Csevegő

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Én betöröltem és többet nem jövök classicra de még másik világon is gondolkozom ti meg élvezkedjetek a 0 tudásotokra nagy tudású kezdő régik...
biztos véletlen a 9 támadásból sőőőt szűkítem a kört mert ez csak 5 indítás mekkorák vagytok be üt minden játékosnál a a 0%-os esélyesség :D
érdekes... nem volt időm mindent fotózgatni de az is érdekes hogy más más faluból más más falura ugyan olyan távból ti egyszerre csapódtok mivel nyomta egyszerre le a 2 gombot ? :D na meg akkor mineko gyereknek is annyi ideje volt múltkor hogy 100 millisec azaz 2 nemes közé berak 5 nuket :D elsőre csúszás nélkül hibátlanul azt noob a gyerek :D hagyjátok már magatokat :D csicsibaba is vagy ki annyira prooo hogy méég :D oké mineko még hihető ha tényleg van rá ideje megcsinálja de ezt is kétlem... hogy ennyi indítás között bárkinek lenne ideje :D meg akkor a kerek végződésű milliseccek meg pont 020 millisec a támadás között kamu kamu kamu. Az ilyen emberek miatt tűnt el a sok játékos és meg is értem :D


Ezek alapján látszik hogy kezdő vagy. És bizonyíték nélkül rágalmazol minket. Mert ez a kép egyenlő a nullával
 

Charloss

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
186
Sziasztok!

A vezérektől kértem egy kis segítséget.
Korábban akartam közzéteni de technikai okok miatt csak most sikerült megvalósítani úgy hogy ti is megnézzétek :)
Tudom Nem egy Messala minőség...

Üdv: Anonimusz
Szia!
A This is Party klánnál 1:10-től szerintem nem a legjobb a betűk színe, mert kevésbé látszik az írás, de úgy amúgy egész jó lett.
 
Utoljára szerkesztve:

Anonimusz

Active Member
A reakció pontszáma
139
Amíg nem bántó kritikák érkeznek addig örülök a visszajelzéseknek :)
Sajnos nem jöttem még rá hogyan tudom utólag szerkeszteni (max ha ujra csinálom az egészet) úgyhogy majd a videó alá a leírás részbe beteszem a szövegeket :)
 

Crystal

Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
62
Elvileg ha importálod a videót a szerkesztőbe ,akkor tudod módosítani :)
 

DeletedUser19597

Vendég
hat na, en oszinte leszek, ez egy fos, ertekelem a munkat, de amondo vagyok, h az udvariaskodas soha nem motivalo ereju,

Ez aztán igen...
Nagyon értékelendő aztán, hogy ennyire őszinte vagy, ha a miérteket meg sem tudod fogalmazni...
Azzal, hogy kifejezel egy véleményt, járhatna mellé mondjuk egy indoklás is, hogy miért gondolod annak azt, amit, mitől vált azzá a véleményed, amivé...

Nekem Anonimusz munkája azért tetszik, mert belerak klánokat, felkelti az érdeklődésem a világ iránt, izgalmasabbá, riválisabbá teszi a játékot.
Ahogyan fent is említve volt, a szövegeken kicsit javítania kellene, de egyébként érdekes nézőszögben és jó hangulattal mutatja be a klánokat.
Remélem majd a mi szerverünkön is dobsz fel hasonló videókat, akár statisztikákat @Anonimusz , mert tényleg jó felnézni a külső fórumra a sok buta dolog után, ami szokott folyni gyakran ilyenfélékre is, amik nyugodtsággal és tényleg kikapcsolódással töltenek el.

Remélem most már érted, hogy hogyan kellene véleményt alkotni/formálni Crixus a Tahó Gall.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Ez aztán igen...
Nagyon értékelendő aztán, hogy ennyire őszinte vagy, ha a miérteket meg sem tudod fogalmazni...
Azzal, hogy kifejezel egy véleményt, járhatna mellé mondjuk egy indoklás is, hogy miért gondolod annak azt, amit, mitől vált azzá a véleményed, amivé...

Nekem Anonimusz munkája azért tetszik, mert belerak klánokat, felkelti az érdeklődésem a világ iránt, izgalmasabbá, riválisabbá teszi a játékot.
Ahogyan fent is említve volt, a szövegeken kicsit javítania kellene, de egyébként érdekes nézőszögben és jó hangulattal mutatja be a klánokat.
Remélem majd a mi szerverünkön is dobsz fel hasonló videókat, akár statisztikákat @Anonimusz , mert tényleg jó felnézni a külső fórumra a sok buta dolog után, ami szokott folyni gyakran ilyenfélékre is, amik nyugodtsággal és tényleg kikapcsolódással töltenek el.

Remélem most már érted, hogy hogyan kellene véleményt alkotni/formálni Crixus a Tahó Gall.
szerintem a 'fos' az teljes mertekben kifejti amit kell, pozitivum nincs benne amit kilehetne emelni csak az az egy, hogy dolgoztt vele. Talan ha minden teruleten igy gondolkoznanak akkor nem lennenek meki bolcseszek, tehetsegtelen focistak, tehetsegtelen enekesek, tehetsegtelen youtuberek stb. Szerencsere azert van az en vegletem is, mert ha nem lenne meg mindig egy bottal kergetnenk a mamutokot.
Pacsi.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Szerintem azt akarja írni yugi, hogy ha valaki ránéz a statisztikára(twstats) vagy benéz a világra és ránéz a ranglistára minden információt lat ami a videóban van és nem is vesz ennyi időt igénybe.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Szerintem azt akarja írni yugi, hogy ha valaki ránéz a statisztikára(twstats) vagy benéz a világra és ránéz a ranglistára minden információt lat ami a videóban van és nem is vesz ennyi időt igénybe.
pl. ezek is meg a szinek, emlekszem anno mikor az elso prezentaciomat kellett elkeszitenem meg harmadikos koromban talan, az volt az elso tanacs, hogy jol lathato, olvashato legyen ha valamint prezentalni akarsz, na ez itt mar megbukott :)
Amondo vagyok, sokkal jobb a kemeny kritikat idoben megkapni mint kesobb, pl. csinalsz 15 videot belerakod az idot, de mindig csak dicsernek vagy esetleg irnak valami kis izet, osztan a 16. videonal valaki a pofadba loki, h ez egy fos, radobbensz h tenyleg az... na az szarabbul esne mintha az elsonel megkapnad, mert akkor van ket lehetoseged, elengeded az egeszet es belatod nem a te palyad, vagy idot szansz a tanulasra, utananezel es talan meg jo is lehetsz benne.
 

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Ha ilyen rossz, inkább maradjon mindenki bannba, azt mondod?:)
 
Fent