Csevegő

GodRow

New Member
A reakció pontszáma
8
Ohh most nezem vissza engedtek forum bannolasbol...
Szep estet mindenkinek
Ne tudjatok milyen rossz bannolva lenni..:(
Nem kivanom senkinek

tök rossz volt ja :D megírtam arra is a véleményem :D mondom a gyökér szóért bannolnak akkor azt se írhatom hogy fa meg bokor :D
Meg odasóztam h a tiltott scriptekért egy óra bann se jár de egy szóért 3 nap.. szép munka :D de örömmel jövök ide a fórumra vissza :D
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Találó -Terézanya- profszövege :DD

"Amit évek alatt felépítesz, egy nap alatt lerombolják, mégis építs!"
 

Charloss

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
186
Kérlek titeket, hogy amennyiben úgy gondoljátok, hogy valaki nem játszik tisztán azt a szupport rendszeren belül jelezzétek és ne pedig fórum téma legyen, mert utána csodálkoztok, ha törölve van a hozzászólásotok vagy valaki pihen egy kicsit.
És megjegyezném amiért valaki azt gondolja, hogy a másik csal attól az még NEM biztos.
Köszönöm ha elolvastátok és megértettétek.
 

GodRow

New Member
A reakció pontszáma
8
Kérlek titeket, hogy amennyiben úgy gondoljátok, hogy valaki nem játszik tisztán azt a szupport rendszeren belül jelezzétek és ne pedig fórum téma legyen, mert utána csodálkoztok, ha törölve van a hozzászólásotok vagy valaki pihen egy kicsit.
És megjegyezném amiért valaki azt gondolja, hogy a másik csal attól az még NEM biztos.
Köszönöm ha elolvastátok és megértettétek.

de azért lehet erről témázgatni nem ? :D vagy hol lehet témázgatni erről ? :D
vagy szabály ellenes a szabálytalanságról beszélni ? szerintem meg nagyon is kéne így sokak láthatják hogy mit hogyan ne tegyenek ha játszani szeretnének! :)
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Azert nem ertem ezt a rendszert mi alapjan nezzi ha itt csalok pl akkor elozon miert nem :D
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Ha mindehol csaltam elozo classicon miert nem vagy elozo 5 vilagon ne legyel mar buta ha nem ismersz :D
 

GIJane

New Member
A reakció pontszáma
0
Azert nem ertem ezt a rendszert mi alapjan nezzi ha itt csalok pl akkor elozon miert nem :D

nem kell hogy nézze a rendszer, elég indok ha valamelyik supportos "véleménye " alapján szabálytalan vagy, más indok nem kell, sem bizonyiték,
ezért van az, hogy support renszerében minden titkos, vagyis bármit megtehessenek,

s mielőtt ezt support cáfolná, nézzen utána c8-on, ahol atis-al voltam duálban, pontosan ezt az "indoklást" kaptam a végleges bannra

a Büntetési Rend is ezért lett eltüntetve nyilvános fórumról hogy bármiért bármilyen bünti lehessen, függetlenül a szabálytól

Kedves Support!

felül kellene vizsgálni az eddigi tevékenységeteket, nyilvánosságra hozni a bizonyitékokat, hogy ne vetülhessen rátok a korrupcio és csalás gyanuja,
talán változtatni kellene a szabályokon ezügyben, mert igy a tevékenységetek erősen megkérdőjelezhető!

s ne irjátok, hogy lehet fordulnia német innogames-hez ha gondom van magyar supporttal,
már megtörtént ez is,
csak sajnos innogames visszaküldte ügyintézésre a magyar supportnak, ...22-es csapdája...

ebből megint csak az jön le, hogy öntörvényüen, bárkit bármikor bannolhattok, nem szükséges ahhoz szabálytalanságot elkövetni
 

Crystal

Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
62
de azért lehet erről témázgatni nem ? :D vagy hol lehet témázgatni erről ? :D
vagy szabály ellenes a szabálytalanságról beszélni ? szerintem meg nagyon is kéne így sokak láthatják hogy mit hogyan ne tegyenek ha játszani szeretnének! :)

Mint játékos ismerned kellene a szabályzatot ,ami mellesleg bármikor megtekinthető.

Kizárásos ügyek kitárgyalása pedig nem szabályos!
 
Fent