Világ 60 Csevegő

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.286
Az a baj Nmat tudod, hogy ez a végtelen álszenteskedés, és ez a végtelen "Fúde jók vótunk" "Mekkora fordítás" meg a többi.
Hol mondtam én ezeket, vagy ezekhez hasonlót?



50-58 kivételével melyik az a szerver ahol ténylegesen harcolnia kell a győztesnek? Melyik nem ingyen szerver?
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Miért írnék hülyeséget? Ekkora mellveréssel megy a FoS. Csak egyszer legyen 1 olyan szerver ahol felmerné végre vállalni a FoS a harcot... Mindjárt másabb lehetne a véleménye róluk az embereknek. Rakat ingyen szerver, rakat egoista.. Ez a FoS. Ezen nincs mit szépíteni.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Miért írnék hülyeséget? Ekkora mellveréssel megy a FoS. Csak egyszer legyen 1 olyan szerver ahol felmerné végre vállalni a FoS a harcot... Mindjárt másabb lehetne a véleménye róluk az embereknek. Rakat ingyen szerver, rakat egoista.. Ez a FoS. Ezen nincs mit szépíteni.
mi ötvennyólcon felvállaltuk aztán mégis noobok vagyok, ezeknek az ombréknak már semmi se jó!
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Harcolna az FS, ha 1xer lenne egy olyan szerver ahol végre indul is ellenük valaki.. :)
enef? 1 ev múlva talán (asszem akkor indul isméta pihi utan de ez nemtuti infó lightal majd megbeszelitek) .hu szero? Ne csak cááj karate maradjon ez?:oops: :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Harcolna az FS, ha 1xer lenne egy olyan szerver ahol végre indul is ellenük valaki.. :)
enef? 1 ev múlva talán (asszem akkor indul isméta pihi utan de ez nemtuti infó lightal majd megbeszelitek) .hu szero? Ne csak cááj karate maradjon ez?:oops: :D

na mikor iszunk meg egy kőbányait?
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Harcolna az FS, ha 1xer lenne egy olyan szerver ahol végre indul is ellenük valaki.. :)
enef? 1 ev múlva talán (asszem akkor indul isméta pihi utan de ez nemtuti infó lightal majd megbeszelitek) .hu szero? Ne csak cááj karate maradjon ez?:oops: :D

Te meg a szájkarate. Pont Te beszélsz?Tiltatsz majd megint fiókot a hülyeséged miatt?
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Te meg a szájkarate. Pont Te beszélsz?Tiltatsz majd megint fiókot a hülyeséged miatt?


Aham ez volt a terv ;) most lebuktatol.. :/
Kicsi syst..
Ám mi köze annak amit én írtam ahhoz amit te írtál? Engem nem cááj karate miatt tiltottak.. na de erről ennyit mert érzem ahogy strom jön lát és lecsap..xd :D:oops::D:D
Most hogy eszembe jutatrad azota se kértem bocsit az erintettol kösz hogy szóltál már írok is valami cépet :D
 
Utoljára szerkesztve:

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Viszont ha ilyen gyenge az FS meg ekkora Fos akkor miért nem jöttetek be ellenük játszani?

Nem volt gyenge de azért ha ti ott az FS2-ben a sok ex sbt taggal végig akartatok volna gyalogolni rajtuk akkor most nem lenne téma a plecsnilopás. :D

Én mindenesetre elismerem a győzelmüket mert szinte az összes fiókjuk jobb volt nálam meg nálunk.. jóval több időt tettek bele de ugyanakkor sokan elég szépen kimutatták mennyit is érnek a végére és itt már nem szépít a győzelem semmin... ebben a témában nem.
 
Fent