Világ 60 Csevegő

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.153
Aszt nem montam milyen lehet az allatnak a farka mint a lo nak Amit ne Huzz Meg mer kirugja a fogad ha moge allsz... de hat ha neked egybol csak a cssunyasag jut eszedbe... :rolleyes:
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.153
Naaaaaaa hey... Hey... Hallo... a jatek at valakinek szidom lehet de ha Meg az is lenne akkor se szolnam Meg az miatt. Ossze keverel a tarsasag 90% a val akik minden korulneny kozt ha Jo ha rossz lemennek egy cactus szintre.
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Nem volt még arma, de lehethogy nem is lesz.
Senkinek nincs kedve megszervezni :)
Itt ilyen lusta szervezőink vannak

Ezt jó látni abból a szempontból, hogy ezen az oldalon is lusták a szervezők. Bár ha a frontosok elég motiváltak lesznek lehet nem is kell majd oda szervező :O


a Winter is a maga módján jól végzi a dolgát sőt rosszat róluk sem lehet írni.

Én éppen megint tudnék rossz irományt egy tegnap kapott friss infó után, ahol egy másik kolléga úgy használta az "undorító" meg a "hányinger" szavakat mintha én lennék, holott még csak össze sem beszéltünk. Ezúttal természetesen nem törlöm azt a levelet, nehogy megint számonkérjenek az úriemberek. :D


Nincs már saját keret már régóta kevés, vagy szinte alig van olyan aki csak egy bizonyos klánnal indul komolyan egy szerveren. Részben mert azok a klánok már nem indulnak, vezetõség hagyta abba vagy az un. a klánmag már nem játszik.

Ez pedig sajna teljesen igaz. Ahogy telik az idő egyre jobban tényleg azt lehet észrevenni, hogy szűkül a kör.
 

Az Eklézsiás

Active Member
A reakció pontszáma
186
A Húsevő csigák a semmiből egyből duplázni tudnak. Ehez mit szólsz hozzá érdemben,új klánról beszelünk
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Arról hadd ne beszéljünk,hogy milyen szutyok klánok tudnak szervereket nyerni manapság :D

Sajna én a majd 10 év kihagyás után amikor visszajöttem minden alkalommal olyan világot fogtam ki ahol erős többszörös szervergyőztes ellenfél volt :D Winter, SBT most meg az FS... Valószinű hamarabb megyek 'nyugdíjba' mint, hogy megéljek egy szutyok klán elleni világot. :D Majd leírjátok milyen.

Amúgy egy kicsit mint ha a pp lenne az oka a dolognak. Eléggé nem normális, hogy sokan 3-5 ezer pontosra fejlődnek mire lejár a kezdővédelem... elég csak 30 ilyen tag 1 klánban és már be is húzták a szervert. Utolérhetetlen tempóban fognak fejlődni. Szóval nem kell jó játékosnak lenni már ahhoz, hogy nyerjen valaki elég ha jól tudja a pp-t költeni vagy elég ha annyi pp van hogy mindegy hogy költi. :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Sajna én a majd 10 év kihagyás után amikor visszajöttem minden alkalommal olyan világot fogtam ki ahol erős többszörös szervergyőztes ellenfél volt :D Winter, SBT most meg az FS... Valószinű hamarabb megyek 'nyugdíjba' mint, hogy megéljek egy szutyok klán elleni világot. :D Majd leírjátok milyen.
Azért a Wintert erős 1 mondatba rakni az SBTvel.
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
A Húsevő csigák a semmiből egyből duplázni tudnak. Ehez mit szólsz hozzá érdemben,új klánról beszelünk

Azért az tegyuk hozzá hogy az igaz hogy a húsevő csigák egy uj klán már de azért egy 4szeres classikgyőstes és egy 51en remeklő klán az alapja. Igy elég erős az mondani hogy a semmiböl kerül elő.
Hiába félig az én klánom de megkel hagyni hogy nagyon jol megalapozot klán magját sikerül 57re kiegésziteni egy jó csapatá. És még az 61et se lehet egyértelmüen kijelenteni hogy ottis nyerünk én személy szerint bizok abba hogy a DA megtudja majd neheziteni a dolgunkat :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Sajna én a majd 10 év kihagyás után amikor visszajöttem minden alkalommal olyan világot fogtam ki ahol erős többszörös szervergyőztes ellenfél volt :D Winter, SBT most meg az FS... Valószinű hamarabb megyek 'nyugdíjba' mint, hogy megéljek egy szutyok klán elleni világot. :D Majd leírjátok milyen.

Amúgy egy kicsit mint ha a pp lenne az oka a dolognak. Eléggé nem normális, hogy sokan 3-5 ezer pontosra fejlődnek mire lejár a kezdővédelem... elég csak 30 ilyen tag 1 klánban és már be is húzták a szervert. Utolérhetetlen tempóban fognak fejlődni. Szóval nem kell jó játékosnak lenni már ahhoz, hogy nyerjen valaki elég ha jól tudja a pp-t költeni vagy elég ha annyi pp van hogy mindegy hogy költi. :D

Ez azért nem teljesen igaz. Nézd meg pl vágós sipit, vagy légilyóst, hol vannak a sok ppjükkel :) PP ide vagy oda, a félkegyelmű még félkegyelmű marad.
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Mindig van kivétel, ezek szerint még ebben is... de azért a többségre igaz talán a pp-s dolog.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
huuu kicsit sem latjatok at...a pp az elejen a toredek elonyen adja annak amit kesobbiekben egy jo event negyed annyi pp-bol, nemsok olyan pp-st lattam akik 50 falu utan is jok...egyszeru az oka, sok falunal mar az aktivitas siman veri a tozsdezest :)
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Gaberanal es Schimodanal nagyobb pp sek nemigazan voltak, de ok is mindig elfogytak, pedig Gabera farmolt is sot meg jo jatekos is volt, de egyszeruen beleunt.
 
Fent