Csevegő

GodRow

New Member
A reakció pontszáma
8
jó időzítéssel ? :D hogy ugyan az a millisec más falura ? :D hát ti rohadt jól időzítetek mint egy gép :D GRAT. csalók :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
ha kikaptok ha nyertek csalók vagytok és örök vesztesek :)
Örülök is hogy nem azon az oldalon állok úgyis ellenetek fordulnék, az ilyet a csapatban se tűröm el!
Mi harcosok vagyunk nem sz...ágók ;) ha visztek falut ha nem akkor is ez a véleményem ezek után az lenne szégyen ha még így sem vinnétek :D

Az ilyeneket mint te szoktam bohócnak nevezni :) Erre az 1 mondatra azért még válaszolnék aztán a részemről lezárva.
"Örülök is hogy nem azon az oldalon állok" Esélyed nem volt bekerülni hozzánk. :)
 

GodRow

New Member
A reakció pontszáma
8
Az ilyeneket mint te szoktam bohócnak nevezni :) Erre az 1 mondatra azért még válaszolnék aztán a részemről lezárva.
"Örülök is hogy nem azon az oldalon állok" Esélyed nem volt bekerülni hozzánk. :)

meg se próbáltam. :D sose akarnék csalókkal játszani már boccs. :D
az is szégyellje magát aki ott ül a klánba és pedig tehetne ezek ellen!
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.234
Bizonyitek nelkul kijonni es lejaratni mast mert csal nem sokat er. :D
Lehet, hogy csalt, lehet hogy nem. Szval valamit mutadlss :D


Az meg hogy suppos jatszik egy szerveren, az nem új dolog.. Csak ne éljen vissza a jogaival és jatszon tisztessegesen, ne a supposon muljon a szerver kimenetele :)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
mutatom amint nem kap bannt az ilettő kirakom ide és búcsút is intek az egész oldalnak... ha meg bannt kap dicsekedjen vele a klánja :) ahol tudtommal supportos is játszik... WTF?!

Az igen :D És akkor erről én és a vezető társaim miért nem tudunk? :D Hidd el ha supportos játszana közöttünk már rég vége lenne a classicnak :)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Még annyit hogy szerintem egyik supportos se játszana velem :D Mivel nem csipázzuk egymást a support tagokkal :) (Tisztelet a kivételnek amiből perpillanat nemtudok mondani egyet se de biztos van)
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
Bizonyitek nelkul kijonni es lejaratni mast mert csal nem sokat er. :D
Lehet, hogy csalt, lehet hogy nem. Szval valamit mutadlss :D


Az meg hogy suppos jatszik egy szerveren, az nem új dolog.. Csak ne éljen vissza a jogaival és jatszon tisztessegesen, ne a supposon muljon a szerver kimenetele :)
Nincs nálunk suppos... nem tudom kire gondolhat. Ha van is jól titkolja, lehet én vagyok az?:eek:
 

GodRow

New Member
A reakció pontszáma
8
nem kell magyarázkodni ígyis úgyis ég a ház! :D én meg ilyen oldalra nem pazarolom az időmet ahol BOT prók vannak és még verik is a mellüket a semmire :DD
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Én betöröltem és többet nem jövök classicra de még másik világon is gondolkozom ti meg élvezkedjetek a 0 tudásotokra nagy tudású kezdő régik...
biztos véletlen a 9 támadásból sőőőt szűkítem a kört mert ez csak 5 indítás mekkorák vagytok be üt minden játékosnál a a 0%-os esélyesség :D
érdekes... nem volt időm mindent fotózgatni de az is érdekes hogy más más faluból más más falura ugyan olyan távból ti egyszerre csapódtok mivel nyomta egyszerre le a 2 gombot ? :D na meg akkor mineko gyereknek is annyi ideje volt múltkor hogy 100 millisec azaz 2 nemes közé berak 5 nuket :D elsőre csúszás nélkül hibátlanul azt noob a gyerek :D hagyjátok már magatokat :D csicsibaba is vagy ki annyira prooo hogy méég :D oké mineko még hihető ha tényleg van rá ideje megcsinálja de ezt is kétlem... hogy ennyi indítás között bárkinek lenne ideje :D meg akkor a kerek végződésű milliseccek meg pont 020 millisec a támadás között kamu kamu kamu. Az ilyen emberek miatt tűnt el a sok játékos és meg is értem :D
Ennyi?

3 támadás? viccelsz? ha lenne 100+ ilyen esetleg..
2 faluból meg mindenki tudja, hogy kell egyszerre elindítani a támadásokat... fórumon is van rá módszer...
 

GodRow

New Member
A reakció pontszáma
8
haggyad már 3ból 3 indítás 3 millisecre végződik 2 meg 43 persze :D én meg most kezdtem a classicon :D
nyomdj le 3 inditast egymas utan :D meg 1000 ből se fog így kijönni :D 1000x3 ból :DDD
 

SpangLee*

V58 & V62 & Classic
A reakció pontszáma
139
Társaiddal + velünk szúrsz ki ha betörölsz , legalább add másra a fiókod aztán hisztizz akkor magadnak lol :D
 
Fent