Világ 61 Csevegő

DeletedUser19597

Vendég
Ben Ten azt mondta, hogy maradt a buciból amit yokinak sütött és szeptemberben kiosztja a hcsnak is...:(

Te melyik ommitrixi lény vagy és hogyan is szöktél ki onnét?
:p !

Egyébként...
Bár nagyon nem akartam már dualosodni innentől senkivel, de... Annyira maradtam a szerveren egy fiókban, hogy az indítgatásokban segítsek egy kedves barátomnak. Úgy érzem/éreztem, hogy neki valamiért az adósa voltam/vagyok, néha még most is így érzem...
Fórumot és levelet sem olvasok abból a fiókból, valamint egészen eddig nem is tudta senki, hogy én még jelen vagyok.
Mindenesetre, ha nyer is a klán és az a barátom is "túl fogja élni", nem kell semmiféle hírnév. Az én nevem nem szerepel már a jelenlévők közül, így jövőben se legyen ez változatos.

Hírdetés
Mivel komolyan nem indulok mostanában a társaim végett, valamint az időm végett is, így a könnyítettet választottam magamnak, mint kikapcsolódás.
Hírdetés vége

:)
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Red egyik multi fiókja vagyok én is.
Habár annyi van már belőlünk,
Hogy már legendának sem számítok.
Elegendő az Enter?
Mikor ide akarsz írni valami értelmeset előtte a kedvemért nyomj egy ALT+F4 et ... :) köszikeeee
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.102
Gratula a csigáknak mai akcióért :D
Eléggé meg dolgoztattatok, de éjjel ez a népművészeti cserépedény @=Malloy= kedvéért muszáj volt fent maradni végig, s ha már kölcsön adta a betonkeverőt muszáj volt használni, főleg, hogy chewbaccán kivül nem igazán volt más cp , csak pár vonat random helyre :p
A falubukások ismét ledöbbentőek, főleg, hogy milyen módon mentek el xd
 
Utoljára szerkesztve:

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Gratula a csigáknak mai akcióért :D
Eléggé meg dolgoztattatok, de éjjel ez a népművészeti cserépedény @=Malloy= kedvéért muszáj volt fent maradni végig, s ha már kölcsön adta a betonkeverőt muszáj volt használni, főleg, hogy chewbaccán kivül nem igazán volt más cp , csak pár vonat random helyre :p
A falubukások ismét ledöbbentőek, főleg, hogy milyen módon mentek el xd

De ekkora faluelőnybe nem csoda, hogy vittetek falut, ugye @Nmat27 ?o_O
Én szeretném megköszönni, hogy Dávid lett a cp, nagyon jókat nevettem azon ahogy szenvedett éjjel.
 

Nber

-KillerInstinct-
A reakció pontszáma
117
Az a baj, mindig csak keresitek a kifogásokat, nyilvánvaló, hogy nem a Hcs fogja megnyerni a szervert, hiszen dupla annyi faluval rendelkeztek, de nem lehetne hogy addig ameddig nincs normalis teljesitmenyetek nem jatszatok itt a fejeteket? En elhiszem, hogy nagy legenda vagy, meg voltal is meg leszel is, de mond mar meg, hogy eddig mi volt 61-en az a nagy teljesitmeny toled? En nem vagyok olyan nagy jatekos, mint te.. Nem is leszek soha, de egyszeruen nem latom mi az amiben kimagaslot nyujtottal a szerveren.

Az a baj, mikor feljövök ide, állandóan azt olvasom hogy úgy sem nyertek mert faluelőny stb. :D Most ezzel magatokat nyugtatjátok és ha kikaptok akkor könnyebb lesz elfogadni vagy ha véletlen még is nyertek akkor nagyobb lesz az ego?
Illetve normális teljesítménynek mit hívsz? A multizást vagy egyéb más dolgokat, kémek stb.
A nagy teljesítményt pedig BBtől elég ha a klán tudja nektek nem kell vele foglalkozni ha igen meg van az oka nem hiába hívtátok annyira hogy lépjen át csak éppen túljárt az eszeteken (Nem te voltál de a klánban vagy) :) hidd el annál többet tesz a klánért mint hogy "levédekezek" egy két armát. ;)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Az a baj, mikor feljövök ide, állandóan azt olvasom hogy úgy sem nyertek mert faluelőny stb. :D Most ezzel magatokat nyugtatjátok és ha kikaptok akkor könnyebb lesz elfogadni vagy ha véletlen még is nyertek akkor nagyobb lesz az ego?
Illetve normális teljesítménynek mit hívsz? A multizást vagy egyéb más dolgokat, kémek stb.
A nagy teljesítményt pedig BBtől elég ha a klán tudja nektek nem kell vele foglalkozni ha igen meg van az oka nem hiába hívtátok annyira hogy lépjen át csak éppen túljárt az eszeteken (Nem te voltál de a klánban vagy) :) hidd el annál többet tesz a klánért mint hogy "levédekezek" egy két armát. ;)

Normális teljesítménynek az számítana, hogy 1 arma kellene amivel bedől az egész hcs akárhogyan is védekeznek.
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
normális teljesítmény?
ha normális teljesítményt nyújtana a da és a stark akkor a csigák már a következő szerverükre készülődnének. :D
ehelyett két értelmes armát nem tudtak eddig összerakni, 3 vs 1 konti, 2x annyi falu... és nem tudtok mit csinálni velünk... :D
ja de jelentgetni a másikat, így amíg ki van tiltva az illető tudtok tőle falut vinni... mert máshogy nem megy.

és a slussz poén az, mikor kiderül hogy nem tett semmi illegális dolgot Red... és visszaengedik őt...
szerintem most jeletsétek marrowot, hátha amíg ki van tíltva és vizsgálják az ügyét azalatt eltudjátok vinni az északi ékfaluit...

MERT MÁSHOGY NEM MEGY.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
normális teljesítmény?
ha normális teljesítményt nyújtana a da és a stark akkor a csigák már a következő szerverükre készülődnének. :D
ehelyett két értelmes armát nem tudtak eddig összerakni, 3 vs 1 konti, 2x annyi falu... és nem tudtok mit csinálni velünk... :D
ja de jelentgetni a másikat, így amíg ki van tiltva az illető tudtok tőle falut vinni... mert máshogy nem megy.

és a slussz poén az, mikor kiderül hogy nem tett semmi illegális dolgot Red... és visszaengedik őt...
szerintem most jeletsétek marrowot, hátha amíg ki van tíltva és vizsgálják az ügyét azalatt eltudjátok vinni az északi ékfaluit...

MERT MÁSHOGY NEM MEGY.
Ha valaki nem csinál semmit azt nem teszik ki tetya, még 1 percre se, ne akard már elhitetni magaddal, hogy akkora Szentek vagytok mert mindenki röhög.
 
Fent