Világ 62 Csevegő

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
vizes ASG trikóval kipi....zni őket, és ezzel letenni az KH rendszabályok 0.§Miszerint ASG soha nem nyerhet, ha csak nem épül ki egy iparág az ASG-re.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nincs (az erősítés hazaindul, ha nem klántaghoz érkezik)

Legalább nem kell hazahivni ha nem viszem el a falut és kevesebb az esélye , hogy ráütnek.

Ha alapból el sem lehetne küldeni másnak úgy lenne értelme. Ez inkább help, lehet armazunk reggel9re azt én inkább aludnék minthogy az időzített védelmet hivogassam haza azt haza küldi magátol a rendszer és aludhatok is. Tiszta win.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
75 klán limit, srácok, ide 1 klán elég, és egy kontinenst lefed 75 ember, és nincs külső erősítés. Azaz 75 ember tud egymásnak segíteni, nem 40,mint 60on.. :D
Nagyon jó a beállítás, sebesség is a kellemesen lassú, a 150ms nem tudom minek, aki 100ast nem vág 150est se fog, egyik sem bonyolult :D

Egyedül a templom undorító a többi elviselheto... Persze a morál bent maradása is baj, így dev nem fog végig maradni!! 4!4!4!4
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Am látom beismeri néhány ember ki a hunyó az ASG ben XD
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
75 klán limit, srácok, ide 1 klán elég, és egy kontinenst lefed 75 ember, és nincs külső erősítés. Azaz 75 ember tud egymásnak segíteni, nem 40,mint 60on.. :D
Nagyon jó a beállítás, sebesség is a kellemesen lassú, a 150ms nem tudom minek, aki 100ast nem vág 150est se fog, egyik sem bonyolult :D

Egyedül a templom undorító a többi elviselheto... Persze a morál bent maradása is baj, így dev nem fog végig maradni!! 4!4!4!4
A templom nagyon faxa. Csak szervezés szempontjából necces egy kicsit, mert több dologra kell figyelni, no meg van aki nem tudja használni.

Amugy ja, 75os klán limittel a külső erősítés miatt sírni vicces. Tomegklán feel.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Nincs (az erősítés hazaindul, ha nem klántaghoz érkezik)

Legalább nem kell hazahivni ha nem viszem el a falut és kevesebb az esélye , hogy ráütnek.

Ha alapból el sem lehetne küldeni másnak úgy lenne értelme. Ez inkább help, lehet armazunk reggel9re azt én inkább aludnék minthogy az időzített védelmet hivogassam haza azt haza küldi magátol a rendszer és aludhatok is. Tiszta win.
Szerintem egyáltalán nem lehet nem klántársnak erősítést küldeni. A zárójeles rész arra vonatkozik, hogy ha elküldöd egy klántárshoz a védőket, de időközben befoglalják, akkor nem marad az ellenfélnél. Szerintem.
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
599
Szeritem le kéne fektetni több szabályzást a supporterek között, mert egyesek össze visszi moderáTrollkodnak. Említsük csak simán a emojis esetet, illetve azt h random bannolgattok, miután kirakja storm: " Simán rakhatnálak kényszer pihire, de nem foglak. " , Utána meg valaki szó nélkül kibannolja gerit... ez hol fer? A supportnak egy hangot kéne képviselnie, ha valamelyik supp figyelmeztet akkor utána már egy másik ne bannoljon, és utána még várja a választ is... Ha meg világ beállításról van szó akkor meg ha tudjuk hogy nincs behatásunk akkor ne ígérgessünk semmit.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Nem ertem miert nem lehet harcolni a jatekosokert, a suporterek azert vannak, hogy a jatekosok kereseinek eleget tegyenek, ha ez nem megy lekell mondani, atadni a helyet olyanoknak akik tennenek is valamit a kozossegert. Nem mi vagyunk ertetek, hanem ti ertunk ezt felkellene vegre fogni. Ha anno sajtmacska eltudta intezni, hogy pp mentes vilag legyen es ti most nem azt, hogy kivegyenek egy templomot akkor az vagy azt jelenti nem tudtok megfogalmazni egy levelet a kozpont fele, vagy azt, hogy nem akartok.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Nem ertem miert nem lehet harcolni a jatekosokert, a suporterek azert vannak, hogy a jatekosok kereseinek eleget tegyenek, ha ez nem megy lekell mondani, atadni a helyet olyanoknak akik tennenek is valamit a kozossegert. Nem mi vagyunk ertetek, hanem ti ertunk ezt felkellene vegre fogni. Ha anno sajtmacska eltudta intezni, hogy pp mentes vilag legyen es ti most nem azt, hogy kivegyenek egy templomot akkor az vagy azt jelenti nem tudtok megfogalmazni egy levelet a kozpont fele, vagy azt, hogy nem akartok.

A csapatba aktív játékosok kerülnek be, illetve nem tiltott dolog az sem, hogy tovább folytassák a jelenlegi aktív világukat. Ennek tükrében szerinted mennyi annak az esélye, hogy a jelenleg is aktívan dolgozó Supporterek nem küzdenek egy jobb beállításért? Ez az állításod nonsense.
Sajtmacska ideje óta pedig sok víz lefolyt már a Dunán. Változott sok dolog azóta, meg van kötve a kezünk.

Viszont a lehetőség mindig is adott volt, hogy aki magát alkalmasnak érzi, jelentkezzen csapattagnak, lásson bele jobban a dolgokba.

A másik dologra reagálva, igen, én szándékosan nem töröltem Gergely hszét, viszont felhivtam arra a figyelmet, hogy ezért kitiltas jár. Megadtam neki azt az esélyt, hogy saját maga törölje azt a hsz-t, de mivel nem élt vele és más kolléga nem volt ilyen türelmes, ezért lett belőle probléma.
Ígérgetni pedig azzal a képpel nem ígért semmit @Syntex , nem is tudom, hogy miből lehetett azt levonni, hogy szavát adja arra, amit írt..
 

StormCorner

Well-Known Member
A reakció pontszáma
404
A fő probléma az hogy az InnoGames-t nem érdekli a magyar kh mivel nem hoz nekik elég profitot.Mikor én elkezdtem klánháborúzni egy reklámban láttam hirdetve és bereggeltem ez 11 éve volt.Igaz volt egy 4 éves kihagyás de azóta sem látom hogy hirdetnék vagy reklámoznák a játékot.A supporterek meg azért vannak hogy legyen kit piszkálni de gondolom ezzel tisztában voltak mikor elválalták.
 
Fent