Világ 60 Csevegő

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Meg tudja mondani valaki mi értelme van annak, hogy Equinox és lm.angel egymást üti már második napja?
Miért kell Slade-tól ilyen módon elvenni a top1 védekezőt? Abban a fiókban éjjel-nappal dolgoznak, hogy mentsék a menthetőt meg védjék a sok armát meg azt az orbitális túlerőt amit kapnak... miért kell lecsalni a pontokat?

Azért kíváncsi lennék, mit mondana a 2 úriember ha saját magát kellene 1 szóval jellemezni.

Majdnem elhittem, hogy ez egy olyan világ lesz ahol a győztesekre példaképként lehet tekinteni...
Mert akkora fos comebackot toltak a szerón, hogy nem volt idő let-levet szedni. Full ingyé plecsnivadászok forever.
 
Utoljára szerkesztve:

lm.angel

New Member
A reakció pontszáma
13
Meg tudja mondani valaki mi értelme van annak, hogy Equinox és lm.angel egymást üti már második napja?
Miért kell Slade-tól ilyen módon elvenni a top1 védekezőt? Abban a fiókban éjjel-nappal dolgoznak, hogy mentsék a menthetőt meg védjék a sok armát meg azt az orbitális túlerőt amit kapnak... miért kell lecsalni a pontokat?

Azért kíváncsi lennék, mit mondana a 2 úriember ha saját magát kellene 1 szóval jellemezni.

Majdnem elhittem, hogy ez egy olyan világ lesz ahol a győztesekre példaképként lehet tekinteni...

Én nem dolgoztam védekeztem a fiókomba éjjel nappal? Áprilistól- Agusztusuig? utána már csak azért nem mert elfogyott a nagyrabecsült ellenfél...
Sok armát védett? Én mennyit védtem, keveset? És az én fiókom nem triál fiók nem hárman védekeztünk mint a legendák.
Túlerő? Komolyan? :D Brigeburners ütötte néha igen. Engem a Winter a Soa és a Gosm komplett északkeleti kontines rám jött. Mi se bizonyitja jobban mint 06.16-án több egységet védtem le mint Slade 08.28-án. Szóval miről is beszélünk? :) Ki védekezett éjjel nappal? Rám mindent lehet mondani de hogy nem védekeztem végig azt nem.

Sladenél a védekezés azt jelenti hogy beton falukra várja hogy jönnek a nukék? Mert én ezt látom most egy hónapja kb. Egy hónappal ez előtt a szerver gyakorlatilag eldőlt, neked üresek a faluid és mind Sladenel vannak hogy tudjon védeni. Na azt mond meg hogy ennek mi értelme van? Ez a védekezés? Ezért érdemelne bármit is? csak kérdezem.

Nincs értelme a szerveren játszani kb 1 hónapja, nincs ellenfél se senki. De Slade még mindig fent van és várja a nukékat hogy őve legyen a top 1 LEV. Ez a szint? ehhez kell alkalmazkodni?

Nézd meg a LE pontok alakulását a szerver kezdete óta, utána mondj nekem bármit is hogy ki mit érdemelt meg.

A sok troll aki nem is játszik a szerveren minek szól bele? Fogalma sincs a dolgokról, 3 hete nem írt ide senki erre persze gyűlnek a trollok. Unatkoztok vagy mi van?
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Ez azért több helyen vérzik remélem tudod
Ha én 1 ellenfél ellen védekeztem annyit mint te 3 klannal szemben akkor elég gyenge armak mehettek...
Védekezés miről szól? Betonba várom a támadást ez a védekezés vegdosni is tudok nyugi :) ja arról nem beszélve hogy támogatóba se véletlen vagyok top 3 ba :) nem véletlen van a legtöbb támadó pontom az összes északi klán közül... gondolom téged a klanod egyszer se soha nem védett a szerveren.
Mindig egyedül magad...
Nyugodt szívvel csald el mert te meg érdemled :)
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Én nem dolgoztam védekeztem a fiókomba éjjel nappal? Áprilistól- Agusztusuig? utána már csak azért nem mert elfogyott a nagyrabecsült ellenfél...
Sok armát védett? Én mennyit védtem, keveset? És az én fiókom nem triál fiók nem hárman védekeztünk mint a legendák.
Túlerő? Komolyan? :D Brigeburners ütötte néha igen. Engem a Winter a Soa és a Gosm komplett északkeleti kontines rám jött. Mi se bizonyitja jobban mint 06.16-án több egységet védtem le mint Slade 08.28-án. Szóval miről is beszélünk? :) Ki védekezett éjjel nappal? Rám mindent lehet mondani de hogy nem védekeztem végig azt nem.

Sladenél a védekezés azt jelenti hogy beton falukra várja hogy jönnek a nukék? Mert én ezt látom most egy hónapja kb. Egy hónappal ez előtt a szerver gyakorlatilag eldőlt, neked üresek a faluid és mind Sladenel vannak hogy tudjon védeni. Na azt mond meg hogy ennek mi értelme van? Ez a védekezés? Ezért érdemelne bármit is? csak kérdezem.

Nincs értelme a szerveren játszani kb 1 hónapja, nincs ellenfél se senki. De Slade még mindig fent van és várja a nukékat hogy őve legyen a top 1 LEV. Ez a szint? ehhez kell alkalmazkodni?

Nézd meg a LE pontok alakulását a szerver kezdete óta, utána mondj nekem bármit is hogy ki mit érdemelt meg.

A sok troll aki nem is játszik a szerveren minek szól bele? Fogalma sincs a dolgokról, 3 hete nem írt ide senki erre persze gyűlnek a trollok. Unatkoztok vagy mi van?

Indokot mindig lehet talalni, de ez csak onertekeles. Attol mert 3-4 millioval vezetett (ha jol nezem), attol meg o vezetett, nem te.
 

lm.angel

New Member
A reakció pontszáma
13
Ez azért több helyen vérzik remélem tudod
Ha én 1 ellenfél ellen védekeztem annyit mint te 3 klannal szemben akkor elég gyenge armak mehettek...
Védekezés miről szól? Betonba várom a támadást ez a védekezés vegdosni is tudok nyugi :) ja arról nem beszélve hogy támogatóba se véletlen vagyok top 3 ba :) nem véletlen van a legtöbb támadó pontom az összes északi klán közül... gondolom téged a klanod egyszer se soha nem védett a szerveren.
Mindig egyedül magad...
Nyugodt szívvel csald el mert te meg érdemled :)
MEgnézted a LE pontok alakulását? LEV külön LET külön? a szerver eleje óta. Van még kérdésed? :D
Na szóval akkor ki érdemel meg mit is? :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Én nem dolgoztam védekeztem a fiókomba éjjel nappal? Áprilistól- Agusztusuig? utána már csak azért nem mert elfogyott a nagyrabecsült ellenfél...
Sok armát védett? Én mennyit védtem, keveset? És az én fiókom nem triál fiók nem hárman védekeztünk mint a legendák.
Túlerő? Komolyan? :D Brigeburners ütötte néha igen. Engem a Winter a Soa és a Gosm komplett északkeleti kontines rám jött. Mi se bizonyitja jobban mint 06.16-án több egységet védtem le mint Slade 08.28-án. Szóval miről is beszélünk? :) Ki védekezett éjjel nappal? Rám mindent lehet mondani de hogy nem védekeztem végig azt nem.

Sladenél a védekezés azt jelenti hogy beton falukra várja hogy jönnek a nukék? Mert én ezt látom most egy hónapja kb. Egy hónappal ez előtt a szerver gyakorlatilag eldőlt, neked üresek a faluid és mind Sladenel vannak hogy tudjon védeni. Na azt mond meg hogy ennek mi értelme van? Ez a védekezés? Ezért érdemelne bármit is? csak kérdezem.

Nincs értelme a szerveren játszani kb 1 hónapja, nincs ellenfél se senki. De Slade még mindig fent van és várja a nukékat hogy őve legyen a top 1 LEV. Ez a szint? ehhez kell alkalmazkodni?

Nézd meg a LE pontok alakulását a szerver kezdete óta, utána mondj nekem bármit is hogy ki mit érdemelt meg.

A sok troll aki nem is játszik a szerveren minek szól bele? Fogalma sincs a dolgokról, 3 hete nem írt ide senki erre persze gyűlnek a trollok. Unatkoztok vagy mi van?
Nem vagyok troll és leszarom a FoS klánod. Ingyen plecsnivadászok.
Amiért más megdolgozott a szerveren nem illik elvenni, ez a védekezés amit meg itt leírtál lehet rátok jellemzző legjobban, vagyis amit a gorédtól látok 58on szószerint ez, meg fiókbedobás.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ha szerver végéig ki védekeztem a let 1 et mert is nem én érdemlem meg ?
Te magadon ötleted a társai támadót és a sajátodat erkölcsileg 0...
Saját klanos színvonalát rontod....
Azon nincs mit rontani. Ha azt írod be ide, hogy ingyen plecsni mindenki tudni fogja, hogy ki(k)re, mire gondolsz.
 

Deleted User - 1548866

Vendég
Ez azért több helyen vérzik remélem tudod
Ha én 1 ellenfél ellen védekeztem annyit mint te 3 klannal szemben akkor elég gyenge armak mehettek...
Védekezés miről szól? Betonba várom a támadást ez a védekezés vegdosni is tudok nyugi :) ja arról nem beszélve hogy támogatóba se véletlen vagyok top 3 ba :) nem véletlen van a legtöbb támadó pontom az összes északi klán közül... gondolom téged a klanod egyszer se soha nem védett a szerveren.
Mindig egyedül magad...
Nyugodt szívvel csald el mert te meg érdemled :)
Hogy miért csináljuk? Mert lehet. Semmilyen "szabály" nem tiltja a pontok szerzését, az lenne csalás ha authorized connectionel csatlakoznék a szerverre és átírnám a pontokat. De mi csak pontokat szerzünk mint mindenki más, falvakat támadunk, ahol egységek halnak amik egység * képlet pontot adnak.
Ez a játék nem a fair-play-ről szól, nincs monitorozva, csak profit-orientált szabályok vannak. (no offense)
Konkrétan folyamatosan egy nyílt bétában játszunk, ami elég basic oop-re épül, a szabályok a játékért vannak és nem a játékosokért.
Reklamálni lehet -> sehol. Fogadd el, hogy nem a tied lesz a pont, vagy csináljátok ugyanezt jobban és talán a tied lesz. Ha Lighton műlik még 1 hónapig tartani fog a szerver.
Amint vége a szervernek többé nem találkozunk tehát gl a továbbiakban. BB
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Hogy miért csináljuk? Mert lehet. Semmilyen "szabály" nem tiltja a pontok szerzését, az lenne csalás ha authorized connectionel csatlakoznék a szerverre és átírnám a pontokat. De mi csak pontokat szerzünk mint mindenki más, falvakat támadunk, ahol egységek halnak amik egység * képlet pontot adnak.
Ez a játék nem a fair-play-ről szól, nincs monitorozva, csak profit-orientált szabályok vannak. (no offense)
Konkrétan folyamatosan egy nyílt bétában játszunk, ami elég basic oop-re épül, a szabályok a játékért vannak és nem a játékosokért.
Reklamálni lehet -> sehol. Fogadd el, hogy nem a tied lesz a pont, vagy csináljátok ugyanezt jobban és talán a tied lesz. Ha Lighton műlik még 1 hónapig tartani fog a szerver.
Amint vége a szervernek többé nem találkozunk tehát gl a továbbiakban. BB
Te beszelsz a szabalyokrol? :DDDD
 

lm.angel

New Member
A reakció pontszáma
13
Nem vagyok troll és leszarom a FoS klánod. Ingyen plecsnivadászok.
Amiért más megdolgozott a szerveren nem illik elvenni, ez a védekezés amit meg itt leírtál lehet rátok jellemzző legjobban, vagyis amit a gorédtól látok 58on szószerint ez, meg fiókbedobás.
Én meg téged szarlak le :) mit gondolsz ki vagy te? Hogy így beszélsz emberekkel? Tán ismersz engem?

58on látod a nevemet valahol? Ha nem akkor minek ugatsz bele?
 

Denali

Well-Known Member
A reakció pontszáma
308
Ez nagyon csúnya dolog, és nem fogják örömüket lelni benne.
Én a mai napig szégyellem
Én meg téged szarlak le :) mit gondolsz ki vagy te? Hogy így beszélsz emberekkel? Tán ismersz engem?

58on látod a nevemet valahol? Ha nem akkor minek ugatsz bele?

Nem a klántársaiddal beszélsz, hogy megengedd magadnak ezt a hangnemet.
Elcsalod a plecsnit. Ezen nincs mit szépíteni.
Ne legyél rá büszke! Ha valóban Te érdemelnéd meg nem kellene csalni!!!
(Én is megtettem annó, és hidd el nem jó érzés!)
 

lm.angel

New Member
A reakció pontszáma
13
Light helyeben jol kidobnalak a retekbe, kis virag.
Ne haragudj de te ki vagy? Nem értem hogy mire fel irogatsz ide. Valaki leszar engem és a klánomat és nem szarhatom le viszont őt? Vagy mi a próbléma?
Durva, hogy Te akadsz ki igazából, miután elcsalod a plecsnit :D Jól kinevelt az FS
Nem a plecsni miatt akadtam ki, hanem valaki leszar és nem írhatok neki vissza innetől mert én leszek a szemét :)
Ez nagyon csúnya dolog, és nem fogják örömüket lelni benne.
Én a mai napig szégyellem


Nem a klántársaiddal beszélsz, hogy megengedd magadnak ezt a hangnemet.
Elcsalod a plecsnit. Ezen nincs mit szépíteni.
Ne legyél rá büszke! Ha valóban Te érdemelnéd meg nem kellene csalni!!!
(Én is megtettem annó, és hidd el nem jó érzés!)
Gyerekek nem tűnt fel senkinek hogy ki írt nekem ilyet? :) én látok rosszul vagy mi a helyzet?

Nem véletlen nem voltam itt soha, ezzel a színvonallal nem tudok sajnos azonosulni. (nem is leszek itt többet)

Jó játékot mindenkinek

u.i.: a nagy megmondo emberek ne a monitor mögül osszák az észt ismeretlenül. Nem muszáj mindig beleszólni mások dolgába. Köszönöm
 
Fent