Világ 62 Csevegő

Denali

Well-Known Member
A reakció pontszáma
308
Tudjátok mire jöttem rá?

Ha nem regisztrálna be senki V62-re, mert templom van, akkor ki vennék, mert így nem működne a világ. Ennyi :)

De ehhez össze kell fogni! Az a baj, hogy nem menne (hiszen még mindig sok olyan játékos van, aki ... :(
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Tudjátok mire jöttem rá?

Ha nem regisztrálna be senki V62-re, mert templom van, akkor ki vennék, mert így nem működne a világ. Ennyi :)

De ehhez össze kell fogni! Az a baj, hogy nem menne (hiszen még mindig sok olyan játékos van, aki ... :(

Nem a templommal van a baj, nem az 1.2-vel, nem az erositessel. Ezek max olyan tenyezok amiket nem kedvelunk. A baj a jatekos- mod csapat viszonyaval van, hogy bar megtehetnek, hogy tudtunkra adjak mik a lehetosegek, ehelyett szarnak bele, raadasul nekik all feljebb. Utana csodalkoznak, ha nem szeretik oket (Storm most nem rad gondoltam, de megkerlek ha nincs beleszolasod, legalabb ne vedd a hatsojat a masiknak, hanem jojjon ki o! )
 

DeletedUser19597

Vendég
Tudjátok mire jöttem rá?

Ha nem regisztrálna be senki V62-re, mert templom van, akkor ki vennék, mert így nem működne a világ. Ennyi :)

De ehhez össze kell fogni! Az a baj, hogy nem menne (hiszen még mindig sok olyan játékos van, aki ... :(

Közületek senki vagy úgy totál senki sem?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Barcsa, mondtam neked még mikor posztoltad a setup javaslatot, hogy remélem tudod, teljesen felesleges. Pár szeróval ezelőtt leírták, hogy - vagy így van, vagy nincs így - de már nincs beleszólásuk, milyen legyen a setup. Fölösleges köröket jártok le, akik a szerók előtt ki vagytok akadva, hogy a supp nem tett meg mindent.
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Barcsa, mondtam neked még mikor posztoltad a setup javaslatot, hogy remélem tudod, teljesen felesleges. Pár szeróval ezelőtt leírták, hogy - vagy így van, vagy nincs így - de már nincs beleszólásuk, milyen legyen a setup. Fölösleges köröket jártok le, akik a szerók előtt ki vagytok akadva, hogy a supp nem tett meg mindent.

De nem errol beszelek. Van 1 bizonyos keret amik kozul valaszthatnak. Na, ezek kozul hadd legyen mar nekunk jogunk valasztani, ha elvileg valaszthatnank
 

DeletedUser19597

Vendég
de, de oly mind1 a setup, kiveve ha lassu. Lassu vilagon sokkal tobb PP-t ki tudsz szedni, de ezzel nem is lenne gond

Igen, a PP-zősöknek jó a lassú világ.

V58 és V60 is nagy gond volt a beállítás.
Végül csak-csak elindultak a klánok.
Lehet, hogy kipróbáljátok ezt a változatot is ilyen beállításokkal és azt mondjátok hogy ez is bejött nektek.

Sajnálom, hogy nem kaphattátok meg azt, ami titeket vonzott, mert sajnálom... de ha jól érzitek magatokat együtt ez már csak mellékessé fog válni.
 

DeletedUser20221

Vendég
Egyre több az elégedetlen a beállítások miatt Ez nem véletlen.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Leírtam nektek, hogy 1.2 lesz a maximális sebesség. Több mint 1 hétig vártam az új javaslatokat, senki nem írt semmi konkrét javaslatot lassú sebességgel, azon kezdődött a beszélgetés, hogy de mégis gyorsabb szerverre lenne szükség. Ezek után, átnézve a javaslatokat, az összes gyors beállítási javaslat volt. Nem teljesen értem mely beállításokat kellett volna megvalósítsuk. Megígérem hogy átfogjuk beszélni ezt és megpróbálunk a következő világra egy új javaslati rendszert bevezetni, ahol együtt áttudjuk beszélni a beállításokat. Esetleg ha van nektek erre javaslatotok, akkor kérlek írjátok le.

Azt pedig nagyon sajnáljuk, hogy nem tetszik a lassú beállítás, de ez tényleg azért van így, mert a kezdő játékosoknak szeretnénk kedvezni, ezért is minden országban lassú világ indult (meg lehet nézni, ha nem hiszitek). Természetesen továbbítani fogjuk a visszajelzéseteket és köszönjük, hogy megosztottátok velünk.

Nekem tetszenek templomot kivéve, ha azt kiveszitek atival jövök dualba=%!
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Igen, a PP-zősöknek jó a lassú világ.

V58 és V60 is nagy gond volt a beállítás.
Végül csak-csak elindultak a klánok.
Lehet, hogy kipróbáljátok ezt a változatot is ilyen beállításokkal és azt mondjátok hogy ez is bejött nektek.

Sajnálom, hogy nem kaphattátok meg azt, ami titeket vonzott, mert sajnálom... de ha jól érzitek magatokat együtt ez már csak mellékessé fog válni.

Sok minden nem erdekel, hogy masabb lett, kepes voltam 1 olyan 53on is jatszani, ahol torony 2% fake 200 ms kombo volt, de ha van lehetoseg, hogy "egy jobb vilagot eljunk", akkor miert vagyunk inkompetensek kihasznalni?
 

DeletedUser20221

Vendég
A templom jó ,de nem ezzel a beállításokkal. V32 a példa rá. Az jó volt.
 

DeletedUser19597

Vendég
Sok minden nem erdekel, hogy masabb lett, kepes voltam 1 olyan 53on is jatszani, ahol torony 2% fake 200 ms kombo volt, de ha van lehetoseg, hogy "egy jobb vilagot eljunk", akkor miert vagyunk inkompetensek kihasznalni?

Én is ott voltam Kittike fiókjában. Most ugyanezt a 200ms -t és tornyot megkaptuk. Viszont a "fuck"olás 1%-os :D
Ha jól emlékszem régen még javaslatot sem lehetett beküldeni. Én is szoktam beküldeni javaslatot, hátha beletesznek pár jót, de nagy reményeket én ehhez nem fűzök.
Vagy bejön amire számítok, vagy nem.

Az lenne a jó, ha lenne pár sablon, amiből választani lehetne beállítást és aztán arra szavazni.
Értelmét nyerné a fórum ezen része, és a beállításoknál "rendkívül sokat használt" felmérések is.

Akkor már azt mondom, hogy lehetne sok embernek érvényesülnie és nem is lenne gond, és még a Supporterek gondja is le lenne tudva. Talán.....
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Én is ott voltam Kittike fiókjában. Most ugyanezt a 200ms -t és tornyot megkaptuk. Viszont a "fuck"olás 1%-os :D
Ha jól emlékszem régen még javaslatot sem lehetett beküldeni. Én is szoktam beküldeni javaslatot, hátha beletesznek pár jót, de nagy reményeket én ehhez nem fűzök.
Vagy bejön amire számítok, vagy nem.

Az lenne a jó, ha lenne pár sablon, amiből választani lehetne beállítást és aztán arra szavazni.
Értelmét nyerné a fórum ezen része, és a beállításoknál "rendkívül sokat használt" felmérések is.

Akkor már azt mondom, hogy lehetne sok embernek érvényesülnie és nem is lenne gond, és még a Supporterek gondja is le lenne tudva. Talán.....

Elmagyarazom, hogy mukodik: vannak a beallitasok amik ki vannak szabva es egyeseknel tudnak varialni a lehetosegek kozul. Mondjak azt, hogy felesleges ez az egesz, de eleg a kepmutatasbol mostmar
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Én is ott voltam Kittike fiókjában. Most ugyanezt a 200ms -t és tornyot megkaptuk. Viszont a "fuck"olás 1%-os :D
Ha jól emlékszem régen még javaslatot sem lehetett beküldeni. Én is szoktam beküldeni javaslatot, hátha beletesznek pár jót, de nagy reményeket én ehhez nem fűzök.
Vagy bejön amire számítok, vagy nem.

Az lenne a jó, ha lenne pár sablon, amiből választani lehetne beállítást és aztán arra szavazni.
Értelmét nyerné a fórum ezen része, és a beállításoknál "rendkívül sokat használt" felmérések is.

Akkor már azt mondom, hogy lehetne sok embernek érvényesülnie és nem is lenne gond, és még a Supporterek gondja is le lenne tudva. Talán.....
Ilyen is volt már valamelyik vilagon amugy, azt csak ment a hiszti xd
 
Fent