Világ 61 Csevegő

BumbleBi

Legenda voltam/vagyok/leszek. Maradok Respiivel:BB
A reakció pontszáma
297
A játékot amott játszák, kedves szájkaratésok.

Amúgy ki az a Redsznék? Itt olyan sokat olvasni róla, de ingame sehol nem találom, ranglistákon addig görgettem lefelé, hogy elfáradt a mutatóujjam...
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
XD

Táskám, amikor én már khztam, te még a homokozóban locsoltad hideg vizzel kis Crixust a köcsögből :)

Maradok Respiivel: BB
ajajj, egy névtelen legenda :D Elárulom barátom értelmes profi játékos aki tapasztalta milyen egy komoly vezetőség alatt játszani az nem tenné be a lábát egy noobok vezette klánba :) vagyis, de betenne azért, hogy másolgassa ki a vicces forum hsz-eket :D
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
ez a zseniális vezetőséged képes volt ugy falukat bukni, hogy lesugtuk nekik hova megy az éles :D az sem volt elég :D nembeszélve arról, hogy 2 armát is támadóklnt negativ napot zártak, valószinü ez magyar rekord :D
 

BumbleBi

Legenda voltam/vagyok/leszek. Maradok Respiivel:BB
A reakció pontszáma
297
Annó noobként inditottunk klánt és 2és fél világot nyertünk, aztán az ilyen alakok miatt, mint te, kedves Krikszusz, elment a kedvem a játéktól úgy 10 évig.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Tudod Yugi,isten áldotta találmány az hogy lehet új accot csinálni!:D
Főleg ha a régit elfelejted,nekem 7 év után jutott eszembe a másik accnak a jelszava,amivel anno beregisztem erre a csodás játékra!
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Tudod Yugi,isten áldotta találmány az hogy lehet új accot csinálni!:D
Főleg ha a régit elfelejted,nekem 7 év után jutott eszembe a másik accnak a jelszava,amivel anno beregisztem erre a csodás játékra!
na látod nekem ilyen problémám nincs, egyszer kellett új fiók, mert Sajtmacska eltakaritott :D
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Yokimakikam kihivtal 61-re aztán sehol semmi. Aztán kihivtal 62-re ismet sehol semmi. Már valakit - kivételesen nem engem- kihivtal 63-ra.

A nagy szavakon kívül mikor fogsz végre mutatni is valamit? Vagy tele a gatya amíg nem láttok engem lekotve szerveren? Szánalmas...
 

BumbleBi

Legenda voltam/vagyok/leszek. Maradok Respiivel:BB
A reakció pontszáma
297
tán a hires MHC ? :D hát igen egy börtön járta ember életműve :)))

Én csak egy noob vagyok, noob vezetőséggel, nemtom mirőlvanittnagybaszó.

Dikkk, de krva jó noobok vagyunk táskáim, ha rá nézek a helyzetjelentésre.
Minden noob klánnak ilyen noob vezetőséget és ilyen noob startot kivánok ilyen nagyon jó arc, noob klántársakkal!
 
Fent