Kibeszélő Általanos társalgó

Deleted User - 1548339

Vendég
Jaj istenem. Hogy unatkozhat egy ember ennyire, hogy szándékosan feltesz egy állítást, majd a válszra egyből rátámad? :D
Nekem egyébként ne haragudj meg, de ebből a viselkedésből az jön le, hogy abszolút nem ismered a szabályzatunkat, illetve képtelen vagy betartani egyes részleteit.

Viszont az még nem világos nekem, hogy ez egy szándékos akció tőled vagy egy teljesen hirtelen jött ötlet.

mit nem tartok be?
én ismerem a szabályt.
és be is tartom.
 

Deleted User - 1548339

Vendég
El sem tudod képzelni, hogy mennyire kitartók tudnak néha az emberek lenni.. :D Ami ebben újdonság azaz, hogy egy játék miatt.. :D

ha már itt tartunk játék igen de egy igen pénzes játék.Ami nem melesleg igen sok időt energiát fel öl.
Akkor egyértelmű hogy szeretnénk úgy játszani ahogyan kellene. maximális szabályos keretek közt.esély egyelőséggel.
eskü holnap el megyek egy ügyvédhez értelmeztettem a szabályt és ÁFSZ is.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
ha már itt tartunk játék igen de egy igen pénzes játék.Ami nem melesleg igen sok időt energiát fel öl.
Akkor egyértelmű hogy szeretnénk úgy játszani ahogyan kellene. maximális szabályos keretek közt.esély egyelőséggel.
eskü holnap el megyek egy ügyvédhez értelmeztettem a szabályt és ÁFSZ is.

Ha egy ügyvédnek oda viszel egy játék szabályzatát és egy afsz-t úgy szembe röhög mint a k.va élet...
 

Deleted User - 1528109

Vendég
ha már itt tartunk játék igen de egy igen pénzes játék.Ami nem melesleg igen sok időt energiát fel öl.
Akkor egyértelmű hogy szeretnénk úgy játszani ahogyan kellene. maximális szabályos keretek közt.esély egyelőséggel.
eskü holnap el megyek egy ügyvédhez értelmeztettem a szabályt és ÁFSZ is.

Remek.

Kérlek, addig ne inzultáld a játékosokat és a Support csapatát sem. A szabályok nem tudása elvégre nem mentesít annak felelőssége alól, továbbá azért vannak, hogy azokat be is tartsuk és ne halmozzuk a szabálytalanságot. Nyilván tudod, hogy épp mire gondolok most és mire fel írtam le ezt neked.
Minden bizalmam jelenleg a Tiéd, így kérlek ne játszd el ezt.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Elég cink, hogy egy felnőtt embernek a játékszabályzat és az ÁSZF értelmezéséhez egy ügyvéd kéne. Nem gyanús hogy MINDENKI aki itt van tudja értelmezni, a suppok, a playerek, pedig a hszt írók közül sokan elég idióták, de még nekik is megy, csak neked nem. És mindenki hülye nyilván, csak Te nem :D
 

Deleted User - 1548339

Vendég
Azért csak fel tennék egy kérdést még.
a esély egyelőség nevében.
10 fős zárt klánnál.ha egy személy át megy duálba egy másik klánba. a igazi nevén lakatolva van mínusz egy ember még a 14 nap le nem telik.
Még a másik klánba a 10 fő helyet meg van isten tudja mennyi ember.
hogy van ez?Ha nincs törölve a accja miért léphet be a másik fiókba?Hol itt a esély egyelőség?
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Azért csak fel tennék egy kérdést még.
a esély egyelőség nevében.
10 fős zárt klánnál.ha egy személy át megy duálba egy másik klánba. a igazi nevén lakatolva van mínusz egy ember még a 14 nap le nem telik.
Még a másik klánba a 10 fő helyet meg van isten tudja mennyi ember.
hogy van ez?Ha nincs törölve a accja miért léphet be a másik fiókba?Hol itt a esély egyelőség?
Majd az ügyvéd megmondja!!4!4!! Ászf Készülj!!4!4!!!
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Ez Precedens is lehet majd kesobbiekben,mikepp Vadvirag nyerne.
Barcsa felkészül.
 

II.-András

New Member
A reakció pontszáma
2
Sziasztok!
Két kérdéssel fordulnék hozzátok!

Lehetséges 100 ms-ra beállítani 4 nem nemes tartalmazó támadást?
Illetve lehetséges valahogy a nemes gyorsítani pl: Nem nemes, hanem kos sebeséggel érkezik be?
Köszönöm a választ.
 

II.-András

New Member
A reakció pontszáma
2
Még egy kérdésem lenne, hogy lehet az, hogy a beérkező támadás, ami nemest tartalmazott nem nemesként, hanem Kos, kard, bárd cimkével látta el?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Helloka

2 lehetoseg:
1, keson keltel
2, a tamado a falu neve ele irta: FN, kos....
 

II.-András

New Member
A reakció pontszáma
2
Tehát, ha nem akkor cimkézem, amikor küldi hanem később, akkor a fennmaradó beérkezési időhöz legközelebbi egységként jelzi?
 

ELITE0100

Member
A reakció pontszáma
44
Sziasztok, ha a nemesvonat közé bevágok támadásokat a fakevonat scripttel az engedélyezett, vagy egyesével lehet csak?
 
Fent