és idővel kiegyenlítődik a mezőny.
Ez óriási tévedés.A szerverek rővidsége miatt a lemaradás csak csőkkenthető.Már ha a PP ző egy átlagos játékos.
Nem szabad figyelmen kívűl hagyni,hogy a legjobb játékosok is a PP re építenek az elején.
Eltüntek a játékból a régi nagy "startolók".Persze ma is vannak ilyenek,de ma már másról szól a jó start.
A játékosok több mint fele(szerintem) a PP miatt tünt el a játékból.
-A duál,trial stb. fiókok.
Egyszerűen megszüntetném.Oké,tudom nem fogják.Kérdem én,miért nem lehet akkor erre szabályt alkotni?
Nem engedném,hogy a játékosok befoglalják egymást és utánna triálba álljanak.Adott szerveren lévők ne álljanak triálba.
Külsős ok,menetközben csatlakozhat,vagy induljanak az elejétől triálban.
Nem ragozom tovább hisz úgy is értitek.
-Az egyszerű mezei játékosok elkoptak,kerestek más játékot.
Jelenleg az a pár száz játékos játszik mindig,minden szerveren.
Sokan nem is játszanak,itt a fórumon élik ki magukat.
Koptathatnám a billentyűzetet de nem sok értelme lenne.
Az "űzletpolitika" az első a játékban (sajnos mindegyikben).

=Süsü=

A PP-s résszel nagyon egyet értek. Bár nemzetközin játszok, onnan tudok példát hozni, de 300k ppt egy közepesen értelmes játékos ki tud szedni 2-3 jó beállítású szerverről. Ott már olyan szintre jutottunk, hogy nem is farmolnak a top játékosok, mert egyszerűen nem éri meg időt elcseszni rá, hogy 0-24-be told valamennyi nyersiért, ami semmit nem ér. Még ott se, 40k falus szerókon se lehet teljesen behozni a lemaradást, viszont a pp tényleg ingyen van, 0 forint költéssel bármikor ki lehet szedni több 100 ezret. Ugyanúgy, kisebb mértékben, de itthon is meg lehet szerezni, de itthon ugye kisebb szerókre kevesebb is elég.

A duálnak az a része, amire gondolsz, az a buff fiókozás, amit a mai playerek tökélyre fejlesztettek, az szerintem is tré.

@Candy W120 lesz életemben az első szerver, ahol lesz duáltársam, eddig tök egyedül voltam minden éles befejezett szerómon top5-ben, pedig szerintem kevesebbet voltam aktív, mint Te. Saját portádon nézz körül előbb, ne a duál-triált okold, én se szerettem sosem, de bármennyire hajtogatod, elmondta már a fél közösség, az összes supp, hogy S Z A B Á L Y O S volt, és most is az, csak kivették belőle a központi ellenőrzést.
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
Hogy teljesen világos legyen és értelmes ember mondja majd ki amit én is mondok a szabályzatot és a ÁSZF el küldtem értelmezés céljára a europai fogyasztó védelemhez. Válaszuk amint megérkezik ide be teszem.
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
De van itt gond nem kevés. kérdeztem annó a suppot hova tűnt a bot védelem. mire a válasz az volt központi utasításra vette ki a szabályosan játszok érdekében, mert azokat zavarta.
nos ez nem egészen lehet igaz mert a Brazilon ott a bot védelem. erről tudok képet is csatolni mivel toltam a Brazil speedet.
a bot védelem nem a szabályosan játszó emberek érdekeit csorbítják ha nem azokét akik csalnak. megy a script ő alszik, dolgozik éli életet és azt állítja meg, ha van, ha nincs meg csalhat simán.

speed nyeremény pp itt nem át adható elvileg központi utasítás miatt.
Brazilon igen.és tudom mert ép most nyertem tegnap,. kb ahogy ki kértem 15 perc múlva nálam volt a válasz vel együtt a pp is .

és akkor a csalás miatt ha még is ki bannolnak itt jön alapból a sablon levél mikor jelentesz valakit.
A kivizsgáláseredményéről nem tudnak adni tájékoztatást a adatvédelmi irányelv miatt........
nos Brazilon azonnal barbár lesz.

Adatvédelm a saját személyes adataim kéne védje.
Pl: amikor én be jövök bármilyen oknál fogva egy másik accal akkor azt 10 perc múlva nem kéne tudja mindenki én vagyok ugy hogy én senkinek nem mondom el.
De hogy valaki egy felhasznólo accal szabályokat össze vissza szegve akar érvényesülni az nem személyes adatt.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Pl: amikor én be jövök bármilyen oknál fogva egy másik accal akkor azt 10 perc múlva nem kéne tudja mindenki én vagyok ugy hogy én senkinek nem mondom el.

Szerintem ha egyszer egy uj reg fiokkal nem a "support es jatekosok csalasrol" meg igy ugy "mindenki noob csak en (te) vagy taliga" dologrol irnal talan nem jonnenk ra pontositva 2,5 perc alatt. Plus nem sok hozzad hasonlo arrogans jatekos van. Bar mikor a mikor elvernek mar jossz is ide kifele. Ehhez se kell support segitseg. A legyozesedhez se.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Szerintem ha egyszer egy uj reg fiokkal nem a "support es jatekosok csalasrol" meg igy ugy "mindenki noob csak en (te) vagy taliga" dologrol irnal talan nem jonnenk ra pontositva 2,5 perc alatt. Plus nem sok hozzad hasonlo arrogans jatekos van. Bar mikor a mikor elvernek mar jossz is ide kifele. Ehhez se kell support segitseg. A legyozesedhez se.

Ne hazudj már pls, a supp mondta neked, hogy ő Vadvirág, engedtek az accodba 38 embert, jóváírtak neked pár nukeot, hogy hallgattasd el, mert lebuktatja a csaló egész kh társadalmat. Belsős infók alapján mondom.
 

DeletedUser20912

Vendég
De van itt gond nem kevés. kérdeztem annó a suppot hova tűnt a bot védelem. mire a válasz az volt központi utasításra vette ki a szabályosan játszok érdekében, mert azokat zavarta.
nos ez nem egészen lehet igaz mert a Brazilon ott a bot védelem. erről tudok képet is csatolni mivel toltam a Brazil speedet.
a bot védelem nem a szabályosan játszó emberek érdekeit csorbítják ha nem azokét akik csalnak. megy a script ő alszik, dolgozik éli életet és azt állítja meg, ha van, ha nincs meg csalhat simán.

speed nyeremény pp itt nem át adható elvileg központi utasítás miatt.
Brazilon igen.és tudom mert ép most nyertem tegnap,. kb ahogy ki kértem 15 perc múlva nálam volt a válasz vel együtt a pp is .

és akkor a csalás miatt ha még is ki bannolnak itt jön alapból a sablon levél mikor jelentesz valakit.
A kivizsgáláseredményéről nem tudnak adni tájékoztatást a adatvédelmi irányelv miatt........
nos Brazilon azonnal barbár lesz.

Adatvédelm a saját személyes adataim kéne védje.
Pl: amikor én be jövök bármilyen oknál fogva egy másik accal akkor azt 10 perc múlva nem kéne tudja mindenki én vagyok ugy hogy én senkinek nem mondom el.
De hogy valaki egy felhasznólo accal szabályokat össze vissza szegve akar érvényesülni az nem személyes adatt.
Ne haragudj már, de te kinek akarsz jót ezzel, amit csinálsz? Mindenki utálja a botriadót. Ha rendesen előre készülsz az indítgatásokhoz, és mikor tolnád felugrik, hát az hajmeresztő. Még veszélyesebb mikor védekezel. Védesz, előnemeselsz, kitérsz, ráfoglalsz sokszor fél-egy vagy több órán keresztül, és jön be az arcodba az a vacak. :mad:

Nem tudtam, hogy már nincs, de örülök neki! Like! ;)❤️
 
Fent