Világ 64 Statisztikák

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
T.png
V.png
F.png
* Itt még külön van véve a WINTER és a HODOR, de nincs kedvem újracsinálni. :D
5fc761894d4fa.png
Foglalási térkép.png

K44 - ha nem változik / változott a diplomácia, a WINTER-HODOR duó könnyen megtartja a kontinenst. Csak az IKEA és az ASG jelenthet gondot, de a háromszoros falu- és játékoselőny valószínűleg elég lesz ellenük is.

K45 - az (I.I) mellett az =APH=-nak és a WINTER-nek van jelentős területe itt. Az =APH= hosszú távon aligha állítja meg őket, a WINTER-es rész pedig még mindig kérdéses, ugyanis foglalások még nem voltak egymás ellen.

K54 - az amúgy sem sok vizet zavaró Wikings / Thief / Király Istenek hivatalosan is (újra) kettészakadt, szóval... TEMP.

K55 - a KAL az =APH=-val szövetkezve próbálja kompenzálni a barbárokkal szembeni faluhátrányukat, eddig egész sikeresen tartják a frontot.

Győzelmi esélyek (Megint random number generatorral - csak, mert láttam, hogy páran mennyire élveztétek múltkor is. :D)

TEMP - 72%
WINTER - 38%
KAL - 82%
(I.I) - 97%
IKEA - 19%
13:05 - 12%
=APH= - 27%
=K.I.= - 37%
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Már a =K.I.=-nál is elgondolkodtam, hogy őket kivegyem-e, az ASG-nek náluk is kevesebb pontjuk van. Valahol meg kell húzni a határt.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
a kegyetlen isteneknél csak tapasztalt játékosok vannak, szóval őket nem írnám le.
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
5016 bővítmény megtekintése
* Itt még külön van véve a WINTER és a HODOR, de nincs kedvem újracsinálni. :D

K44 - ha nem változik / változott a diplomácia, a WINTER-HODOR duó könnyen megtartja a kontinenst. Csak az IKEA és az ASG jelenthet gondot, de a háromszoros falu- és játékoselőny valószínűleg elég lesz ellenük is.

K45 - az (I.I) mellett az =APH=-nak és a WINTER-nek van jelentős területe itt. Az =APH= hosszú távon aligha állítja meg őket, a WINTER-es rész pedig még mindig kérdéses, ugyanis foglalások még nem voltak egymás ellen.

K54 - az amúgy sem sok vizet zavaró Wikings / Thief / Király Istenek hivatalosan is (újra) kettészakadt, szóval... TEMP.

K55 - a KAL az =APH=-val szövetkezve próbálja kompenzálni a barbárokkal szembeni faluhátrányukat, eddig egész sikeresen tartják a frontot.

Győzelmi esélyek (Megint random number generatorral - csak, mert láttam, hogy páran mennyire élveztétek múltkor is. :D)

TEMP - 72%
WINTER - 38%
KAL - 82%
(I.I) - 97%
IKEA - 19%
13:05 - 12%
=APH= - 27%
=K.I.= - 37%

Az II és a Winter közt volt már összecsapás tudtommal, erről árulkodik Balint001 lev-je is. Úgy hallottam mellre vett pár nemest.
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Látom megint azok kerekednek felül akiknek a kontinensén kb nincs más klán, stressz nélkül 2x nagyobbra nőnek aztán akaratlanul is nyernek a túlerő miatt. :D Pedig tök jól nézett volna ki ha arra az 1 kontira is több klán regel...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Látom megint azok kerekednek felül akiknek a kontinensén kb nincs más klán, stressz nélkül 2x nagyobbra nőnek aztán akaratlanul is nyernek a túlerő miatt. :D Pedig tök jól nézett volna ki ha arra az 1 kontira is több klán regel...

Önként senki nem olyan fogyatékos, hogy a legerősebb kerettel, legjobb rajtolókkal (a szerveren), és legtöbb ppvel bíró klánra regeljen.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Látom megint azok kerekednek felül akiknek a kontinensén kb nincs más klán, stressz nélkül 2x nagyobbra nőnek aztán akaratlanul is nyernek a túlerő miatt. :D Pedig tök jól nézett volna ki ha arra az 1 kontira is több klán regel...
mindenki 1 kontin lenne.. huuu.. milyen lenne ott a tőzsde
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Látom megint azok kerekednek felül akiknek a kontinensén kb nincs más klán, stressz nélkül 2x nagyobbra nőnek aztán akaratlanul is nyernek a túlerő miatt. :D Pedig tök jól nézett volna ki ha arra az 1 kontira is több klán regel...

legközelebb hozzatok még 2 klánt, és azokat küldjétek be mellénk!
 

DeletedUser20007

Vendég
Én azt nem értem, hogy a több ezres farmok mellett, hogy van ennyi ideje az embernek, hogy még külsőn is ossza az észt vagy épp beszólogasson ? :D
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Én azt nem értem, hogy a több ezres farmok mellett, hogy van ennyi ideje az embernek, hogy még külsőn is ossza az észt vagy épp beszólogasson ? :D

ez a jó a triálban. egy ember farmol, egy ossza az észt külsőn, és még mindig van egy tartalék, ha valamibe be kéne segíteni!

persze elismerem, hogy sokkal praktikusabb lenne nekünk is buff fiókokat hívni akiket elég naponta 1x lefarmolni, és külsős okoskodásra is több idő marad, meg a "farmolás" is gyorsabban megy
 
Fent