Kibeszélő Világ 63 beállítási javaslatok

DeletedUser19597

Vendég
Nem fog nyerni a minőség, a tömegklán egy sima klán ellen akkora felu előnybe van hogy 1/10 ha a minőség nyerne és akkor az jó eset. Kis világok vannak a faluszám a legnagyobb hatalom

Egyébként ha a beállítástól eltekintünk, ha valaki úgy kel fel, hogy azt álmodta meg, hogy legyen 2-3 klánja ezen a világon, akkor nem tudsz mit csinálni, attól még tömegklán lesz.
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Egyébként ha a beállítástól eltekintünk, ha valaki úgy kel fel, hogy azt álmodta meg, hogy legyen 2-3 klánja ezen a világon, akkor nem tudsz mit csinálni, attól még tömegklán lesz.


Ígyvan, ezért kell beállításként hogy nincs külső erősítés. Így megcsinálhatja a 3 klánt, vezetheti szervezheti de támogatni nem tudja így 3 külön klánnak számít.
 

DeletedUser19597

Vendég
Egyébként én azért kíváncsian várom, hogy mi lesz a szavazás végeredménye, de azon tovább, hogy lesz-e belőle vita.
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
Holnap után kiderül mi lett a vége a szavazásnak.
Remélem nem húzza el a supp a közzétételét :D

És akkor ha jól értelmeztem ezt az új rendszert akkor most a szavazás eredményéből összeraknak 3 hasonló beállítást?
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Egyébként én a magam részéről üdvözlöm ezt a fajta kezdeményezést.

Így van, maga a kezdeményezés nagyon jó, de csak addíg amíg a kh-s közösség ezt arra használja hogy jó élvezhető szervereket állítson össze, és nem arra hogy éppen az aktuálisan induló klánnal kiszúrjon szépen mondva. Kezünkbe adták a léehetőséget, mi döntésünk ezzel hogyan élünk már...
 

Bertajoe007

New Member
A reakció pontszáma
9
Azt mondják, ha ketten nézik, jót beszélgetnek róla. Hárman már vitába szállnak.
A tömeg - és minőségi klánkérdésről a véleményem, megfeledkezünk arról, hogy ez játék.
A tapasztalatlant, tudatlant, (ami miatt mentor rendszer is üzemel) nem elfordítani kell a játéktól, hanem tanítani.
Igaz, van egy hátránya, minőségi ellenféllé is válhat.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Azt mondják, ha ketten nézik, jót beszélgetnek róla. Hárman már vitába szállnak.
A tömeg - és minőségi klánkérdésről a véleményem, megfeledkezünk arról, hogy ez játék.
A tapasztalatlant, tudatlant, (ami miatt mentor rendszer is üzemel) nem elfordítani kell a játéktól, hanem tanítani.
Igaz, van egy hátránya, minőségi ellenféllé is válhat.
Legyek a mentorod? :rolleyes:
 

Pilvo

-OS-
A reakció pontszáma
60
Szerintem ez a új rendszer jó,mert így tényleg figyelembe van véve a játékosok kerelme.
Viszont érdekesen is alakul,mert kijött hogy zaruljonak a klánok és külső támogatás van.
igy tök értelmet vesztette a klan zarodas.:D
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
Eszméletlen jo setup lett, kar, hogy nem ilyen volt a procedura 62-re.
Egy moral off 90 nap utan, milicia off & 50 ezred komboval verhetetlen, de onmagaban is hatalmas elorelepes ez az uj opcios szavazat.

igen, szerintem is jó kis beállítás, de azt sajnálom, hogy a külső támogatás aktív. szerintem így a klánzáródás kb felesleges.
na de nem panaszkodok!! jó ez így :)

köszönjük a suppnak!
 
Fent